Skocz do zawartości

Zdjęcie

Lara Croft And The Guardian Of Light

Crystal Dynamics Square Enix PS3 X360 PC iOS AND

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
78 odpowiedzi na ten temat

#61 117 Napisany 12 października 2010 - 15:59

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 903 Postów:
fajnie sie gra, skonczylem wczoraj pierwsza misje maksujac wszystko i chyba bede przechodzil gre na zasadzie replayowania kazdego levelu dopoki nie zalicze maksa... fajna zabawa
  • 0

#62 Zeus-Nelson Napisany 12 października 2010 - 17:39

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:

fajnie sie gra, skonczylem wczoraj pierwsza misje maksujac wszystko i chyba bede przechodzil gre na zasadzie replayowania kazdego levelu dopoki nie zalicze maksa... fajna zabawa

Podziwiam ;) Ja przy pierwszym podejściu wykonywałem tylko te zadania, które można zrobić bez większego "powtarzania" poziomu. W większości leveli ponabijałem wyzwania odnośnie ilości punktów,itp...
Dopiero teraz planuje porobić wszystkie Speedruny (jak przechodziłem 1szy raz grę to chętnie zwiedzałem poziomy).

Szkoda że w trophy nie ma platyny...bo jednak trochę się trzeba postarać żeby wymaksować.
  • 0

#63 egonszef Napisany 13 października 2010 - 10:53

egonszef

    ke?

  • Forumowicze
  • 2 454 Postów:
maksowanie nie jest takie trudne, tylko trzeba często level powtórzyć, gdyż nie da się przebiec levelu w 5 minut jednocześnie znajdując wszystkie czaszki w nim.. tak więc za pierwszym razem to a za drugim tamto.. świetna gra, wczoraj kupiłem po sprawdzeniu demka i żałuję tylko że nie ma coopa przez internet.

Albo jakiś błąd się zrobił albo nie ma trofików do tej gry... może to przez to, że najpierw grałem w demo a później zassałem klucz aktywujący.. muszę savy skasować i się okaże, dobrze, że dużo w to nie grałem :)
Nie pomaga, więc albo samo się dobra albo jakiś restore systemu..
  • 0

#64 Sotaku Napisany 13 października 2010 - 12:32

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 662 Postów:
już mnie o to pytali na psn i mnie się dograły trophy na drugi dzień po kupnie
  • 0

#65 egonszef Napisany 13 października 2010 - 17:39

egonszef

    ke?

  • Forumowicze
  • 2 454 Postów:
Mi też się dzisiaj dograły, a wczoraj kupiłem więc się cieszę, że pochopnie nie bawiłem się w restore..
A i już dwa pierwsze levele sobie wymaksowałem :) pierwszy z czasem 5.06 a drugi bodajże 4.38 :^^:
I co z tym updatem umożliwiającym ciapanie przez sieć?? jakoś na dniach czy się z tego zrobiło "who cares" ?? Nie wiem czy grać dalej sam czy poczekać po prostu a na splicie nie gram, wiecie taki ze mnie samotny gracz.
  • 0

#66 pumba132 Napisany 13 października 2010 - 18:09

pumba132

    Komendant Melanżu

  • Forumowicze
  • 2 703 Postów:
Dostałem dziś hs w swoje łapki, więc jak tylko będzie można  pogierzyć w coopie to jestem chętny :)
  • 0

#67 egonszef Napisany 24 listopada 2010 - 18:52

egonszef

    ke?

  • Forumowicze
  • 2 454 Postów:
Dzisiaj po odpaleniu konsoli ukazała mi się informacja o zassanym patchu do tomba, odpaliłem, stworzyłem grę i ktoś się dołączył.. i pierwszy raz zagrałem z kimś, fajna sprawa bardzo.. tylko do końca mam jeszcze jedną planszę i grał w to będę okazjonalnie może kiedyś :) no wiecie, DEAD NATION już za tydzień!!!!!!!
  • 0

#68 olfeusz Napisany 24 listopada 2010 - 18:55

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
Na polskim PSS jest darmowy dodatek, który za miesiąc będzie płatny więc polecam pobrać tak na przyszłość.
  • 0

#69 neo Napisany 25 listopada 2010 - 18:03

neo

    Mega Man

  • Narybek
  • 121 Postów:
Tylko czemu CHallenge Pack 2 a nie 1? Swoją drogą, gra jest ŚWIETNA. Trial mnie zauroczył .
  • 0

#70 kowal Napisany 02 grudnia 2010 - 11:21

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 676 Postów:
no właśnie? czyżby jedynka wyszła tylko dla X360?
ja wczoraj cudem dorwałem jakiegoś gościa na online ale i tak się rozłączył po kilku minutach. z chęcią pograłbym z kimś na coopie ale jak już ukończe grę solo. do weekendu powinienem się wyrobić jak by co.
  • 0

#71 Kurzy Napisany 02 grudnia 2010 - 11:59

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Nie ma to jak co-op w tej grze:) Jak xboxa mi naprawią to przejdę z dziewcyzną:) Póki co 4 level chyba był.
  • 0

#72 neo Napisany 02 grudnia 2010 - 17:38

neo

    Mega Man

  • Narybek
  • 121 Postów:
Challenge Pack 1 wyszła na PS3 , kosztuje bodajże 10 zł . IMO warto, aczkolwiek niech wypowiedzą się posiadacze XO, czy warto w ten CP inwestować .
  • 0

#73 Marbel Napisany 02 grudnia 2010 - 20:50

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
Ale ten CP to chyba za frajer był w zeszłym miesiącu. Pobrałem ale głównej gry nie mam ;) Za 800 bym kupił.
  • 0

#74 Zeus-Nelson Napisany 03 grudnia 2010 - 10:26

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
A ja pobrałem ten darmowy dodatek nr 2 i nigdzie go odpalić nie mogę O_O tzn: nie mam żadnych nowych misji,wyzwań nic...
  • 0

#75 neo Napisany 03 grudnia 2010 - 10:51

neo

    Mega Man

  • Narybek
  • 121 Postów:
Ten CP nazywa sie All The Trappings, zatem to CP nr 1 - tak przynajmniej sądzę i piszą na forach LC .
  • 0

#76 olfeusz Napisany 03 grudnia 2010 - 11:56

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:

Ale ten CP to chyba za frajer był w zeszłym miesiącu. Pobrałem ale głównej gry nie mam ;) Za 800 bym kupił.


To był drugi, teraz wyszedł płatny, pierwszy.
  • 0

#77 kowal Napisany 03 grudnia 2010 - 12:41

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 676 Postów:
tu jest news z ppe o dodatkach ale niewiele mi to dało pradę mówiąc bo oprócz tego Challenge Pack 2 nie mogę nic więcej na psn znaleźć. no i nie zauważyłem żeby pojawiło się coś w menu z tym dodatkiem tak jak pisze Z-N.
http://ppe.pl/news-4...ain_i_Lara.html
  • 0

#78 krak2610 Napisany 07 grudnia 2010 - 21:30

krak2610

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 549 Postów:
w menu masz chyba download content i tam masz te wzywania. Możesz je grać zarówno online jak i single, z tego co spojrzałem.
Przysiadłem dzisiaj na niecałe dwie godzinki do coopa i grało się całkiem zacnie. Wydaję mi się, że zbliżamy się już do połowy, więc gra jest na jakieś 5, maksymalnie 6 godzin. A graliśmy na hard, zrobiliśmy bodajże wszystkie challenge i zdarzyło się mieć komplet czaszek. Jednak zebranie wszystkie artefaktów, broni i relikwii z pewnością zajmie trochę czasu, więc nie jest tak, że 5 godzin i po grze.
Gra jest typowo pod kooperacje, wiele rzeczy trzeba wykonywać współpracując ze sobą. Wydaję mi się, że dla kogoś kto lubi coop ocena idzie o oczko do góry.
  • 0

#79 Sotaku Napisany 08 grudnia 2010 - 23:57

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 662 Postów:
Wyszedł trzeci płatny dodatek, wie ktoś coś o nim więcej???
  • 0



Inne z tagami: