Skocz do zawartości

Zdjęcie

która najładniejsza :)...


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
176 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Która stacjonarka jest najładniejsza? (218 użytkowników głosowało)

Która stacjonarka jest najładniejsza?

  1. PlayStation2 (131 głosów [60.09%])

    Procent głosów: 60.09%

  2. GameCube (45 głosów [20.64%])

    Procent głosów: 20.64%

  3. Xbox (23 głosów [10.55%])

    Procent głosów: 10.55%

  4. Jakaś inna starsza (napisz jaka) (19 głosów [8.72%])

    Procent głosów: 8.72%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#31 Gość__* Napisany 18 kwietnia 2005 - 20:24

Gość__*
  • Goście

A mi sie najbardziej podobal Xbox jakiego mial na zdjeciach Adrian Chmielarz w interview dla N+ :mrgreen: xD

Najładniejszy jest IMO Panzer Dragoon Orta Limited Edition... wyszło ich 999, mieć takie cacko, to coś świetnego... tu możecie zobaczyć, jak wygląda...


O_o zajebisty!!!

BTW, wygląd zależy od człowieka. Niedawno pamiętam jak mój kumpel gadał że gcn jest przeboski (miał go wtedy), teraz kupił x'a, i się kłócimy, bo on mówi że on jest najpiękniejszy, a jaże gcn (bo mam :mrgreen: ). tyle
  • 0

#32 Gość__* Napisany 18 kwietnia 2005 - 21:28

Gość__*
  • Goście

Mi się najbardziej podoba X przerobiony na Sokoła Millenium, zdjęcie było niedawno w PSX Extreme.

Fakt ten był fachowy... tyle, że to był efekt tuningu, a nie produkcji seryjnej..
  • 0

#33 Gość__* Napisany 20 kwietnia 2005 - 15:20

Gość__*
  • Goście
Nie potrafię przedstawić Wam takiej listy, ponieważ nie ma konsoli, która zaszkoczyłaby mnie swoim wyglądem - nawet PSP nie jest rewolucyjne, tylko ładne ;). Poza tym, uważam, że ów temat jest zbyteczny - przecież nie kupujemy konsol tylko dlatego, że są ładne, dobrze wyglądają przy/pod/nad/whatever telewizorem ;], tylko dla gier, które na nie wychodzą :). Ja zakupiłem NGC, bo gry, które owa konsola 'posiada' bardzo mi się podobają - grywalność jest boska, po prostu ;D.

Tak więc - moje zdanie znacie ;].
  • 0

#34 Gość__* Napisany 20 kwietnia 2005 - 16:58

Gość__*
  • Goście
hmmm... gdzies już chyba pisałem że najbardziej podoba mi sie GaCeK........
później by był PS2 i Xbox.

No i oczywiście NEXUS jeżeli Nintendo by tak nazwało i "ukształtowało" swoją konsole
  • 0

#35 Gość__* Napisany 20 kwietnia 2005 - 17:01

Gość__*
  • Goście
Dla mnie wygląd konsoli ma znaczenie nie jest to podstawa, ale w pewien sposób wpływa na klimat, jaki panuje podczas grania.
  • 0

#36 LapTop Napisany 20 kwietnia 2005 - 17:13

LapTop

    Pikachu

  • Narybek
  • 90 Postów:

Nie potrafię przedstawić Wam takiej listy, ponieważ nie ma konsoli, która zaszkoczyłaby mnie swoim wyglądem - nawet PSP nie jest rewolucyjne, tylko ładne ;). Poza tym, uważam, że ów temat jest zbyteczny - przecież nie kupujemy konsol tylko dlatego, że są ładne, dobrze wyglądają przy/pod/nad/whatever telewizorem ;], tylko dla gier, które na nie wychodzą :). Ja zakupiłem NGC, bo gry, które owa konsola 'posiada' bardzo mi się podobają - grywalność jest boska, po prostu ;D.

Tak więc - moje zdanie znacie ;].

Dla mnie wygląd konsoli ma znaczenie nie jest to podstawa, ale w pewien sposób wpływa na klimat, jaki panuje podczas grania.


jasne że jak sie gra to nie ma znaczenia.
ale czy naprawde nie można widzieć która konsola najbardziej podaba sie graczom? :wink:
i temat nie jest zbyteczny tylko offtopicowy.
EDIT: i jeszce jedno teamt jest o tym jaka konsola wam sie podoba a nie o tym że wygląd nie jest najważniejszy.
jeszcze raz powtorze oczywiste że wygląd nie jest ważny ale jak już powstał taki temat to nie możecie powiedzieć jaka konsola jest według was najładniejsza z wyglądu zamiast zamiast "wygląd nie jest ważny"?
  • 0

#37 Grz3chu Napisany 26 kwietnia 2005 - 20:14

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
X Box - jest najładniejszy ale nic pozatym

PS2 rula
  • 0

#38 Gość__* Napisany 12 maja 2005 - 22:36

Gość__*
  • Goście
Najpiękniejszą konsolą wszechczasów był, jest i będzie dla mnie PSX.
  • 0

#39 Gość__* Napisany 13 maja 2005 - 15:19

Gość__*
  • Goście
Wg. mnie PSX jest brzydki... Szary, prostokatny i do dupy...

Najladniejsza jest PS2 SLIM !!!! Piekna, zgrabna, dostojna i elegancka.
  • 0

#40 Gość__* Napisany 13 maja 2005 - 15:44

Gość__*
  • Goście
Najładniejsz jest DREAMCAST ,a na najbrdziej rządzi wersja Biohazard.
  • 0

#41 Kleksandra Napisany 13 maja 2005 - 16:08

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
PS2, po prostu jest dla mnie the best :twisted: Poza tym lubię czarny kolor :D
  • 0

#42 Gość__* Napisany 13 maja 2005 - 16:34

Gość__*
  • Goście
Gdyby był w ankiecie DC zagłosowałbym na niego, tak wybieram PS2 - podoba mi się i już
  • 0

#43 Zajcik Napisany 14 maja 2005 - 15:38

Zajcik

    Mokujin

  • Narybek
  • 45 Postów:
Wybralem ps2... caly ten temat to bitwa fanbojow.. kazdy wybral ta konsole, ktora ma. :lol:
  • 0

#44 Gość__* Napisany 14 maja 2005 - 22:40

Gość__*
  • Goście
Bardzo podobają mi sie konsole PS2 i Dreamcast.
  • 0

#45 Texz Napisany 16 maja 2005 - 08:28

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
GaCek jest najładniejszy. Ot kostka rubika :)
  • 0

#46 Gość__* Napisany 20 maja 2005 - 20:05

Gość__*
  • Goście
Moim zdaniem current genowe konsole nie są miss piękności w dziedzinie designu , ale jak juz musze coś wybrać to na pierwszym miejscu postawiłbym PS2 w wersji Aqua (kumpel taką ma i mi sie podoba) , zaraz za nią uplasowałby się Xbox Crystal a na końcu (co wcale nie oznacza że jest do kitu) czarny GejKjub bo czarne wyszczupla :D a kjub jest taki jakiś otyły. Za to bardzo ale to bardzo nie podoba mi się PS2 w wersji Silver Satin z jednego prostego względu , mianowicie dlatego , że plastyk z jakiego Sony robi te konsolki wcale nie jest srebrny a jedynie malowany na ten kolor co oznacza , że każda nawet najdrobniejsza ryska jest widoczna bez szczególnego wysilania wzroku , a po drugie ta przeklęta farba zchodzi z pada co mnie jeszcze bardziej rozsierdziło. :x
  • 0

#47 Sotaku Napisany 21 maja 2005 - 15:25

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 663 Postów:
Już gdzieś pisałem na ten temat, mnie najbardziej podoba się PS2 z wszystkich konsol, a ps3 zawiodło mnie swoim wyglądem, chyba bardziej mi sie podobał psx. Nie brzydki był Dreamcast, a konsole nintendo nigdy mi się z wyglądu nie podobały, chociaż nie widziałem jeszcze Revo
  • 0

#48 Gość__* Napisany 21 maja 2005 - 15:39

Gość__*
  • Goście
Czemu? ps3 nie jest wcale taka zła. Moim zdaniem jej czarna wersja jest nawet ładniejsza od starego "monolitu". Mam tylko nadzieję że jeszcze ktoś pójdzie po rozum do głowy i zmieni tego bumeranga na Dual Shocka 3 (jeśli cokolwiek nowego mozna jeszcze do niego dodać , bo raczej nie analogowe przyciski Start i Select). Aha i że plastyk będzie jakiś porządny bo nie lubię tandety pod telewizorem. :wink:
  • 0

#49 Sotaku Napisany 21 maja 2005 - 15:42

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 663 Postów:
Jakoś dla mnie monolitowi do pięt nie dorasta, pisano o czarno czerwonych barwach ps3 i taki zestaw kolorystyczny byłby spoko, ale ten sprzęt jest jak lodówka a ja pod telewizorem chcę konsolę lodówkę mam w kuchni :twisted:
  • 0

#50 Gość__* Napisany 21 maja 2005 - 15:48

Gość__*
  • Goście
hehe lodówka też dobrze , ostatnio słyszałem że komuś ps3 przypomina chlebak ale lodówka też spoko. A co do tych barw o których mówisz to jakoś nie mogę sobie wyobraźić wyżej wymienionej lodówki w kolorach czarno-czerwonych (może gdzieś uleciała moja dziecięca wyobraźnia :P ) trochę zbyt ekstrawagancko by wyglądała i wiele osób mogłoby się do niej zrazic już przy pierwszym kontakcie czego Sony bardzo by nie chciało. A po drugie nie komponowała by sie z moim srebrnym tv. Co do Drima to masz racje, miał fajne przetłoczenia na górze koło "klapki". :mrgreen:
  • 0

#51 Gość__* Napisany 22 maja 2005 - 00:10

Gość__*
  • Goście
DC jest najładniejsze i tyle...
  • 0

#52 Gość__* Napisany 07 lipca 2005 - 20:48

Gość__*
  • Goście
Dokladnie! Dreamcascik byl, jest i bedzie najpiekniejszym sprzetem jaki wyszedl :)
  • 0

#53 Gość__* Napisany 07 lipca 2005 - 21:02

Gość__*
  • Goście
PlayStation2 ach, ten czarny kolor :D i te diody-coś pięknego :P

PS.100 post :]
  • 0

#54 Gość__* Napisany 07 lipca 2005 - 21:11

Gość__*
  • Goście

PlayStation2 ach, ten czarny kolor :D i te diody-coś pięknego :P

I zeberka jak kaloryfer? :roll: Nie dziekuje :wink:
  • 0

#55 Gość__* Napisany 07 lipca 2005 - 21:14

Gość__*
  • Goście

I zeberka jak kaloryfer? Nie dziekuje :wink:

ale za to JAKIE żeberka! :D ps.zero spamu! :/ :?
  • 0

#56 Zeus-Nelson Napisany 08 lipca 2005 - 10:47

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
hehe wiadomo ze czarnulka rzadziu na całej lini :twisted: oczywiscie ten zwykły model,nie slim-bo to straszna tandeta :|
a najbrzydszy według mnie jest X-klocek :twisted:
  • 0

#57 Snoodgrass Napisany 08 lipca 2005 - 11:05

Snoodgrass

    Link

  • Forumowicze
  • 361 Postów:
Heh ze mną to jest jakos dziwnie teraz powiedziałbym że najładniejsza jest kostka ale jak wchodzę do pokoju i widzę moją czarnulkę opiewającą pięknymi diodami i tą czarnością eh od razu chce mi się ją przytulać jak przestanę z niej korzystać walne sę ją w ramkę i powiesze na ścianie ehhhhhhh :)
  • 0

#58 Nightmare Napisany 10 lipca 2005 - 12:54

Nightmare

    Blanka

  • Narybek
  • 196 Postów:
PS2 za wyglad i PS Two za to ,ze .... w malym "ciele" duzy duch no i obie sa czarne :D i diody tez ladnie kontrastuja z czarna obodowa :!:
  • 0

#59 Gość__* Napisany 10 lipca 2005 - 17:38

Gość__*
  • Goście
Dreamcast a z nowszych Gamecube. Ps2 i xbox równie paskudne...
  • 0

#60 Gość__* Napisany 15 lipca 2005 - 10:20

Gość__*
  • Goście
1.Playstation2
2.XBOX
3.GAmecube
  • 0