Skocz do zawartości

Nintendo - revolucja w Polsce


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
212 odpowiedzi na ten temat

#31 Gość__* Napisany 31 stycznia 2005 - 12:47

Gość__*
  • Goście
I ja wysłałem maila.
  • 0

#32 Shinigami Napisany 31 stycznia 2005 - 15:55

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Dzisiaj otworzyłem swoją poczte pierwszy raz od wysłania maila i ujrzałem to, co wielu z was

Thank you for your enquiry. Due to huge interest in Nintendo we receive a huge number of enquiries, but we'll respond as quickly as we can. In the meantime, we thank you for your patience.

Nintendo UK

Dostałem to dokładnie po 1h i 1m 8) Ktoś będzie miał lepszy czas? :D
  • 0

#33 BeSOS Napisany 31 stycznia 2005 - 16:01

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
nie chwalcie sie tak tymi "odp" od N bo są to komputerowe odpowiedzi 8) BTW, oczywiści przyłaczam się do akcji, nie ch każdy sobie ten baner wstawi, razem z odnośnikiem do stronki- nawet jak nie macie konsoli N- co wam szkodzi. Chodzi o to, że jesteśmy graczami, nie 8) A wysłanie mejla naprawde zajmuje 10 sekund
  • 0

#34 Shinigami Napisany 31 stycznia 2005 - 16:23

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Wiem, że są to automatyczne odpowiedzi, ale jednak fajnie zobaczyć z rańca, że Ninny wysłało do ciebie maila :D Co do tego co piszesz o nie posioadaniu konsoli - oczywiście, każdy, nie ważne czy ma czy nie ma Gacka, powinien wesprzeć akcje.
  • 0

#35 Yoori Napisany 31 stycznia 2005 - 17:26

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:
Ja nie mam żadnej konsoli Nintendo(PS2only)ale banerek sobie wstawiłem :D ,popieram akcje :P

A maila od Big N zatrzymam sobie na pamiątke :wink:
  • 0

#36 TREEpwooD G. Napisany 31 stycznia 2005 - 17:27

TREEpwooD G.

    Mega Man

  • Narybek
  • 107 Postów:
hjeh... dalem sie poniesc...
tez wyslalem ninny liscik, a co :wink:
  • 0

#37 Danteusz Napisany 31 stycznia 2005 - 20:01

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:

Dzisiaj otworzyłem swoją poczte pierwszy raz od wysłania maila i ujrzałem to, co wielu z was

Thank you for your enquiry. Due to huge interest in Nintendo we receive a huge number of enquiries, but we'll respond as quickly as we can. In the meantime, we thank you for your patience.

Nintendo UK

Dostałem to dokładnie po 1h i 1m 8) Ktoś będzie miał lepszy czas? :D


3 minuty :D
  • 0

#38 Shinigami Napisany 31 stycznia 2005 - 21:14

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Tylko jedno słowo: wow :shock:
  • 0

#39 Texz Napisany 01 lutego 2005 - 10:04

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Wiem, że są to automatyczne odpowiedzi, ale jednak fajnie zobaczyć z rańca, że Ninny wysłało do ciebie maila :D Co do tego co piszesz o nie posioadaniu konsoli - oczywiście, każdy, nie ważne czy ma czy nie ma Gacka, powinien wesprzeć akcje.

czujecie motyw że zaraz jak dostaną od ciebie maila to antyspamer przełącza cię na listę osób które nic dobrego nie mają do powiedzenia i kolejne listy już pozostają bez echa. Tak więc. szkoda
  • 0

#40 Gość__* Napisany 01 lutego 2005 - 11:08

Gość__*
  • Goście
Inicjatywa wszechmiar chlubna choć pachnie mi lekkim sponsoringiem.. ale co tam.. Mam nadzieje że to coś da... ode mnie mail pójdzie.. Nintendo 4 Life
  • 0

#41 Gość__* Napisany 01 lutego 2005 - 17:59

Gość__*
  • Goście
Najpierw Ukraina, teraz Polska. hehe, może jakiś kolorek sobie znjdziemy? :wink:

A na serio, to wysyłam maila i zmieniam podpis. Niech każdy, kto popiera akcję, zamieści baner w podpisie i wysle maila. Blizz, mógłbys (na jakiś czas) przykleić ten temat? Wtedy więcej userów będzie wchodziło i będzie więcej maili! by gamers for gamers! Niech przyłączają się też ci, którzy nie mają konsol N! Tu chodzi o zmianę sytuacji Polski!

Zobowiązuje się, że wyślę jutro Gulashowi maila. Poproszę go o poparcie akcji na łamch pisma! Co o tym myślicie?
  • 0

#42 Gość__* Napisany 01 lutego 2005 - 18:15

Gość__*
  • Goście
Wysyłają takie odpowiedzi każdemu, kto tam zapewne jakiego kolwiek maila wyśle. Odpowiedź 'napisana przez człowieka' zostanie wysłana za jakiś czas. Przecież proszą o cierpliwość. Ale jak nie będą odpowiadać przez kilka miechów, to każdy im wysyła po 1000 maili, ok? :wink:
  • 0

#43 Gość__* Napisany 01 lutego 2005 - 21:03

Gość__*
  • Goście
1000 e-mail'i od jednego nadawcy?? To antyspam je wszystkie połapie :D
  • 0

#44 Texz Napisany 02 lutego 2005 - 10:19

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

1000 e-mail'i od jednego nadawcy?? To antyspam je wszystkie połapie :D

newer mind, przecie w logu będzie miał napisane: 200 maili z USA, 100 z Ger. 30000 z Polski :)
  • 0

#45 Gość__* Napisany 02 lutego 2005 - 10:42

Gość__*
  • Goście
hehe, dobre, jestem za :D
  • 0

#46 Scorpio Napisany 02 lutego 2005 - 13:05

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Nie doczytałem z tym tysiąc maili PO miesiącu. Więc trochę im skrzynkę zatentegowałem :D

A tak naprawdę, to jestem bardzo ciekaw ile osób z Polski wysłałało maile do tej pory. Bo jak 20 to mimo wszystko nic nie zmieni.
  • 0

#47 Gość__* Napisany 02 lutego 2005 - 13:17

Gość__*
  • Goście
Mówie wam! Dopra reklama akcji to podstawa!

EDIT: Zamieście na stronie akcji adresy na które powinno się wysyłać maile, bo ci co nie są userami na forum, nie będą wiedzieć, gdzie wysyłać maile!
  • 0

#48 Yoori Napisany 02 lutego 2005 - 13:27

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:
Możecie mi podać adres e-mail do Nintendo?
Bo z tamtej strony mi nie chce wysyłać, wyskakuje mi jakis błąd, pewno coś źle wpisałem :(
  • 0

#49 Gość__* Napisany 02 lutego 2005 - 13:35

Gość__*
  • Goście

e-mail: Marketingenquiries@nintendo.co.uk
temat: Nintendo Revolution in Poland


  • 0

#50 Gość__* Napisany 02 lutego 2005 - 13:35

Gość__*
  • Goście
A, lekko się z tymi adresami do Ninny pomyliłem. Nie do końca zakapowałem system działania strony. Acha, jak wklejacie sobie do podpisu znaczek akcji, to jako sygnaturkę, bo na cholerę sam znaczek? Przypominam (wpisz w podpisie, żeby mieć sygnaturkę):
[url=http://cct1.webpark.pl/revolution/][img]http://img14.exs.cx/...81/baner7ei.jpg[/img*][/url*]

usuńcie * ,żeby zadziałało.
  • 0

#51 Gość__* Napisany 02 lutego 2005 - 13:39

Gość__*
  • Goście
Hehe, nie wyszło co?? :D

co do sygnaturki: (klikając w baner bezpośrednio znajdujemy się na stronie akcji)

[url=http://cct1.webpark.pl/revolution/][img]http://img14.exs.cx/...81/baner7ei.jpg[/img*][/url*]

usuncie gwiazdki żeby zadziałało (niezależnie od forum)


  • 0

#52 Gość__* Napisany 02 lutego 2005 - 15:03

Gość__*
  • Goście
Do Gulasha poszło, tak jak obiecałem.
---
Witaj Gulashu!
Piszę w bardzo ważnej sprawie. Ostatnim czasy, na forum pisma, trwa dyskusja na temat akcji podjętej przez firmę Świat Nintendo. Nazwa akcji to "Nintendo Revolution in Poland".
http://www.neo-plus.... ... 83&start=0
Wielu userów na forum, wysyła maile do Nintendo za pośrednictwem strony akcji: http://cct1.webpark.pl/revolution/ Zmasowana akcja, może zmienić sytuację w Polsce. W imieniu forumowiczów, chciałem zapytać, czy możliwa była by reklama "Rewolucji" na łamach Neo Plusa? Spowodowało by to, że nie tylko forumowicze, ale każdy gracz, mający dostęp do Internetu, mógłby przyczynić się do sukcesu akcji. Wielu graczy, wierzy w jej powodzenie. Proszę o rozpatrzenie sprawy i odpowiedź.
W imieniu fanów Nintendo (i nie tylko), Gooner.
[a pod spodem znaczek akcji]
---

Teraz czekam na odpowiedź, przekaże ją wam jak tylko ją dostane. A odpowiedź od Nintendo dostałem w niecałe pół godziny
:D Taką jak wszyscy... :wink:
  • 0

#53 Gość__* Napisany 02 lutego 2005 - 16:03

Gość__*
  • Goście
ACHTUNG! ACHTUNG! Mail od Gulasha!

---
Czesc,
Widzialem te akcje. Jest jak jest i pewnie moze byc lepiej, ale... Z mojej - czy jak wolisz naszej - perspektywy popieranie firmy Swiat Nintendo w dazeniu do przejecia kontroli nad dystrybucja Nintendo w Polsce jest nieetyczne. Rownie dobrze kazda inna forma moze ubiegac sie o wspolprace z Ninny, prawda? Niech Ninny, jesli im zalezy, rozpisze konkurs, czy przetarg.
Powinniscie wiec sforumowac petycje nieco inaczej; wykluczajac sugerowanie nowego dystrybutora, a jednoczesnie proponujac Nintendo rozejrzenie sie za kims innym i nawiazanie z nim wspolpracy. Inaczej po prostu wychodzicie na podstawionych przez Swiat Nintendo ludzi.
Pozdrawiam,
Gulash
---
Chyba Gulash ma rację. ŚN za bardzo chcą wyjść na swoim w tym projekcie... Może ktoś napisze do nich maila, żeby troche zmienili petycję? Bo jak wszyscy wysyłają maile " widzimy ŚN na miejscu oficjalnego dystrybutora Ninny", to to takie trochę podejrzane. Czekam na odpowiedź z waszej strony.
  • 0

#54 Gość__* Napisany 02 lutego 2005 - 16:46

Gość__*
  • Goście
Witam Was wszystkich.

Przede wszystkim dzięki za trud w podjęciu akcji - naprawdę bardzo doceniamy, że niektórzy gracze podjęli tego typu inicjatywę - widać, że ludziom zależy na naszym rynku gier.
Zgadzam się też zupełnie z tym co pisze Gulash - wygląda na to jakby Swiat Nintendo był organizatorem akcji - a zupełnie tak nie jest (co nie znaczy, że się z nią nie zgadzam ja na przykład osobiście).
Też byłbym za tym, żeby wykluczyć z petycji nazwę naszej firmy. Byłoby to nie tylko bardziej wiarygodne, ale i bardziej prawdziwe chyba. Poza tym myślę, że problem nie leży w tym, żeby SN został dystrybutorem (co również nie znaczy, że sami tego nie chemy), tylko, żeby ktoś dbał o rynek Nintendo w Polsce.
Właśnie fakt tego, że w akcji wpisano nazwę naszej firmy spowodował, że nie wrzuciliśmy buttona akcji na naszą stronę. Jednocześnie deklaruję, że jeśli nazwa SN zniknie z petycji również zamieścimy ją na łamach naszego serwisu.

Pozdrawiam,

Piotrek - admin SN
  • 0

#55 Texz Napisany 02 lutego 2005 - 23:47

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
1.nie można by było zrobić stronki (jako księgi gości):
ludzie wpisywaliby się do niej razem z imieniem i nazwiskiem, numerem IP, i mailem, calość jeżeli liczyła by jakieś 1500 osób lub więcej (heh.. troche tego jest?) można by przedstawić Ninie. ostatni taki numer o ile pamiętam miał miejsce odnośnie GTA:SA, które z okazji wyłączności na PS2, nie miało się ukazać na inne platformy. Taką akcję można by było łatwiej rozplanować i rozreklamować (jako newsy do wszystkich ezinów, magazynów internetowych), no i miało by to jakiś sens niż walenie spamów na adres Niny. No, a jeżeli takie Neo+, SN, SS-NG podpiął się pod takią akcję to zapewne Nintendo nie patrzyło by na to jak na wszechobecny spam, który trzeba niszczyć.
2. Czemu naprzykład nie wykozystać sposobu znanego np: z refundacji biednych dzieci z Afryki przez bogate państwa zachodu tzn. metodą tradycyjną -> list papierowy. Ogłoszono by konkurs na najładniejszą kopertę z listem wysyłanymi prosto do redakcji N. Dzieci rysowały by bajecznie kolorowe karteczki z ludzikami którzy bawią się z Marianem i przyjacielami. Fioletowe kostki latały by dookoła tylko jedno z boku dzieciąteczko siedzi, a dymka głosi coś takiego: "jestem z Polski, tam nie ma Mario:(", czy coś takiego. Nie od dziś wiadomo że siła papierowego listu jest po stokroć skuteczniejsza od zwyczajnego maila. A te wysyłane do siedziby N, może by spulchniły kamienne serca niebieskich. Pomyślcie. setki rozżalonych listów od graczy opisujących ból i cierpienie pod dyktaturą Lukas-toys)
3. wyślemy redaktora z N+ żeby przedstawił sytuację w naszym kraju. Zrobimy składkę na PKS, dalej zapewne da sobie radę. nie.. to głupie.
4. może dało by radę za pośrednictwem Nintendo Germany jakoś pokazać że sytuacja zaczyna być zapalna. (niestety wielu tu obecnych nic nie wyduka z NG) jak nie to zostaje wyjść na ulice.
  • 0

#56 Gość__* Napisany 02 lutego 2005 - 23:58

Gość__*
  • Goście
Bardzo mądre. Szczególnie dobiło mnie to z tymi dziećmi :D Po raz kolejny jestem ZA.
  • 0

#57 TREEpwooD G. Napisany 03 lutego 2005 - 12:16

TREEpwooD G.

    Mega Man

  • Narybek
  • 107 Postów:
taa... :lol:
tylko gdzie w Polsce znalezc dzieci ktore wiedza co to Mario czy Nintendo :lol:
a tak w ogole to interesujacy pomysl :)
  • 0

#58 Yoori Napisany 03 lutego 2005 - 12:20

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:
Przyszedł mi mail że moja wiadomość nie została doręczona :(
Pisało coś tam o jakims spamie i jakims programie do ich wychwytywania :?

Nintendo ma juz chyba dość mail'i z polski.
Trzeba zrobic tak jak pisze t3xz
  • 0

#59 TREEpwooD G. Napisany 03 lutego 2005 - 12:40

TREEpwooD G.

    Mega Man

  • Narybek
  • 107 Postów:
a co do wyslania kogos z N+: niech dotrze do Ninny na piechote ;) wtedy zobacza jacy my jestesmy biedni i nieszczesliwi :lol: :wink:
  • 0

#60 Gość__* Napisany 03 lutego 2005 - 12:42

Gość__*
  • Goście
I jak ten gościu pod maratonem, niech powie ostatnie słowo:"Polska nie ma konsol nintendo, pomóżcie", i skona w bólu :D
  • 0