Skocz do zawartości

Jak powinien wygladac rasowy gangol ?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
47 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 12 kwietnia 2005 - 12:54

Gość__*
  • Goście
Yo, yo homies !

Jak wyglada albo powinien wygladac prawdziwy gangol ?

Oto opis mojego CJ'a :

Pasek MUSCLE jest naladowany prawie na maxa, wiec musialem mu zdjac koszulke :D Teraz moj gangster chodzi w takiej czapeczce jaka maja wedkarze (ale to jest wzor gangsterski, kolor czarny), ktora zakupilem w ZIP'ie. Jak juz wspomnialem jest bez koszulki. Nosi zielone jeansy (zakupione chyba w BINCO), zeby bylo widac do jakiego gangu nalezy ;)

Na prawej piersi jest tatuaz w ksztalcie kuli. Na lewym rameniu (wyzej) jest krzyz, a na plecach wielki napis ORANGE GROVE FAMILIES. Do tego na szyi wisi zloty lancuch $ z dolarem.
  • 0

#2 Psycho-Mantis Napisany 12 kwietnia 2005 - 15:30

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
mój ma czarne motocyklowe wysokie buty, do tego spodnie WOODLAND, biały shirt, dog tags, combat jacet, chusta na twarzy i czarna czapka daszkiem w tył, oczywiście koleś jest wypakowany i ma 2 uzi
  • 0

#3 Gość__* Napisany 12 kwietnia 2005 - 16:20

Gość__*
  • Goście

mój miał muscle na maxa , dziaby gdzie się dało , bez koszulki , gruby łańcóch na szyi , czarną czapkie "złodziejaszkę" , spodnie zielone (barwy gangowe) a buty to niepaiętam , czyli podręcznikowy przykład gangola murzyńca niższego szczebla :D

itak według mnie najlepiej się prezentują rasowi gangole mexykańce/latynosi - trzeba im przyznać , że mają stajla :)

  • 0

#4 syon Napisany 12 kwietnia 2005 - 19:36

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Pierwszy model CJ'a u mnie to napakowany sterydziarz, więc jak drugi raz zacząłem poszedłem na wariant średniaka i o to co wyszło:

łeb: afro z kozią bródką
klata: biały t-shirt
nogi: zielony dres
buty: czarne trampy
tatuaże: zero

Co do statystyk to jak wspomniałem, pasek muscle jest gdzieś w połowie, to samo stamina itp.
  • 0

#5 Kasej Napisany 12 kwietnia 2005 - 20:53

Kasej

    Mega Man

  • Narybek
  • 97 Postów:
A umnie jak u każdego za pierwszym razem CJ na maxa wypakowany, pełno dziar, czarna koszulka na ramiączkach, siwe spodnie moro a włosy uczesane w bląd warkoczyki.
  • 0

#6 Gość__* Napisany 12 kwietnia 2005 - 22:25

Gość__*
  • Goście

jak sie dostałem to Las Venturas to uznałem , że niejestem już podwórkowym gangsterkiem i postanowiłem przywdziać garniaka , czarne okulary ale niemogłem nigdzie znaleźć :(

  • 0

#7 mleko2099 Napisany 13 kwietnia 2005 - 14:15

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Mój typ :
- goły tors
- czerwone spodnie
- czerwone adidasy
- czerwona okrągła czapeczka
- okularki równiez czerwonego koloru
- niezbyt wypakowany
- gun zawsze przy sobie ( ew bejsbol)
- na karzdym ramieniu dziara
I tak wygląda mój ultrafakinwieśniakomadafaka :lol:
  • 0

#8 Gość__* Napisany 16 kwietnia 2005 - 09:49

Gość__*
  • Goście
Mój za to ma Afro ( Afro z brodą, lub z wąsami ), Łańcuch, nie ma tatułaży, Muskuły an Maxa, Fat również więcej niż połowa, garniak, najdroszsze łańcuchy, lakierki, zegarek.....spodnie od garnituru, i oczywiście spluwa w gaciach :)
  • 0

#9 LapTop Napisany 19 kwietnia 2005 - 10:08

LapTop

    Pikachu

  • Narybek
  • 90 Postów:

gun zawsze przy sobie ( ew bejsbol)

Gun też czerwony? :lol: :wink:
  • 0

#10 Gość__* Napisany 27 kwietnia 2005 - 17:53

Gość__*
  • Goście
Hmmm... jak widac, wiekszosc gangoli jest podobna. Czyzby jeden stereotyp ?

Ja swojemu zdjalem huste i dalem fajny fryz :D

CZy nie sadzicie, ze ubrania w SA sa tandetne? Wszystkie ciuchu sa conajmnije brzydkie. Najgorsze ubrania sa w SUB URBUNIE I VICTIMIE. Totalna tandeta ...
  • 0

#11 Gość__* Napisany 11 maja 2005 - 20:24

Gość__*
  • Goście
Mój wyglada jak ten z lewej. :D
  • 0

#12 Zajcik Napisany 12 maja 2005 - 20:44

Zajcik

    Mokujin

  • Narybek
  • 45 Postów:
Prawdziwy gangol powinien miec: przestrzelona reke, 40 samochodow, naszyjnik ze zlota na szyi i wszystkie dupy w miescie ;p
  • 0

#13 Gość__* Napisany 13 maja 2005 - 15:48

Gość__*
  • Goście

Prawdziwy gangol powinien miec: przestrzelona reke, 40 samochodow, naszyjnik ze zlota na szyi i wszystkie dupy w miescie ;p


Hehe, moj gagngster taki jest :D Dostalem kulek tyle, ze w moich (znaczy sie w CJ'a) zylach plynie olow, a nie krew.
Narazie mam tylko 3 dupy, ale pracuje nad tym ;)
Samochodow mialem tyle, ze nie policze (nie przywiozuje sie do samochodow, bo za latwo je zniszczyc).
I mam zloty naszyjnik (litery LS).

P.S Mam pytanie. Co oznacza GROOVE (Orange Groove Families). Sprawdzalem w slowniku to bylo napisane RÓW...
  • 0

#14 Gość__* Napisany 19 maja 2005 - 22:01

Gość__*
  • Goście
1.Czarna husta + broda + black tank na klate + ciemnozielone moro + czarne buty
2.Podstawowy fryz + sunglassy + czarna marynarka ( cośtam jacket chyba) + black pants + czarne buty
3. Sun-hat + podstawowy fryz (bez zaroztu) + goła klata + black pants + czarne buty

Kazdy zestaw zawiera w sobie: gold chain, roleksa, max ilość tatuaży i maxymalne przypakowanie (wszystko co najdrozsze i najbardziej sie świeci)

Do każdego stroju mam też ulubione bronie, tak więc do stroju: 1.Ak-47 ; 2. Wiejski Shotgun (ten dwustrzałowy... niepamietam jak sie nazywał); 3.Uzi - wszystkie bronie na Hitman

Ale i tak nic nie przebije oficjalnego stroju alfonsa (pimp cośtam) 8)
  • 0

#15 Gość__* Napisany 12 czerwca 2005 - 15:54

Gość__*
  • Goście
Hmmm. Mój miał kilka "image'ów", ale obecnie:
- szare spodnie jeansowe
- czapka tirówka
- łańcuch z krzyżem za 5000$
- białe buty z Pro Laps
- Combat Jacket
troche go odpakowałem bo wyglądał jak kołek, teraz ma 3/4 muscle.
  • 0

#16 Gość__* Napisany 26 czerwca 2005 - 10:18

Gość__*
  • Goście
mój CJ ma afro z kozią bródką ,black tank ,wszędzie dziary ,czarne spodnie bodajże od garniaka ,dogtagi ,drogi srebrny zegarek,buty nie pamiętam :twisted: a i zielone okulary
  • 0

#17 Gość__* Napisany 26 czerwca 2005 - 15:34

Gość__*
  • Goście
Mój CJ jest dopakowany na maksa ,ma zieloną koszulke(Eris T-shirt bodajże),Sunglasses,fryza Cornrow,wszędzie dziary,dogtags,spodnie takie moro kupione w tym pierwszym sklepie w Los Santos a buty nie pamiętam jakie :D
  • 0

#18 Gość__* Napisany 26 czerwca 2005 - 16:19

Gość__*
  • Goście
mój tam wygolnda normalnie w białej bluzeczce i jakieś hustce na twarzy :)
  • 0

#19 Gość__* Napisany 28 czerwca 2005 - 16:00

Gość__*
  • Goście
Muj gangol jest napakowany na maksa ubrany w to co dodaje najwięcej sexaphilu dużo tatuaży i dog tags na szyji.
  • 0

#20 Gość__* Napisany 28 czerwca 2005 - 16:28

Gość__*
  • Goście
Mój CJ jest srednio dopakowany. Ma czarną koszulke, dlugie, czarne spodenki i ciemne okularki. Na szyi wisi mu 8) gruby złoty łańcuch a'la Dres Z Sąsiedztwa :D Czyli w sumie nie wyróznia sie niczym niezwykłym.
Swoją drogą- chodziło tylko o gangola w San Andreas czy ogólnie?
W realu powinien miec garniturek albo hawajską koszulke, koniecznie Uzi najlepiej dwa, i styl bycia Toniego Montany bądz Wu Zi Mu z San Andreas 8)
  • 0

#21 Gość__* Napisany 28 czerwca 2005 - 19:59

Gość__*
  • Goście
To jest raczej opis MAFIOSY. Garnitur, czarny okular :D. A prawdziwy gangster powinien wygladac tak : Srednio napakowany, koszulka biala bez rekawu, czarne spodnie i jakies zloto na szyji.
  • 0

#22 Gość__* Napisany 28 czerwca 2005 - 21:15

Gość__*
  • Goście
Nie koniecznie 8)
Jak ogladałeś Scarface'a to pewnie widziałeś jak sie tam wozili- garniturek albo luzz :D
A to mafia napewno nie byla :roll:
  • 0

#23 Gość__* Napisany 05 lipca 2005 - 23:42

Gość__*
  • Goście
Ja tam wole jak gangol wyglada bardzej zaczepnie w stylu lekko jeb***tego drecha: goła klata łańcuch na szyji portasy w pachy i trampki na nogach;)
  • 0

#24 Gość__* Napisany 06 lipca 2005 - 18:41

Gość__*
  • Goście
Garniturek - chłopek nie napakowany.

Ewentualnie czarne dżiny i biała hawajksa koszula i trampy :D
  • 0

#25 Gość__* Napisany 14 lipca 2005 - 17:37

Gość__*
  • Goście
Żałosne :?
Zamiast opisywać do dajcie screena :mrgreen:

ps. Jak gracie na tych nieszczęsnych konsolach to zawsze możecie zrobić zdięcie aparatem w komórce :wink:
  • 0

#26 AVErsiv Napisany 14 lipca 2005 - 18:00

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:
for siur XiOl bo kazdy to ma aparata w komorce :/ a z olimpusa 3.3 mega to juz kurna zle bedzie ?
jak tak to nie pokaze :roll:

no i pokaz tego swojego szota tylko nie ziekszaj detali abylepiej wyszedl :P dobrze wiem ze 16 bit rulez heheh

ps moj moj wyglada jak negr chyb wogole jest czarny tak od nowosci :P a tak serio to przypakowany prawie na maxa czarny podkoszulek lancuch wryzura w takie kurde no lezace loczki blad :D i czarne jeansy :P a no i ma pelno tatuarzy !


zreszta dam zdiecie jak aparata odzyskam
  • 0

#27 Nightmare Napisany 14 lipca 2005 - 20:52

Nightmare

    Blanka

  • Narybek
  • 196 Postów:
Heh jak to mowia "skora,fura i komora" :P .A tak serio to temat rzeka,kazdy ma swoje indywidualne wyobrazenie nt. tego jak powinien ów gangsta wygladac.Mi odpowiada luzny styl chodzenia,gestykulacji,czyli napewno "moj" gangsta powinien miec czarny kolor skory,albo latynos,jakis lancuch na szyji,wlos sciety na 3 mm,hmm polaczenie CJ'a(wersja przypakowana ofkoz :P ) i Cesara, cos w tym stylu.
  • 0

#28 Gość__* Napisany 14 lipca 2005 - 22:04

Gość__*
  • Goście
Dochodzę do wniosku, ze nikt nie przysłuchuje sie ludziom na ulicy :wink: . Często przeciez padają od nich slowa typu: Śmierdisz, Kiedy ostatni raz brales prysznic, Idz sie wykąp :lol: itp itd. Jak uslysze takie cos od kogoś na ulicy a szczegiolnie od babki to lece sie przebrac :oops: .
A z reszta szukam caly czas stroju, zeby upodobnic CJ'a do Ghostdog'a 8) . W sumie nie wiem tylko gdzie sa czarne portki, bo windbreaker jest podobny do jego kurty. A i reszta sie znajdzie.
  • 0

#29 Gość__* Napisany 13 czerwca 2006 - 15:07

Gość__*
  • Goście
Maksymalnie napakowany. Lekka nadwaga - fat na 50%. Fryzura - blond włosy, albo Cornrow. Tatuaże na wszystkich możliwych lokacjach.

Zielona bandama na łeb (wiązanie z tyłu). Okularki z zielonym szkłem. Złoty łańcuch (bodajże z Zipa, albo Victima). Biała bluza z kapturem (ma napis Rockstar). Zielone dżinsy. Białe adidasy. Nieodłączny motocykl FCR-900.
  • 0

#30 Aras Napisany 13 czerwca 2006 - 15:59

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
białe ciżemki, żółte dzwony, koszula w kwiaty, na to pulowerek (błękit or różowy), i marynarka w kolorze filoletu :!: to jest to :!: obowiązkiem sa okulary pilotki, łancuch na owłosionej klacie i mały wąsik+żelik

disco inferno ma być
  • 0