Skocz do zawartości

Pomoc w grach


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
268 odpowiedzi na ten temat

#91 Gość__* Napisany 09 maja 2005 - 15:54

Gość__*
  • Goście
ta tyle ze po ilus tam moich atakach chwyta mnie łapą(nie da sie zablokować) nastepnie zgniata i zieje we mnie ogniem(combo) i ...died
  • 0

#92 vagrant3 Napisany 09 maja 2005 - 15:57

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
jak cię chwyci to wal we wszystki przyciski... i tyle. Mnie nigdy tak nie chwycił, ale to zawsze działa
  • 0

#93 Gość__* Napisany 09 maja 2005 - 16:12

Gość__*
  • Goście
zaraz wyprubuje dzięki Ci o Master Vargant :)

EDIT: fak szit no nie idzie ubić skurczybyka :evil:
EDIT2: ok, end of problem :D
  • 0

#94 Gość__* Napisany 15 maja 2005 - 19:04

Gość__*
  • Goście
ten temat stanie sie chyba moim ulubionym na forum :lol: znowu Dawid ma problem a jakby inaczej...gram w GoW i zaciołem sie w planszy gdzie Wyrocznia wisi sobie na linie a ja oczywiscie musze sie do niej jakos dostać( tylko jak) moge niby przesuwac dwie kolumny ale za cholere nie wiem gdzie... zawsze mi brakuje metr- dwa zeby doskoczyc do jakiejs scianki :evil: POMOCY!

EDIT: Ok nevermind, poradziłęm sobie
  • 0

#95 Gość__* Napisany 19 maja 2005 - 16:51

Gość__*
  • Goście

Hey, mam problem z THUG 2
Wie ktoś może gdzie jest jakiś FAQ :?: :?: :?:
Jestem w Australii - STORY MODE
kompletnie nie rozumiem tych wykręconych zadań..... :?
Pomoże ktoś?? GG - 5937995


faq znajdziesz na stronce

http://www.gamefaqs....ame/920660.html
  • 0

#96 Gość__* Napisany 25 maja 2005 - 18:13

Gość__*
  • Goście
Hmmm to znowu ja! :lol: tym razem mam kłopot z Shadow of Rome:)....zacziołem sie na walce na arenie z niejakim Barca (siakos tak) takie wielki wikingowate...any ideas?
  • 0

#97 Gość__* Napisany 25 maja 2005 - 18:34

Gość__*
  • Goście
Mi tego wikinga brachol przeszedł (lat 11), mogę Ci go noname wysłać pocztą :) heh
  • 0

#98 Gość__* Napisany 25 maja 2005 - 18:44

Gość__*
  • Goście
hehe fajny brat....jakby co juz po kłopocie :)
  • 0

#99 Gość__* Napisany 25 maja 2005 - 19:09

Gość__*
  • Goście
sorry ze jeden pod drugim ale zalezy mi na odpowiedzi...mianowicie czy w któryms Neo-plus był opis do Shadow of Rome?
  • 0

#100 Godot Napisany 25 maja 2005 - 19:10

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
a nie lepiej na gamefaqs sprawdzic?
  • 0

#101 Shinigami Napisany 25 maja 2005 - 19:22

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 385 Postów:
Nie, nie było.
  • 0

#102 Gość__* Napisany 17 czerwca 2005 - 18:52

Gość__*
  • Goście
Mam dwa problemy:

SSX3-jak zrobic trick polegajacy na wyciagnieciu nog z deski ?
The Getaway-Jestem w misji po tej gdzie trzeba rowalic furgon policyjny. Stoje w magazynie i nie wiem co robic. Gdzie sie nie rusze, to mnie kolesie tluka...
  • 0

#103 Yoori Napisany 18 czerwca 2005 - 11:17

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:

SSX3-jak zrobic trick polegajacy na wyciagnieciu nog z deski ?

Musisz mieć nabitego boosta, a wtedy kombinujesz z L1, L2, R1, R2 + kwadrat, możesz je naciskać wszystkie naraz, pojedynczo, po dwa, poprostu jak chcesz, wszystko zależy od Ciebie(jeśli dobrze pamiętam to ten trick o który Ci chodzi to L2+kwadrat)
  • 0

#104 Gość__* Napisany 25 czerwca 2005 - 16:53

Gość__*
  • Goście
Witam.
Mam problem w gierce SOCOM 2. Pod koniec pierwszej misji muszę podłożyć 2 bomby pod jakieś domki, ale mam tylko 1 bombke. Z kąd mam wziąść drugą?
  • 0

#105 Kurzy Napisany 26 czerwca 2005 - 20:10

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Witam, mam problem z grą GOD OF WAR.
Mianowicie jestem w komnacie w której wyskakują na mnie konio- ludzie i pojawiają się 2 okręgi. Podejrzewam że coś z tymi okręgami trzeba zrobić bo zabijam i zabijam te istoty i nic... :cry: :cry: :cry: :cry:

PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ BO KONSOLA STYGNIE :P :P :P :P
  • 0

#106 Yoori Napisany 27 czerwca 2005 - 15:36

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:
Musisz zabić po czterech w każdym kręgu. Jak bedziesz zabijał te istoty :P to przy każdym kręgu będą zapełniać sie małe okręgi znajdujące się na krawędzich tych dużych.
  • 0

#107 Gość__* Napisany 27 czerwca 2005 - 15:44

Gość__*
  • Goście
Dostane odpowiedz na moje pytanie dotyczace THE GETAWAY ??? Dzieki serdeczne ;)
  • 0

#108 Kurzy Napisany 27 czerwca 2005 - 20:19

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Dzisiaj rano zakapowałem....ale to proste było !!
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
OŚMIESZYŁEM SIĘ :wink: :wink:

THANXXX
  • 0

#109 Gość__* Napisany 27 czerwca 2005 - 20:32

Gość__*
  • Goście
Mam pewnie problem z God of War w misji The Challenge of Poseidon jest tam taki moment że
jest pomnik posejdona płynie się w dół i są takie ściany które się poruszają i jest taki długi tunel i sęk w tym, że nie moge go przepłynąć bo te ściany mnie zabijają.
  • 0

#110 Kurzy Napisany 27 czerwca 2005 - 20:54

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Chodzi o te kolce i tryby które schodzą do środka?? To jest w wodzie?? Chyba wiem.
Pamiętasz jak w wodzie rozwalałeś ściany i się "napalałes" przyciskiem R1 ??
No, tym sposobem zdążysz przepłynąć to :twisted: :twisted: :twisted:

GOD OF WAR RULEZZZZZZ :P :P
  • 0

#111 Gość__* Napisany 28 czerwca 2005 - 11:09

Gość__*
  • Goście
Dobra ja też mam problem z God of War :D

W momencie gdzie porywają jakąśtam babkę harpie i ona wisi na linie nie mam zielonego pojęcia jak to przejść :( trzeba tam doskoczyć do półki z bluszczem ale Kratos nie grzyba nie dosięga tam...... pomoże ktoś? :(

GG:4024019 jakby ktoś mógł :)
  • 0

#112 Gość__* Napisany 28 czerwca 2005 - 12:07

Gość__*
  • Goście
Arkanos....na tej plansze są dwie kolumny ktore mozesz przesuwac....najpierw jedna z nich umieszczas na windzie (najepiej posrodku) nastepnie wracasz na gore chwytasz drugą kolumne i zssuwasz ja na poprzednią wtedy masz mege giga kolumne i gdzies musisz jej uzyc...ale na to juz wpadniesz :wink:
  • 0

#113 Gość__* Napisany 30 czerwca 2005 - 19:35

Gość__*
  • Goście
No ja wiem że trzeba R1 naciskać tylko,że jak dopłyne do konca to tam na końcu są takie kolce i nic więcej nie wiem gdzie mam wypłynąc bardzo proszę o pomoc z góry dzękuje.
  • 0

#114 Yoori Napisany 02 lipca 2005 - 11:24

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:
@Gnomek- poprostu musisz ten korytarz przepłynąć, musisz zdążyc zanim Ci sie zamnknie oprzejście na końcu, przytrzymaj chwile R1 i powinienes zdążyć.
  • 0

#115 Gość__* Napisany 02 lipca 2005 - 16:57

Gość__*
  • Goście
Panowie mam problem w niesamowitej grze, jaką jest niewątpliwe God of War. Jestem w Treasure room i jestem w momencie w którym pewny koleś nie chce mi otworzyć mostu, którym mam przejść i tak oto jestem w kropce. Mam nadzieję, ze udzielicie mi pewnych wskazówek, jak sobie z tym poradzić, z góry dzięki ...
  • 0

#116 Kurzy Napisany 02 lipca 2005 - 17:14

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Dostałeś nową umiejętność - pioruny od Zeusa?? tak.... :wink:
To walnij w tego gostka piorunkiem :!: :!: :P

A teraz kto mi pomoże.....jestem w pokoju gdzie przesuwam kolumny o różnych kształtach...
podejrzewam że trzeba to dopasować do ściany ale nie moge. Jak to to :?: :?:
:evil: :evil:
  • 0

#117 Yoori Napisany 03 lipca 2005 - 11:52

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:
@Wallvarine- jak nie masz piorunów od Zeusa to znaczy że musisz się wrócić do takiej kuszy i przeciągnąć ją w dół, potem obrócić na kręciołku tak żeby była wycelowana w strone drzwi i wtedy z niej wystrzelić a otworzą Ci sie te drzwi(wcześniej pisało przy nich że sie ich nie da otworzyć)

@kurzawka-głaz w kształcie cyfry 7 obracasz o 180 stopni(na kręciołku) i do lewego końca ściany, później ten prosty średniej długości, potem ten w kształcie litery T(ten obracasz o 90 stopni), nastepnie ten taki najbardziej powykrzywiany(chyba też trzeba go obrucić), potem ten najmiejszy i na końcu ten najdłuższy. Mam nadzieje że coś zrozumiałeś :)
  • 0

#118 Gość__* Napisany 03 lipca 2005 - 14:42

Gość__*
  • Goście
Jurek dzięki za odpowiedź, ale już próbowałem z tym. Kłopot polega na tym, że kusza obraca się tylko w jednym kierunku i nigdy nie jest skierowana do tych sk.......ch drzwi :evil:

Ps. już rozwiązałem problem jeszcze raz dzięki :)
  • 0

#119 Kurzy Napisany 06 lipca 2005 - 12:52

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
No w jednym. Ale jak raz obrócisz możesz zdjąć kusze, wrócić obrotnikiem i znowu nałożyć kusze...i tak do efektu. Musi się dać :wink:
  • 0

#120 Yoori Napisany 06 lipca 2005 - 14:33

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:
@kurzawa-przecież Wolverine napisał, że już rozwiązał problem. :)
  • 0