Skocz do zawartości

Zdjęcie

Killzone 3


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1158 odpowiedzi na ten temat

#1021 Sotaku Napisany 09 kwietnia 2011 - 22:34

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
wywalało mnie wczoraj z netu...sorki
  • 0

#1022 Zeus-Nelson Napisany 19 kwietnia 2011 - 19:43

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Dorwałem w końcu swoją wersję w najbardziej wypasionej edycji kolekcjonerskiej jaką widziałem <3

Pograłem trochę w singla i jak na razie najbardziej irytuje mnie ilość przerywników filmowych: co sobie postrzelam i akcja się rozkręca to po 5 minutach filmik i tak w kółko -_-'
Pod względem grafiki nadal KZ3 to wygląda fenomenalnie, fajnie się strzela i ogólnie jest niezły klimat. Zobaczymy jak będzie dalej ;)


Kiedy ustawka na jakiś online?;>
  • 0

#1023 oranje Napisany 19 kwietnia 2011 - 19:49

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
Patrząc na to, że tylko ja gram to chyba nigdy.
  • 0

#1024 Koksiak Napisany 19 kwietnia 2011 - 19:54

Koksiak

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 651 Postów:
ja tez gram :P

jesli ktos chetny dzis moge pograc :D
  • 0

#1025 Psycho-Mantis Napisany 19 kwietnia 2011 - 20:30

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Ja nie gram tylko dlatego, że nie mam czasu, a i ogrom innych gier mam do zaliczenia, ale jak jakaś ustawka się skroi to bardzo chętnie dołączę. :smile:
  • 0

#1026 Sotaku Napisany 19 kwietnia 2011 - 22:09

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
na mnie też możecie liczyć jak co
  • 0

#1027 olfeusz Napisany 19 kwietnia 2011 - 22:25

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
Tutaj wszyscy na wszystkich zawsze mogą liczyć, a jak przychodzi co do czego to nie ma nikogo. :rower:
  • 0

#1028 nicun Napisany 20 kwietnia 2011 - 17:16

nicun

    Nostalgia to rak duszy

  • Forumowicze
  • 4 643 Postów:
Ja mam urlop i jestem na starych śmieciach. Muszę tylko brata z konsoli zgonić i zobaczyć co to te Killzone3.
  • 0

#1029 Sotaku Napisany 20 kwietnia 2011 - 17:27

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
jak są chętni to na 2h mogę wskoczyć wieczorkiem...ostatnio nie grałem w strzelanki to chetnie zagram...
  • 0

#1030 Gość_Taikun_* Napisany 20 kwietnia 2011 - 17:28

Gość_Taikun_*
  • Goście
ale to chyba po meczu żeby sie rozerwać po porażce Barcy :cf:
  • 0

#1031 Koksiak Napisany 20 kwietnia 2011 - 17:29

Koksiak

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 651 Postów:
ja bym chetnie dzis zagral :) tylko o ktorej?
  • 0

#1032 Sotaku Napisany 20 kwietnia 2011 - 17:39

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
o 19:30 położę dzieci i do meczu moge grać
  • 0

#1033 Koksiak Napisany 20 kwietnia 2011 - 17:59

Koksiak

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 651 Postów:
No to może tak o 20? Ktoś chętny?
  • 0

#1034 Sotaku Napisany 20 kwietnia 2011 - 18:25

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
ja zobaczę czy oranje lub Pat badź Olfi (jeśli ma w ogóle k3) grają i jak co dołączę
  • 0

#1035 Koksiak Napisany 20 kwietnia 2011 - 19:02

Koksiak

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 651 Postów:
ja juz Debeef jestem ;)
  • 0

#1036 olfeusz Napisany 21 kwietnia 2011 - 15:13

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:

ja zobaczę czy oranje lub Pat badź Olfi (jeśli ma w ogóle k3) grają i jak co dołączę


Nie mam, ale na dniach powinienem jednak po multi raczej latał nie będę.
  • 0

#1037 Zeus-Nelson Napisany 21 kwietnia 2011 - 17:33

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Skończyłem kampanie i jak dla mnie rozczarowanie. Zarówno fabularnie jak i pod względem "fajności"
Strasznie Irytujący jest schemat: 5 minut strzelania, filmik, strzelanka na szynach w pojeździe (IMO strasznie słabe bo nienawidzę jak w fpsach jest za dużo takich momentów, jakbym chciał się bawić w symulator kosmicznego statku to bym sobie w SuperStardust zagrał). Poza tym AI współziomków czasami szwankuje i lubią gdzieś się blokować, a już notorycznie zdarzało mi się że obrywałem od swoich kiedy robiłem brutal killa.
Jeśli chodzi o wykonanie poziomów, to jedynie zimowa baza i wnętrze laboratoriów higów wyglądały w miarę świeżo (może jeszcze dżungla bo ma "inny" design ale nieprzypadła mi do gustu), reszta to dla mnie przerobione lokacje z jedynki. Z kolei najbardziej widowiskowy moment to zdecydowanie walka z kroczącym mechem (szkoda tylko że była nudna i schematyczna jak flaki z olejem).
W kwestii fabuły to killzone'owy standard, ale najbardziej mnie rozśmieszyła przemiana Seva, który na początku lata tylko za Rico który pokazuje że ma jaja i nie słucha rozkazów, a pod koniec gry
Spoiler

Generalnie cała gra ma typowy, KZ'owy klimat ale mnie niestety on trochę uśpił.

Może moje spojrzenie jest lekko wypaczone bo w sumie w jednym momencie dorwałem się do 3 FPSów: starusienkiego Borderlands, Crysis 2 i KZ3 z czego ten ostatni jakoś najmniej mnie zaskoczył i najsłabiej mnie wciągnął.
  • 0

#1038 Zeus-Nelson Napisany 02 maja 2011 - 18:10

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
No i zostały mi tylko trophy do nabicia w trybie online.
W singlu jedynym problemem były dla mnie misje w pojazdach (na elite dużo zależy od szczęścia i tylko przy tych etapach się wkurzałem, reszta poszła gładko) które IMO są najmniej fajne. Trochę zachodu wymagał też pucharek za zniszczenie wszystkiego na kroczącym MAWRL.

Czekam teraz tylko na powrót PSN żeby w końcu móc postrzelać do noobków ;)
  • 0

#1039 Sotaku Napisany 03 maja 2011 - 12:06

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
mnie zostały tylko trophy z dodatków, ale chyba Acz mowił, że nie da się ich w ustawkach zdobyć...jednak grupą byłoby na pewno łatwiej
  • 0

#1040 ACZ Napisany 03 maja 2011 - 16:51

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 143 Postów:

mnie zostały tylko trophy z dodatków, ale chyba Acz mowił, że nie da się ich w ustawkach zdobyć...jednak grupą byłoby na pewno łatwiej

nie da sie ich wbijac na zakladanych wlasnych meczach.
  • 0

#1041 BeSOS Napisany 03 maja 2011 - 17:24

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Skończyłem kampanie i jak dla mnie rozczarowanie. Zarówno fabularnie jak i pod względem "fajności"
Strasznie Irytujący jest schemat: 5 minut strzelania, filmik, strzelanka na szynach w pojeździe (IMO strasznie słabe bo nienawidzę jak w fpsach jest za dużo takich momentów, jakbym chciał się bawić w symulator kosmicznego statku to bym sobie w SuperStardust zagrał). Poza tym AI współziomków czasami szwankuje i lubią gdzieś się blokować, a już notorycznie zdarzało mi się że obrywałem od swoich kiedy robiłem brutal killa.
Jeśli chodzi o wykonanie poziomów, to jedynie zimowa baza i wnętrze laboratoriów higów wyglądały w miarę świeżo (może jeszcze dżungla bo ma "inny" design ale nieprzypadła mi do gustu), reszta to dla mnie przerobione lokacje z jedynki. Z kolei najbardziej widowiskowy moment to zdecydowanie walka z kroczącym mechem (szkoda tylko że była nudna i schematyczna jak flaki z olejem).
W kwestii fabuły to killzone'owy standard, ale najbardziej mnie rozśmieszyła przemiana Seva, który na początku lata tylko za Rico który pokazuje że ma jaja i nie słucha rozkazów, a pod koniec gry

Spoiler

Generalnie cała gra ma typowy, KZ'owy klimat ale mnie niestety on trochę uśpił.

Może moje spojrzenie jest lekko wypaczone bo w sumie w jednym momencie dorwałem się do 3 FPSów: starusienkiego Borderlands, Crysis 2 i KZ3 z czego ten ostatni jakoś najmniej mnie zaskoczył i najsłabiej mnie wciągnął.


Zgadzam się.

Crysis 2 imo jest grą lepszą, chociaż nie jestem pewien, która jest ładniejsza, na pewno KZ niszczy cała konkurencję designersko ale też levele sa mocno ograniczone i lata się tylko przed siebie, chowa się, strzela i tak w kółko przez 7h gry...nudą wieje, urozmaiceń jest tyle co kot napłakał. Fabula jest denna, nieciekawa, postaci nie maja charyzmy, muza jakas niby pompatyczna ale co z tego skoro nie interesuje plan, do którego przygrywa.

Słabe 8 jak dla mnie, no i lolek za zakończenie, którego w zasadzie nie ma - qr** czy tak ciężko zrobić zakończenie??? WTF, nigdy tego nie zrozumiem, chypa Goryle załozyły, ze nikt tej gry nie ukończy...
  • 0

#1042 Sotaku Napisany 03 maja 2011 - 19:43

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
ciężko jej nie ukończyć...jest ultra łatwa
  • 0

#1043 FaithlessGod Napisany 05 maja 2011 - 22:03

FaithlessGod

    Toad

  • Narybek
  • 5 Postów:
Crysis 2 też nie może się poszczycić szczególnie ciekawą fabułą, a samo zakończenie nieco rozczarowuje. W Killzone 3 cieszy zadyma, która momentami jest konkretna. Osobiście wolę ograniczone obszarowo lokacje, w których non-stop się coś dzieje, niż połacie terenu, oferujące szum wiatru we włosach (Far Cry 2, momentami Bad Company).
  • 0

#1044 olfeusz Napisany 07 maja 2011 - 11:09

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
Dobra kilka luźnych spostrzeżeń po dwukrotnym przejściu gry. Ogólnie to gra wyszły GG dużo lepiej niż 2 dlatego nie rozumiem dlaczego ma dużo niższą średnią niż sequel. Przede wszystkim jest dużo ciekawiej. Non stop akcja, przerywana jedynie wstawkami (to jakoś mi nie przeszkadzało). Przyśpieszenie sterowania wyszło grze zdecydowanie in plus. Teraz jest większa frajda z dziurawienia przeciwników. Skoro przy strzelaniu jestem to rozczarowany jestem brakiem nowych broni (poza jedną). Do tego działko elektryczne, które mają przeciwnicy jest dla nas niedostępne, a przecież w 2 było. Do tego raz zdarzyło mi się, że nie mogłem strzelać między barierkami bo była niewidzialna ściana. Jednak poza tym to gra pod względem technicznym jest zrobiona świetnie. No, ale czego innego można oczekiwać bo takim exie na PS3? Dwójce zarzucano bezpłciowość bohaterów no i tutaj za dużo GG nie zdziałało. Szkoda. Z drugiej strony co się stało z pozostałą dwójką naszych kompanów z 2 części? Wyparowali? Zakończenie? Heheh, ciężko je w ogóle tak nazwać. Jak przy 2 zostawili sobie na koniec wielką furtkę na kolejną część. Jak się do tego doda czas przejścia gry 4h bez śmierci (łącznie ok 6) to pozostaje mały niesmak. Mimo to bawiłem się świetnie.

Jeszcze kilka słów o Elite. O ile w 2 dało mi w kość i w połowie dałem sobie spokój tak tutaj jest banalny. No nie wiem co może przysporzyć problemów. No może usunięcie celownika z egzoszkieletu trochę daje w kość, ale idzie sobie poradzić, zwłaszcza gdy sobie przypomniałem, że można przecież zmienić na zwykły karabin. No jeszcze etap z Piłą lodową czy jak to tam się zwie gdzie nie da się celować i w pewnym momencie atakują nas 3 latające transportowce, a my jesteśmy zdani właściwie tylko na los. Trochę tam mięsem porzucałem. Zdecydowane 'nie' etapom z pojazdami gdzie nie możemy celować. A i sobie jeszcze przypomniałem. Egzoszkielet i egzobot powinien mieć jakiś brutalny mele atack. Zdecydowanie. I jeszcze ziomka z miotaczem ognia powinno dać się wysadzić strzałem w butlę.

I to by było na tyle. Multi nie dane jeszcze mi było wypróbować.
  • 0

#1045 Sotaku Napisany 08 maja 2011 - 10:09

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
Jeden z bohaterów poległ, także go nie mogło być ;)
Elite poza momentem który opisałeś to był spacerek tym bardziej, że świeżo w pamięci miałem elite z K2.
Działka elektrycznego też mi brakowało, choć w K2 związane było z konkretną miejscówką i poza nią nie działało...
Multi bardziej chaotyczne dla mnie, ale grałem ledwie kilka godzin, pewnie przy lepszej znajomości plansz bedzie lepiej
  • 0

#1046 Zeus-Nelson Napisany 17 maja 2011 - 16:29

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Pograłby ktoś online? ;)
Akurat brakuje mi tylko 1 trophy do platynki za zagranie meczu w składzie
  • 0

#1047 oranje Napisany 17 maja 2011 - 17:33

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 113 Postów:
Dzisiaj o 21:00 planuję z kuzynem pograć.
  • 0

#1048 Sotaku Napisany 17 maja 2011 - 17:38

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 679 Postów:
Na dzis się umowiłem na Borderlands z Taikunem, ale z nim nigdy nie wiadomo, także jak co dołączę
  • 0

#1049 Koksiak Napisany 17 maja 2011 - 18:35

Koksiak

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 651 Postów:
ja zagram!!!!!!1111 chyba ,że nie będę mógł...
  • 0

#1050 Texz Napisany 17 maja 2011 - 18:39

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Podobno Pstrykacz ostro szarpie w KZ3 !?! :olo:
  • 0