Skocz do zawartości

Pomoc w grach


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
268 odpowiedzi na ten temat

#31 Gość__* Napisany 29 listopada 2004 - 20:05

Gość__*
  • Goście
Ma może ktos dostep do kodów do gier PS2:
1)THUG 2
2) Soul Calibur 2
3) Onimusha 3

Z góry dzięki!
  • 0

#32 AVErsiv Napisany 29 listopada 2004 - 20:49

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:
sory ale odemnie nie dostaniesz kodow z jednej prostej przyczyny ja nie uzywam takowych .

bardzo chetnie pomoge jak nie bedziez mogl czegos przejsc albo cos w tym stylu oczywiscie jak mialem do czynienia z danym tytulem
  • 0

#33 Gość__* Napisany 29 listopada 2004 - 22:55

Gość__*
  • Goście
http://www.gamefaqs.com/ ...też nie korzystam z kodów , ale czasem do opisu zerknę żeby furii nie dostac od godzinnego krążenia po tej samej lokacji :wink:
  • 0

#34 Gość__* Napisany 01 grudnia 2004 - 08:42

Gość__*
  • Goście
Dzięki Sarka! 8)
  • 0

#35 cwany-lis Napisany 04 grudnia 2004 - 11:29

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 568 Postów:

Ja robiłem to do pełnego podciągnięcia, nie trzymałem się jakoś specjalnie długo podczas podciągnięcia. Robiłem to tak, że wychodziło mi 10 podciągnięć przy jednym zwisaniu. Najwyższy poziom jaki da sie osiągnąć to 3.


gdy to przeczytałem to myslałem ze ty Shinigami na siłke chodzisz ;)

co do formatu 16:9 to nie wiem czy chodzi o te czarne paski na dole i u góry ekranu ? bo ja takie moge właczyc przy kazdej grze za pomoca pilota :?
  • 0

#36 Gość__* Napisany 04 grudnia 2004 - 18:03

Gość__*
  • Goście
Znacie jakieś polskie strony z poradnikami do gier????
  • 0

#37 cwany-lis Napisany 14 grudnia 2004 - 13:42

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 568 Postów:

Znacie jakieś polskie strony z poradnikami do gier????


chyba kiedys był gamesfaq.pl przynajmniej taka strone planowano, polecam wersje angielska, sam nie znam dobrze jezyka ale idzie sie połapać, oprócz tego poradniki psxe
  • 0

#38 Gość__* Napisany 20 grudnia 2004 - 11:51

Gość__*
  • Goście
Nie daję już rady z Rachet&Clank2. Przeciwnicy są maksymalnie przepakowani. To juz nie jest przyjemna nawalanka jak jedynka, która mimo tego (jak twierdzą niektórzy) że była zbyt prosta, chwilami sprawiała problemy. Jestem już na pewnej planecie (nazwy nie pamiętam, tuż po rozwaleniu tego ogromnego robota) na której śmigają te cholrne kraby (!)
Są przepakowane !!!!!! Gra robi się coraz bardziej irytująca. Bronie są do dupy ! Ktoś zna jakieś triki żeby ułatwić grę ?
  • 0

#39 Gość__* Napisany 20 grudnia 2004 - 14:20

Gość__*
  • Goście
ukonczylem ratcheta2 nie był jakos specialnie trudny :wink: ...no ale jesli juz potrzebujesz trików to http://www.gamefaqs.com jesli tu niema to nigdzie niema :lol:
  • 0

#40 Gość__* Napisany 20 grudnia 2004 - 15:30

Gość__*
  • Goście
A mnie cholera nie idzie....
A, jeszcze opisik pl do ICO komuś się obił o uszy ???
Na początku, tuż po uwolnieniu babaczki, po sevie idziemy przez most, on się wali,ale babeczke łapię w ostatniej chwili, za mostem otwiera bramę, parę stworów zabijam, a potem po otworzeniu wajchom bramy znajdujemy się w ogromnej komnacie z której zwisa łańcuch, wchodzę a u góry skrzynia, zrzucam ją a babka nie kuma jak wleźć po łańcuchu do góry... pamięta ktoś ten moment ????
  • 0

#41 Gość__* Napisany 20 grudnia 2004 - 22:40

Gość__*
  • Goście
Dzięki Sarka; Znalazłem na gamefaqs.com opis pl do ico ! Jakby ktoś miał problemy to link:
http://db.gamefaqs.c.../ico_polish.txt
  • 0

#42 Gość__* Napisany 27 grudnia 2004 - 18:39

Gość__*
  • Goście
Mam pytanie odnośnie Viewtiful Joe. Jak pokonać ostatniego (chyba) bossa-Fire Leo? Ja sobie ze spokojem gram a on biega w kółko, wyrzuca dziwne kulki i trzaska fireballe i do tego jest niezniszczalny-ognista osłona(?). Proszę o jakieś wskazówki co i jak zrobić, żeby go pokonać.
  • 0

#43 Shinigami Napisany 27 grudnia 2004 - 20:08

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
To jest ostatni boss w tym epizodzie, przed tobą jeszcze jeden film. Mogłeś zajrzeć do tematu "Viewtiful Corner" w Nextgen. Matt pisał tam swój sposób, a ja napisze tu swój.

Gdy ogniste kule spadają na ziemie najlepiej omijać je używając SLOW!. Gdy opadną, na przyspieszeniu musisz walić w nie dopóki nie staniesz się "napalony" :D Następnie pobiegnij do Lea i zacznij go bić. W chwili gdy pęknie mu tarcza zmieni taktyke walki. Zacznie kręcić sie z rękami w górze jak w balecie. Robi wtedy strasznie szybkie ataki. Ale nie masz się czego bać. Wyskocz do niego na takiej wysokości gdy nie może ci nic zrobić i używając spowolnienia bij go, gdy zacznie ci się kończyć VM odskocz i poczekaj aż się naładuje. Trzeba to powtórzyć kilka razy. Po kilku seriach odbierzesz mu całą energię.

That is my Viewtiful way.
  • 0

#44 Gość__* Napisany 31 grudnia 2004 - 15:04

Gość__*
  • Goście
Shit no!!!!Wie kto może co mam zrobić w POP:WW, kiedy walczy ta laseczka w czerwonym stroju z tą chloerną Shandee?Odwalam jej taką Krucjatę , że sam Dante by sie nie powstydził, ale jak pasek życia spada jej do chyba jakiegoś limitu to nie moge jej zranić i nie wiem co robić :( . HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#45 Scorpio Napisany 03 stycznia 2005 - 12:00

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Hmmm. Mam taki nietypowy problem. Mam Devil May Cry (Platyna PAL) i nie wiem jak odkryć poziom Easy. Co prawda nie ginąłem na początku, i odkryłem już Dante Must Die wraz z Hardem. Ale jak koledzy przychodzą to nawet normal dla PCtowców jest za trudny.
Pomóżcie, bo naprawdę nie wiem jak. Ginąłem w pierwszej misji, ale to nic nie daje. Może już za późno na odkrycie tego poziomu?
  • 0

#46 Shinigami Napisany 03 stycznia 2005 - 15:44

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Easy odkrywa się gdy zginiesz w pierwszej misjil. Po jej zakończeniu wyskakuje komunikat, że poziom został odkryty. Jeśli u ciebie tego nie ma to nie wiem czemu.
  • 0

#47 Scorpio Napisany 03 stycznia 2005 - 20:29

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
No nie ma :D
Nawet ginąłem całkowicie w pierwszej misji i nic. Inna sprawa, że zabrałem się za to po tym, jak Hard odkryłem. Przy okazji, nie grajcie na easy bo potem nie można zabrać zdobyczy na wyższy poziom trudności.
  • 0

#48 Gość__* Napisany 04 stycznia 2005 - 14:31

Gość__*
  • Goście

No nie ma :D
Nawet ginąłem całkowicie w pierwszej misji i nic. Inna sprawa, że zabrałem się za to po tym, jak Hard odkryłem. Przy okazji, nie grajcie na easy bo potem nie można zabrać zdobyczy na wyższy poziom trudności.

być moze po przejsiu normal i wyzszych , nie da sie zdobyc easy...no bo własciwie po co? skoro sobie radzimy :lol: ..chyba juz za poźno na odblokowanie easy , tak mysle.
  • 0

#49 Gość__* Napisany 11 stycznia 2005 - 12:46

Gość__*
  • Goście
Wprawdzie pytanie o pomoc grze na GBC, ale mam nadzieję ze mnie nikt nie zbanuje za to. :)
Chodzi o Harvest Moon (GBC), otóż żydek w czerwonej czapce z pomponem za sklepu ze zwierzyną nie chce mi sprzedać kury! Kase mam. Na PSX nie robił mi żadnych problemów. Niestety mam wersję niemiecką gry, więc nie bardzo kumam co mówi...
"Leider kein" ,"leider kein" - niestety brak,czy jakoś tak... Przez cały rok tan alfons kur nie ma ? Co on sam te kury zapładnia ????
  • 0

#50 Shinigami Napisany 11 stycznia 2005 - 15:21

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Wreszcie i ja musze zasięgnąć pomocy :D FF X-2. Pierwszy raz na Celsiusie. Obszukałem wszystko, pogadałem ze wszystkimi i nic. Kurcze, jestem pełen podziwu dla siebie samego - początek gry i nie wiem co zrobić :D
  • 0

#51 Gość__* Napisany 11 stycznia 2005 - 18:36

Gość__*
  • Goście

Wreszcie i ja musze zasięgnąć pomocy :D FF X-2. Pierwszy raz na Celsiusie. Obszukałem wszystko, pogadałem ze wszystkimi i nic. Kurcze, jestem pełen podziwu dla siebie samego - początek gry i nie wiem co zrobić :D

HMMM LOL :lol:
ja nie pamietam co zrobilem ale napewno tak:
-pogadalem ze wszystkimi
-złapałem drzyma w cabinie
-obejrzalem zdobtą Sphere , ten mały ludek na prawo to Shinra , u niego mozna to oblukac w jednym z menusów

P.S przed kazdym wylotem dokądś musisz pogadac z Buddym ten na lewo w kombinezonie :wink:

dasz rade :)
  • 0

#52 Shinigami Napisany 11 stycznia 2005 - 20:46

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Dzięki Sarka. Pobiegam jeszcze po statku i zobacze co da się zrobić. A który to Buddy to wiem ;) Shini, miszczu, zaciąć się na początku gry, hehe :lol:
  • 0

#53 TREEpwooD G. Napisany 11 stycznia 2005 - 22:06

TREEpwooD G.

    Mega Man

  • Narybek
  • 107 Postów:
po pierwsze gratulacje shinigami :)
musisz pogadac z hypello na poziomie DECK, wybrac REST, a potem wrocic na mostek
wtedy powinna zaczac sie jakas scenka o ile dobrze pamietam
  • 0

#54 Gość__* Napisany 14 stycznia 2005 - 14:52

Gość__*
  • Goście
Rachet&clank 3
Wszystkie skill points znajdziecie tu:
http://daxboxservice... ... c.php?t=12
  • 0

#55 Gość__* Napisany 15 stycznia 2005 - 15:47

Gość__*
  • Goście
Ja mogę pomóc w PE2 (znam na wylot), FF7 i 8. (prawie że na wylot)
  • 0

#56 Gość__* Napisany 22 stycznia 2005 - 19:39

Gość__*
  • Goście
Witam, potrzebuje pomocy przy grze 'Ghost Hunter' stanolem w jednym miejscy i stoje juz dobre pare dni no to do rzeczy. :arrow: Po walce z mini Bosem ( Krokodyl I Jakis Mutant ) Trafiasz spowrotem do szkoly, tam dostajesz nowa bron " Grenade Launcher " po rozwaleniu zapory w dzwiach wchodzisz na podworko a potem na jakies hale po zdobyciu granatów dymnnych i po rozmowie z recepcionistka wychodzisz na dwor i :arrow: Stoja tam 3 Koparki pare Aut i Autobus i wlasnie tam stanolem. Zabilem 1 ducha zdobylem ksiazke, koparki sie zatrzymaly i natym juz koniec i co tam zrobic zeby dalej muc grac ?? Pomocy
  • 0

#57 marioo Napisany 22 stycznia 2005 - 19:57

marioo

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 699 Postów:
http://db.gamefaqs.c...ghosthunter.txt moze znajdziesz tam rozwiązanie swoich problemów...
  • 0

#58 Gość__* Napisany 05 lutego 2005 - 14:21

Gość__*
  • Goście
Znowu mam problem z Shadow of Rome-Czy pamiętacie moze moment, gdzie skradajac się Octanaviusem, idzie się za Brutusem??Jak tak to dobrze.Po wyjściu z Tawerny, idzie sie dalej do piwnic bodajze.I tam jest kryjówka bandytów.I tam mam problem, dokładnie mówiąc taki:z dwoma pierwszymi bandytami nie mam żadnego problemu.Rzucam im skórki od banana pod nogi i jest wszystko ok.Póżniej zaczynają się schody.Mianowicie:ogłuszam trzeciego strażnika, ale rozlega się hałas.Nie mam czasu zaciagnącie bandyty do kryjówki, a zaraz przybiega czwarty bandyta.On go znajduje i budzi.
Później biegnę do "przejścia", które pilnuje piąty bandyta.Nistety on stoi w miejscu i mnie zabija.Mam straszny problem z przejściem tego : :cry: .Możecie mi pomóc?Byłbym baaaaaaaaaaaaaardzo wdzięczny :roll:
  • 0

#59 Gość__* Napisany 13 lutego 2005 - 20:25

Gość__*
  • Goście
Ja mam problem z grami ale troche inny niz Wasz.

NIe wiem na jaka gre sie zdecydowac.

ESPN NHL 2K5 czy NHL 2005 (od EA Sports) ??????
  • 0

#60 Gość__* Napisany 13 lutego 2005 - 20:40

Gość__*
  • Goście
To tak jak z PESem i Fifą... bierz NHL od niebieskich(Sega)... chociaż to teraz chyba Take-Two... anyway bierz ESPN NHL 2K5... na dodatek ta gra kosztuje 100zł... tak samo jak ESPN NBA i NFL 2K5... 8)
  • 0