Skocz do zawartości

"The Godfather"


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
95 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 02 lutego 2005 - 20:13

Gość__*
  • Goście
No właśnie, co chcielibyście zobaczyć w nowej grze EA? Co sądzicie o tym projekcie? Jakie patenty chielibyście zobaczyć w opowieści o historii rodziny Corleone?

Od siebie powiem, że na tą gre czekałem dłuuugo. Fajnie, że gra wyjdzie również na PSP. Chciałbym, żeby EA włożyło do gry dużo muzyki, no i obowiązkowo theme "Ojca...". Konieczna jest też atmosfera zabijania ze stylem, itd. No i moje największe marzenia, które chyba nie może się spełnić. Chciałbym, żeby dane mi było odwiedzić sycylijskie miasteczko "Corleone" :roll:
  • 0

#2 Texz Napisany 03 lutego 2005 - 11:31

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
chciałbym żeby chociaż połowa z tego co piszą o nielinowości była prawdą
sam gameplay żeby nie było robiony na maksymalną realistyczną gangsterkę, lecz oferował więcej zabawy (jak GTA3, pure arcade-sim), oraz zadań pobocznych
(nielegalne wyścigi, wymuszanie haraczy z restauracji (co wiąże się z finanstami), łażenie do domów publicznych:), wiadomo, niezaplanowane akcje odwetowe obcych mafii (tzn. niezaplanowane przez fabułę), no i oczywiście scenariusz który będzie troche bardziej się rozwidlał niż w takim True Crime.

muzykę - radio z tamtego okresu (... ten klimat), może ręczne szukanie stacji przez ruchy prawej gałki (jak w The Siren)

nieliniowość, nieliniowość i jeszcze raz nieliniowość (pozorna, jak w GTA)
  • 0

#3 Gość__* Napisany 03 lutego 2005 - 17:45

Gość__*
  • Goście
ale panowie-jaka grafa!!!!!ale nie wiem o co biega że ukaże sie na X'a 2. Gigant na miarę GTA to nie bedzie.Ale dobra gra tak.
  • 0

#4 Gość__* Napisany 03 lutego 2005 - 17:58

Gość__*
  • Goście
@ Dziobak_- "Ojciec..." wyjdzie na PS2, Xboxa, Xboxa 2 i PSP. A co do tego, że będzie to dobra gra... ja mam nadzieje na rewelacyjną gre, a z dotychczasowych materiałów wygląda to ciekawie...
  • 0

#5 McDrive Napisany 03 lutego 2005 - 19:21

McDrive

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 866 Postów:
Gra ma duży potencjał którego EA mam nadzieje nie zmarnuje.
  • 0

#6 Gość__* Napisany 03 lutego 2005 - 19:26

Gość__*
  • Goście

Gra ma duży potencjał którego EA mam nadzieje nie zmarnuje.

No właśnie... to jest ten problem... ale mam nadzieje, że EA podoła zadaniu... mają przecież na swoim koncie hity... najbardziej mnie zaszokowało, jak przeczytałem, że w końcowym etapie nad grą będzie pracować 200 osób :shock:
  • 0

#7 Texz Napisany 03 lutego 2005 - 23:23

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
niech będzie z tego coś więcej niż "MAFIA" z PC'a
  • 0

#8 Gość__* Napisany 03 lutego 2005 - 23:30

Gość__*
  • Goście

niech będzie z tego coś więcej niż "MAFIA" z PC'a

Dokładnie... Mafia nie spełniła oczekiwań... mam nadzieje, że w tym przypadku będzie inaczej...
  • 0

#9 Gość__* Napisany 04 lutego 2005 - 12:02

Gość__*
  • Goście
A skąd wiadomo że na PSP, Frank(nie chciało mi się pisać Jaeger)?A ja jestem ciekaw, z jakiej wersji pochodzą screeny.na pewno nie z PS2 :(
  • 0

#10 Gość__* Napisany 04 lutego 2005 - 12:30

Gość__*
  • Goście

A skąd wiadomo że na PSP, Frank(nie chciało mi się pisać Jaeger)?A ja jestem ciekaw, z jakiej wersji pochodzą screeny.na pewno nie z PS2 :(

No, EA oficjalnie potwierdziło wersje na PSP. Screeny są ze stacji roboczych prawdopodobnie...
P.S.: 'Frank' wystarczy :wink:
  • 0

#11 Gość__* Napisany 06 lutego 2005 - 19:35

Gość__*
  • Goście
Uwierzyłym bym w projekt gdyby nie stało za nim EA..Niestety nie widze EA w roli robienia gier gangsterskich...No i Xbox 2 .....
  • 0

#12 mleko2099 Napisany 11 lutego 2005 - 17:18

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Gra ma potencjał na chicior oczywiście jeżeli ( tak jak to było powiedziane wcześniej) EA niczego nie zawali. Co do grafy to raczej nie bym był takim optymistą, pamiętacie " ścieme" The Getaway? tu może być podobnie , a screeny to na bank retusze....tak mi sie wydaje....
  • 0

#13 Yoori Napisany 11 lutego 2005 - 17:50

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:
Jedyne czego możemy być pewni to licencja.
  • 0

#14 Gość__* Napisany 11 lutego 2005 - 17:52

Gość__*
  • Goście
Screeny i trailery - http://ps2.ign.com/a...6/586934p1.html
  • 0

#15 Gość__* Napisany 11 lutego 2005 - 18:16

Gość__*
  • Goście
Ech... też jakoś średnio wierzę w EA. Marzyłem o tej grze zanim o niej usłyszałem, ale niestety... Średnio to widzę... szkoda,kolejny zmarnowany potencjał.
  • 0

#16 Gość__* Napisany 11 lutego 2005 - 18:32

Gość__*
  • Goście

Ech... też jakoś średnio wierzę w EA. Marzyłem o tej grze zanim o niej usłyszałem, ale niestety... Średnio to widzę... szkoda,kolejny zmarnowany potencjał.

Piki, stary, nie załamuj mnie... myślałem, że chociaż ty jesteś normalny :D Ludzie, jeszcze gry w ruchu nie widzieliście i już ją przekreślacie? ... :roll:
  • 0

#17 mleko2099 Napisany 11 lutego 2005 - 19:16

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Po części masz racje Frank ale pamiętasz sytuacje z The Getaway? Miała zabijać graficznie i grywalnościowo a co wyszło potem ? karzdy wie..... po prostu nikt nie chce już tak sie dać nabrać.
W sumie nikt już na straty nie skazuje jej to są tylko przypuszczenia które nie koniecznie muszą mieć miejsce, nie raz przecież miło sie rozczarowaliśmy. :wink:
  • 0

#18 Gość__* Napisany 11 lutego 2005 - 23:13

Gość__*
  • Goście
Nowy filmik... szkoda tylko, że jest to znowu odtworzona scenka z filmu... tym razem zamach na Vita Corleone...

UPDATE: Na 1up.com jest wywiad w którym ktoś z EA używa sformułowania "the first game"... Ktoś wie, co to może oznaczać? 8)
  • 0

#19 kotlet Napisany 12 lutego 2005 - 20:06

kotlet

    Blanka

  • Narybek
  • 211 Postów:
Narazie nie czytalem jakichs wiekszych zapowiedzi tej gry, wiec zbyt duzo o niej nie wiem, ale tak jak wiekszosc z Was chcialbym, zeby powstala fajna gierka. Mysle, ze EA nie zawiedzie graczy, ale tez nie sadze, zeby stworzyli gre "na miare" GTA, co zreszta nie jest niezbedne, aby gra byla spoko.
Mleko napisal :

Po części masz racje Frank ale pamiętasz sytuacje z The Getaway? Miała zabijać graficznie i grywalnościowo a co wyszło potem ? karzdy wie..... po prostu nikt nie chce już tak sie dać nabrać.


Wedlug mnie The Getaway ma zarowno ladna grafike i swietna grywalnosc, ja nie kupuje gry po obejrzeniu jej screen'ow (wyjatek to GTA : San Andreas :) ), tylko zazwyczaj po przeczytaniu recenzji w polskich pismach, wiec to juz sprawa czlowieka, czy "daje sie nabrac", wierzy w zapewnienia wydawcow i kupuje gre "w ciemno". Ja bym sie nie spodziewal takiej swietnej grafiki na Playstation 2, ale nie jestem zbyt "wymagajacy" w tej kwestii, wiec mysle, ze i tak bedzie mi sie podobac, nawet jezeli bedzie "na poziomie" tej The Getaway.
Co do gameplay'u : tak jak niektorzy juz napisali, dobrze by bylo gdyby w The Godfather bylo miedzy innymi duzo ciekawych i nie monotonnych misji ("zwyklych" i pobocznych), dobry model jazdy, dosyc duzy "teren dzialan", ciekawa fabule, duzo modeli pojazdow i ludzi.
Sorry za brak polskich znakow, ale z jakiegos powodu teraz na tym forum wpisujac te znaki uruchamiaja mi sie rozne opcje, ale te litery nie pojawiaja sie w oknie pisania posta. [/list]
  • 0

#20 mleko2099 Napisany 12 lutego 2005 - 20:34

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Ja również nie kupuje gry po oglądnięciu screenów ( czyli w sumie w ciemno) i podobnie jak ty czytam opinie nt danej gry w prasie i na serwisah internetowych , a wcale nie powiedziałem że The getaway ma kiepską grafe czy grywalność to dobra gra ( w końcu kupiłem ją) tylko jeśli patrzeć na to co obiecywał developer i jakimi karmił nas screenami ( pamiętam jak zobaczyłem je poraz pierwszy , to był szok! ) można odnieść wrarzenie że zostaliśmy troche oszukani. Po prostu po tym co zobaczyła większość osób wcześniej a po tym co dostała można dojść do wniosku że dużo sobie po niej obiecywali (może za dużo) i sie poniekond zawiedli ( słyszałem wiele głosów niezadowolenia pod adresem tej gry) Pewnie dużo osób kupiło ją z ciekawości jak naprawde z nią jest (podobnie jak z MGS2 bo jeżeli miałbym patrzeć na ocene w PE i coniektórych pismach to pewnie bym jej nie kupił mimo że kocham tą serie, a tak właśnie wynikało by z twojej wypowiedzi).Ale to moja opinia i nie musisz sie z nią zgadzać.
Gotfather może mieć nawet tylko średnią grafe jak dlamnie warzne aby miał ciekawą fabułe i dobrą realizacje, a i ciekawe misje by sie przydały, jeżeli to zostanie spełnione będzie dobrze.
  • 0

#21 Gość__* Napisany 12 lutego 2005 - 21:10

Gość__*
  • Goście
Pojawiły się 1 filmiki z gameplay'u... można je obejrzeć(streaming), albo ściągnąć... streamowane włączają się bez niczego, żeby zapisać je na dysku trzeba natomiast być zarejestrowanym na gamespocie... to nie problem, bo rejestracja jest bezpłatna... a wszystko tutaj... filmiki wg Gamespotu z wersji na PS2...

Te z gameplay'u są na dole strony.
  • 0

#22 McDrive Napisany 13 lutego 2005 - 11:49

McDrive

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 866 Postów:
Na ign też są, a dodatkowo żeby je ściągnąć nie trza sie nigdzie logować.
  • 0

#23 Gość__* Napisany 13 lutego 2005 - 13:03

Gość__*
  • Goście
Tak, tutaj i choć jest napisane, że to na PC, to na jednym z filmików widać PS2-jkowy HUD(trójkąt, kwadrat, itd...) i gra wygląda świetnie, jak na PS2... polecam obejrzeć szczególnie filmik nr 3... super jest to, że nie wystarczą dwa ciosy z piąchy jak w GTA, żeby kogoś zabić... bohater najpierw go okłada(pięścią, głową...), a potem dusi... przytym jak dla mnie klimat jest sugestywny... jeśli gra będzie taka, jak na filmikach to będzie świetnie 8)
  • 0

#24 Gość__* Napisany 15 lutego 2005 - 19:29

Gość__*
  • Goście
Sorry, ale to zasługuje na osobny post. Siedze przed chwilą przez kompem, a moja matka ogląda fakty na TVN... słysze coś o "Electronic Arts", to zrywam się i lece... a tu nawijają o "Ojcu Chrzestnym" :shock::shock: I nie byłoby to dziwne, gdyby nie fakt(w Faktach :D), że o GRZE :shock: Nic rewolucyjnego nie pokazali- urywek z sesji motion-capture i nagrywania głosu, powiedzieli o Brando i o grach ogólnie... ach ta magia dolarów EA :)
  • 0

#25 syon Napisany 16 lutego 2005 - 11:13

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
W dodadku puścili urywek filmiku z gierki. Naprawdę promocja gry idzie z wielką pompą. Może być całkiem ciekawie 8)
  • 0

#26 Gość__* Napisany 02 marca 2005 - 19:54

Gość__*
  • Goście
Ludziska, ta giera będzie w końcu na GCN czy nie. W poprzednim n+ pisało tylko ps2, xbox. A w tym już ps2, xbox2, xbox, gcn. Więc jak to. Jak będzie na gacka, to będę bardzo szczęśliwy. :D
  • 0

#27 Gość__* Napisany 02 marca 2005 - 20:44

Gość__*
  • Goście
Niestety Yako, ale poraz kolejny cie zmartwie(tak, jak z SH na NGC)... gra będzie na Xa, Xa2, PS2 i PSP...
  • 0

#28 Gość__* Napisany 02 marca 2005 - 22:02

Gość__*
  • Goście
Więc to kolejny n-plusowy bull shit? Szkoda.
  • 0

#29 Gość__* Napisany 02 marca 2005 - 22:17

Gość__*
  • Goście

Więc to kolejny n-plusowy bull shit? Szkoda.

Narazie Gamespot, gamesradar, żaden większy serwis nie wspomniał o wersji na NGC...
  • 0

#30 Gość__* Napisany 07 kwietnia 2005 - 20:35

Gość__*
  • Goście
w zapowiedziach jest mowa o ps2 xboxie I i II pc i PSP a co z ps3 :evil: przeciesz ta gierka na ps 2 bedzie strasznie okrojona :evil: aniamacja bedzie bankowo zwalniac...niska rozdziłaka ...dorysowujący sie horyzont...co za przyjemnosc z grania? chociaz chciałbym sie mile roczarować...
  • 0