Skocz do zawartości

God of War


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
552 odpowiedzi na ten temat

#541 Kyo Napisany 12 lutego 2008 - 00:24

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:

W rzeczy samej. Charyzma naszego dzielnego Spartiaty urzeka.


Eee, niby to że dowodził armią i takie tam, może nam sugerować, że Kratos jakieś tam cechy charyzmatyczne rzeczywiście posiadał, ale w tym co pokazali w samych grach (w szczególności w dwójce), to charyzmy ma on co najwyżej tyle, co typowy D&Dowy ork - czyli właściwie nie ma jej wcale :cicho: .

Kratos zabawnym kawałem skur*ysyna jest, a i można mu jakoś tam współczuć, ale nie powiem, nie wybija się IMO w ogóle jako postać. No dobra, może tak wiecznie wkur*ionego i krzykliwego typa w grach jeszcze nie było :rower: .
  • 0

#542 pawel_k Napisany 12 lutego 2008 - 00:53

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:
gra super, jedna z lepszych w jakie grałem :)

może nie niesie ze sobą przeżyć na miarę Shadow of the Colossus czy Silent Hill ale jako niestresująca, wciągająca akcją przygoda sprawdza się znakomicie.

tylko to co widziałem w demie GOW2 tak na prawdę rozwala każdą, nawet najlepszą akcję w jedynce, a że ludziska powiadają że to niby tylko przedsmak przed właściwą rozgrywką to nie mogę się już doczekać ;)
  • 0

#543 Gość__* Napisany 12 lutego 2008 - 11:24

Gość__*
  • Goście

może nie niesie ze sobą przeżyć na miarę Shadow of the Colossus czy Silent Hill ale jako niestresująca, wciągająca akcją przygoda sprawdza się znakomicie.

Right. Pomashować przyciski, rozwiązać parę zagadek, obejrzeć jedne z brutalniejszych akcji na ekranie i za****ć Hydrę - w tym segmencie GoW nie ma sobie równych :^^:

tylko to co widziałem w demie GOW2 tak na prawdę rozwala każdą, nawet najlepszą akcję w jedynce, a że ludziska powiadają że to niby tylko przedsmak przed właściwą rozgrywką to nie mogę się już doczekać ;)

Bo to jest tylko wisienka, pod nią kryje się cholernie smaczny tort, który można szamać bez umiaru. Zazdroszczę tym, którzy w GoW2 jeszcze nie grali, tyle wspaniałych akcji przed nimi...
  • 0

#544 Gość__* Napisany 12 lutego 2008 - 11:34

Gość__*
  • Goście

Zazdroszczę tym, którzy w GoW2 jeszcze nie grali, tyle wspaniałych akcji przed nimi...

Czyli mi :D . Dzisiaj zamawiam. Po takiej reklamie jaką zamieściłeś powyżej , nie mam żadnych wątpliwości co do kupna tej pozycji.
  • 0

#545 nawi Napisany 12 lutego 2008 - 11:54

nawi

    Mega Man

  • Narybek
  • 148 Postów:
Czytajac te posty narobilem sobie smaku na kolejne podejscie do dwojki, szkoda ze juz jej nie mam...

Sub - zapnij pasy, bo co bys nie robil, GoW2 wgniecie Cie w fotel. To taki GoW1 do kwadratu, podpalony i na lancuchu.
  • 0

#546 Gość__* Napisany 12 lutego 2008 - 14:49

Gość__*
  • Goście

ale nie powiem, nie wybija się IMO w ogóle jako postać.

A moja odczucia są przeciwne. Pamiętam motyw w jedynce, gdy

zrzucił staruszka w otchłań hydry, zamiast mu pomóc.

Przyzwyczajony byłem do tego, że mu pomoże a staruszek odpowie "Thank you, thank you" i jeszcze mu coś da w ramach podziękowań.
Drugiego takiego w grach nie ma :)
  • 0

#547 Sylvan Wielki Napisany 12 lutego 2008 - 15:28

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 615 Postów:

może nie niesie ze sobą przeżyć na miarę Shadow of the Colossus czy Silent Hill ale jako niestresująca, wciągająca akcją przygoda sprawdza się znakomicie.

A to juz od grającego zależy. Na mnie przykładowo w SotC wielkie wrażenie zrobiło pierwsze spotkanie z kolosem. I sumie tyle. SH2 raczej z gier - noc, dobre nagłośnienie, gramy samemu, więc i przeżycia są takie nie inne. A taki GoW 2 jak dla mnie kruszy bezlitośnie wszytko co na PG powstało. Począwszy od oprawy , poprzez pure gameplay , na otoczce jako takiej skończywszy.

Czyli mi :D . Dzisiaj zamawiam. Po takiej reklamie jaką zamieściłeś powyżej , nie mam żadnych wątpliwości co do kupna tej pozycji.

Posiadacz PS2, który jeszcze nie zaliczył Kratos'a...tj przygód , heh.
Nadrabiaj czym predzej, a zobaczysz co znaczy tytuł jednaj z najlepszych o ile nie najlepszej gry na PG i zdecydowanie najpiękniejszej, oraz najbardziej brutalnej .
  • 0

#548 pawel_k Napisany 12 lutego 2008 - 18:16

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:

A taki GoW 2 jak dla mnie kruszy bezlitośnie wszytko co na PG powstało. Począwszy od oprawy , poprzez pure gameplay , na otoczce jako takiej skończywszy.

Nie ma co ukrywać że GoW2 to obiektywnie najlepsza gra na pastgeny. tyle że stosując analogie motoryzacyjne to GoW2 to takie Audi, a SotC to Alfa-Romeo. Audi praktycznie w każdym aspekcie pokonuje AR, a jednak to włoska marka chwyta za serca ;)
  • 0

#549 Gość__* Napisany 12 lutego 2008 - 22:50

Gość__*
  • Goście

Posiadacz PS2, który jeszcze nie zaliczył Kratos'a...tj przygód , heh.
Nadrabiaj czym predzej, a zobaczysz co znaczy tytuł jednaj z najlepszych o ile nie najlepszej gry na PG i zdecydowanie najpiękniejszej, oraz najbardziej brutalnej .

Nie no, nie ma aż tak źle... pierwsza część przeszedłem ze trzy razy :^^: . Niestety nie starczyło mi sił na więcej... na wyższych poziomach GoW robi się naprawdę wymagającą i co ważniejsze momentami frustrującą grą.
A druga część wpadnie w moje łapy prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu... weekend zapowiada się na krwawy i bardzo, bardzo... bardzo zły :twisted:.

Nie ma co ukrywać że GoW2 to obiektywnie najlepsza gra na pastgeny. tyle że stosując analogie motoryzacyjne to GoW2 to takie Audi, a SotC to Alfa-Romeo. Audi praktycznie w każdym aspekcie pokonuje AR, a jednak to włoska marka chwyta za serca ;)


Dobrze powiedziane. Podpisuję się pod tym, bez dwóch zdań :)
  • 0

#550 Kyo Napisany 12 lutego 2008 - 23:07

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:

Nie ma co ukrywać że GoW2 to obiektywnie najlepsza gra na pastgeny.


Obiektywnie najlepszą grą na past-geny jest Metroid Prime. A tak w ogóle, to podobno obiektywizm można o kant du*y obić, ale to tylko "podobno" ;) .

Nie no, nie ma aż tak źle... pierwsza część przeszedłem ze trzy razy . Niestety nie starczyło mi sił na więcej... na wyższych poziomach GoW robi się naprawdę wymagającą i co ważniejsze momentami frustrującą grą.


Heh, ja przyznam, że ukończyłem cztery i pół raza w sumie, a i czasem włączam sobie początek ot tak, żeby "popykać". Świetna gra. Nie czuję nawet potrzeby, by ukończyć dwójkę, poczekam aż stanieje do 5 dych...
  • 0

#551 Gość__* Napisany 12 lutego 2008 - 23:20

Gość__*
  • Goście

Na razie wręcznie potrzebna mi dwójka, poczekam aż stanieje do 5 dych...

Też tak chciałem zrobić, ale patrząc na listę tytułów na PS3 przewidzianych na ten rok doszedłem do wniosku, że jeżeli teraz jej nie przejdę to już chyba wcale.
Bo niby kiedy? MGS4, GTA4, Killzone2, Motorstorm2 itd... a jak jeszcze do platyny wpadną AC, Skate, czy Heavently Sword.... strach pomyśleć .
Do tego należy dodać regularne rozgrywki online w CoD4... Nie no, naprawdę nie będzie czasu na nic :P

Niech mi jeszcze wydadzą nowe Tenchu, to już w ogóle trzeba się będzie zwolnic z pracy :^^:
  • 0

#552 Gość__* Napisany 05 marca 2008 - 16:11

Gość__*
  • Goście
E, już kosztuje jakieś 70 zł, a tak w ogóle, co wy gadacie? Jak można nie przejść God of War II!? Sam niedawno kupiłem i jestem za-chwy-co-ny! Must-have i genialne pożegnanie czarnuli.
  • 0

#553 117 Napisany 17 kwietnia 2009 - 13:32

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
Kurna zaczalem odswiezac God of War... pierwszy kontakt z gra od bodajze 4 lat. Dalej jednak to ten sam masakrator. Kratos rox!
  • 0