Skocz do zawartości

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1089 odpowiedzi na ten temat

#1081 bartezoo Napisany 03 lipca 2017 - 11:23

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:
Tak i dzięki temu można spotkać pewną ważną osobę z W2 w W3.
  • 0

#1082 Daddy Napisany 03 lipca 2017 - 11:44

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 944 Postów:

Chodzi o 

Spoiler

Ten post był edytowany przez DaddyMadCaddy dnia: 03 lipca 2017 - 11:44

  • 0

#1083 Eldarion Napisany 03 lipca 2017 - 12:04

Eldarion

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 116 Postów:

Chodzi o 

Spoiler

 

nie o

Spoiler

a sejwy da się przenosic chyba na pc, ale tak jak wyżej bedziesz miał kilka pytań na początku trójeczki


Ten post był edytowany przez Eldarion dnia: 03 lipca 2017 - 12:04

  • 0

#1084 Daddy Napisany 03 lipca 2017 - 12:30

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 944 Postów:

Ok, dzięki, to 

Spoiler

  • 0

#1085 Starh Napisany 12 lipca 2017 - 20:55

Starh

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 073 Postów:

I dobrze zrobiłeś, bo genialny quest by Cię ominął.


  • 0

#1086 Bzduras Napisany 13 lipca 2017 - 05:52

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:
Akurat na konsolach ten wybór nie ma żadnego znaczenia, w W3 obecność postaci zależy od jednej rozmowy, a nie questów kończonych na konsoli konkurencji ;)
  • 0

#1087 Daddy Napisany 13 lipca 2017 - 11:11

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 944 Postów:

Wiem, ale jak jest opcja podania wyborów z poprzedniej części, to zamierzam z niej skorzystać i kontynuować to, co się da z W2.


  • 0

#1088 xell Napisany 13 lipca 2017 - 19:36

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 293 Postów:
Gram teraz w Wieśka 3 i to czego mi z dwójki brakuje to dizajnu strojów. Te w trójce są może i bardziej realistyczne, ale prostsze i nieciekawe. W 2 prawie każda nowo napotykana postać fabularna była naprawdę fajnie odziana, no i Geralt w prawie każdej zbroi dobrze się prezentował, w trójce wizualnie większość ssie pauke bardziej niż kąsole marki Playstation.
  • 0

#1089 drAKul Napisany 05 kwietnia 2018 - 09:48

drAKul

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 1 904 Postów:
Zacząłem sobie grać w Wieśka 2 i po 2-3 godzinach mam mieszane uczucia. Najpierw na maksa się nakręciłem przez intro ale takie przez duże "I". No po prostu zajebioza na równi z Edge of Soul z SE, Soul Reaver czy Chrono Cross. Wprawdzie nie dorównuje kunsztu tego intra ale to niewiele brakuje:

W sumie to dziś rzadko trafia się intro, które z przyjemnością powtarza sę X razy przy każdym odpaleniu gry (Z gier z ostatnich kilku lat to tylko Civ 5, Demon's Souls mi przychodzi do głowy). Pierwszy Wiesiek też miał dobre intro ale to nie ten poziom. W każdym bądź razie +20 do ochoty na giereczkę. No ale zaczęła się gra i długa zabawa z konfiguracją graficzną (PC master race). W końcu gierka rusza i jakoś tak no nie do końca mi coś w tej grze pasuje. Postacie są takie zwaliste, Wiesiek się rusza jakoś tak ciężkawo i skokowo (jakby na krzyżaku się grało a nie analogu) no i sama walka - oj odrzuca mnie i to bardzo, taki słaby klon Dark Souls. Jakoś takie zwaliste turlanie się nie pasuje mi do Geralta - zawsze mi się kojarzył z szybkim i brutalnym tańcem. Próbuje z parowaniem, blokowaniem ale summa summarum walki to znak (Aard jeśli tarcza lub Quen), ciach, odturlanie się, znak, ciach, odturlanie się i tak w kółko Macieju. A ja chcem jak w jedynce wejść w grupę wrogów i po paru sekundach tylko Wiesiek się ostaje. Wchodzę na youtube i patrzę tutoriale, może to inaczej trzeba, som jakie triki albo cuś. Gufno wszystko robię przepisowo. Na razie się z deczka męczę i czuję wielmożną chęć obniżenia poziomu trudności by walki po prostu szły szybciej. Na razie jeszcze poczekam, trochę podniosę doświadczenie. Na szczęście otoczka i klimat dają radę więc idziemy naprzód
  • 4

#1090 Daddy Napisany 06 kwietnia 2018 - 22:05

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 944 Postów:

Jakie intro Tigera, olo :gusta:


  • 0