Skocz do zawartości

God of War


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
552 odpowiedzi na ten temat

#61 AVErsiv Napisany 07 kwietnia 2005 - 12:53

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:

Na znak pokuty wydrukujcie swoje poprzednie posty i wsuncie je z ketchupem


juzu nie uzywaj slowa ketchup :P mam uraza :/

a tak wlasciwie to fakt ze nawet moj kumpel tez twierdzil ze GOW to bedzie kicha a teraz jak mu pokazalem jaka ta gra jest to sie zamknol
  • 0

#62 Yoori Napisany 07 kwietnia 2005 - 13:07

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:
Wiedziałem, że to bedzie hit, ale nie wiedziałem, że aż TAKI HIT :D :D :D
  • 0

#63 Gość__* Napisany 07 kwietnia 2005 - 13:33

Gość__*
  • Goście

Ja się ostatnio do GoW przekonałem... i teraz czekam na niego z niecierpliwośćią 8)


Hehehe dziwne, tak niektórzy narzekali, a teraz po tych ocenach sie kazdy przekonuje co? :P Na znak pokuty wydrukujcie swoje poprzednie posty i wsuncie je z ketchupem - niedowiarki :twisted:

Dante - mozesz juz plakac...GoW nadchodzi :!:

Wiadomo, o kogo chodzi :D Przyjmuje cios w napreżoną klate i przyznaje, że się myliłem... myślałem, że będzie 1000 gra na 8, ale zostałem mile zaskoczony...
  • 0

#64 Danteusz Napisany 07 kwietnia 2005 - 16:04

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:
Ta gra udowadnia, że Sony ma jednych z najlepszych developerów na świecie.
  • 0

#65 Shinigami Napisany 07 kwietnia 2005 - 16:49

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Po tekście Matta mam coraz większą ochote zagrać w GoW. Czy będzie tym czym jest dla mnie DMC? Napewno nie, ale warto zagrać :D
  • 0

#66 Gość__* Napisany 07 kwietnia 2005 - 17:23

Gość__*
  • Goście

Po tekście Matta mam coraz większą ochote zagrać w GoW. Czy będzie tym czym jest dla mnie DMC? Napewno nie, ale warto zagrać :D

Ja mam nadzieje, że rok po premierze GoW nie będziemy czekać na GoW2... :roll:

Ta gra udowadnia, że Sony ma jednych z najlepszych developerów na świecie.

Tak samo, jak Microsoft, Nintendo, Capcom, Konami, Rockstar, Criterion, Free Radical, Rare, Bungie, SEGA, id Software, Valve, Gearbox, BioWare, Ubisoft, Neversoft, Namco, Square-Enix, Starbreeze Studios, Climax, Pandemic Studios, Oddworld Inhabitants i troche innych...
  • 0

#67 AVErsiv Napisany 07 kwietnia 2005 - 18:01

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:
sory ale bym sie nie zgodzil co do tych wszystkich tych develo i wydaco perow ktorych wymieniles
a co do gow to jest to ogromny wrecz gigantyczny kawal dobrej roboty ! ta gra pokazuje naco stac PS2 .
  • 0

#68 Danteusz Napisany 07 kwietnia 2005 - 18:40

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:

Ta gra udowadnia, że Sony ma jednych z najlepszych developerów na świecie.

Tak samo, jak Microsoft, Nintendo, Capcom, Konami, Rockstar, Criterion, Free Radical, Rare, Bungie, SEGA, id Software, Valve, Gearbox, BioWare, Ubisoft, Neversoft, Namco, Square-Enix, Starbreeze Studios, Climax, Pandemic Studios, Oddworld Inhabitants i troche innych...

Sony z producentów konsol ma obecnie najsilniejsze własne studia produkcyjne. Żadna z firm które wymieniłeś nie wydała tylu hitów przez ostatnie pół roku co Sony (GoW, Jak 3, Ratchet 3, GT4, Sly 2, Wipeout Pure, Rise of Kasai, WRC4)
  • 0

#69 Gość__* Napisany 07 kwietnia 2005 - 18:56

Gość__*
  • Goście
IGN opublikował liste życzeń odnośnie GoW2... to nic nie znaczy, ale skoro wszyscy są tacy napaleni, to Sony napewno nie omieszka na tym zarobić...


Ta gra udowadnia, że Sony ma jednych z najlepszych developerów na świecie.

Tak samo, jak Microsoft, Nintendo, Capcom, Konami, Rockstar, Criterion, Free Radical, Rare, Bungie, SEGA, id Software, Valve, Gearbox, BioWare, Ubisoft, Neversoft, Namco, Square-Enix, Starbreeze Studios, Climax, Pandemic Studios, Oddworld Inhabitants i troche innych...

Sony z producentów konsol ma obecnie najsilniejsze własne studia produkcyjne. Żadna z firm które wymieniłeś nie wydała tylu hitów przez ostatnie pół roku co Sony (GoW, Jak 3, Ratchet 3, GT4, Sly 2, Wipeout Pure, Rise of Kasai, WRC4)

Jeszcze zależy, co rozumiemy pod pojęciem hit... bo ja tu widze 4- GoW, R3, GT4 i W: P...
  • 0

#70 Danteusz Napisany 07 kwietnia 2005 - 19:15

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:
Dla mnie wszystkie gry które wymieniłem są hitami lub przynajmniej grami bardzo dobrymi.
  • 0

#71 mleko2099 Napisany 07 kwietnia 2005 - 19:38

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Gry które wymienił Dante zaiste są hitami ...... a przynajmniej ja je w takim swietle widze.

Wracając do GOW po oglądnięciu trailerów powiem jedno - gra powoduje szczękopad i tyle. Cholera bosowie wymiatają i dizajn również. Ja nie mam pytań tą gre trzeba mieć.
  • 0

#72 xell Napisany 07 kwietnia 2005 - 19:43

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 329 Postów:
dante - zwróć uwagę, że Frank Jaeger wymienił pojedyncze studia, a nie wydawców. Praktycznie każdy wydawca wydał w ciągu ostatniego półrocza taką samą ilość hitów co Sony, zwłaszcza, ze dla nagięcia teorii dałeś Sly2, który wyszedł dawniej niż pół roku temu, a także Rise of Kasai, który zbiera średnie noty (WRC4 też za wysokich not nie zebrał).

Anyway, życzę wszystkim miłej zabawy z GoW, sam raczej nie zagram, bo raz że nie mam plejaka 2, dwa że nie lubię bijatyk
  • 0

#73 Gość__* Napisany 07 kwietnia 2005 - 20:09

Gość__*
  • Goście

dante - zwróć uwagę, że Frank Jaeger wymienił pojedyncze studia, a nie wydawców. Praktycznie każdy wydawca wydał w ciągu ostatniego półrocza taką samą ilość hitów co Sony, zwłaszcza, ze dla nagięcia teorii dałeś Sly2, który wyszedł dawniej niż pół roku temu, a także Rise of Kasai, który zbiera średnie noty (WRC4 też za wysokich not nie zebrał).

Anyway, życzę wszystkim miłej zabawy z GoW, sam raczej nie zagram, bo raz że nie mam plejaka 2, dwa że nie lubię bijatyk

Ja nie lubie "zwykłych" bijatyk... chodzone za to bardzo... BTW grał już ktoś?

Heh... co do wątku hitów... hitem dla mnie są gry na co najmniej 9... ani Rise of the Kasai, ani WRC4 takimi grami nie są... nie lubie też seryjnie produkowanych sequeli(rok po roku- Jak III), ani gier "prostych, szybkich i przyjemnych"(Sly 2)... wszystko IMO... nikt nie musi się ze mną zgadzać...
  • 0

#74 Gość__* Napisany 07 kwietnia 2005 - 21:19

Gość__*
  • Goście
Hity, nie hity, kogo obchodza jakies Jaki czy WRC ? ;) Pozatym nie lubie, gdy o takich grach jak GoW ktos mówi po prostu "bijatyki" - w grze jest dosyc sporo elementów platformowych, uciekania przed ognistymi kulami, omijania wirujacych ostrz, lazenia po linach itd. Z pojeciem "chodzone bijatyki" to mi sie kojarzy "Franko" z Amigi, a nie GoW :P;) Wole okreslenie "slasher", ewentualnie inne, podobne okreslenia (jakies propozycje? ;))
  • 0

#75 Gość__* Napisany 07 kwietnia 2005 - 21:44

Gość__*
  • Goście
Druga czesc? Lol. Ciekawe o czym? o Tym jak Kratos siedzi na tronie Aresa i obserwuje co sie dzieje na swiecie? W tej grze wszystko zostalo juz opowiedziane. Chcialbym, zeby byly takie gry, ktore sa masterpiecami, ale nigdy nie zostana kontynuowane. Nie wyobrazam sobie czym mogliby zaskoczyc nas panowie ze SCEA po tym, jak rozwalili mnie i moich kumpli na kawaleczki WSZYSTKIM. Od Aresa kopiacego i lejacego cale Ateny w tle moich zmagan na placu glownym w Atenach, az po walke z Minotaurem czy zlevelowanie Miecza - tasaka na poziom 3 i jego kozacka czerwona poswiate.

No chyba, zeby sie posilili na prequel.. ale co? O tym jak Kratos staje sie zly? Gralibysmy do momentu, w ktorym w walce z barbarzyncami ich szef ma juz Kratosowi obciac leb? I znow ta swiadomosc, ze gram po to, zeby, jakby to powiedziec, ujrzec kleske moralna? Bue :P

Co jak co, ale ja tej gry bym nie ruszyl. To majstersztyk, taka relikwia i hold Sony dla nas.
Pis

EDIT:
Frankie - ja gralem, skonczylem. Dziwnie jakos czas sie tutaj mierzy, na liczniku niby 8:20 h, ale wydaje mi sie, ze gralem o niebo dluzej. Nie mozna rozpoczac ponownego przechodzenia gry z pelnym arsenalem :( (tak jak mozna bylo w DMC3). Boli, dalbym wszystko, zeby porozrywac koscistych na pol z czerwonym mieczem na plecach :>
  • 0

#76 Danteusz Napisany 07 kwietnia 2005 - 21:45

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:

dante - zwróć uwagę, że Frank Jaeger wymienił pojedyncze studia, a nie wydawców. Praktycznie każdy wydawca wydał w ciągu ostatniego półrocza taką samą ilość hitów co Sony, zwłaszcza, ze dla nagięcia teorii dałeś Sly2, który wyszedł dawniej niż pół roku temu, a także Rise of Kasai, który zbiera średnie noty (WRC4 też za wysokich not nie zebrał).

W pierwszym poście wyraziłem się trochę nieprecyzyjnie, w drugim napisałem dokładnie o co mi chodzi. Co do Sly 2: szybko mi czas minął. Wydawało mi się że wyszło pół roku temu. Rise of Kasai jest kontynuacją Mark of Kri, która podobała mi sie bardzo więc dodałem do hitów.
A God of War chyba można nazwać największym zaskoczeniem roku 2005. Dużo jeszcze przed nami ale nie sądzę żeby pojawił się drugi czarny koń tak dobry jak GoW.
  • 0

#77 Gość__* Napisany 13 kwietnia 2005 - 19:08

Gość__*
  • Goście
Nowym na forum więc elloł i pozdro dla wszystkich :D
GOW rzeczywiście dla mnie hit 2005 choć wg. mnie ciężko porównywać tą gre do DMC 3,za dużo tu elementów zręcznościowych by grę określić mianem typowego slashera.
Teraz pytanko graliście,widzieliście (amar nawet zaspoilował całą fabułę :wink: ) widzicie jakieś wady :?:
Dla mnie ocena 9,dałbym 10 gdyby nie mała ilość bossów i dość pokaźne kopiowanie pomysłów z Rygara.
  • 0

#78 Gość__* Napisany 14 kwietnia 2005 - 18:22

Gość__*
  • Goście
szym0n sorry za spoila... :}
  • 0

#79 Godot Napisany 14 kwietnia 2005 - 19:41

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
gralem chwile u kolegi ale gra mi sie bardzo podobala, jest baaaardzo dynamiczna i widowiskowa... bohater tymi lancuchami robi praktycznie wszystko :twisted: a juz sposob w jaki wykonczyl pierwszego potwora to poezja... super giera, napewno bede chcial pograc dluzej

co do grafy : jak widze niektore posty na innych forach typu ze Ninja Gaiden wymieka to smiac mi sie chce... rzeczony kolega rowniez tak twierdzil, jednak przyszedl do mnie z PS2 i porownywalismy niejako na goraco... mine mial markotna i powiedzial cos w stylu : no coz... jak na PS2 wyglada bosko ale rzeczywiscie graficznie NG to inna liga zupelnie...
  • 0

#80 Gość__* Napisany 15 kwietnia 2005 - 11:18

Gość__*
  • Goście
Niw wydaje mi sie zeby GoW mógł zaszkodzic DMC3. GoW skonczyłem u kolegi i musze przyznać, że równie intensywnej zabawy to z grą nie miałem, jednak nie ma tego "czegos" by pokonać DMC 3.
  • 0

#81 Gość__* Napisany 15 kwietnia 2005 - 16:35

Gość__*
  • Goście

Niw wydaje mi sie zeby GoW mógł zaszkodzic DMC3. GoW skonczyłem u kolegi i musze przyznać, że równie intensywnej zabawy to z grą nie miałem, jednak nie ma tego "czegos" by pokonać DMC 3.


A kto mowi o jakimkolwiek "szkodzeniu"? GoW po prostu jest swietna gra, a DMC 3 dla wielu takze napewna taka bedzie. Tyle, ze wg ocen przyznawanych przez zachodnie serwisy DMC 3 jest gra o klase gorsza niz GoW - tak wlasnie wynika z tych "cyferek". Jak jest naprawde? Jak zagram w obydwie gry to sie wypowiem, narazie nie bede spekulowal, po prostu GoW jest gra lepiej oceniana i tyle...nie znaczy to ze kazdemu przypadnie do gustu bardziej niz DMC 3.
  • 0

#82 Scorpio Napisany 15 kwietnia 2005 - 17:13

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Grałem w DMC3 i zaprawdę powiadam. Mozliwe jest zrobienie gry w tym stylu lepszej od niej.

Ale God of War od DMC1 nie będzie. A oceny porównawcze jakości i ŻYWOTNOŚCI oceniać należy dopiero po minimum pół roku. Gdy emocje już opadną ...
  • 0

#83 Shinigami Napisany 15 kwietnia 2005 - 17:17

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Tyle, ze wg ocen przyznawanych przez zachodnie serwisy DMC 3 jest gra o klase gorsza niz GoW - tak wlasnie wynika z tych "cyferek".

A czy cyferki przekupnych zagranicznych serwisów są ważne? Ważne jest to jak nam się gra podoba. Ja jestem pewien, że GoW nigdy nie zajmie u mnie miejsca DMC.
  • 0

#84 Scorpio Napisany 15 kwietnia 2005 - 17:26

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

Tyle, ze wg ocen przyznawanych przez zachodnie serwisy DMC 3 jest gra o klase gorsza niz GoW - tak wlasnie wynika z tych "cyferek".

A czy cyferki przekupnych zagranicznych serwisów są ważne? Ważne jest to jak nam się gra podoba. Ja jestem pewien, że GoW nigdy nie zajmie u mnie miejsca DMC.


Shinni, prócz Final Fantasy VII nic nie zajmie miejsca Devil May Cry. Jest tak jak w jej recenzji, Są gry przed DMC i po DMC. Na początku nie wierzyłem, ale tak właśnie jest :D
  • 0

#85 Shinigami Napisany 15 kwietnia 2005 - 17:29

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Jest tak jak w jej recenzji, Są gry przed DMC i po DMC. Na początku nie wierzyłem, ale tak właśnie jest :D

Najprawdziwsza prawda.
  • 0

#86 Gość__* Napisany 17 kwietnia 2005 - 14:48

Gość__*
  • Goście

Tyle, ze wg ocen przyznawanych przez zachodnie serwisy DMC 3 jest gra o klase gorsza niz GoW - tak wlasnie wynika z tych "cyferek".

A czy cyferki przekupnych zagranicznych serwisów są ważne? Ważne jest to jak nam się gra podoba. Ja jestem pewien, że GoW nigdy nie zajmie u mnie miejsca DMC.


Gdybys zechcial laskawie zacytowac caly moj post, to byloby fajnie, bo ponizej wyraznie napisalem o tym, ze te "cyferki" wcale nie maja wplywu na to, czy gra spodoba sie ludziom bardziej niz DMC 3.
Oceny obydwu gier moga miec natomiast wplyw na wybor okreslonego tytulu przez graczy - nie kazdy "jedzie" na piratach - czesc ludzi bedzie musialo wybrac którys z tych tytulów, a znacznie wyzsze oceny GoW moga przemawiac na jego korzysc. I niech nikt nie pisze, ze nie maja - zanim GoW zostalo ocenione przez kilka serwisów, 3/4 graczy, którzy dzisiaj sie nim jaraja "olewalo" ten tytul cieplym moczem, dopiero pozniej wszyscy rzucili sie na ta gre. Tym bardziej jestem dumny, ze czekalem na ten tytul od poczatku :mrgreen: ;)
  • 0

#87 xell Napisany 17 kwietnia 2005 - 15:11

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 329 Postów:
...a konkretniej od ostatniego E3, jeśli mnie pamięć nie myli.
  • 0

#88 Gość__* Napisany 17 kwietnia 2005 - 15:35

Gość__*
  • Goście

Tyle, ze wg ocen przyznawanych przez zachodnie serwisy DMC 3 jest gra o klase gorsza niz GoW - tak wlasnie wynika z tych "cyferek".

A czy cyferki przekupnych zagranicznych serwisów są ważne? Ważne jest to jak nam się gra podoba. Ja jestem pewien, że GoW nigdy nie zajmie u mnie miejsca DMC.

Jezuu... ludzie, nie graliście, a zarzekacie się, że tak nie będzie.. zresztą Scorpio sam napisał, że niewierzył, że DMC będzie dla niego kultową grą... dla mnie np. NG zabija DMC, ale nie mówie, że kiedyś nie wyjdzie gra lepsza od NG... jakby powiedział 007 "Never say never" 8)
  • 0

#89 xell Napisany 17 kwietnia 2005 - 15:37

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 329 Postów:
Chyba "never say never again" :twisted:
  • 0

#90 Gość__* Napisany 17 kwietnia 2005 - 18:33

Gość__*
  • Goście

Chyba "never say never again" :twisted:

Nope... sam film nazywa się "Never say never", a "never say never again" to jeden z dowcipów szarmanckiego i wogóle och, ach 007 :lol:

Chcecie zobaczyć "Tommorow never dies" w moim wykonaniu na was za te OTy? No to pilnujcie się. - syon

You talkin' to me? You talkin' to me? :wink: A'ight, sir :wink:
  • 0