Skocz do zawartości

Nintendo - revolucja w Polsce


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
212 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 14 stycznia 2005 - 21:45

Gość__*
  • Goście
Moje drogie dzieci i fani NINTENDO w Polsce. Coz w innych panstwach nasz kraj okreslany jest jako panstwo znajdujace sie lata swietlne za murzynami. Gdy widze jak nasz "ukochany" Lukas Toys traktuje Nintendo to wprost odechiewa mi sie grac :( Kompletne olewanie nasz graczy,wysokie ceny, rozfoliowane gry, brak karteczek vip to tylko niektore argumenty swiadczace przeciw tej firmie. Jednak w tym szlamie i bagnie pojawila sie nadzieja. Jest nia Firma SWIAT NINTENDO ze swoja siedziba w Krakowie. Dzieki tym ludzia mamy jedyny sklep zajmujacy sie tylko i wylacznie produktami BIG N (http://www.swiatnint...ata@nintendo.de i opisz jak to "cudownie" jest u nas z Nintendo. Jesli zdaje wam sie ze to nic nie da jestescie w duzym bledzie! moze 1 mail to male ale zmasowana akcja napewno zwroci uwage Nintendo Europa na nasz kraj. Gracze pamietajcie ze bedzie tak jak sami sie o to postaramy. Gorzej juz byc nie moze... Liczymy na was niech to bedzie poczatek zmian nie tylko zwiazanych z Nintendo ale takze z calym rynkiem konsolowym w Polsce! Jesli wyslales maila wpisz sie w ponizszym topicu niech inni zobacza ze JESTES PRAWDZIWYM GRACZEM I CHCESZ ZMIENIAC NASZA KONSOLOWA
  • 0

#2 Gość__* Napisany 14 stycznia 2005 - 22:46

Gość__*
  • Goście
hehe, to mi sie kojarzy z pewnym artykułem u konkurencji :)

Ale co tam, ja wysyłam maila )
  • 0

#3 Gość__* Napisany 17 stycznia 2005 - 22:38

Gość__*
  • Goście
Ode mnie poszło takie coś:

Hello, mr. Shibata. I'm a gamer from Poland. Situation of Nintendo in my country is veeeery bad. You know- Lukas Toys is a distributor of Nintendo in my country, but they're just damn terrible... They throw out our N-Vip cards and put in some ugly instructions made by themselves. Their prices are horrible. I almost cry when I look at prices in Poland and in other countries... I know only one company in Poland, which can take Lukas' place. It's Swiat Nintendo. Their good, professional and solid firm. They have made two huge parties about Nintendo - ZLOT FANOW NINTENDO (you probably heard about it- the best party I've ever was at). I believe that this message (I'm not only one who think that situation of Big N as a firm in my country is horrible) can make You think about Nintendo in Poland and about us- Polish gamers. I know i can't expect a message from You, but I believe that You'll see what You can do. Remember- You have many fans, but more and more people buy other systems because they see this hopeless situation about Nintendo in Poland. Think about it.
Regards,
Matek- the very fan of Big N.
PS: sorry about errors in this message (I know there are some- I'm not good at english )

Ludzie, wysyłajcie mejle do Big N. To nic nie kosztuje a możecie wpłynąć na poprawę sytuacji w naszym durnym kraju. Siedzenie z założonymi rękami nic nie da... Go create :twisted: !
  • 0

#4 Texz Napisany 17 stycznia 2005 - 23:10

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
jako że naprawa kraju ma się zacząć tu i teraz jestem całym sercem za.
email poszedł, Nintendo Fans !!!
  • 0

#5 Gość__* Napisany 17 stycznia 2005 - 23:32

Gość__*
  • Goście
Moge wysłać, ale na jaki adres :?: :D
  • 0

#6 ACZ Napisany 17 stycznia 2005 - 23:32

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
.
  • 0

#7 Gość__* Napisany 17 stycznia 2005 - 23:37

Gość__*
  • Goście

Wielkie LOL ludzie :lol:
Nic Wam to nie da. Takie maile od garstki polaków od razu przechwytuje antyiwirus i są wywalane do śmieci :lol:

I dzięki takiemu podejściu w Polsce niewiele rzeczy wychodzi, a Polacy potrafią tylko narzekać zamiast coś zrobić.
  • 0

#8 ACZ Napisany 17 stycznia 2005 - 23:40

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
.
  • 0

#9 Blizzard Beast Napisany 18 stycznia 2005 - 02:47

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Czychu, przestan mnie wnerwiac. Wiesz, czym mnie wnerwiasz? Celowym wnerwianiem innych userow, jak forum dlugie i szerokie. Ostrzegam cie, ze jak nie przestaniesz ich wnerwiac, czym mnie wnerwiasz, to zrobie cos takiego, ze ty sie wnerwisz, a na forum szybko spadnie liczba bezcelowych awantur spowodowanych zadziornoscia sonowskiego fanboya.

Wiec - odejdz w spokoju z tematu o Nintendo, bo nikomu nie jestes tu potrzebny ze swoimi durnymi uwagami.

PS: sorry about errors in this message (I know there are some- I'm not good at english )


Matek, nie boj zaby, zaden japonczyk tez nie jest "good at english" :)
  • 0

#10 luck1985 Napisany 18 stycznia 2005 - 03:09

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:

Wiec - odejdz w spokoju z tematu o Nintendo, bo nikomu nie jestes tu potrzebny ze swoimi durnymi uwagami.


Narescie odpowiednia osoba w odpowiednim czasie 8)

PS: sorry about errors in this message (I know there are some- I'm not good at english )


Dla mnie to chyba zart ten txt :)
  • 0

#11 Gość__* Napisany 21 stycznia 2005 - 22:10

Gość__*
  • Goście
No, fakt błędów troche jest. Na przyszłość to najlepiej, żeby wszyscy pisali to samo. Wtedy wyraźniej widać skale zjawiska. Sam moge napisać angielski tekst(będzie 100% poprawnie :D), a co 8)
  • 0

#12 Gość__* Napisany 29 stycznia 2005 - 15:07

Gość__*
  • Goście
http://cct1.webpark.pl/revolution/ oficjalna strona akcji stad wyslesz petycje bezposrednio do Nintendo zapraszamy
  • 0

#13 Gość__* Napisany 29 stycznia 2005 - 21:16

Gość__*
  • Goście
wszyscy kochamy gry nieprawdaz??? wspomóżcie tą chlubną inicjatywę!!!!
oto jej znaki rozpoznawcze:


Dodany obrazek


Dodany obrazek

w razie wątpliwości pytajcie na GameOnly - my wspieramy tą akcję z całych sił!!!!!
  • 0

#14 Ganon Napisany 29 stycznia 2005 - 21:25

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Ja wysłałem! Ludzie piszcie, a może coś się zmieni!
  • 0

#15 cwany-lis Napisany 30 stycznia 2005 - 11:13

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 560 Postów:
a świat nintendo bedzie stac na dystrybucje konsoli ? bo z tego co widziałem to jest to skromny sklepik tylko na fanów a nie ogromny koncern zabawkowy :roll:
  • 0

#16 Gość__* Napisany 30 stycznia 2005 - 14:24

Gość__*
  • Goście
Bardzo ładnie. Repect dla wszystkich organizatorów i ludzi popierających tę akcję. Co prawda, osobiście gierzę tylko na PS2 i nie mam bladego pojecia o sytuacji Nintendo w naszym kraju, ale ufam, że nie przedstawia się ona rózowo. Dlatego z miłą chęcią wesprę tę incicjatywę.
By gamers for gamers.
  • 0

#17 Texz Napisany 30 stycznia 2005 - 14:49

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Thank you for your enquiry. Due to huge interest in Nintendo we receive
a huge number of enquiries, but we'll respond as quickly as we can. In
the meantime, we thank you for your patience.

Nintendo UK


stara śpiewka, lecz ważne że przynajmniej hasło: REWOLUCJA NINTENDO W POLSCE" będzie przyjęta przez jakąś personę, nie przez antyspam (za co szacun Nintendo UK)

GO ON FRIENDS! NEVER GIVE UP!!!
  • 0

#18 Scorpio Napisany 30 stycznia 2005 - 14:52

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Nie posiadam najnowszej konsoli Nintendo (NGC ani GBA), ale z przyjemnościa dołączę się do akcji. Kto wie, może właśnie tworzymy początek nowej ery w traktowaniu Polski jako równorzędnego rynku :wink:

By gamers for gamers - dobre hasło :D

EDIT: Jak Shini, zedytował podpis. Przyłączcie sie do akcji. Każdy post na wagę złota.
  • 0

#19 Shinigami Napisany 30 stycznia 2005 - 15:16

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
I ja się przyłączyłem do Rewolucji. Oprócz wysłania maila zedytowałem sobie podpis :D
  • 0

#20 Gość__* Napisany 30 stycznia 2005 - 15:37

Gość__*
  • Goście
Też się przyłączyłem 8) Bez jaj... nie może tak być, że w sklepie gry kupuje się bez folii :evil: Co prawda nie mam NGC, ale że nie długo kupie, to interesuje mnie to :)
  • 0

#21 Gość__* Napisany 30 stycznia 2005 - 17:40

Gość__*
  • Goście
Gracze całej polski, łączmy sie. Też wysłałem, a co, niech wiedzą że istnieje taki kraj Polska :D
  • 0

#22 Scorpio Napisany 30 stycznia 2005 - 18:31

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Dołączyłem do szczęśliwców z odpowiedzią od samego Big N:

Thank you for your enquiry. Due to huge interest in Nintendo we receive a huge number of enquiries, but we'll respond as quickly as we can. In the meantime, we thank you for your patience.

Nintendo UK


>>> jmscorpio 01/30/05 14:03 >>>


Jeszcze raz: popierajcie akcję, może się ugną za samą skalę spamerstwa :wink:
  • 0

#23 Gość__* Napisany 30 stycznia 2005 - 19:04

Gość__*
  • Goście
Panowie aby jeszcze bardziej rozreklamowac nasza akcje proponuje aby kazda osoba dala sobie banerek naszej akcji w podpisach na kazdym forum w ktorym jest zarejstrowana oto adresy do 2 banerow
http://img152.exs.cx...0/button8zd.jpg
http://img14.exs.cx/...81/baner7ei.jpg

NIEFCH REWOLUCJA JESZCZE BARDZIEJ SIE OBJAWI!!!!!!
  • 0

#24 syon Napisany 30 stycznia 2005 - 21:04

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Niech ta fioletowa rewolucja będzie karą dla Lukas Toys za ich nikczemne posunięcia w kierunku graczy :twisted: 3mam kciuki

Dodany obrazek
  • 0

#25 Gość__* Napisany 30 stycznia 2005 - 21:58

Gość__*
  • Goście
łeee, jak sobie ten banerek w opis wstawic :? :oops:
edit: sory za niepotrzebny post ale już wiem. :oops: BBCode znalazłem :oops: jeszcze raz sory.
  • 0

#26 syon Napisany 30 stycznia 2005 - 22:03

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

łeee, jak sobie ten banerek w opis wstawic :? :oops:
edit: sory za niepotrzebny post ale już wiem. :oops: BBCode znalazłem :oops: jeszcze raz sory.


Bardzo proste. Wklej link obrazka to swojego miejsca na podpis i obramuj go w ten sposób: link%20obrazka - viola :)

EDIT:

ehh.. :)
  • 0

#27 Gość__* Napisany 30 stycznia 2005 - 22:23

Gość__*
  • Goście
Jesli chce się wysłać tego maila nie przez stronę a przez skrzynke z netu to jaki trzeba wpisać adres i jaki temat ?????? Szablon jest wygodny ale ja np. nie korzystam z żadnego klienta poczty.
  • 0

#28 Gość__* Napisany 30 stycznia 2005 - 23:09

Gość__*
  • Goście
e-mail: Marketingenquiries@nintendo.co.uk
temat: Nintendo Revolution in Poland
BTW mi też nintendo odpisało :lol: zaledwie po dwóch godzinach :lol:
  • 0

#29 Texz Napisany 31 stycznia 2005 - 09:38

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
co do sygnaturki: (klikając w baner bezpośrednio znajdujemy się na stronie akcji)

[url=http://cct1.webpark.pl/revolution/][img]http://img14.exs.cx/...81/baner7ei.jpg[/img*][/url*]

usuncie gwiazdki żeby zadziałało (niezależnie od forum)

i najważniejsze. Dodawajcie właśnie obrazek, logo rewolucji
niech zobaczą że zrobiła się z tego akcja popierana przez lokalne synatoria władzy (co ja wygaduję :)) , w każdym razie urozmaicajcie listy.


Ludzie którzy tu jesteście. ZAŁOŻYĆ TEMAT NA PSX EXTREME.
wtedy MYŚLĘ, przyjdą tam wszystkie osoby z tego tematu na N+ i pokażą swoje sygnaturki. I nie zapominać o haśle: "B GAMERS 4 GAMERS"
zakładamy że akcja trwa przez dłuższy okres czasu.


I CZEMU NA GAMEONLY "REWOLUCJA NINTENDO W POLSCE" jest tak skromnie eksponowana. (jak ktoś ma wtyki to proszę o artykuł na temat"

pozdrawiam, toważysz rewolucionista Little Gray Guy
  • 0

#30 Gość__* Napisany 31 stycznia 2005 - 09:53

Gość__*
  • Goście
to ja tez wrzucam bannerek do podpisu na wszystkich forach, na ktorych jestem zarejestrowany ;)
  • 0