Skocz do zawartości

Pomoc w grach


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
268 odpowiedzi na ten temat

#241 Gość__* Napisany 03 lipca 2007 - 19:22

Gość__*
  • Goście
hejka gdzie znajde kody na max broni do resident evil 4?
  • 0

#242 Shinigami Napisany 03 lipca 2007 - 19:50

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Nie ma czegoś takiego jak kody w RE4.
  • 0

#243 Gość__* Napisany 05 lipca 2007 - 12:10

Gość__*
  • Goście
mam problem z odblokowaniem " sekret massage 2 " w grze GOD of WAR zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcją i NIC prosze o pomoc z góry DZIęKUJę :hmmm:
  • 0

#244 Kurzy Napisany 08 lipca 2007 - 13:59

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Ludzie...jak wrócić do CENTRAL HALL...po bibliotece. Prince of Persia Warrior Within. błądzę w kółko cały czas :ninja: :ninja:
  • 0

#245 Gość__* Napisany 21 lipca 2007 - 09:29

Gość__*
  • Goście
Resistance Fall of Man: Jestem w Londynie, wsiadam do pojazdu chimer i wychodze z hangaru. W tej samej chwili wyskakuje na mnie również maszyna chimer tylko,że taka duża, dużo większa od mojej.Wydaje mi się ,że ten wielki mech powinien zniszczyc którąś z dwóch zamknietych bram które umozliwia mi przejśc dalej lecz nie wiem jak go do tego zmusic, o ile wogóle o to chodzi. Zniszczyc tego przeciwnika w normalny sposób czyli atakowaniem ze wszytskiego co się ma też się chyba nie da. Co trzeba w tym momencie zrobic by przejśc dalej?
  • 0

#246 szymon336 Napisany 30 lipca 2007 - 20:27

szymon336

    Toad

  • Narybek
  • 5 Postów:
Mam problem w grze Ghosthunter męcze sie przy Bossie z więzienia, przy 2 etapie , niewiem co mam zrobic gdy on ładuje na nowo sobie moc ze skrzyn elektrycznych , walę w te skrzynie i nic sie nie dzieje . Proszę moze wie ktos co zrobic ?? Z góry dzieki !! :/
  • 0

#247 oranje Napisany 30 lipca 2007 - 20:39

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 110 Postów:
Właśnie. Mam problem z Mercenaries. Zdaje sobie sprawe, że pewnie nikt nie skojarzy tej misji, ale spróbuje. Mam drugą wyspę i misję dla chinoli. Najpierw niszcze samoloty na lotnisku, a później musze zniszczyć statek i tu jest problem. Nie moge wezwać nalotu. Szukałem samochodu zakłucającego przekaz ale nie znalazłem.
  • 0

#248 Soltys Napisany 04 sierpnia 2007 - 08:20

Soltys

    Toad

  • Narybek
  • 7 Postów:
Mam problem w NBA live 07. Aktualizuje Roster i chciałbym rozpocząc Dynasty Mode własnie z tym rosterem, ale po przebrnięciu przez dobór ekipy trenersekiej i okres treningowy okazuje się, że mam pierwotnie wgrany do NBA roster.

Ktoś może wie jak rozpocząc Dynasty mode ze swoim rosterem?
  • 0

#249 MonsieurWoland Napisany 19 stycznia 2008 - 15:23

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 249 Postów:
Oka wyszukiwarka nie dziła, nie mam pojęcia gdzie jest temat o serii SSX więc spróbuję tutaj.

Ostatnio kupiłem SSX Tricky, nie grałem w poprzednie części. Czy w SSX 1,2,3 są również turnieje gdzie trzeba wykonywać tricky czy tylko same zjazdy w dół stoku?
  • 0

#250 pawel_k Napisany 14 lutego 2008 - 19:52

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:
powiedzcie czy któraś część PES na ps2 ma tryb 16:9 ? mam PES3 i mi jako gra w zupełności wystarcza ale na lcd to rozciągnięcie zaczyna mnie drażnić...
  • 0

#251 Gość_jachu2_* Napisany 17 lutego 2008 - 14:14

Gość_jachu2_*
  • Goście
Na świeżo sprawdzałem PES2008 i istnieje jedynie możliwość dostosowania pozycji ekranu do odbiornika. Zmiany trybu brak. Z tego co pamiętam w poprzednich odsłonach było tak samo. Pozostaje Ci monitor 4:3, albo standardowy TV.
  • 0

#252 Gość__* Napisany 03 maja 2008 - 14:31

Gość__*
  • Goście
Dobra żabki 55, 56 zaliczone. Nie zgadza mi się jedna rzecz - żabka 57. Tutaj jest napisane, że znajduję się ona na jakiejś tabliczce w 3 pościgu :o . To chyba jakiś błąd bo są 2 pościgi te żaby 55 i 56. Potem jest sekwencja ze snajperką, którą się rozwala ładunek i most, a potem walka ze Shagehogiem. :? :x
  • 0

#253 Marbel Napisany 04 czerwca 2008 - 12:13

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
Znowu pomarudzę na PoPa Warrior Within - o co dokładnie chodzi z tymi bugami w grze? Bo nie wiem czy tego mojego aktualnego da się ominąć, bo właśnie mam problem.
Jestem (już od jakiegoś czasu - ach ten Backtracking :bash: ) w lokalizacji co się zowie Second Tower, choć już sam nie wiem czy nie powtarzam moich kroków drugi raz. No i w pewnym momencie trzeba się wspinać w górę tej wieży - tu drabinka, trochę po ścianie (w miejscówce sa 2 takie wielkie kamienie rozwalone na pół przez rzucającego czymś wielkiego gościa w zbroi, którego dawno rozwaliłem) - no i w pewnym momencie muszę po ścianie wbiec na kładkę, pod którą jest dość długie (nie szerokie tylko długie, wzdłuż kładki) koło zębate. Biegnę po ścianie, ląduję na kładce i okazuje się że ta kładka jest "przezroczysta". Znaczy się jest ale nie można na niej stanąć tylko się przez nią "przepada". Na to koło, książe się jej chwyta i kręci, do pewnego momentu a później spada... czasem nawet jest "wystrzeliwany" :o Aha, nad tą kładką jest dziura w ścianie i to tam się trzeba dostać. RAZ, na ze 20 razy się mi udało wskoczyć do tej dziury - zeskoczyłem na kładkę za dziurą... i przez nią też przeleciałem jak przez sito! :( A slotów z czasem już nie miałem :( No i kicha. Jakiś sposób? :skacze:
  • 0

#254 Scorpio Napisany 04 czerwca 2008 - 12:32

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Kurcze, ogółem kojarzę to miejsce ... może tandetnie, ale podrzucam filmik z YT, w którym widać przejście tej lokacji, może pomoże ;) http://pl.youtube.co... ... econd towe
  • 0

#255 Marbel Napisany 04 czerwca 2008 - 14:02

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
Dzięki Scorpio! :) Okazało się, że krążyłem po lokacjach które powinny być już dawno za mną bo nie zauważyłem jednej drogi :( Dobra, to siadam zaraz.
  • 0

#256 Marbel Napisany 04 czerwca 2008 - 14:57

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
No to kicha!
Gra mi się bugnęła :( i musiałbym zaczynać od początku bo oba save'y nic nie dają :cry: W tej Second Tower, jak walczyłem z tym dużym, uzbrojonym to pierwotnie kładka, na której była walka była ruchoma, i walka odbywała się na poziomie wody, więc nie szło z niej uciec. Dopiero po wygranej walce kładka owa szła do góry i można było przejść dalej. U mnie podczas walki kładka owa się nie obniżyła, a po wygranej poszła do góry tak że nie można iść dalej! Ja niewiedząc o tym że to błąd jakoś zeskoczyłem (nie tam gdzie się powinno - bo tam się łamało kark. Da się wejść znów na nią ale i tak się łamie kark skacząc w odpowienie miejsce. I tu rodzi się moje pytanie. Czy nie ma w grze jakichś kodów? Na nieśmiertelność abo co?

Dodany obrazek
PS. Na zdjęciu zamieściłem ową nieszczęsną kładkę jak jest:
czarna strzałka wskazuje ją (jakby ktoś nie zauważył)
czarna przerywana wskazuje że kładka powinna być niżej,
kolorem szarym zaznaczyłem gdzie mniej więcej powinna być :(
Sorry za jakość zdjęcia - komórka :/
  • 0

#257 Gość__* Napisany 15 czerwca 2008 - 15:43

Gość__*
  • Goście
poszukuję opisu przejścia tej gry. Zatrzymałam się w momencie otwarcia drzwi z dwulistną koniczyną. W kafaterii znalazłam nóż i nie wiem co dalej robić...
  • 0

#258 AiszA Napisany 15 czerwca 2008 - 18:06

AiszA

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 027 Postów:
Proszę Cię bardzo :)

http://www.gamefaqs....le/930042/49164

Choć jednak zachęcam do wytężenia myślenia ;)
  • 0

#259 Gość__* Napisany 24 czerwca 2008 - 10:03

Gość__*
  • Goście
Przechodzenie z opisem to nie to samo...Granie bez niego zawsze jest lepsze...Po co sobie ułatwiać sprawę skoro samemu można pogłówkować :wink:
  • 0

#260 Gość__* Napisany 24 czerwca 2008 - 16:21

Gość__*
  • Goście
Też nie lubie grac na kodach ale jak nie ma wyjścia to trzeba z nich skorzystac xD przeciesz wszystko jest dla ludzi no ale to juz mniejszy hardkor:P
  • 0

#261 Gość__* Napisany 18 lipca 2008 - 20:12

Gość__*
  • Goście
Dobra już sobie poradziłem :wink:
  • 0

#262 Marbel Napisany 19 lipca 2008 - 07:51

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
Kurcze, nie w tym temacie post... Dlaczego nie da się usunąć posta jak na poprzednim forum?
No to jak pomoc, to:
Czy da się jakoś dojść do drugiego zakończenia w PoP: WW nie przechodząc całej gry od nowa? Jakieś kody do filmiku końcowego albo co? Pewnie sobie i tak zobaczę na YT...
  • 0

#263 Gość__* Napisany 03 sierpnia 2008 - 07:24

Gość__*
  • Goście
METAL GEAR SOLID
Na najwyzszym poziomie w MGS trzeba zostac zauwazonym miniamalnie 4 razy zeby osiagnac najwyzszy rank. Co to oznacza zauwazony/wykryty? Czy mozna zaatakowac przeciwnika za pomoca "KWADRAT" i w ten sposob go udusic/obezwladnic/przerzucic? Czy to jest traktowane jak zauwazony?
  • 0

#264 AVErsiv Napisany 12 sierpnia 2008 - 12:35

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:
z tego co wiem to zauwazony to znaczy ze alarm wszczety ...
  • 0

#265 Shinigami Napisany 12 sierpnia 2008 - 12:40

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Jak pokaże Ci się, że włączył się alarm, to się włączył, no.
  • 0

#266 Marbel Napisany 11 czerwca 2009 - 11:25

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 278 Postów:
Zna kto kod na wszystkie piosenki w GH II na PS2? W PALu!
Jednak kody z IGN mi nie działają :(
  • 0

#267 psxmaster Napisany 22 czerwca 2009 - 15:35

psxmaster

    Blanka

  • Forumowicze
  • 188 Postów:
Ludziska kochani pomuzcie !!!!! Gram sobie w Yakuz'e i mam zmule chodzi konkretnie o moment gdzie wracam do kryjuwki a tam mi muwia ze haruki nie ma !!! i tu wlasnie mam zmule co dalej gdzie jej szukac???
  • 0

#268 Gość__* Napisany 16 lipca 2009 - 16:06

Gość__*
  • Goście

This is an annoying point because there's really no clue as to where the girl
ran off--and she did it so fast, too! Run up to the square in front of the
theater (with Date in tow) and talk to Aoki--he's standing in the same spot he
was in in Chapter 2. He'll tell you about a girl who seems pretty shaken up
but seems to know what's going on, who's now in that Club Sega behind him. Go
and talk to her--she's in the Print Club Machine.
According to her information, there's a guy in the parking lot on the east end
of Taihei street who knows what's up. Go and see him, and threaten him three
times (top choice). He'll tell you that you can find her in one of the parks
there.
You can check all three, but why waste time? At the Third Park, you'll find
some mysterious men who look like they stepped right out of an X-Files episode.
Go to Stardust and confront them. Kiryuu throws the pendant in exchange for
Haruka (whom they try to kill anyway and actually do graze with a bullet).
Fight them. Two of them have guns. They'll drop a pin that Date says he'll
look into later.




Powinno być to. Sorry, nie chce mi się tłumaczyć.


Spoiler

  • 0

#269 psxmaster Napisany 20 lipca 2009 - 12:30

psxmaster

    Blanka

  • Forumowicze
  • 188 Postów:
dzieki to jest to co miało być (masz ortografię) :lol: :P
  • 0