Skocz do zawartości

Zdjęcie

która najładniejsza :)...


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
176 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Która stacjonarka jest najładniejsza? (218 użytkowników głosowało)

Która stacjonarka jest najładniejsza?

  1. PlayStation2 (131 głosów [60.09%])

    Procent głosów: 60.09%

  2. GameCube (45 głosów [20.64%])

    Procent głosów: 20.64%

  3. Xbox (23 głosów [10.55%])

    Procent głosów: 10.55%

  4. Jakaś inna starsza (napisz jaka) (19 głosów [8.72%])

    Procent głosów: 8.72%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#61 Ayu.rin Napisany 06 sierpnia 2005 - 21:48

Ayu.rin

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 642 Postów:
PS2 Silver. Choć pewno bardziej widać na niej ryski i zabrudzenia. Ja mam czarnulkę i uważam, że jest śliczna...
  • 0

#62 Hareez Napisany 08 sierpnia 2005 - 12:34

Hareez

    Pikachu

  • Narybek
  • 89 Postów:
Najładniejsza jest GaCek :mrgreen: Przytulniasta, "o zarąbiasto violetowym kołorze", niezłomnie okazujaca graczowi szacunek (zawsze pierwsza wyciągnie do Ciebie rączkę), nie można zarzucić jej braku oryginalności.

Druga PS2 Slim. Mała, czarna, zawsze gotowa (nie wymaga długiej gry wstępnej - bardzo szybko robi się napalona). I ma fajną diodkę.

IXI`ego nie biorę pod uwagę bo jest od "dabilla", a że ja "dabilla" nie lubię, to...
  • 0

#63 Ayu.rin Napisany 08 sierpnia 2005 - 21:36

Ayu.rin

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 642 Postów:
Z ankiety jasno wynika, że prowadzi dziecięcie Sony. Drugie miejsce GaCu, czyli tak jak wynika z komentarzy ;P
  • 0

#64 Gość__* Napisany 17 sierpnia 2005 - 14:24

Gość__*
  • Goście
PSTWO BLACK - mała , zgrabna - moim zdaniem prezentuje się najlepiej :wink:
  • 0

#65 Gość__* Napisany 17 sierpnia 2005 - 21:44

Gość__*
  • Goście
Może przemawia przeze mnie sympatia do swojej konsoli, ale Xbox dla mnie ma swój wielki urok. Jest duży i klimatyczny, z zielonym łokiem. Wypas, Xb360 już mniej mi się podoba, bo ma gorszy kolor. Jednak czarna konsola to jest to!
  • 0

#66 Ganon Napisany 17 sierpnia 2005 - 22:13

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Mysle, ze kolor nie bedzie Ci zbytnio przeszkadzac, albowiem beda wymienne panele. Jest masa wzorow, odcieni, detali.
  • 0

#67 Gość__* Napisany 18 sierpnia 2005 - 11:10

Gość__*
  • Goście
1.PS2
2.XBOX
3.GC
  • 0

#68 PomezZ Napisany 20 sierpnia 2005 - 21:00

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:

Mam tylko nadzieję że jeszcze ktoś pójdzie po rozum do głowy i zmieni tego bumeranga na Dual Shocka 3 (jeśli cokolwiek nowego mozna jeszcze do niego dodać , bo raczej nie analogowe przyciski Start i Select). . :wink:


hehheehe w sumie niezły pomysł z tymi annlogowymi przyciskami start i select :D
( czy tylko ja czytając to się uśmiałem??? )
Tak na marginesie to nie wiem czego wy chcecie od tego pada do Ps3.
kiedy po raz pierwszy zobaczyłem pada od Psone to pomyślałem, że jest conajmniej dziwaczny a okazał się najlepszą konstrukcją jaką wymyślił homo-sapiens.

Ja uważam że pstwo jest najłaniejsze. No sorry może i Xbox nibyłby taki zły, ale te jego "amerykańskie" gabaryty mnie przerażają. Cholera w całym pokoju musiałbym zrobić przemeblowanie.

Gamecube wizualnie do mnie zupełlnie nie przemawia, natomiast jeżeli brać pod uwagę normalną wersję Ps2 to... to jak dla mnie jest to największa porażka konstrukcyjna skośnookich projktantów od czasu sam nie wiem czego. Paskuda straszna.
  • 0

#69 logan Napisany 20 sierpnia 2005 - 23:20

logan

  • Forumowicze
  • 2 354 Postów:
1 PS2
2 GC
3 Xbox
4 PS Two-paskudna
  • 0

#70 Gość__* Napisany 25 sierpnia 2005 - 07:05

Gość__*
  • Goście
Mnie najbardziej podoba się wygląd PStwo. Dlaczego? Bo jest bardzo mała, czarna, stylowa, cieniutka i lekko większa niż pudełko z grą. Stylistyka PStwo mnie urzekła, fajny patent z diodami.

Na drugim miejscu stawiac NGC- Ninny dość odważnie podeszło do tematyki, stworzyło bowiem konsolę w kształcie kostki. Poza tym sam ten kolor- fioletowy nie jest raczej zbyt popularny wśród sprzętów rtv. I właśnie przez te dwa czynniki nie sposób pomylić GaCka z niczym innym, no chyba, że z tosterem :D Ogólnie pomysł Nintendo zrobił na mnie wrażenie, ale z drugiej jednak strony... nie wiem jak mogłaby zareagować moja dziewczyna, gdybym pokazał jej Kostkę, a w dodatku powiedział, że wydałem na nią 500 zł. i spędzam z nią duuużo czasu. Design jest raczej dziecinny i zastanawiam się, czy nie najadłbym sobie wstydu w niektórych sytuacjach (np. tą przedstawioną powyżej). Zresztą jak byście przekonali rodziców do zakupu NGC, skoro wygląda ona tak... dziwnie, dziecinnie, ale zarazem uroczo. Nevermind.

Xbox- 3 miejsce. Czemu? Jest strasznie duży, brzydki (to logo to jakaś pomyłka, litośći) i w dodatku ciężki. Nie bez powodu nazywany KLOCEM. Cóż, widocznie Amerykanie lubią widzieć za co płacą :) Ogólnie X jako konsola ma najgorszy wygląd z obecnej generacji konsol. Co za dużo, to niezdrowo.
  • 0

#71 Devil Napisany 14 października 2005 - 18:14

Devil

    .

  • Forumowicze
  • 4 073 Postów:
PS2 po co ten temat!?Przecież wiadomo!PS2! :mrgreen:
  • 0

#72 Gość__* Napisany 14 października 2005 - 22:43

Gość__*
  • Goście
Dla mnie PSTWO Black :D
  • 0

#73 Gość__* Napisany 22 października 2005 - 15:16

Gość__*
  • Goście
PS2 slim rlz!!! :twisted: :twisted:
  • 0

#74 nicun Napisany 23 października 2005 - 23:27

nicun

    Nostalgia to rak duszy

  • Forumowicze
  • 4 640 Postów:
DC, NGC i Nintendo Pokemon Mini rula!
Xbox - stodoła na wsi ładniej się prezentuje...
Paskuda wszechczasów - SNES from Hameryka
  • 0

#75 Ayu.rin Napisany 24 października 2005 - 17:59

Ayu.rin

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 642 Postów:
PSP jest ładna :)
  • 0

#76 Baja Napisany 24 października 2005 - 18:08

Baja

    Blanka

  • Narybek
  • 177 Postów:
PS2 :) nho psp jest też ładne, ale dual screnn tez jest piekny.....eh zupełnie jak z kobietami :) tyle piękna i tak mało czasu....
  • 0

#77 Gość__* Napisany 24 października 2005 - 19:23

Gość__*
  • Goście
DS jest piekny? Ja probowalm dostrzec w nim piekno, ale nigdzie go nie dostrzeglem... Wg mnie to najbrzydsza konsola obok X'a.
  • 0

#78 Ayu.rin Napisany 24 października 2005 - 19:30

Ayu.rin

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 642 Postów:
Jak to mówią: o gustach się nie rozmawia...
  • 0

#79 Gość__* Napisany 24 października 2005 - 20:04

Gość__*
  • Goście
Ja zaglosowalem na PS 2, poniewaz uwazam ze jest najladniejsza (szczegolnie PStwo). Gacek rowniez jest calkiem fajny (wiadomo w koncu trzeba popierac swoje :) ) a xbox nie bez powodu ma przydomek xkloc
  • 0

#80 Gość__* Napisany 26 października 2005 - 14:38

Gość__*
  • Goście
PSP ponieważ jak naprzykład jedziesz gdzieś na wakacje to możesz je zabrać grać w nie.Oczywiście jak masz inną konsolke to też możesz zabrać ale troche jest za duża na mój gust porównajcie sobie takie PS2 do takiego PSP.Chyba jest różnica?Co? :wink:
  • 0

#81 Gość__* Napisany 26 października 2005 - 14:45

Gość__*
  • Goście
Nom, ale wakacji sa 2 miesiace, a rezta roku liczy 10 miesiecy, wiec korzystniejszy jest PS2 :P
  • 0

#82 Gość__* Napisany 12 listopada 2005 - 17:01

Gość__*
  • Goście
Ja strasznie lubię Playstation 2 wersję srebrną :mrgreen:
  • 0

#83 Gość__* Napisany 12 listopada 2005 - 17:16

Gość__*
  • Goście

Ja strasznie lubię Playstation 2 wersję srebrną

-> Popieram
  • 0

#84 Gość__* Napisany 12 listopada 2005 - 20:31

Gość__*
  • Goście
Taaa srebrna, to istne cudenko... piekniejsza od czarnej :D. Gdy ja widze na wystawie, to dech zapiera mi w piersi ...

Myslicie, ze Sony wypusci PSTwo w wersji Aqua Blue ? Duza dwojke wypuscili w taki malowaniu.
  • 0

#85 Mr_secret Napisany 12 listopada 2005 - 20:34

Mr_secret

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 678 Postów:
ps two bo jest male czarne jak kawa ma styl jak elegancki mercedes taki luksusowy i skromny :D wiecie
  • 0

#86 Gość__* Napisany 13 listopada 2005 - 15:37

Gość__*
  • Goście
Tak wogóle to ja mam ps2 wersję srebrną . Kupiłem ją niecały rok temu
  • 0

#87 Gość__* Napisany 13 listopada 2005 - 16:45

Gość__*
  • Goście
Juz to pisales 3 wypowiedzi wyzej... :|
  • 0

#88 Gość__* Napisany 13 listopada 2005 - 17:59

Gość__*
  • Goście

Juz to pisales 3 wypowiedzi wyzej... Neutral

trzy wypowiedzi wyżej napisałem że lubie wersję srebrną , ale nie pisałem :!: że ją posiadam .
a tak pozatym to Nintendo DS Jest nawet spoko na obrazkach (fajnie wygląda) ale gdy ja grałem na niej to nie jest taka ładna

8)
  • 0

#89 Gość__* Napisany 14 listopada 2005 - 13:08

Gość__*
  • Goście
DZIWNY TEMAT... ALE JANLEPIEJ Z OBECNYCH KONSOL WYGLĄDA: PS two! MAŁE TO, ZGRABNE, PLEYAK OD POCZATKU POWINIEN TAK WYGLĄDAĆ. GC WYGLĄDA DZIWNIE, XBOX JEST STANOWCZO ZA DUŻY. STYLISTYCZNIE PODOBA MI SIĘ JESZCZE PSP ALE NIE JEST TO KONSOLA STACJONARNA :)
  • 0

#90 Gość__* Napisany 15 listopada 2005 - 00:00

Gość__*
  • Goście
Zdecydowanie Sega Saturn i Atari Pong!. Saturn to dla mnie taki konsolowy Bentley - zwarty solidny i elegancki monolit. A dlaczego Pong? A dlaczego nie? :mrgreen:
  • 0