Skocz do zawartości

Zdjęcie

Killzone 3

• Zaloguj się by odpowiedzieć
1158 odpowiedzi na ten temat

#121 ACZ Napisany 22 maj 2010 - 13:08

ACZ

Samiec Alfa

• Reformatorzy
  • 33182 Postów:
Mnie boli to 3d co pociągnie za sobą znaczne pogorszenie jakości grafiki. Mam jednak nadzieję, że zrobią to inaczej i tylko w trybie 3d grafa zostanie zubożona...
Pożyjemy, zobaczymy.
  • 0

#122 Nyjacz Napisany 22 maj 2010 - 13:10

Nyjacz

id Software Manager

• Forumowicze
  • 10420 Postów:
Zamiast celować w 1080p i sześćdziesiąt klatek na sekundę... Kurczę, pobredzę teraz, ale gdyby KZ2 działał w 60FPS to grałbym w multi.
  • 0

#123 ACZ Napisany 22 maj 2010 - 13:18

ACZ

Samiec Alfa

• Reformatorzy
  • 33182 Postów:
Czyli jak rozumiem po multi grasz wyłącznie w MW1 i 2 ?
  • 0

#124 Nyjacz Napisany 22 maj 2010 - 13:32

Nyjacz

id Software Manager

• Forumowicze
  • 10420 Postów:

Czyli jak rozumiem po multi grasz wyłącznie w MW1 i 2 ?

Um... tak? Tzn. teraz już nie gram, mam kilka gier do ukończenia w singlach i w ogóle, ale generalnie to... tak. W Killzone 2 grałem po sieci, zdobyłem najwyższą rangę i jakoś nie chce mi się grać dalej. W Uncharted 2 bym grał, ale za długo (albo w ogóle) mecze wyszukuje. Call of Duty włączasz, wybierasz snajpera i kosisz wszystkich. Szybko, bezproblemowo, przyjemnie.
  • 0

#125 Gość_Zero_* Napisany 22 maj 2010 - 14:07

Gość_Zero_*
  • Goście

Call of Duty włączasz, wybierasz snajpera i kosisz wszystkich. Szybko, bezproblemowo, przyjemnie.

No szał naprawdę
  • 0

#126 olfeusz Napisany 22 maj 2010 - 16:44

olfeusz

Big Boss

• Forumowicze
  • 3529 Postów:
Szał nie szał, ale multi od strony czysto technicznej (nie licząc GP) w MW stoi na bardzo wysokimi poziomie i wszystko sprawia dużo mniej problemów i jest przyjemniejsze w odbiorze. To czy kogoś to bawi czy też nie to już inna sprawa.
  • 0

#127 Gość_Ins_* Napisany 22 maj 2010 - 19:56

Gość_Ins_*
  • Goście

Nie można oczekiwać jakieś mega przeskoku graficznego bo w U1 i U2 nawet tego nie było,

No to teraz dowaliles do pieca, Gears of War 2 wyglada lepiej od U1, ale U2 jest do tej pory najpiekniejsza gra ever, przeskok miedzy jedynka a dwojka jest masakryczny. Silnie zalecane nie pier***nie glupot.
  • 0

#128 Gnato Napisany 22 maj 2010 - 20:28

Gnato

Korpulentny intelektualnie

• Forumowicze
  • 1457 Postów:
Zawsze można podnieść jakość. Ta sama grafika, ale płynniej, więcej obiektów na ekranie, nowe filtry. Ocenianie po skanach jest strasznie słabe - coby niby miało być tam widać - 2x więcej polygonów na postaciach, czy zupełnie nowy silnik oświetlania? W U2 masakrowały świetne projekty graficzne poziomów, liczę na to samo w K3 plus małe usprawnienia audio-video.
  • 0

#129 Scorpio Napisany 22 maj 2010 - 20:45

Scorpio

Can'-Ka No Rey

• Forumowicze
  • 13964 Postów:
Panowie: jak ta platforma będzie w całości widoczna, a ocean będzie wkoło szalał, albo poziomy zimowe będą dawały piękne widoki i śnieżyce to nagle może się okazać, że przeskok jest :D:D
  • 0

#130 pumba132 Napisany 22 maj 2010 - 21:45

pumba132

Komendant Melanżu

• Forumowicze
  • 2703 Postów:
Śnieg pewnie będzie dlatego, że w U2 wyszedł im zaj**iscie i teraz go poprawią
  • 0

#131 Kradziej Napisany 23 maj 2010 - 09:56

Kradziej

Wciąż dzieciak

• Forumowicze
  • 15923 Postów:
Naughty Dog podobno pracuje nad Killzonem 3 razem z Guerrilla! - ciekawe, co z tego wyjdzie. Śnieżne levele w U2 były boskie, skoro ma ich byc sporo również w KZ3, to powinno to grze wyjść na dobre.

Aha, zupełnie bym zapomniał - nikt nie wspomniał, że jetpacki już w serii były - w Liberation mogliśmy nimi pośmigać. Kozacka sprawa, bo wyposażone były we wspominany w newsach, potężny karabin maszynowy.
  • 0

#132 Gość_Zero_* Napisany 23 maj 2010 - 10:01

Gość_Zero_*
  • Goście

Naughty Dog podobno pracuje nad Killzonem 3 razem z Guerrilla! - ciekawe, co z tego wyjdzie. Śnieżne levele w U2 były boskie, skoro ma ich byc sporo również w KZ3, to powinno to grze wyjść na dobre.

To może ND jak skończą pomagać G, to zrobią coś z GT5 :)
  • 0

#133 Sotaku Napisany 23 maj 2010 - 17:00

Sotaku

JJ

• Forumowicze
  • 39910 Postów:

To może ND jak skończą pomagać G, to zrobią coś z GT5 :)

Dobre :)
  • 0

#134 Scorpio Napisany 23 maj 2010 - 20:31

Scorpio

Can'-Ka No Rey

• Forumowicze
  • 13964 Postów:
Kurdę, muszę powiedzieć, że jetpacki wyglądają arcysłodko. Ogólnie militarny design ISA i Hellghastów zarządza. Zwłaszcza agresywniejszy Hellghastów! I mnie ciekawi, jak już ISA wygląda jak wygląda, to jak będą te Hellów wyglądały. Po ATAC to co najmniej cudu się spodziewam ^^
  • 0

#135 ACZ Napisany 24 maj 2010 - 21:37

ACZ

Samiec Alfa

• Reformatorzy
  • 33182 Postów:
Dziś Sony zapowiedziało grę oficjalnie.
Oficjalna notka prasowa:

"Helghaści powracają. Zapowiedź Killzone 3 na PlayStation 3.

Wojna daleka jest od wygranej. Przygotuj się na epicką batalię przeciwko śmiertelnym wrogom, na PlayStation 3.

Sony Computer Entertainment Europe potwierdziło powrót ikony shooterów FPP, serii Killzone, na PlayStation 3. Powracając z zaciekłą walką na wielką skalę, Killzone 3 to wybuchowe, filmowe doświadczenie bardziej intensywne niż poprzednio. Z większą ilością pojazdów, wybuchowego arsenału oraz systemem walki wręcz w zbliżeniu, wznawia walkę przeciwko bezlitosnej Armii Helghanu kolosalnych proporcji. To starcie Dawida z Goliatem.... o ile Goliat miał tysiące żołnierzy i broń nuklearną.

Historia zaczyna się tam, gdzie skończyło Killzone 2. Visari, zły dyktator Helghanu, leży martwy u stóp Rico i Seva. Bitwa została wygrana, ale wojnie daleko do końca. Śmierć Visariego zostawiła po sobie świat politycznych układów, wewnętrznych walk i morderstw. W międzyczasie jego prezent pożegnalny, bomba atomowa zdetonowana w stolicy Helghanu, Pyrrusie, zdziesiątkowała inwazyjne oddziały ISA. Bez wsparcia, posiłków i z szybko topniejącymi zapasami, musisz teraz walczyć przeciwko machinie wojennej Helghanu sam.

Epickie filmowe wojenne doświadczenie.

Z levelami 10 razy większymi niż w Killzone 2, oto Helghan jakiego jeszcze nie widziałeś. Zetkniesz się z brutalną walką w niesprzyjających środowiskach, które grozić będą pogrzebem na tej planecie. Czeka Cię mozolny marsz przez tereny toksycznych, nuklearnych odpadów, zagubisz się w zabójczej, obcej dżungli, powalczysz w gorzkich warunkach arktycznych, aż dotrzesz ze swą bitwą w kosmos, walcząc przeciwko helghańskiej dominacji - a każda z lokacji zawierać będzie specyficzny styl rozgrywki, którego umiejętności będziesz musiał posiąść.

Bądź w centrum akcji.

Killzone 3 będzie w całości grywalny w stereoskopowym 3D, jeszcze bardziej wciągając Cię w nieprzyjazny świat i osadzając w sercu akcji. Ale bądź ostrożny. Gdy doświadczysz tego świata w wysokiej rozdzielczości i stereoskopowym 3D, będziesz bał się tego, co czeka dosłownie za każdym rogiem.

Wystąp przeciwko jeszcze wścieklejszej armii Helghanu.

Helghaści powracają - jeszcze więksi i groźniejsi niż kiedykolwiek widziałeś. Od szturmowców z jetpackami, do dzierżących przenośną broń masowej zagłady, Twoi przeciwnicy będą twardsi, bardziej przerażający oraz wyekwipowani w nowe zabawki, wiecznie poszukując destrukcji.

Przygotuj się do bitwy!"

Dodany obrazek
  • 0

#136 Gość_Zero_* Napisany 24 maj 2010 - 22:05

Gość_Zero_*
  • Goście
Zaczyna się tam gdzie kończy się dwójka - dla mnie bomba :tak: bo akurat końcówka dwójki miała za***isty klimat
  • 0

#137 Psycho-Mantis Napisany 24 maj 2010 - 22:31

Psycho-Mantis

Patterson

• Forumowicze
  • 9221 Postów:
Rozumiem że trzeba założyć okularki 3d żeby cuś widzieć, to jak ja do jasnej ciasnej mam założyć okulary na okulary? <_<
  • 0

#138 pumba132 Napisany 24 maj 2010 - 22:34

pumba132

Komendant Melanżu

• Forumowicze
  • 2703 Postów:
Ja bym chciał, żeby gra przybrała trochę na skali i rozmachu. W jedynce za mało było czuć wielkość tej gry, a powinna być potężna. A 3D pewnie będzie opcjonalne.

• 0

#139 Texz Napisany 24 maj 2010 - 22:38

Texz

jailer

• Forumowicze
  • 29106 Postów:

Ja bym chciał, żeby gra przybrała trochę na skali i rozmachu. W jedynce za mało było czuć wielkość tej gry, a powinna być potężna. A 3D pewnie będzie opcjonalne.

Słowem więcej melanżu joł joł1!!!111
  • 0

#140 Gość_Zero_* Napisany 24 maj 2010 - 22:42

Gość_Zero_*
  • Goście

Słowem więcej melanżu joł joł1!!!111

Raczej większego pierrrr****cia
  • 0

#141 Texz Napisany 24 maj 2010 - 22:46

Texz

jailer

• Forumowicze
  • 29106 Postów:
Ja bym chciał demolki jak w Red Faction 3.
  • 0

#142 Scorpio Napisany 25 maj 2010 - 08:19

Scorpio

Can'-Ka No Rey

• Forumowicze
  • 13964 Postów:
"zagubisz się w zabójczej, obcej dżungli, powalczysz w gorzkich warunkach arktycznych, aż dotrzesz ze swą bitwą w kosmos, walcząc przeciwko helghańskiej dominacji"
Czy tylko mnie przypomina to pierwszego KillZone? :D

"Śmierć Visariego zostawiła po sobie świat politycznych układów, wewnętrznych walk i morderstw."
I oby to ciężkiej cholery nie ograniczyło się to do instrukcji. Bo sam świat Killzone zawsze był bogaty i niejednoznaczny, sęk w tym, że scenariusz kampanii w obu grach nie potrafił tego przedstawić (nie wiem jak jest w Liberation, ale podejrzewam, że nie jest lepiej).

A duuuuuuuże plansze - ha! Wiedziałem :D
  • 0

#143 ACZ Napisany 25 maj 2010 - 10:23

ACZ

Samiec Alfa

• Reformatorzy
  • 33182 Postów:
Trailer na E3 bankowo będzie miał pie*dolnięcie, to wizytówka serii od czasu sławnego rendera.
  • 0

#144 HERO Napisany 25 maj 2010 - 11:34

HERO

Blanka

• Narybek
  • 220 Postów:
Jej, już nie mogę się doczekać :klaszcze:
Zwłaszcza, że walki mają być bardziej epickie :)
Tylko mam nadzieje, że z multi nie przekonbinują bo to z kz 2 tak właściwie było/jest idealne tylko te lagi <_<
  • 0

#145 Sotaku Napisany 25 maj 2010 - 11:41

Sotaku

JJ

• Forumowicze
  • 39910 Postów:
UUUUUUUU kogo widzę, a już myślałem, że sobie to forum odpuściłeś ;)
No w multi to bym tylko te respy tyłem zmienił (wiem już to wałkowaliśmy)
  • 0

#146 HERO Napisany 25 maj 2010 - 12:56

HERO

Blanka

• Narybek
  • 220 Postów:
Gdzie tam odpuścił takiego wspaniałego forum, nigdy :^^:
  • 0

#147 Sotaku Napisany 25 maj 2010 - 12:59

Sotaku

JJ

• Forumowicze
  • 39910 Postów:
ale w multi to już grać nie chcesz w K2...:(
Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu będziemy chcieli się wedrzeć do 1%
  • 0

#148 HERO Napisany 25 maj 2010 - 13:10

HERO

Blanka

• Narybek
  • 220 Postów:
Kto mówił, że nie chce? Ostatnio trochu mniej czasu miałem ale jak coś to chętnie wam pomogę :)
  • 0

#149 Sotaku Napisany 25 maj 2010 - 13:13

Sotaku

JJ

• Forumowicze
  • 39910 Postów:
wysyłałem pytanka o grę zero odpowiedzi..., ale pomoc mile widziana, trochę fragów "ukradniesz" ale można się nastawiać na przelicznik 1,5 :)
  • 0

#150 HERO Napisany 25 maj 2010 - 13:17

HERO

Blanka

• Narybek
  • 220 Postów:
ale wtedy chyba graliście na nowych mapkach a ich nie mam :(
  • 0