Skocz do zawartości

Pomoc w grach


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
268 odpowiedzi na ten temat

#61 Gość__* Napisany 13 lutego 2005 - 21:51

Gość__*
  • Goście
A gdzie ta gra kosztuje 100 zł :shock: W Ultimie kosztuje 140. Na allegro jeszcze jej nie widzialem ...
  • 0

#62 Gość__* Napisany 13 lutego 2005 - 22:48

Gość__*
  • Goście
No to 140 :D Ogólnie to T2 dało jej metke 30$, czyli 90zł :D Na DVDCravie(hi luck:)) z przesyłką wychodzi 110zł 8)
  • 0

#63 Gość__* Napisany 14 lutego 2005 - 08:06

Gość__*
  • Goście
A ja znalalzlem na Allegro nowke w foli za 70 zł :P

Dzieki za pomoc.
  • 0

#64 Gość__* Napisany 16 lutego 2005 - 14:24

Gość__*
  • Goście
Mam pytanko. Może ktos wie jak sie kasuje niepotrzebne profile w CALL OF DUTY: FITNES HOURN na ps 2 bez koniecznosci usuwania całego bloku !!!!!!!!
  • 0

#65 Gość__* Napisany 17 lutego 2005 - 10:14

Gość__*
  • Goście
Mam problem z ESPN NHL HOCKEY 2k4.

Problem jest taki. Np. PLAY OFF. JEst ta tabela i sa druzyny. Wybieram sobie jedna z nich oraz przeciwnika. Rozgrywam mecz (oczywiscie wygrywam :D) i gdy powracam do tej tabeli, to wynik jest 1:0 dla mnie, chociaz wygralem np. 3:1. O co w tym chodzi ?
  • 0

#66 Yoori Napisany 17 lutego 2005 - 10:59

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:

Mam problem z ESPN NHL HOCKEY 2k4.

Problem jest taki. Np. PLAY OFF. JEst ta tabela i sa druzyny. Wybieram sobie jedna z nich oraz przeciwnika. Rozgrywam mecz (oczywiscie wygrywam :D) i gdy powracam do tej tabeli, to wynik jest 1:0 dla mnie, chociaz wygralem np. 3:1. O co w tym chodzi ?


Play off polega na tym że gra sie do trzech albo czterech zwyciestw, 1:0 oznacza że masz jedno zwyciestwo.Musisz wygrać odpowiednia ilość(3 lub 4) meczy żeby przejść do dalszej fazy play off.
  • 0

#67 Gość__* Napisany 27 lutego 2005 - 15:06

Gość__*
  • Goście
Mam pytanie, zbieram sobie teraz dog-tagi w MGS2 na tankerze i nie wiem, gdzie jest lokacja "deck 2, port", pomoże ktoś?
  • 0

#68 Shinigami Napisany 27 lutego 2005 - 15:45

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Deck 2, port jest to ta lokacja do której dostajesz się po rozbrojeniu semtexu. Taki długi korytarz z żarówkami na suficie. Tam na Easy znajdujesz dog taga Gackta.
  • 0

#69 Gość__* Napisany 27 lutego 2005 - 16:04

Gość__*
  • Goście

Deck 2, port jest to ta lokacja do której dostajesz się po rozbrojeniu semtexu. Taki długi korytarz z żarówkami na suficie. Tam na Easy znajdujesz dog taga Gackta.

Hehe, gram na Hardzie, ale kto to Gackt?
  • 0

#70 Gość__* Napisany 27 lutego 2005 - 16:25

Gość__*
  • Goście
Hey, mam problem z THUG 2
Wie ktoś może gdzie jest jakiś FAQ :?: :?: :?:
Jestem w Australii - STORY MODE
kompletnie nie rozumiem tych wykręconych zadań..... :?
Pomoże ktoś?? GG - 5937995
  • 0

#71 Ganon Napisany 27 lutego 2005 - 16:31

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Gackt, to taki gośc, Japończyk, taki mutant...takie Miriam....
  • 0

#72 Gość__* Napisany 27 lutego 2005 - 16:47

Gość__*
  • Goście
Ile razy trzeba się podciągnąć, żeby zwiększyć swój Grip Level? I czy trzeba do końca się podciągnąć i przytrzymać, czy jak?

@Kurzy- http://www.gamefaqs.com
  • 0

#73 Shinigami Napisany 27 lutego 2005 - 16:47

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Dokładnie mówiąc, Gackt to sławny japoński piosenkarz którzy użyczył swojej facjaty głównemu bohaterowi gry Bujingai.

Aby zwiększyć Grip Level trzeba się podciągnąć 100 razy. Da się go rozwinąć do 3 poziomu. Podciągnąć się trzeba do tego momentu, aż pad zawibruje ci dwa razy, potem puszczasz i tak dalej.
  • 0

#74 Gość__* Napisany 27 lutego 2005 - 17:00

Gość__*
  • Goście
Proszę(jeśli jest) MADE IN POLISH FAQ- jakiś pc-towy może...
Językowy orzeł nie jestem :evil:
:?: :?: :?: :?: :?:
  • 0

#75 Gość__* Napisany 27 lutego 2005 - 22:52

Gość__*
  • Goście

Ile razy trzeba się podciągnąć, żeby zwiększyć swój Grip Level? I czy trzeba do końca się podciągnąć i przytrzymać, czy jak?

Sposób Shiniego jest jak najbardziej poprawny i sprawdzony, ale wiem, że istnieje takie inny sposób. Neleży znaleźć miejsce posiadające dwie lub więcej kondygnacje z barierkami, położonymi dokładnie na jednej linii (wiem że, do takich miejsc należą m.in Strut D: Sediment Pool oraz któryś z Tanker Holds'ów). Gdy już znajdziemy odpowiednie miejsce, zwieszamy się z górnej kondygnacji, po czym puszczamy się i dusząc w locie trójkąt, chwytamy się dolnej barierki i podciągamy. Parę takich sesji (chyba 10, ale nie jestem pewien) zwiększa poziom Grip Gaudge.
  • 0

#76 Shinigami Napisany 27 lutego 2005 - 23:11

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Tak, dokładnie 10 razy. Ale odrazu mówie, że bezpieczniejszy jest mój sposób ;)
  • 0

#77 Gość__* Napisany 03 marca 2005 - 22:12

Gość__*
  • Goście
Mam problem z grą : The Sims : Bustin Out -
Podobno w grze jest język Polski , ale jak go ustawić ??
Mógłby mi ktoś pomoc ??
Proszę POMÓŻCIE !!! :(:(:(:(
  • 0

#78 Gość__* Napisany 24 kwietnia 2005 - 09:52

Gość__*
  • Goście
Viewtiful Joe 2. Jestem w pomieszczeniu gdzie z sufitu spada co chwilę bomba (taka jak w kreskówkach) i po kilku sek. wybucha a potem następna itd. nie wiem co trzeba zrobić do cholery. Część podłogi świeci się. Na ścianach znajdują się takie kółka które mnie namierzały celownikiem zanim nie wybiłem wszystkich kolesiów. Tuż przed tym pomieszczeniem był takie coś w stylu koła fortuny które trzeba było zatrzymać, skakać na kmykach w lawie a co chwilę śmigały tasaki/gilotyny z sufitu, napierdaląć w czerwony worek treningowy i potem wlazłem właśnie tam...
help !
  • 0

#79 Gość__* Napisany 01 maja 2005 - 17:32

Gość__*
  • Goście
ludzie mam problem z grą god of war.
Mianowicie nie wiem jak uwolnić czarodziejką którą porwały charpie w atenach.
jestem już przy momencie jak wisi na linie i nie wiem co dalej zrobić bo nie mogę doskoczyć do takiego podestu z bluszczem...
Błagam pomóżcie!!!!!!!
  • 0

#80 Gość__* Napisany 01 maja 2005 - 18:56

Gość__*
  • Goście
jako ze w dziale GT mnie olano :lol: swoj problem zamieszcze i tutaj: w jednym z wyscigów potrzebuje samochodu co ma mniej niz 3400mm , gdzie moge takie znalesc? kurde szukam szukam i znalesc nie moge...
  • 0

#81 Godot Napisany 01 maja 2005 - 18:58

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
dlugosc wiecej niz 3400 mm? wiekszosc aut jest dluzsza... krotsze sa yarisy i inne takie... kup jakas limuzyne i z glowy
  • 0

#82 Gość__* Napisany 01 maja 2005 - 19:12

Gość__*
  • Goście
aha wiec to chodzi o długosc?ale ja inteligentny:D a co z tymi cabrioletami?
  • 0

#83 Gość__* Napisany 01 maja 2005 - 19:35

Gość__*
  • Goście
arrr sziit...udupiłem cała forse w tym Jarisie i dupa...tez nie spełnia wymagań (jakby co to mini tez juz prubowałem) :evil:

EDIT:
Ok jakby co to juz znalazłem :Daihatsu copen...NARESZCZIE
  • 0

#84 Gość__* Napisany 02 maja 2005 - 10:54

Gość__*
  • Goście
Mam wielką prośbe czy ktoś mógł by mi ten fragment przetłumaczyć

After you're done fighting, go back to the place where there is a
bottomless pitch. The easiest way to get there is through via the jump
pod on ground level, then through the yellow door. Now you can walk
on air, sort of. Place the Soul on the wall and a door will be revealed.
On the side, there is a Statue which holds a blue orb fragment inside.
Unleash your best set of combos (Or crappy, because this Statue is easy)
with Cerberus to smash the Statue, and grab the fragment. Now you can
go through the door.
  • 0

#85 Gość__* Napisany 04 maja 2005 - 09:41

Gość__*
  • Goście
:idea:
Tłumaczenie:

Po tym, jak wy jesteście zrobioni walczący (walka), wracają do miejsca gdzie tam jest *bottomless* rzucać (pochylać się; rzut; pochylnia). najłżejsza droga (środek) otrzymywać (dostawać; rozumieć) tam jest przez przez sus *pod* na poziomie podstawy (ziemia), potem przez żółte drzwi. Teraz wy możecie iść (chodzić) na powietrzu, gatunek (gatunkować) . Miejsce *Soul* na ściana (ścienny) i drzwi będzie odsłaniany. Na stronie, tam jest Statua który trzyma granatowy *orb* fragment (fragmentować) wewnątrz. Spuszczają ze smyczy (rozpętywać) wasz lepszy komplet (orientacja) *combos* (Albo *crappy*, dlatego że ta Statua jest prosta ) z *Cerberus* rozbijać Statuę, i zdobywają fragment. Teraz wy możecie przechodzić drzwi.

Translator Online :lol: :roll: :lol:
  • 0

#86 Gość__* Napisany 04 maja 2005 - 14:37

Gość__*
  • Goście
Dzięki:D
  • 0

#87 Gość__* Napisany 07 maja 2005 - 10:28

Gość__*
  • Goście
hmmm albo Onimusha 1 to trudna gra albo jestem straszny cienias :D mianowicie zaciołem sie juz przy pierwszym bossie (to takie czerwone z maczuga :mrgreen: ) jest jakis "tajny" sposub aby go przejsc?

EDIT: okej nieaktualne, poradziłem sobie 8) (teraz juz jestem wymiatacz :lol: ) niby odblokowałem poziom trudnosci easy...ale jak go nastawic? i jeszcze jedno czerwone "dusz" zamieniaja sie w punkty...do czego one słuzą?
  • 0

#88 vagrant3 Napisany 07 maja 2005 - 11:35

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
Służą do tego, zebyś przy save poincie (o ile dobrze pamiętam) mógł ulepszyc broń, albo zamienić Herb na Medicine...
  • 0

#89 Gość__* Napisany 09 maja 2005 - 14:42

Gość__*
  • Goście
hmm a wiec znowu mam problem z Onimusha...mianowice Kadeo(czy jak jej tam) i chłopiec zostali uwiezieni i walcze z takim wieelkim białym węzem(ma cos czerwonego na głowie-chyba trzecie oko) jak mam go pokonac? jezeli jest to jakas kombinacja to jak ja wykonać?
  • 0

#90 vagrant3 Napisany 09 maja 2005 - 15:49

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
Znowu gimnastyka pamięci... nie ma żadnej kombinacji. Zasada jak zawsze - naucz się unikać jego ataków i wyprowadzaj swoje, albo kontry... nie sądzę żeby był na nigo jakiś specjalny sposób, ale mogę sie mylić
  • 0