Skocz do zawartości

Defender of The Crown


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
7 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 15 stycznia 2005 - 10:51

Gość__*
  • Goście
No właśnie. Pamiętacie tą wspaniała grę?? Były nie jakie plemiona i podbijało się Wielką Brytanię :) Poprostu mogłem grać w nią cały czas! Grałem w nią na Amidze i nigdy nizapomnę! A jak u Was? Przypadła Wam do gustu? :D
  • 0

#2 kubicz Napisany 19 stycznia 2005 - 11:27

kubicz

    cham, prostak i odważnik z internetu

  • Forumowicze
  • 2 860 Postów:
Ja nie zdążyłem w nią zagrać i myślę że niedługo może mi się uda zagrać (wiem że w jakimś czasopiśmie ją kiedyś dawali, chyba w Clicku lub Playu, trzeba będzie zobaczyć w archiwaliach)
  • 0

#3 Pawlik Napisany 19 stycznia 2005 - 11:36

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Była w Clicku, az kupilem ten numer :D
  • 0

#4 kubicz Napisany 20 stycznia 2005 - 09:32

kubicz

    cham, prostak i odważnik z internetu

  • Forumowicze
  • 2 860 Postów:
Dzięki za info, teraz nie pozostaje mi nic innego jak kupić ten numer.
  • 0

#5 Sotaku Napisany 21 lutego 2005 - 10:08

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 663 Postów:
za 5 zł była w Realu i kupiłem, ale wolę grać na emulatorze z amigi, albo z c-64. Gra jest super. Za czasów c-64 miałem jej kasetową wersję, którą się dogrywało jakieś pół godziny, żeby zagrać, a przy każdej potyczce znowu dogrywanie :wink: , człowiek kiedyś miał świętą cierpliwość
  • 0

#6 Gość__* Napisany 03 czerwca 2006 - 15:55

Gość__*
  • Goście
To była jedna z moich ulubionych gier na ZX Spectrum.
  • 0

#7 majed Napisany 28 sierpnia 2008 - 12:56

majed

    Mega Man

  • Narybek
  • 128 Postów:
Miałem wersję na Amigę. Pomimo wieku, gra miała wspaniałą grafikę, która do dziś może się podobać. Genialny klimat sprawiał, że grałem w nią bardzo chętnie i długo.
Później wynalazłem jakiś remake 3D na pieca, ale gra straciła swój klimat w tej wersji całkowicie.
  • 0

#8 Schrodinger Napisany 22 maja 2017 - 13:53

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 953 Postów:

No właśnie. Pamiętacie tą wspaniała grę?? Były nie jakie plemiona i podbijało się Wielką Brytanię :) Poprostu mogłem grać w nią cały czas! Grałem w nią na Amidze i nigdy nizapomnę! A jak u Was? Przypadła Wam do gustu? :D


tę grę!
  • 0