Skocz do zawartości

Zdjęcie

Apocalypse


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

#1 grisza1010 Napisany 16 marca 2010 - 23:00

grisza1010

    Pikachu

  • Narybek
  • 76 Postów:
Pamiętacie?

Niestety kuźwa miałem jakąś niemiecką wersję i grałem Brucem Willisem z niemieckim dubbingiem. Shit.
Sama gra, dla mnie perełka, w którą trzeba zagrać.4 przyciski fire + skosy (dwa przyciski naraz). Jeszcze na tamte czasy, genialne zdarcie skóry z Willisa i te miotacze promieni. Gracja kolorów.

Śmiem twierdzić, że była to jedna z lepszych jak nie najlepszych gier akcji jaka wyszła na Ps. No może nie lepsza od Syphon Filtera.

Graliście, jakie wrażenia po 12 latach?
  • 0

#2 Scorpio Napisany 16 marca 2010 - 23:20

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Bardzo dobrze i bardzo miło wspominam ową grę. Kurde, straciłem na niej święta, nie pamiętam już którego roku. Sterowanie przez dwie gałki to czad, strzelanie radość, skakanie radość ... filmiki moc, plansze też, muzyka ... Bruce ... arcypotężna gra. Gdyby pojawiła się na PSN z miejsca bym nabył. Ech, zajebiaszcza jednym małym, malutkim słowem :)
  • 0

#3 grisza1010 Napisany 16 marca 2010 - 23:37

grisza1010

    Pikachu

  • Narybek
  • 76 Postów:
Ej ja też zapamiętałem tę grę, że ogrywałem ją w święta:D heheh kolejność: pierwsza gwiazdka- 10 minut jedzenia - 5 godzin grania brucem:D Dla mnie niezapomniane chwile z życia growego i powiem wam, że oddałbym wszystkie moje konsole by dziś poczuć to co poczułem odpalając tę grę.
Do dziś pamiętam te wiązki laserowe, takiego czegoś wtedy jeszcze nie było!
  • 0

#4 Cola Napisany 18 marca 2010 - 20:48

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

Niestety kuźwa miałem jakąś niemiecką wersję i grałem Brucem Willisem z niemieckim dubbingiem. Shit.



Miałem taką samą wersję.

Pamiętam, iż w grze była masa wybuchów, cały czas coś się sypało, a akcja miała naprawdę zawrotne tempo. Pojedynki z szefami również zapadły mi w pamięci. Widowiskowy i dosyć trudny tytuł.

  • 0

#5 keogh Napisany 21 kwietnia 2010 - 17:27

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
O ja ! Total tytuł, jak na tamte czasy mocno niedoceniony - ponoc był monotonny, a wg mnie wyprzedził czasy o dekadę, patrzcie co teraz mamy - 99% sieki 1% czegoś tam.
Warto dodać, wykorzystanie analogów jeden chodzi drugi strzela + wibracje strzelania (na tamte czasy ogień).
Jednym słowem tytuł najprawdopodobniej przetrwał próbę czasu. Najprawdopodobniej, bo aż się wstyd przyznać, ciągle mi go brakuje w kolekcji, może jutro nadrobię bo średnio koło 15. plus wysyłka chodzi ;]
  • 0

#6 .Qzi Napisany 11 września 2010 - 20:35

.Qzi

    Pikachu

  • Narybek
  • 59 Postów:
Mam w oryginale :) Zanabylem zaraz po premierze - w listopadzie 1998 roku. Najpierw przeszedlem na normalu, a potem juz skatowalem na hardzie w 8h! Gra megamistrzowska. Gdyby podciagneli teraz grafike i wydali na PSN... marzenia...

Pozdrawiam!
  • 0