Skocz do zawartości

Zdjęcie

Two Worlds II

Reality Pump TopWare Interactive PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
35 odpowiedzi na ten temat

#1 Ryan Napisany 06 marca 2010 - 20:22

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Szukałem tematu i nie znalazłem, więc zakładam.

Powstaje sequel do Two Worlds. Nietypowy tytuł - Two Worlds II - z pewnością zachęca do kupna wszystkich, którzy pamiętają jakim hitem była jedynka.

A poważnie: powstaje sequel gry średniej i ponoć naprawia wiele błędów poprzedniczki. Gra nie jest bardzo brzydka i choć być może będzie zabugowana, ma scenariusz autorstwa kogoś, kto potrafi pisać a voice over robią ludzie, którzy nie uczyli się angielskiego z Ulicy Sezamkowej. Zapka Eurogamera:
http://www.eurogamer...rlds-ii-preview

Gra powstaje w polskim Reality Pump i wyjdzie na wszystkie istotne platformy oraz PS3. ;>
2jpgzg.jpg

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 19 marca 2018 - 13:10

  • 0

#2 burnstein Napisany 06 marca 2010 - 20:29

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 072 Postów:
Masz możliwość edycji tematu ? :^^:

W samą grę nigdy nie zagram, ale mam nadzieję, że wyjdzie coś na 8/10.
  • 0

#3 Ryan Napisany 06 marca 2010 - 20:51

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Forum automatycznie wymusza Kapitalizowanie Wyłącznie Pierwszej Litery W Słowie. Zgłaszałem ten błąd 2 miesiące temu. Wiesz jak to jest. ;)
  • 0

#4 fingus Napisany 06 marca 2010 - 22:32

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Grałem w demo jedynki i skutecznie odstręczyło mnie ono od pełnej wersji. Cóż mogę powiedzieć... Liczę na to, że do dwójki też zrobią demo. :^^:
Ale nie mam nic przeciw temu, by przy okazji zrobili też dobrą grę. ;)
  • 0

#5 Kradziej Napisany 06 marca 2010 - 22:48

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Grałem w demko jedynki - jako wtedy jeszcze nieposiadacz konsoli (chciałem, nie miałem), czyli jakby nie patrzeć PCtowiec, może bym i taką ilość bugz na klatę przyjął, ale teraz by z tym było ciężko.
  • 0

#6 Ryan Napisany 30 lipca 2010 - 10:46

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Nowy trailerek. Może gra nie wygląda rewelacyjnie, ale trailer jest przygotowany kompetentnie i IMO zachęca miłośników zachodniego RPG do rozważenia zakupu. :)
SD:
HD:
  • 0

#7 Kradziej Napisany 28 września 2010 - 06:57

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
http://www.joystiq.c...egins-quest-in/
Grę znowu opóźniono. Tym razem nie o parę tygodni, ale miesięcy - wyjdzie w styczniu 2011. Cóż, na PS3 będzie walczyć z Mass Effectem 2.
  • 0

#8 117 Napisany 28 września 2010 - 14:03

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 903 Postów:
w sumie dobrze... licze ze bedzie gra na 8
  • 0

#9 Cudak Napisany 28 września 2010 - 14:07

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 974 Postów:
Mam nadzieję, że będzie lepsza niż Arcania, która IMO wygląda nie tak dobrze jak miałem nadzieję, że będzie wyglądać :^^: TWII i tak pewnie kupię trochę po premierze, chyba, że będzie podobnie jak ze Snajperem Ghost Warriorem.
  • 1

#10 Raikoh Napisany 28 września 2010 - 18:11

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Gra będzie crapem, a takie przesunięcia wiele nie zmienią.
  • 0

#11 Tixin Napisany 28 września 2010 - 21:09

Tixin

    Mega Man

  • Narybek
  • 147 Postów:
Raikoh, nie sapaj :D Gra uplasuje się gdzieś na granicy 7/8 i o ile ta ocena będzie spowodowana słabą grafika i jakimiś bugami, to napewno zagram, bo(chyba) będzie miała dobry system walki :)
  • 0

#12 torq314 Napisany 30 listopada 2010 - 20:28

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 415 Postów:
jestem prawie pewien że widziałem dziś na półce w Saturnie wersję na PS3, a w sieci żadnych recenzji. domyślam się że to nie jest Oblivion, ale żeby aż tak ignorować ten tytuł?
  • 0

#13 117 Napisany 30 listopada 2010 - 20:32

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 903 Postów:
gra dopiero w styczniu w US... recki na PC z tego co widzialem w okolicach 8/10
  • 0

#14 sasori Napisany 01 grudnia 2010 - 12:03

sasori

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 451 Postów:

jestem prawie pewien że widziałem dziś na półce w Saturnie wersję na PS3, a w sieci żadnych recenzji. domyślam się że to nie jest Oblivion, ale żeby aż tak ignorować ten tytuł?

Są recki, zajrzyj na stronę oficjalną gierki. Inna sprawa, że prawie wszystkie są po niemiecku.

A grę rzeczywiście mogłeś widzieć na półce, od paru dni jest w sprzedaży w Europie.

Recka powinna być w grudniowym Neło, popełniłem tekst na dwie strony ;) No i bez kitu nie jest to Oblivion - bawiłem się przy niej dużo lepiej :)
  • 0

#15 torq314 Napisany 01 grudnia 2010 - 12:14

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 415 Postów:

Recka powinna być w grudniowym Neło, popełniłem tekst na dwie strony ;) No i bez kitu nie jest to Oblivion - bawiłem się przy niej dużo lepiej :)


a to Ci zaskoczenie! po chóralnych narzekaniach na wersję PC, konsolową spisałem na straty.

na jakiej konsoli grałeś (w sensie: czy wersja na PS3 jakoś znacząco techniczne słabuje)?
  • 0

#16 sasori Napisany 01 grudnia 2010 - 14:37

sasori

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 451 Postów:
Niestety, dostałem tylko wersję na 360 :/

Jeżeli cię to interesuje - to port na klocka jest zrobiony o niebo lepiej, niż w przypadku Arcanii. Odwalili solidną robotę w przerzucaniu na 360, jakoś nie wydaje mi się, by w świetle tego PS3 miała być zwalona - no ale to tylko moje przypuszczenia, nie podpiszę się pod nimi ;)

A samej grze bliżej do serii Gothic (z dużą domieszką Diablo, powiedzmy), niż do Obliviona.

Napisałbym coś więcej o wrażeniach, ale nie wiem czy mnie Gul nie pacnie w czoło za spojlowanie numeru :)
  • 0

#17 torq314 Napisany 01 grudnia 2010 - 15:00

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 415 Postów:

Napisałbym coś więcej o wrażeniach, ale nie wiem czy mnie Gul nie pacnie w czoło za spojlowanie numeru :)


i tak nie kupiłbym przed przeczytaniem jakiejś sensownej recenzji, więc jakoś te pare dni wytrzymam. może do tego czasu jeszcze jakieś inne recenzje się pojawią. na stronie jakoś nie znalazłem.
  • 0

#18 sasori Napisany 01 grudnia 2010 - 15:29

sasori

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 451 Postów:

i tak nie kupiłbym przed przeczytaniem jakiejś sensownej recenzji, więc jakoś te pare dni wytrzymam. może do tego czasu jeszcze jakieś inne recenzje się pojawią. na stronie jakoś nie znalazłem.

Tutaj masz recki z oficjalnej strony. Na metacritic.com też już coś leży :]
  • 0

#19 Cudak Napisany 01 grudnia 2010 - 15:39

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 974 Postów:
Dobre oceny, port nie jest zwalony = kupuję grę na 100% :) Na Arcanii strasznie się zawiodłem, ale widać w TWII elegancko zagram sobie na konsoli :^^:
  • 0

#20 Raikoh Napisany 01 grudnia 2010 - 15:39

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Co tam robi na głównej Kratos? :fp:
  • 0

#21 sasori Napisany 01 grudnia 2010 - 16:06

sasori

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 451 Postów:

Dobre oceny, port nie jest zwalony = kupuję grę na 100% :) Na Arcanii strasznie się zawiodłem, ale widać w TWII elegancko zagram sobie na konsoli :^^:

Z ciekawości - na Arcanii zawiodłeś się dlaczego? Patrzyłeś z perspektywy poprzednich części czy chodzi o kiepski port? A może o samą grę?

Bo grałem i w Arcanię i nie było w sumie najgorzej, wyjąwszy może durnowate questy no i kwestię techniczną. Wersja PC powinna być spoko ;D
  • 0

#22 Cudak Napisany 01 grudnia 2010 - 16:18

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 974 Postów:

Z ciekawości - na Arcanii zawiodłeś się dlaczego? Patrzyłeś z perspektywy poprzednich części czy chodzi o kiepski port? A może o samą grę?

Bo grałem i w Arcanię i nie było w sumie najgorzej, wyjąwszy może durnowate questy no i kwestię techniczną. Wersja PC powinna być spoko ;D


No głównie brakowało mi "tego czegoś" co było w Gothicach 1&2. Sama mechanika gry również jakoś mi nie pasowała, no i wreszcie port na X0 był słaby :/
  • 0

#23 ACZ Napisany 01 grudnia 2010 - 17:50

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 066 Postów:
To, że pierwsze Two Worlds na X360 było crapem to się nie dziwię. Swego czasu w PE był raport z tworzenia dwójki i w wywiadzie twórcy gadali, że w czasie produkcji TW1 na PC odgórnie dowiedzieli się, że będą też robili porta na X360. Produkcja nad portem trwała z tego co pamiętam chyba tylko 6 czy 8 miesięcy, stąd słaba jakość gry.
Druga część to inna para kaloszy. Od początku silnik był pisany na wszystkie platformy. Ponadto dwójkę robili sporo dłużej i pracowało nad nią o wiele więcej osób.

Na X360 są już pierwsze recki. I to bardzo wysokie.

GamingXP - 9/10
Multiplayer.it - 8.8/10
SpazioGames - 8.7/10
XBG 360 Games - 9.2/10

Mamy w końcu polską trójcę robiącą dobre gry na konsole: People Can Fly, Techland i teraz Reality Pump Studios.
A CD Projekt jest w ciemnej dupie. :cf:
  • 0

#24 Raikoh Napisany 01 grudnia 2010 - 18:01

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Produkcja nad portem trwała z tego co pamiętam chyba tylko 6 czy 8 miesięcy, stąd słaba jakość gry.


Ale Microsoft jak i producenci o dawna twierdzą, że port z pc na xo trwa 6 miesięcy i robi się go łatwo i przyjemnie.
  • 0

#25 ACZ Napisany 02 grudnia 2010 - 22:10

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 066 Postów:
Recka wersji PS3:
http://www.ps3site.p...s-ii-ps3/58422/
8/10
  • 0

#26 ACZ Napisany 08 grudnia 2010 - 16:47

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 066 Postów:
Pękła pierwsza bańka (więcej w wynikach sprzedaży). :^^:

Co ciekawe budżet gry był mniejszy niż Wiedźmina 2, a SouthPeak Interactive potrafiło za tą kasę skodować i wypluć grę na 3 platformy równocześnie. CD Projekt za większą kasę potrafi skodować i wydać grę tylko na peceta. Leniwi deweloperzy pozostaną już na zawsze leniwymi deweleporami. :cf:
  • 0

#27 Cudak Napisany 10 stycznia 2011 - 12:20

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 974 Postów:
1,5 miliona sprzedanych kopii :)
  • 0

#28 117 Napisany 27 stycznia 2011 - 01:57

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 903 Postów:
przeklety WoW... przez niego nie chce mi sie w ta gre teraz grac. Pogralem pol godziny zrobilem wstep i mieszane uczucia poki co. Na pewno drazni kamera, draznia slabe animacje na filmikach i draznia niedorobki i pop up. Ale poza tym graficznie jak najbardziej przyzwoicie, wyglada na duzy skok wzgledem pierwszej czesci. Pogram dluzej to cos wiecej napisze. Teraz ide DS2 pomeczyc
  • 0

#29 Raikoh Napisany 09 lutego 2011 - 18:18

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Famitsu- 35/40 Brawo.
  • 0

#30 ACZ Napisany 16 lipca 2011 - 21:43

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 066 Postów:
Będzie edycja GOTY.
http://www.ps3site.p...ycji-goty/78887

Już w drugiej połowie października tego roku do sklepów trafi specjalna, aksamitna edycja gry Two Worlds II w popularnej już na świecie edycji Game of The Year.
Pudełko z grą Two Worlds II będzie dodatkowo zapakowane w wykładane aksamitem pudełko. Wersja pecetowa otrzyma pudełko w kolorze czarnym, a wersje konsolowe w kolorze czerwonym. Oprócz samej gry w wydaniu ma znaleźć się także dwustronna mapa świata oraz piracka przypinka. Wersja gry w wersji GOTY naturalnie będzie posiadać w sobie wszystkie uaktualnienia oraz dodatki. Ponadto do zestawu zostanie dodatkowa płyta zawierająca szkice koncepcyjne, tapety, ścieżkę dźwiękową oraz dodatkowe mapy do trybu multiplayer (PVP).

Dodany obrazek
  • 0



Inne z tagami: