Skocz do zawartości

Jak X: Combat Racing


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
23 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 08 kwietnia 2005 - 23:03

Gość__*
  • Goście
Skoro juz pojawiaja sie newsy na temat kolejnego sequela z serii Jak and Daxter to mozna chyba zalozyc taki temat, aby porozmawiac o najnowszej czesci, a mianowicie o [b]JAK X: Combat Racing[b]
Panowie z Naughty Dog zapragneli zmienic rodzaj gry i teraz zamiast platformowki dostaniemy... scigalke w konwencji Destruction Derby (informacja z ign.com) Czyzby pomysl z pojazdami naziemnymi z 3, czesci tak bardzo przypdal do gustu tworcom tej gry? Po screenach mozna zobaczyc, ze grafika bardzo sie nie zmieni, ale ciagle bedzie zachowywac wyskoki poziom z 2. i 3. (zapewne zostanie troche podciagnieta) czesci. Mam nadzieje ze Jak X: Combat Racing bedzie przynajmniej tak dobry jak Crash Team Racing, bo w koncu to ta sam firma. A oto screeny:
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
  • 0

#2 Ganon Napisany 08 kwietnia 2005 - 23:32

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Ale wiocha...czekam na Ratchet 4: golf for everybody...albo Crash Team Mieluing. :roll:
  • 0

#3 Gość__* Napisany 08 kwietnia 2005 - 23:53

Gość__*
  • Goście

Ale wiocha...czekam na Ratchet 4: golf for everybody...albo Crash Team Mieluing. :roll:

Hehe, też nie jestem entuzjastą takich pomysłów :twisted:
  • 0

#4 mleko2099 Napisany 09 kwietnia 2005 - 08:52

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Czemu by nie. Jeżeli będzie choć troche tak miodne jak CTR na PSXa to moze być ciekawie.
  • 0

#5 Gość__* Napisany 09 kwietnia 2005 - 09:21

Gość__*
  • Goście
Wlasnie. CTR powmimo zmiany konwencji gry byl super miodna gra, swietna na multiplayer. Czemu niby Jak X nie mialby taki byc?
A Ratchet 4 bedzie bez Clanka.
  • 0

#6 Yoori Napisany 09 kwietnia 2005 - 09:51

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:
Jak bedzie tak dobry jak CTR to ja to biore, giera w sam raz na dwa pady.
  • 0

#7 Gość__* Napisany 10 kwietnia 2005 - 07:22

Gość__*
  • Goście
eee moim zdaniem giera wogule nie ptorzebna :? Twórcy maja w głowie pewnie tylko "A moze jakis fan Jak'a ma jeszcze troche forsy w portfelu?" błeeee odcinanie kuponów...powinni sie skupic na kontynuacji ...
  • 0

#8 mleko2099 Napisany 10 kwietnia 2005 - 09:13

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Jeżeli podejdą do sprawy powarznie i nie stworzą gry na o*****dol to dlaczego by nie.... mówisz o odcinaniu kuponów?...to faktycznie nowa część Jaka by nią ne była.... :roll: potem znów ktoś by zarzucał kontynuacji ze nudna i wszystko to już było.
  • 0

#9 Texz Napisany 10 kwietnia 2005 - 22:28

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Tylko czy te wyścigi mają być w konwencji Story -> jedziemy przed siebię i nie wracamy na stare trasy, Czy free championships które trzeba wygrać wzorem GT.
  • 0

#10 Gość__* Napisany 11 kwietnia 2005 - 15:10

Gość__*
  • Goście

Tylko czy te wyścigi mają być w konwencji Story -> jedziemy przed siebię i nie wracamy na stare trasy, Czy free championships które trzeba wygrać wzorem GT.

Ale napewno bedzie cos takiego jak free ride po planszy albo multiplayer na odkrytej juz trasie.
  • 0

#11 Mielu Napisany 11 kwietnia 2005 - 15:14

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:

Ale wiocha...czekam na Ratchet 4: golf for everybody...albo Crash Team Mieluing. :roll:


A cóż to ma znaczyć? :mrgreen:

Mi tam pasuje taki Jak. Niech się z pełnoprawną kontynuacją nie spieszą (jeśli mają ochotę zrobić). Niech sobie spokojnie dłubią, a nie robią z serii Fifę - co roku to samo (dobra, wiem, że ostatnio się poprawiło, ale wiecie o co mi chodzi :P ).

A co do Ratcheta - Ratchet: Deadlocked. Wyobrażacie sobie futrzaka w klimatach Running Mana?

Chyba tylko Sly 3 będzie "normalny". Aż się tego boję :wink:
  • 0

#12 Gość__* Napisany 09 maja 2005 - 15:20

Gość__*
  • Goście
Taaaa Jak X może rzarządzić, w końcu to Naughty Dog nie? Myśle że będzie git, a na razie musze się dorwać do Jaka 3 :D
  • 0

#13 Gość__* Napisany 10 maja 2005 - 09:36

Gość__*
  • Goście
Model jazdy w JAK 3 był znakomicie dopracowany i aż prosiło się by zrobić z tego ścigałkę. No i proszę nie długo będzie osobna gra :) Czekam na ten tytuł i wierzę iż będzie to produkcja z wyższej półki.
  • 0

#14 Kleksandra Napisany 10 maja 2005 - 11:01

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:

Model jazdy w JAK 3 był znakomicie dopracowany i aż prosiło się by zrobić z tego ścigałkę. No i proszę nie długo będzie osobna gra :) Czekam na ten tytuł i wierzę iż będzie to produkcja z wyższej półki.

Obyś miał rację, szkoda, żeby taki fajny tytuł skopali...
  • 0

#15 Danteusz Napisany 10 maja 2005 - 11:06

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 836 Postów:
A czy ludzie Naughty Dog skopali kiedykolwiek jakąś gre?
  • 0

#16 Ryo-San Napisany 10 maja 2005 - 11:16

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:

A czy ludzie Naughty Dog skopali kiedykolwiek jakąś gre?

w 91 trzasneli gre na Gensisa Rings of Power podobno kapa :lol: ale to pewnie dlatego ze E.A bylo wydawcą ;]
a tak bez jaj to Niegrzeczny Pies to IMO jeden z najzdolnieszych teamow developerskich jakie istnieją, maja tylko jeden maly problem...za duzo kontynuacji a za malo nowych pomyslow...ale nie zmienia to faktu ze ich dwie serie(Crash i Jak) to legendy..ciekawe czym nas oczarują na PS3..licze na cos naprawde mocnego
  • 0

#17 Kleksandra Napisany 10 maja 2005 - 11:16

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:

A czy ludzie Naughty Dog skopali kiedykolwiek jakąś gre?

Hmmm, nie :D
Tylko, że od reguł bywają wyjątki. Poza tym nawet w najlepszych firmach zdarzają się buble. :?
Dlatego wolę raczej ostrożnie podchodzić, póki co, do tego tytułu. Ale mam cichą nadzieję, że gra będzie wymiatać.
  • 0

#18 Gość__* Napisany 10 maja 2005 - 11:52

Gość__*
  • Goście
Co racja to racja Naughty Dog robi niezłe giery ale za mało, można śmiało ich nazwać "spece od platformerów" no i wyścigów kartów :)
  • 0

#19 Gość__* Napisany 10 maja 2005 - 15:09

Gość__*
  • Goście

można śmiało ich nazwać "spece od platformerów" no i wyścigów kartów


No i właśnie to ostatnie świadczy o tym że Jak X będzie bardzo dobry, aczkolwoiek na 100% to ja pewien nie jestem :)
  • 0

#20 kowal Napisany 03 listopada 2008 - 12:17

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 676 Postów:
Czy ktoś wie jaki wpływ na grę mają upgrade'y do autek w postaci anten i kasków kupowanych w Secret Shopie??
  • 0

#21 Shinigami Napisany 03 listopada 2008 - 12:28

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Jeśli nic Ci się w statsach nie pojawia, to są tylko dla ozdoby ;)
  • 0

#22 Kleksandra Napisany 11 października 2009 - 21:36

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
Widać temat zdechł, zanim tak naprawdę zaczęto dyskutować o grze, a nie tylko o zapowiedziach o_O

Nic to, od jakichś dwóch tygodni cioramy w to z LL i muszę powiedzieć, że całkiem mnie wciągnęło. Na początku z leksza dziko - trasy momentami średnio czytelne, a fizyka potrafi doprowadzić do pasji, ale wystarczyło trochę pojeździć i jest w sumie dobrze, choć zdarza się, że po kraksie konsola ustawia nas na wodzie, co skutkuje niekończącymi się śmierciami XD
Jak X jest IMO trudniejszy od CTR ( a może tak mi się tylko wydaje?), poza tym ma inny klimat ale wkręca nie mniej mocno :mrgreen:
No i OST... Zajebiaszczy :twisted:
  • 0

#23 oranje Napisany 30 października 2009 - 14:29

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 110 Postów:
Mój kuzyn ma grę od 1,5 roku i jeszcze płyta nie wylądowała w konsoli :lol: Ja pograłem dosłownie 30min„ więc ciężko oceniać, ale wydaje się słabsza od CTR :mrgreen:
  • 0

#24 Kleksandra Napisany 30 października 2009 - 16:39

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
Dla mnie CTR to czysty geniusz :ninjadance: Tylko Jak wydaje mi się trudniejszy do opanowania, ale może to tylko złudzenie ;)
  • 0