Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sega Saturn


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
232 odpowiedzi na ten temat

#151 Mani Napisany 16 stycznia 2008 - 01:57

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Nie ma idealnego emulatora satka. I wątpie czy takowy wogóle powstanie patrząc na scene.
  • 0

#152 Edge Napisany 16 stycznia 2008 - 10:55

Edge

    Mega Man

  • Narybek
  • 128 Postów:

wow, zestaw ze snów, co oczywiście implikuje cenę z kosmosu...


Udowodniłeś wszystkim tylko że się nie orientujesz w cenach.
  • 0

#153 psxmaster Napisany 18 stycznia 2008 - 16:24

psxmaster

    Blanka

  • Forumowicze
  • 188 Postów:

www.allegro.pl :) tam kupisz najlepszy i to nawet wolnostojący pod telewizorem

bardzo smieszne :ninjadance: ale naprawde potrzebuje dobry i sprawny emulator a nie konsole :sciana:
  • 0

#154 Gość__* Napisany 18 stycznia 2008 - 16:32

Gość__*
  • Goście

bardzo smieszne :ninjadance: ale naprawde potrzebuje dobry i sprawny emulator a nie konsole :sciana:

takich nie ma, a przynajmniej ja na oczy nie widziałem.

Udowodniłeś wszystkim tylko że się nie orientujesz w cenach.

za ile to poszło 500 cos? imo to faktycznie starsznie tanio jak na TAKI zestaw (jak mniemam to była PALowska wersja PDS?).
  • 0

#155 Edge Napisany 18 stycznia 2008 - 19:15

Edge

    Mega Man

  • Narybek
  • 128 Postów:
Nie tak tanio. Po prostu normalnie. Ceny tej gry na zachodzie to około 100 euro. A ta była w bardzo dobrym stanie (PAL). Gra jest naprawdę świetna i prędzej zrozumiem kogoś kto daje za nią 400 pln niż kogoś kto daje za kolejnego nowego gniota 250 pln bo ma dobrą grafikę.
  • 0

#156 Gość__* Napisany 02 marca 2008 - 22:47

Gość__*
  • Goście
Teraz na allegro jest fajny zestawik http://www.allegro.p... ... onic_.html
  • 0

#157 hubson Napisany 16 maja 2009 - 18:42

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:
ktoś chętny :
http://cgi.ebay.co.u...SA ... 7C294:50
  • 0

#158 Gość__* Napisany 01 listopada 2009 - 16:24

Gość__*
  • Goście

Nie ma idealnego emulatora satka. I wątpie czy takowy wogóle powstanie patrząc na scene.



SSF ziom,nie ogarniasz tematu emu to sie nie wypowiadaj prosze.
  • 0

#159 hubson Napisany 19 listopada 2009 - 13:58

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:
czy ktoś z Was ma PD Saga ?
  • 0

#160 TroniC Napisany 23 sierpnia 2010 - 21:24

TroniC

    Mokujin

  • Narybek
  • 35 Postów:
Odkopuje bo w końcu mam.Mam PD:SAGA! ;)
  • 0

#161 cybercotlet Napisany 23 sierpnia 2010 - 22:16

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 598 Postów:
Ile dałeś?
  • 0

#162 Edge Napisany 23 sierpnia 2010 - 22:21

Edge

    Mega Man

  • Narybek
  • 128 Postów:

Odkopuje bo w końcu mam.Mam PD:SAGA! ;)


Gra z Klimatem przez duże K. IMO majstersztyk (chociaż podziemia mi się nie podobały). Dla PDS2 kupiłbym każdą konsolę :)
  • 0

#163 TroniC Napisany 23 sierpnia 2010 - 22:25

TroniC

    Mokujin

  • Narybek
  • 35 Postów:

Ile dałeś?

Około 630 z przesyłką. Ebay oczywiście. Ślicznie się prezentuje koło limitowanego Saturna... ;)
  • 0

#164 cybercotlet Napisany 23 sierpnia 2010 - 22:30

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 598 Postów:
Czyste Z&Z :)
Też kiedyś sobie Panzer Dragoon Sagę sprawię!

Shinian może tylko pomarzyć żeby jakakolwiek jego limitka taką ZAZDROŚĆ wywoływała :^^:
  • 0

#165 TroniC Napisany 23 sierpnia 2010 - 22:35

TroniC

    Mokujin

  • Narybek
  • 35 Postów:
A co mi tam:
Dodany obrazek

:klaszcze: ;)
  • 0

#166 armorking Napisany 24 sierpnia 2010 - 11:26

armorking

    Pikachu

  • Narybek
  • 70 Postów:
a gry masz?
Mk3 u bym przetestował;)
  • 0

#167 TroniC Napisany 24 sierpnia 2010 - 20:03

TroniC

    Mokujin

  • Narybek
  • 35 Postów:
UMK3 na Satka to mocna gra. Prawie idealny port jeśli nie liczyć czasu ładowania. Nie mam niestety. Jeszcze nie mam...
  • 0

#168 armorking Napisany 25 sierpnia 2010 - 03:20

armorking

    Pikachu

  • Narybek
  • 70 Postów:
no właśnie te loadingi:/ to samo z mk trylogy na psx...ale za to mk3u jest okej na x360:)
  • 0

#169 Edge Napisany 25 sierpnia 2010 - 11:27

Edge

    Mega Man

  • Narybek
  • 128 Postów:
MK: Trilogy na N64 też jest okej:)
  • 0

#170 ACZ Napisany 25 sierpnia 2010 - 12:15

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 145 Postów:
Na N64 jest chyba gra pocieta, nie ma chyba wszystkich bossów.
  • 0

#171 mic Napisany 05 września 2010 - 09:54

mic

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 069 Postów:
TroniC fajnego masz satka :) to wersja japonska chyba ? ja swojego zakupilem nie tak dawno, ale jeszcze do mnie z anglii przybywa - oby dotarl calo bo to juz dluzszy czas idzie... A PDS kupiles w jakiej wersji ? ntsc czy pal ?
  • 0

#172 TroniC Napisany 05 września 2010 - 13:31

TroniC

    Mokujin

  • Narybek
  • 35 Postów:
Satek japonski. Wymieniłem w nim zasilacz na europejski, żeby nie bawić sie z transformmatorami napiecia.
PDS w wersji europejskiej.
Aczkolwiek muszę się przyznać ze PDS to jedyna gra z kilkudziesięciu jakie posiadam która nie działa na japońskim Saturnie poprzez przystawkę AR. Na szczęście mam drugiego europejskiego Saturna na którym pocinam.
Mój z Japonii leciał tydzień.
Limitowany Dreamcast z Anglii szedł prawie miesiąc - ile się nerwów najadłem...
Kupiłeś jakiegoś limitowanego czy zwykłego? I jaka cena?
  • 0

#173 mic Napisany 06 września 2010 - 10:49

mic

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 069 Postów:
Satka kupilem zwyklego, a w zestawie 3 gry sa razem z nim. Gry to sega rally, wipeout oraz sega world wide soccer chyba :) szkoda, ze panzer dragoon nie bylo zadnego bo chce :) za calosc lacznie z przesylka dalem jakos 140 czy 150 zl - wiec cena chyba ok tylko, ze juz dosc dlugo idzie i tez sie denerwuje :) a dc jakiego masz ? :) fajna limitka byla dc z residenta ze znaczkiem s.t.a.r.s :)
  • 0

#174 TroniC Napisany 07 września 2010 - 22:18

TroniC

    Mokujin

  • Narybek
  • 35 Postów:
Edycja RE:STARS naprawdę ładna jest. Szczególnie granatowy (właśnie o nim mówisz: Code Veronica Blue S.T.A.R.S. ), niestety ledwie 200 sztuk wypuścili. Choć drugi z tej edycji, czerwony (Code Veronica Red Claire )też niczego sobie. No i łatwiej trafić: 1800 sztuk... ;) Mam czarnego R7 (Regulations #7). Też fajny bo nie był przeznaczony do normalnej sprzedaży, a na wyposażenie salonów Pachinko. Limit egzemplarzy nieznany - najczęściej spotykałem się z opiniami o maksymalnie 2000 tysiącach sztuk. Jak skończę remont to może wrzucę fotki do tematu z kolekcjami.
Wracając do Satka - Wipeout to porażka względem wersji PSX, za to Sega Rally nieodmiennie klasa sama w sobie. Choć osobiście uważam że obie warto mieć w kolekcji. PD1/2 powinieneś wyrwać na Allegro. Ew. Ebay - drogi nie jest.
  • 0

#175 Yuki Napisany 08 września 2010 - 09:12

Yuki

    Chocobo

  • Narybek
  • 25 Postów:
Mnie tam na saturna to glownie shmupsy kreca :)

W kolekcji nie moglo wiec zabraknac najlepszej gry wydanej na te platforme: Radiant Silverguna

procz tego na saturna posiadam:

Panzer Dragoon Saga
Shienryu
Dodonpachi
Marvel Super Heroes vs. Street Fighter
Real Bout Special
Gallactic Attack
Alone in the dark Jack is back
Doom
Panzer Dragoon
Sega Rally
Street Fighter Alpha
Tomb Raider
Virtua Fighter 2
  • 0

#176 mic Napisany 08 września 2010 - 22:46

mic

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 069 Postów:
Troche to trwalo ale moj satek wreszcie dotarl :) wymienilem bateryjke i save dziala :) zadowolony jestem tez z laserka - dziala cichutko - oby dlugo sluzyl :) Satka nie mialem, ale w dc laserki strasznie glosne byly i niestety mialy tendencje do padania... orientujecie sie czy laserki w satkach byly dobrej jakosci ? jak czytalem to pisza niby, ze sa ok ale chetnie poznam zdanie posiadaczy satkow tutaj :) wracajac dalej do przesylki - jak pisalem z saturnem jest chyba wszystko ok, jednak plytki juz sa porysowane (ale wszystkie sat. czyta bez problemow),a ich opakowania to jednak wiekszy klopot... opakowania pal gier na saturna nie maja jakis wiekszych zabezpieczen okladki i moze ona dosc latwo sie zniszczyc :( te ktore dostalem nie wygladaja zbyt estetycznie - swws jest zle, sega rally lepiej ale i tak ozdoba kolekcji nie bedzie, najlepiej wipeout choc i tu tez bez rewelki ;) dobrze, ze akurat na tych grach mi nie zalezalo - jednak z uwagi na to jak stare sa gry na satka to niestety taka sytuacja moze sie powtorzyc. i tu znalazlem stronke

http://covers.satakore.com/open.htm

sa okladeczki gier na satka, moze tak da sie poprawic schludnosc kolekcji :) na allegro teraz ktos wystawil akurat sama plytke panzer dragoona jak sie uda to kupie za jakies psie pieniadze i okladke jakas moze sie uda wydrukowac :)
  • 0

#177 TroniC Napisany 26 września 2010 - 18:50

TroniC

    Mokujin

  • Narybek
  • 35 Postów:
Saturn ma lepszej jakości lasery niż w PSX-e. O ile oczywiście nie był katowany piratami (Model 1 nawet chipa nie potrzebował, tylko chamskie wyrywanie na podmiankę). Skoro mówisz ze nie ma problemu z odczytem porysowanych płyt to znaczy ze zdrowy.,
  • 0

#178 hubson Napisany 26 września 2010 - 19:14

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:
Gry na satka coraz droższe - i w PL i UK.

Ceny Panzer Dragonów poszybowały w górę :/ Jak chcecie kupować to radzę teraz uzupełnić kolekcję.. Za jakiś czas będą chore ceny - patrząc na to jak drożeje pds ( o 100pln rocznie minimum )
  • 0

#179 mic Napisany 26 września 2010 - 22:43

mic

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 069 Postów:
panzer dragoon 1 udalo mi sie juz zdobyc :) teraz poluje na zwei :) na PDS mnie raczej nie stac aktualnie :)
  • 0

#180 hubson Napisany 27 września 2010 - 18:24

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:

panzer dragoon 1 udalo mi sie juz zdobyc :) teraz poluje na zwei :) na PDS mnie raczej nie stac aktualnie :)


pdz to koszt cirka 70-100 zł - no chyba, że ktoś wystawi za 20 zł na allegro :)
  • 0