Skocz do zawartości

Zdjęcie

..::Najtrudniejsza misja w GTA: SA::.. arghhh !


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
139 odpowiedzi na ten temat

#1 marioo Napisany 06 lutego 2005 - 00:30

marioo

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 699 Postów:
chyba takiego tematu tu nie ma :)

Na pewno niejednokrotnie grając w San Andreas bluzgaliście na R* za misje które wymyslili, chodzi oczywiscie o poziom trudnosci niektórych z nich. Ja wyrywałem sobie włosy powtarzajac cały dzien jedna piep... misyjke o podtytule SUPPLY LINES, zainteresowani wiedzą o co chodzi ! Naszczescie dzis mam juz to za sobą, także dzieki dobremu słowu Qooraka który radził bym odpoczął :) POMOGŁO.

A jaka misja doprowadzała, lub doprowadza was do szału ? Wyrzywajcie sie tu , oczywiscie w granicach przyzwoitosci ;)
  • 0

#2 Gość__* Napisany 06 lutego 2005 - 11:04

Gość__*
  • Goście
Czekalem na taki temat :twisted:
1. Pierwsza misja u Zero (stracanie samolocikow). Wszyscy chyba wiedza ze gry fpp na padzie sa trudniejsze i mniej przyjemne niz na kompie celujac myszka, a tutaj dali jakas hardcorowa misje na czas. Myslalem ze sie pochlastam. Przeszedlem chyba za 30 razem :?
2. Dodatkowe wyscigi (flaga w szachownice) samochodem. Ten kto powiedzial ze model jazdy w SA jest idealny jest glupcem. W normalnej jezdzie bardzo mi to nie przeszkadzalo, ale podczas gdy masz na ogonie 5 przeciwnikow, uderzasz w drzewo i samochod obraca sie o 180 stopni mozna sie ladnie zdenerwowac. Ciagle chodzi za mna wypowiedz jakiegos forumowicza ze obroty o 180 stopni po zderzeniu to jakas bujda, zapraszam go do siebie na rozmowe :evil: . Albo ja go odwiedze z koktajlem :wink: .
  • 0

#3 Psycho-Mantis Napisany 06 lutego 2005 - 11:36

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
ide 2 raz gre właśnie, już mnie zimny pot zalewa na myś o chilad chalange,wyścigach ulicznych i w stadionach, już sie boje :evil:
  • 0

#4 Gość__* Napisany 06 lutego 2005 - 19:37

Gość__*
  • Goście
Jakoś nie znalazłem trudnej misji. Może dlatego , że i tak jestem w GTA najlepszy :twisted: (dobra joke) Ogólnie wszystkie misje przechodziłem za pierwszym razem opróćz ostatniej (przez przypadek zginąłem w ogniu :lol: )
  • 0

#5 Gość__* Napisany 06 lutego 2005 - 19:43

Gość__*
  • Goście

a ja od 2 dni siedzę nad najtrudniejszą misją - której niema :(

zabiłem oficera pulawskiego w misji High Noon i na mapie niemam żadnej literki do któej mógłbym jechać (oprócz "Z" ale to misje dodatkowe)

:( :(

  • 0

#6 McDrive Napisany 06 lutego 2005 - 19:57

McDrive

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 866 Postów:
Grając w GTA:SA myślałem że u Zera będą najtrudniejsze misje, a jedynamisja u niego która napełniła mój miernikzdenerwowania do ok. 45% to pierwsza,a nastąpne to mi sie podobały i przechodziłem je z przyjemnością. Druga misja która mnie zdenerwowała troche to ostatnia, ale tylko wtedy gdy daleko w niej zaszłem, a później mnie zabili.
  • 0

#7 mleko2099 Napisany 11 lutego 2005 - 16:45

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Na pewno strącanie nadlatujących samolotów u zero...
  • 0

#8 Gość__* Napisany 11 lutego 2005 - 18:19

Gość__*
  • Goście
Druga misja u Zera. Tragedia! Robiłem to cały dzień!
  • 0

#9 marioo Napisany 11 lutego 2005 - 18:50

marioo

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 699 Postów:
Widze ze wszyscy z was wymieniaja Supply Lines :] , to dobrze bo myslalem ze ja jestem taki slaby i tylko ja siedzialem nad nia caly dzien !
uffff....
  • 0

#10 Psycho-Mantis Napisany 12 lutego 2005 - 12:17

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
co wy z ta misją :o ja ją wczoraj zrobiłem za pierwszym podejściem, a jak pierwszy raz grałem to za 3, mnie przerazają uliczne wyścigi i chiliad chalange :cry:
  • 0

#11 Gość__* Napisany 12 lutego 2005 - 12:57

Gość__*
  • Goście
Mnie raczej żadna misja nie wkurzała... Może tą 1 u Zera robiłem z 15 razy, ale pozatym większych trudności nie było...
  • 0

#12 Gość__* Napisany 13 lutego 2005 - 23:52

Gość__*
  • Goście
DRUGA MISJA U ZERO !!
Mam 90 % gry i do tej misji naprawdę wolę nie wracać.....
Popłakałem się dosłownie no...serio beczałem i mówię, cytuję:
" Czy ich p........, wszystkie misje w grze najprostsze w serii GTA na Ps2 a tu mi taką z.... misję dają??!! k.....rozjebe tego pada zaraz!! P...... to"
Aż mama wparowała i koniec konsoli....Tak się skończyła przygoda z tą misją....
Ktoś pomoże??????
  • 0

#13 marioo Napisany 14 lutego 2005 - 00:09

marioo

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 699 Postów:

DRUGA MISJA U ZERO !!
Mam 90 % gry i do tej misji naprawdę wolę nie wracać.....
Popłakałem się dosłownie no...serio beczałem i mówię, cytuję:
" Czy ich p........, wszystkie misje w grze najprostsze w serii GTA na Ps2 a tu mi taką z.... misję dają??!! k.....rozjebe tego pada zaraz!! P...... to"
Aż mama wparowała i koniec konsoli....Tak się skończyła przygoda z tą misją....
Ktoś pomoże??????


hehehehe znam ten bol ;) Wszyscy sie meczyli nad ta misja...wszystkim sie udalo :) Najlepiej zagrac w nia na drugi dzien po odpoczynku ( Psychicznym). Moja rada zacznij od kolesia w vanie, potem rowerzyste i nastepnego kolesia w vanie ktory nie wysiada , zabij ich jak najszybciej ( nie mozesz stracic czasu na bledy). Pozniej lec na druga strone mapki i rozwal gosci na motorze ( szybko) pozostal jesczze van oddalony o kilka ulic.... Najgorsze to jak wiesz powrot na tym nieszczesnym paliwie....Masakra !!! na R* kur... lecialy, jednak jak sie juz uda to mozesz byc dumny, ukonczysz najtrudniejsza misje w GTA:Sa :) POwodzenia
  • 0

#14 Gość__* Napisany 24 lutego 2005 - 07:09

Gość__*
  • Goście
jedyne misje jakie powtarzałem to te dwie u zero...a najtrudniejsza to ta 1 :)
  • 0

#15 Hose Napisany 27 lutego 2005 - 09:54

Hose

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 485 Postów:
Mnie na początku troszke zatrzymała misja z Ryderem jak trzeba te kartony podnosic i transportowć do ciężarówki..
A na Suply Lines to się męczyłem kilka godzin, ale pocieszał mnie fakt że na kompie tego chyba nigdy nie zrobią :D
  • 0

#16 Hose Napisany 27 lutego 2005 - 09:54

Hose

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 485 Postów:
Mnie na początku troszke zatrzymała misja z Ryderem jak trzeba te kartony podnosic i transportowć do ciężarówki..
A na Suply Lines to się męczyłem kilka godzin, ale pocieszał mnie fakt że na kompie tego chyba nigdy nie zrobią :D
  • 0

#17 Krystian Napisany 27 lutego 2005 - 13:00

Krystian

    Mokujin

  • Narybek
  • 47 Postów:
Hose, 2x ten sam post?
  • 0

#18 Gość__* Napisany 27 lutego 2005 - 13:58

Gość__*
  • Goście
Wrong Side Of The Tracks, jest to 1 misja na ktorej sie zatrzymalem zabawa trwala az 6 h, Smoke zaduzo wypalil i nie umial zestrzelic gangsterow :Dhahaha:D Kolejna misja, Byla Najtrudniejsza w jaka gralem w GTA San Andreas :arrow: ZERO-Supply Lines zabawa trwala 2 dni *(Koszmar)
  • 0

#19 Gość__* Napisany 07 kwietnia 2005 - 21:13

Gość__*
  • Goście
Misja u Zero w ktorej musimy malym samolocikiem- Baronem, rozwalac kurierow. Meczylem sie nad tym z godzine... ale przeszedlem
  • 0

#20 Gość__* Napisany 12 kwietnia 2005 - 12:44

Gość__*
  • Goście

ale pocieszał mnie fakt że na kompie tego chyba nigdy nie zrobią


Tej misji nie bedzie na PC ?

Pierwsza najtrudniejsza misja, to WRONG SIDE OF THE TRACKS u Smoke. Troche sie w niej nameczylem. Misja JUST BIZNESS nie byla najlatwiejsza.

Zdecydowanie (jak narazie) najtrudniejsza misja jest u Zera z lataniem tym samolocikiem. Przeciez to isnty koszmar. Ten samolocik wogle nie skreca na ziemi. Gdy sie walnie nim w ziemie i samolot ustawi sie w strone budynku, to dupa blada.
  • 0

#21 Gość__* Napisany 13 kwietnia 2005 - 18:39

Gość__*
  • Goście
2 pierwsze misje u Zero ,ale dalo radę... :wink:
  • 0

#22 Gość__* Napisany 14 kwietnia 2005 - 11:40

Gość__*
  • Goście
Jak dla mnie nie było w San Andreas trudnych misji. jeżeli jakąś miałbym wyznaczyć to na pewno Supply Lines, ale jąukończyłem przy drugim podejściu 8)
  • 0

#23 Gość__* Napisany 14 kwietnia 2005 - 13:58

Gość__*
  • Goście

Supply Lines

A czy ktos moze mi przypomniec co to za misja byla i o co w niej chodzilo?
  • 0

#24 vagrant3 Napisany 14 kwietnia 2005 - 21:36

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
latasz sterowanym samolocikem, masz mały zapas paliwa i kilku kurierów do zlikwidowania w San Fierro
  • 0

#25 Gość__* Napisany 15 kwietnia 2005 - 13:46

Gość__*
  • Goście

latasz sterowanym samolocikem, masz mały zapas paliwa i kilku kurierów do zlikwidowania w San Fierro

A to ta misja. Tez napisalem w tym temacie ze jest najtrudniejsza.
  • 0

#26 Danteusz Napisany 17 kwietnia 2005 - 00:13

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:
Męczyłem się z misją Suppline Lines jakąś godzinę, w końcu rozwaliłem ostatni samochód na resztce paliwa i...okazało się że mam wrócić do bazy :evil: Oczywiście rozbiłem się, wyłączyłem grę, poszukałem porady w necie. Jak przeczytałem że nie jest obowiązkiwa to dałem sobie z nią spokój.
  • 0

#27 Gość__* Napisany 17 kwietnia 2005 - 07:53

Gość__*
  • Goście
ostania misja triche trudna też, ale to nie jest supply lines :mrgreen: -da sie przejść
  • 0

#28 Psycho-Mantis Napisany 17 kwietnia 2005 - 12:00

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
To jest naprawde niewiarygodne, wszyscy których znam nie mieli problemu z ta misją, a jak przeglądam fora( nie tylko te) to mówią iż, mało sie nie poćwiartowali przy niej :shock:
  • 0

#29 Gość__* Napisany 27 kwietnia 2005 - 17:56

Gość__*
  • Goście
Pewnie klamia, bo to niemozliwe przejsc ta misje bez kodow albo za pierwszym razem :P
  • 0

#30 vagrant3 Napisany 27 kwietnia 2005 - 22:29

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
Możliwe, ja przeszedłem tą misję za drugim podejściem (strasznie się zdziwiłem, że trzeba jeszcze wrócic do sklepu na jednym baku, ale "rzutem na taśmę" się udało). Za pierwszym też mi nieźle szło (na jednego kuriera zabrakło mi paliwa :), a że jeszcze trzeba wrócić to się nie spodziewałem). Została mi jeszcze jedna rzecz do zaliczenia - strzelnica. Nerwy mnie biorą gdy za każdym razem trzeba powtarzac zaliczone pierwsze testy. Ale nie zdziwiłbym się gdyby ktoś fartownie zaliczył to za pierwszym podejściem, bo w dużej mierze to kwestia szczęscia...
  • 0