Skocz do zawartości

Battlefield: Bad Company 2

DICE EA PS3 X360 PC iOS

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
614 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 10 lutego 2009 - 08:59

Gość__*
  • Goście
http://www.gram.pl/n... ... alnie.html

Gra oficialnie powstaje i będzie pod koniec roku. :)
Osobiście cieszę się, że jest w produkcji bo Bad Company było zajebiste. Szczególnie podeszło mi jak wykonali bronie i zmianę magazynka.
Natomiast dźwięk i muzyka zasługują moim zdaniem na Oskara w branży gier. Przeładowywanie broni w budynku i towarzyszący temu dźwięk - Miodzio :-D

Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 19 marca 2018 - 11:30

  • 0

#2 Ney Napisany 10 lutego 2009 - 09:16

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Rewelacyjna wiadomość, ale w sumie dość szybko to robią więc mam nadzieję, że gra na tym nie ucierpi...Jedynka miała IMO boski single z mnóstwem świetnie pomyślanych i różnorodnych misji (a to atak na klasztor, a to niszczenie całego miasta, a to w nocy skradanie się do twierdzy czy też transport generała pijaka helikopterem). No i można było ostro kombinować w przeciwieństwie do takich gier jak CoD...
Oby BC2 przynajmniej utrzymała poziom części pierwszej .
  • 0

#3 Zeus-Nelson Napisany 10 lutego 2009 - 09:46

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Dobra wiadomość ;) Oby trzymała poziom jedynki to będzie gut.
Mogliby tylko poprawić "moc" broni, bo strzelanie w jedynce czasem było strasznie kieprawe :?
  • 0

#4 Ney Napisany 10 lutego 2009 - 09:51

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Dla mnie największym problemem (mówię o single playerze bo multi olałem - od tego jest Halo3 :foch: ) bylo to, że nawet jak się skradałeś do jakiejś bazy krzakami to i tak przeciwnik jakimś cudem to widział i zaczynał strzelać z 500 metrów. Jak to zmienią to będzie :king:
  • 0

#5 Nyjacz Napisany 10 lutego 2009 - 10:16

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 11 970 Postów:
Czemu zawsze mam inny gust niż wszyscy? ;>
Bad Company jest dla mnie cholernym crapem i jeśli dwójka faktycznie będzie trzymała poziom poprzedniczki to podziękuję. Sterowanie, grafika - to wszystko jeszcze uszło. Ale rozgrywka i te misje to poracha. Gdyby jedynka aż tak bardzo mnie nie odepchnęła to liczyłbym przy okazji kontynuacji na poważniejszy, bardziej brutalny klimat. A tak to mam to po dziurki w nosie ;p.
  • 0

#6 Gość__* Napisany 10 lutego 2009 - 12:17

Gość__*
  • Goście
Dla mnie BC2 w singlu może być identyczna jak w jedynce aby tylko była nieco dłuższa. Natomiast w Multi do poprawienia jest tylko balans broni, sterowanie helikopterem (które jest odmienne od tego z singla) oraz wrzucenie map w których łodzie nabrały by także znaczenia.

BC1 to gra w której chyba najlepiej odwzorowano dźwięk w broni Ever. Na dobrych głośniczkach samo strzelanie w powietrze sprawia przyjemność :-D
  • 0

#7 phsx Napisany 10 lutego 2009 - 15:59

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Grałem w multi i uważam jedynkę za rewelację - cudowna gra - nie ma to jak rozwalić uciążliwemu snaperowi kryjówkę strzelając w dach domku :P Dwójka z miejsca wskakuje do czołówki oczekiwanych przeze mnie gier, choć na 1 miejscu tak i tak jest Modern Warfare 2.
  • 0

#8 Gość__* Napisany 10 lutego 2009 - 17:16

Gość__*
  • Goście
Hehehe dokładnie :-D Snajperzy i kamperzy w BC nie mają zbyt łatwego życia i paradoksalnie próbują kryć się gdzieś w zaroślach, przy drzewach(które też można rozwalić) ewentualnie na otwartym terenie za lekkimi wzniesieniami.
Ogólnie multiplayer w BC to świetna sprawa. 12 czy 16osób w jednym teamie, ludzie się przyłączają i rozłączają bez żadnych opóźnień, lagów.
I fajny jest tryb Gold Rush...zwłaszcza gdy gra się z hamburgerami którym zależy wyłącznie na zabijaniu się i osobistych porachunkach zamiast na pilnowaniu złota :-D
  • 0

#9 Gość__* Napisany 10 lutego 2009 - 21:43

Gość__*
  • Goście
Chciałbym by dodali pełną destrukcję otoczenia. Niby wszystko dało się rozwalić ale nie do końca. Często niektóre ściany były niezniszczalne. Tak samo budynki mogły by się zawalać pod wpływem zniszczeń. :-D
Nie ma to jak pogrzebać snajpera z całym blokiem :-D
  • 0

#10 Gość__* Napisany 10 lutego 2009 - 23:22

Gość__*
  • Goście
Hmmm w multi musieli zostawić kilka niezniszczalnych ścian. Wtedy atakujący mieli by za łatwo zwłaszcza, że niektóre skrzynki ze złotem znajdują się na piętrach w budynkach.
Na początku meczu atakujący rozjechali by każdy budynek artylerią, czołgami i broniący się mogliby od razu się rozłączyć bo gra straciłaby sens.

Pełną rozpierduche mogliby zastosować jedynie w singlu. Moim zdaniem i tak jest dobrze jak jest! Daj palec a pożrą Ci całą ręke :-D
  • 0

#11 Litwin81 Napisany 10 lutego 2009 - 23:39

Litwin81

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 197 Postów:
Chciałbym by to gracz decydował jak wygląda pole walki,chce rozwalić wszystko?Ok,chce wejść po schodach po skrzynke?Nie rozwala całości :P
  • 0

#12 Gość__* Napisany 11 lutego 2009 - 11:34

Gość__*
  • Goście
Teraz też nie musi wchodzić po schodach po skrzynkę. Podjeżdża się czołgiem rozwala się ścianę a później wali w skrzynię.
Jeśli wprowadziliby możliwość doszczętnego niszczenia budynków to w multi musieliby zastosować jakieś triki dla zrównoważenia rozgrywki:
np. skrzynki pochowane byłyby w bunkrach których nie da się rozwalić do końca!
  • 0

#13 Litwin81 Napisany 11 lutego 2009 - 13:26

Litwin81

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 197 Postów:
No wlaśnie,bunkry podziemne
  • 0

#14 Gość__* Napisany 11 lutego 2009 - 20:35

Gość__*
  • Goście

No wlaśnie,bunkry podziemne


No nie wiem. Wtedy broniący siedzieli by tylko w bunkrze i ciężko byłoby ich wykurzyć :?
  • 0

#15 Gość__* Napisany 11 lutego 2009 - 23:49

Gość__*
  • Goście
I wracamy do punktu wyjścia, że w sumie dobrze jest jak jest :-D
  • 0

#16 Litwin81 Napisany 12 lutego 2009 - 09:59

Litwin81

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 197 Postów:
Do niech są w domu,po którym zostaje tylko skrzynia :P Fajnie by było móc rozwalić wszystko an mapie i by część tego rozwalonego sprzętu nie znikała.
  • 0

#17 Gość__* Napisany 12 lutego 2009 - 12:36

Gość__*
  • Goście
Nie wiem czy doczekamy się takie gry nawet w tej generacji konsol:-D BC jest najbardziej zbliżone do modelu totalnej rozwałki ale nieco uproszczony.
  • 0

#18 AdamekPL Napisany 28 marca 2009 - 11:18

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
Trailer: http://polygamia.pl/... ... e_comments
Gameplayu tu nie ma w ogóle, ale jest zrobiony bardzo fajnie i miło się ogląda.
  • 0

#19 Gość__* Napisany 28 marca 2009 - 23:03

Gość__*
  • Goście
Kolejny must have na koniec roku :-D
  • 0

#20 Scorpio Napisany 29 marca 2009 - 14:02

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Trailer ciekawy, fajnie przemyślany ... ale kurczę, strasznie daleki do tych z części pierwszej. Oczywiście klimatem. Mam nadzieję, że w poważne tony nie uderzą.
  • 0

#21 Gość__* Napisany 29 marca 2009 - 16:45

Gość__*
  • Goście
Najważniejsze by stara ekipa była. Hagard i jego teksty mnie rozwalały :-D
  • 0

#22 Kradziej Napisany 29 marca 2009 - 18:26

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Trailer bardzo miły, powiedziałbym nawet, że bije na głowę ten z MW2 :shock:
  • 0

#23 Wezyr Napisany 29 marca 2009 - 18:29

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 391 Postów:
Niezly news:) Sam kilka dni temu skonczylem pierwsze B:BC. Po tekscie (gralem po wlosku, wiec tlumacze): "Sweetwater twoim motto powinno byc Verba, non Acta, bo caly czas tylko gadasz" nie moglem sie podniesc. Mam nadzieje, ze humor bedzie na takim samym poziomie jak w jedynce.
  • 0

#24 AdamekPL Napisany 29 marca 2009 - 18:44

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
Ja od dwójki oczekuję:
- jeszcze większej destrukcji otoczenia, ta w Bad Company miażdży, ale w dwójce chętnie bym zrównał z ziemią całe wielkie budynki ;]
- większej inteligencji naszych towarzyszy, bo na polu walki to oni prawie w ogóle nie pomagali.
- większego zróżnicowania w singlu, w jedynce był strasznie schematyczny.
I to by było na tyle, jedynka bardzo mi się podobała i miała tą niesamowitą destrukcje otoczenie, do której do tej pory żadna gra się nie zbliżyła.
  • 0

#25 AdamekPL Napisany 30 marca 2009 - 14:23

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
http://www.gry-onlin...p?ID=5418&STR=1 Zapowiedź.
Jak komuś się nie chce czytać całości oto, najważniejsze fakty:
- ludzie z gry-online widzieli grę w akcji, konkretnie krótki fragment z singla, rozgrywający się w jakieś górskiej wiosce, podczas zimy.
- powrócą stare twarze z jedynki
- system zniszczeń zostanie poprawiony, tu cytat: "W jedynce można było wprawdzie zdewastować sporą część elementów wirtualnego świata, ale pewne rzeczy odgórnie zdefiniowano jako niezniszczalne. Przykładowo, kiedy ostrzeliwało się budynek z czołgu, to rozpadał się on według ściśle określonego schematu, ale nigdy nie można było dosłownie zrównać go z ziemią. Bad Company 2 idzie pod tym względem o krok dalej, gdyż – jeśli tylko użyje się odpowiednich środków – to nie ma żadnego problemu z kompletnym zniszczeniem danej budowli. Mocno naruszony u swoich podstaw dom potrafi widowiskowo zadrżeć, by sekundę później runąć na ziemię, wzbijając pokaźną chmurę pyłu. Z pozoru drobną, ale jakże miłą dla oka zmianą jest możliwość niszczenia pewnych obiektów poprzez odstrzeliwanie im drobnych kawałków. Jeśli np. wróg chowa się za parkanem, to odpowiednio długi ostrzał z karabinu podziurawi go jak sito (zarówno płot, jak i przeciwnika)."
- Sztuczna inteligencja naszych kompanów, zostanie poprawiona.
- w multi, tryb Conquest pojawi się już w pudełkowej wersji gry (w jedynce, doszedł w patchu).
  • 0

#26 Gość__* Napisany 30 marca 2009 - 15:52

Gość__*
  • Goście
Super wiadomość że stara ekipa zostaje :klaszcze:
  • 0

#27 Gość__* Napisany 31 marca 2009 - 13:04

Gość__*
  • Goście
Studio EA DICE ujawniło nieco nowych informacji na temat przyszłorocznego FPS-a Battlefield: Bad Company 2. Będzie więcej destrukcji, nieco mądrzej i poważniej. :)

http://www.gram.pl/n... ... macje.html

Oby nie przesadzili z tą powagą.
  • 0

#28 Gość__* Napisany 02 kwietnia 2009 - 12:35

Gość__*
  • Goście
Garstka niusuff :
http://www.ps3site.p... ... more-16015
zapowiada się parę fajnych kąsków i multi chyba zmierza w stronę Killzone :P
  • 0

#29 Gość__* Napisany 17 kwietnia 2009 - 15:51

Gość__*
  • Goście

Garstka niusuff :
http://www.ps3site.p... ... more-16015
zapowiada się parę fajnych kąsków i multi chyba zmierza w stronę Killzone :P



O rany przecież te newsy to prima pirylis. :lol: :lol: :lol:
  • 0

#30 Gość__* Napisany 17 kwietnia 2009 - 15:58

Gość__*
  • Goście
Nie wiem jak dla was, ale dla mnie BF:BC jest najlepszą grą online. Szczególnie dla tych którzy uwielbiają artylerię, duuuży teren i destrukcję terenu jest to fps nr 1. Ja tam czekam na BF:BC2 jak afrykaniec na wodę.

Kto z was gra jeszcze w Battlefielda Bad Company online????
  • 0



Inne z tagami: