Skocz do zawartości

Pomoc w grach


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
268 odpowiedzi na ten temat

#181 Gość__* Napisany 14 czerwca 2006 - 11:35

Gość__*
  • Goście

Problem dotyczy RE4...

Po przejsciu kopalni gdzie znajduje dynamit i przejściu dwóch potworów olbrzymów wchodzę do lokacji gdzie dużo jest tych latających stworzeń. Uruchamiam dwie wajchy i roztapiają się drzwi. Tam jest tunel i nei mogę go przejsc bo do spadają tam takie bloki( tzn spadają w dół, i wgóra ida spokojnie...i znów)

Proszę o pomoc bo nei mam polskeigo opisu


Przeciez to banal. Przechodzisz pod jednym(zaraz po uderzeniu bloku w ziemie)czekasz na odpowiedni moment, lecisz dalej...
  • 0

#182 Zeus-Nelson Napisany 14 czerwca 2006 - 12:35

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:

Po przejsciu kopalni gdzie znajduje dynamit i przejściu dwóch potworów olbrzymów wchodzę do lokacji gdzie dużo jest tych latających stworzeń. Uruchamiam dwie wajchy i roztapiają się drzwi. Tam jest tunel i nei mogę go przejsc bo do spadają tam takie bloki( tzn spadają w dół, i wgóra ida spokojnie...i znów)

zdaje sie że jak już przebiegniesz pod blokami w odpowiednim momencie, to w połowie drogi bedziesz miał po lewo bodajże wache zmieniająca opadanie skrzyń :hmmm: musisz generalnie wyczuć moment w którym trzeba przebiegac...mnie osobiscie to miejsce niezle wkurzyło i bylo to jeydne miejsce w którym straciłem continue'a :/
  • 0

#183 Kurzy Napisany 14 czerwca 2006 - 14:34

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
HEHE cały m.ój problem polegał na tym że nei zauważyłem wajchy:p nieźle jestem spostrzegawczy czasem...:) Jush dużo dalej jestem
  • 0

#184 Gość__* Napisany 14 czerwca 2006 - 18:20

Gość__*
  • Goście
Potrzebny opis do "Kod Davinci". Gdzie znaleść???
  • 0

#185 Gość__* Napisany 14 czerwca 2006 - 19:34

Gość__*
  • Goście

Potrzebny opis do "Kod Davinci". Gdzie znaleść???




Tu masz po angielsku ale zawsze
http://www.gamefaqs.... ... Platforms
  • 0

#186 Gość__* Napisany 15 czerwca 2006 - 16:00

Gość__*
  • Goście
Thanks!!! W końcu to przejdę :jeee:
  • 0

#187 Balth Napisany 18 czerwca 2006 - 20:38

Balth

    Fraa

  • Forumowicze
  • 834 Postów:
Devil May Cry. Czy ta gra jest trudna czy ja jakimś idiotą bo gram na normalu i mam problem z pierwszym bossem [ i tym cieniem w 4tej misji]. Zaczełem się zastanawiać czy ze mnie jakiś epileptyk jest czy cuś. Może ktoś naprowadzić mnie [pod względem czy jestem tak tępy czy gra trudna ]
  • 0

#188 Shinigami Napisany 18 czerwca 2006 - 21:57

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 385 Postów:

Devil May Cry. Czy ta gra jest trudna czy ja jakimś idiotą bo gram na normalu i mam problem z pierwszym bossem [ i tym cieniem w 4tej misji]. Zaczełem się zastanawiać czy ze mnie jakiś epileptyk jest czy cuś. Może ktoś naprowadzić mnie [pod względem czy jestem tak tępy czy gra trudna ]

Jeśli to jest Twój pierwszy raz z tą grą lepiej daj się zabić kilka razy i przestaw się na poziom easy. Jeśli jednak nie chcesz tak robić to taktyke na tego bossa znajdziesz w temacie o DMC1.
  • 0

#189 Gość__* Napisany 19 czerwca 2006 - 07:12

Gość__*
  • Goście
Wie ktos moze jak pokonac bossa w 17 misji w DMC3 na DMD!
Bo taktyki z nizszych poziomow na niego nie dzialaja
W temacie o DMC3 nie ma na niego taktyki :)
  • 0

#190 Scorpio Napisany 19 czerwca 2006 - 07:43

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Rebellion. Beowulf.
Styl dowolny, najlepiej trickster.

Na początku uciekasz i czekasz jak zajmie miejsce w środku pomieszczenia, skąd będzie przypuszczał ataki. Zalokuj się na któreś z tarcz zasłaniających żarówkę (czy co tam jest) i poczekaj na atak. Gdy się wycofa wykonaj combo standardowe 3xtrójkąt. Poczekaj na atak i znów 3xtrójkąt. Poczekaj na atak i tym razem podczas skoku naciśnij trójkąt, wtedy osłona zostanie rozwalona. Musisz tak przycelować i przyczasować, by dać światło w chwili, gdy Doppelganger jest w jego pobliżu. Potem szybka zmiana na Beowulfa (element ataku - światło - zadaje większe obrażenia). Gdy tylko ucieknie do tyłu dashujesh - gdyż wywołuje falę ciemności. Podbiegasz do kolejnego lustra, akcję powtarzasz. Koniec.

Na tym poziomie trudności cień wykonuje czasami więcej niż 1 cios, stąd nie ląduj za szybko i za pewnie na ziemii, tylko poczekaj na odskok.


Kolejnej planszy nie przeszedłem. Szachownica + 3 bossowie ... jaaaasne :^^:
  • 0

#191 steve Napisany 11 sierpnia 2006 - 17:57

steve

    Toad

  • Narybek
  • 2 Postów:
Jestem w trakcie grania w Mortal Kombat : Deception i w związku z tym mam pytanie.
Czy nie ma innego sposobu na odblokownie postaci, czy jednak trzeba przechodzić Konquest??
Bo ten tryb wogóle mnie nie bawi.
  • 0

#192 Gość__* Napisany 11 sierpnia 2006 - 19:14

Gość__*
  • Goście
Unlockable Characters

Unlockable How to Unlock
Havik Found in a treasure chest on map H-4 In Choasrealm in Konquest (check the houses)
Hotaru Found in a treasure chest at point H-1 in Orderealm after 4AM
Jade Open Koffin OI using 2,417 Jade Koins in Krypt
Kenshi Found in a treasure chest on map E-4 In Earthrealm in Konquest
Kira Found in a treasure chest at point H-2 in Earthrealm between 7-9pm
Li Mei Find her in a house in outworld (Area F-7)
Liu Kang Found in a treasure chest at point G-8 in Edenia at 12AM Friday Morning behind the tent
Noob - Smoke Open Koffin DM using 3,642 Onyx Koins in Krypt
Raiden Defeat Him at Point E-3 in Orderrealm After Finishing Konquest Mode
Shujinko Finish Konquest Mode
Sindel Found in a treasure chest at point D-1 in Netherrealm (1-4 am)
Tanya Found in a treasure chest at point A-3 in Outworld between 7-9pm




... tak więc masz odpowiedź
  • 0

#193 f5k Napisany 27 sierpnia 2006 - 19:40

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
Problem dotyczy gry Time Splitters 2
Czy jest gdzieś opis gry w sieci po Polsku?
Nie moge przejść pierwszego etapu zostaje mi jeden Objective: Deactivate Comunication dish. Wszystkich zabiłem i helikopter zesztrzeliłem i nie wiem co robić :hmmm: :?
  • 0

#194 kotlet Napisany 29 sierpnia 2006 - 20:02

kotlet

    Blanka

  • Narybek
  • 211 Postów:
Nie grałem w tę gierkę, ale wnioskuję, że trzeba "dezaktywować satelitę (talerz) komunikacyjnego".
  • 0

#195 f5k Napisany 29 sierpnia 2006 - 22:44

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:

Nie grałem w tę gierkę, ale wnioskuję, że trzeba "dezaktywować satelitę (talerz) komunikacyjnego".

Dzieki za przetłumaczenie tylko mnie bardziej interesuje jak mam to zrobić i gdzie, bo łaże po bazie zabiłem wszystkich, byłem chyba wszędzie i lipa bo objective niewykonany.
  • 0

#196 Balth Napisany 30 sierpnia 2006 - 08:26

Balth

    Fraa

  • Forumowicze
  • 834 Postów:
Też nie grałem ale może masz ustrzelić rzeczony talerz ?
  • 0

#197 Gość__* Napisany 03 września 2006 - 13:54

Gość__*
  • Goście
Ktory WIPEOUT jest lepszy... ?

Wipeout 3 na PSXa czy Wipeout Fusion na PS2 ?
  • 0

#198 nicun Napisany 03 września 2006 - 15:22

nicun

    Nostalgia to rak duszy

  • Forumowicze
  • 4 646 Postów:
Wipeout 2097
  • 0

#199 Gość__* Napisany 04 września 2006 - 17:24

Gość__*
  • Goście

Wipeout 2097


Mowisz serio ? Jakos malo slyszalem o tej wersji... Praktycznie nic :P.
  • 0

#200 nicun Napisany 04 września 2006 - 18:57

nicun

    Nostalgia to rak duszy

  • Forumowicze
  • 4 646 Postów:
Serio.
  • 0

#201 Blizzard Beast Napisany 17 września 2006 - 23:34

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

Też nie grałem ale może masz ustrzelić rzeczony talerz ?

]

Zaraz na poczatku misji jest budynek z talerzem na gorze. To ten, w ktorym otwiera sie zamkniete drzwi do wejscia na tame. Na jego dachu jest talerz, ktory musisz wysadzac za pomoca miny (znajduja sie w jednym z barakow w poblizu).
  • 0

#202 f5k Napisany 18 września 2006 - 07:56

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:

]

Zaraz na poczatku misji jest budynek z talerzem na gorze. To ten, w ktorym otwiera sie zamkniete drzwi do wejscia na tame. Na jego dachu jest talerz, ktory musisz wysadzac za pomoca miny (znajduja sie w jednym z barakow w poblizu).

Serdeczne Dzięki za pomoc. :) Wreszcie to przejde.
  • 0

#203 Blizzard Beast Napisany 17 września 2006 - 23:34

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

Też nie grałem ale może masz ustrzelić rzeczony talerz ?

]

Zaraz na poczatku misji jest budynek z talerzem na gorze. To ten, w ktorym otwiera sie zamkniete drzwi do wejscia na tame. Na jego dachu jest talerz, ktory musisz wysadzac za pomoca miny (znajduja sie w jednym z barakow w poblizu).
  • 0

#204 f5k Napisany 18 września 2006 - 07:56

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:

]

Zaraz na poczatku misji jest budynek z talerzem na gorze. To ten, w ktorym otwiera sie zamkniete drzwi do wejscia na tame. Na jego dachu jest talerz, ktory musisz wysadzac za pomoca miny (znajduja sie w jednym z barakow w poblizu).

Serdeczne Dzięki za pomoc. :) Wreszcie to przejde.
  • 0

#205 Gość__* Napisany 27 września 2006 - 13:05

Gość__*
  • Goście
potrzebuję solucji do HAUNTING GROUND z po polsku... z góry dziekuje
  • 0

#206 Hose Napisany 01 października 2006 - 14:37

Hose

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 485 Postów:
God of War
Jak mam rozwalić dwóch dużych buców przed świątynią w której mam zdobyć Puszkę Pandory?
Standardowe sposoby się średnio sprawdzają więc może jakiś hint? :hmmm:
  • 0

#207 Gość__* Napisany 01 października 2006 - 15:51

Gość__*
  • Goście
To ja tez mam pytanko odnosnie GoW. Jestem juz w Atenach i jest taka akcja, ze stoi kusza. Ja mozna przemieszczac w rozne kierunki ale nie wiem, co trzeba nia rozwalic. Sa jedne drzwi ktorych nie moge otworzyc. JAk do nich podchodze to jest napisane, ze czuje duza Moc. Co trzeba zrobic ?
  • 0

#208 Gość__* Napisany 01 października 2006 - 15:56

Gość__*
  • Goście
Dawno nie gralem w GoW Ale jest poradnik do niego :P
http://gry.wp.pl/cor...ra,27,9018,1149
  • 0

#209 Hose Napisany 01 października 2006 - 15:57

Hose

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 485 Postów:
Jak jesteś dalej to powiedz jak tych ziomków rozwalić :skacze:
EDIT: Dobra dzięki za nic, już ich rozwaliłem :^^:
  • 0

#210 Balth Napisany 02 października 2006 - 17:40

Balth

    Fraa

  • Forumowicze
  • 834 Postów:

To ja tez mam pytanko odnosnie GoW. Jestem juz w Atenach i jest taka akcja, ze stoi kusza. Ja mozna przemieszczac w rozne kierunki ale nie wiem, co trzeba nia rozwalic. Sa jedne drzwi ktorych nie moge otworzyc. JAk do nich podchodze to jest napisane, ze czuje duza Moc. Co trzeba zrobic ?


Musisz ją pociągnąć tam gdzie jest 5 drzwi i takie koło na podłodze [jeżeli dobrze wyczułem moment], ustaw na kole i przesuń je dźwignią za drzwiami [przy okazji opuści się drabina] potem ją ściągnij, przestaw koło spowrotem i znowu wykonaj akcje z kuszą. Teraz masz ją obróconą o 180 stopni i możesz strzelić w drzwi za którymi wyczuwasz mco ;]

[Co do kolesi przed świątynią pandotry to porostu się ich tłucze a potem zakłada fatala ]
  • 0