Skocz do zawartości

Zdjęcie

The Conduit 2


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
19 odpowiedzi na ten temat

#1 ACZ Napisany 30 marca 2010 - 09:17

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 070 Postów:
http://news.vgchartz...hp?id=7628&mp=1
  • 0

#2 Kaxi Napisany 30 marca 2010 - 09:44

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
właśnie wszedłem założyć taki temat, ale Czychu widać zwarty i gotowy, posterunku, nie zasypia gruszek w popiele.
  • 0

#3 Godot Napisany 30 marca 2010 - 10:01

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Gra nikomu nie potrzebna. Gorsza o trzy klasy niż topowe FPPy na HDGenach, grafika może i, jak na Wii, ok, ale nadal o trzy klasy gorsza niż u konkurencji. Dla kogo gra? Dla hardcorowców uwielbiających strzelanki i posiadających tylko Wii. Są jacyś gdziekolwiek?

ps. za takie zakładanie tematu Czychu powinien dostac warna w pysk. Albo robi coś porządnie, albo niech nie robi wcale
  • 0

#4 Texz Napisany 30 marca 2010 - 10:11

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
jak się sprzedała jedynka?
  • 0

#5 Kaxi Napisany 30 marca 2010 - 15:19

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Niecałe 400 000 sztuk.
Wśród gier hc na Wii to przyzwoity wynik, mniej niż NMH1 lub Overkill ale więcej niż Mad World czy Dead Space.


Ja wiem czy niepotrzebna? FPSy na Wii radzą sobie Greg dość dobrze, wystarczy popatrzeć na wyniki Call of Duty, zwłaszcza Modern Warfare Reflex. Jeśli forum gafu jest jakimś odzwierciedleniem coreowych graczy, to część osób ceni sobie grę w fpsy na wiilocie i przedkłada ją na granie na padzie. Sam wsiąkłem twardo na kilka tygodni w tryb online w World at War. Rynek na takie pozycję więc jest.

Aha, i Red Steel 2 nie wygląda 3 gorzej niż gry na hd-genach. Co najwyżej dwa ;)
  • 0

#6 Malutki Napisany 26 maja 2010 - 09:40

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:

Aha, i Red Steel 2 nie wygląda 3 gorzej niż gry na hd-genach. Co najwyżej dwa ;)

Chyba miałeś na myśli pierwszą cześć "Kanału" :P
Conduit 2 splitscreen multiplayer includes all modes from online, will have an exclusive

“Everything you can do online, you can do via splitscreen to include all competitive modes and the cooperative Team Invasion mode. We’ve spent a lot of time on a sweet splitscreen exclusive as well, namely the ability to lean over and punch your buddy in the arm if he looks at your screen. It’s something that you just can’t offer online, and one of the things that I really miss in multiplayer gaming. Online is a great experience to be sure, but there’s something special about having four buddies on the same couch playing in the same room. I have such fond memories of countless hours spent doing exactly that and I’m glad that we’re supporting it in Conduit 2. It [splitscreen] supports 4 players. And 2. And let’s not forget 3. For two players, you can set your screen to draw horizontally or vertically.” – Josh Olson, Senior Producer of Conduit 2

http://www.nintendoeverything.com/40193/
  • 0

#7 Kaxi Napisany 26 maja 2010 - 19:27

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Nie mam pojęcia, co miałem na myśli. Ale chyba jednak nie Kanał, bo on akurat wygląda 3 razy gorzej.
  • 0

#8 Malutki Napisany 27 maja 2010 - 08:57

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Sorki , jednak mi coś się pogmatwało :P .
  • 0

#9 Kaxi Napisany 27 maja 2010 - 10:14

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
No teraz sam widzę, że z tym RS2 to piłem do postu Grega.
  • 0

#10 Kaxi Napisany 10 czerwca 2010 - 23:00

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
http://gonintendo.co...y.php?id=126621

Sega właśnie potwierdziła, że C2 będzie obsługiwał Motion Plusa. Nie, nie będzie wymagany, nie, nie oblokuje on dodatków (jak w koszmarnym Avatar: The Game na Wii), ale po prostu zostanie wykorzystany do jeszcze większej czułości.

Trudno się tym podniecać, ale to coś, o co od dawna prosiłem. Uważam w ogóle, że wszystkie nowe gry powinno defaultowo wykrywac M+ i używać go do poprawienia czułości sterowania. Wielu grom by się to przydało.
  • 0

#11 Kaxi Napisany 15 czerwca 2010 - 16:30

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Nowe screeny z okazji E3. IMO widać poprawę, choć to i tak jeszcze nie "to".

http://gonintendo.co...y.php?id=127041
Dodany obrazek
Dodany obrazek
  • 0

#12 Kaxi Napisany 16 czerwca 2010 - 17:43

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Nowe info, które na papierze lub ekranie monitora jak zawsze brzmi nieźle:

* Mr Ford uses a wrench as a melee weapon to begin with
* artificial intelligence is a focus in Conduit 2. AI characters now feel different from each other; they will possess different weapons from each other, and how they behave will depend on which weapon they wield.
* Breakable objects and cover is important (mr ford smashes a window to escape)
* Table flipping from red-steel.
* many levels will offer multiple paths for the player to take, and each path will offer different gameplay experiences.
* bosses with weak points to shoot at, and set piece battles against giant foes.
* Defeating the monster involved manning multiple anti-aircraft guns and taking aim at the leviathan's glowing weak spots, and then later, using harpoons to finish the job.
* players will create custom loadouts by purchasing weapons from an in-game store using points they earn while playing


Jeśli C2 trafi na premierę Goldeneye to będzie trudno mu powtórzyć "sukces" oryginału. :unsure:
  • 0

#13 Kaxi Napisany 13 października 2010 - 23:13

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Twardo i nieustępliwie upuję temat :D

http://gonintendo.co...y.php?id=139082

Tym razem z okazji nowego, podobno premierowego trailera. :mrgreen: Pod tym linkiem powyżej, jakby co.
  • 0

#14 Danteusz Napisany 13 października 2010 - 23:16

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 839 Postów:
Od jakiegoś czasu mamy taką ładną emotkę

:nikogo:

:P
  • 0

#15 Razel Napisany 13 października 2010 - 23:17

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 406 Postów:
Tak właśnie patrzę, że Kaxi pisze tutaj sam ze sobą :^^:

oLo, na początku był trailer innej gry, a myślałem, że to już gra i miałem nieodparte wrażenie, że zerżneli z Front Mission, po czym okazało się, że właśnie z tej gry to był trailer.

Co do właściwego trailera - bida z nędzą. Grafa gorsza niż w Metroidzie na NGC - odpuść ten temat Kaxi :cf:
  • 0

#16 fingus Napisany 13 października 2010 - 23:30

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 901 Postów:
Poziomem graficznym przywodzi mi na myśl Timesplitters z Gacka. Gra wydawała mi się całkiem sympatyczna, ale nie dałem rady w nią grać (jak i w jakiegokolwiek innego FPSa na gackowym padzie). Gdyby ta oferowała podobny poziom rozgrywki, mogłaby być całkiem fajna do popykania. Tylko zastanawiam się, czy bycie grą całkiem fajną do popykania to dosyć. Jak mam ochotę na popykanie w całkiem fajnego FPSa, to mogę sobie odpalić shit typu Halo, czy Resistance. Jeśli już odpalam coś na Wii, to chcę tego szarpiącego mózg, wymiatającego, koszącego, monstrualnego gameplayu, jaki odnajduję np. w Super Mario Galaxy, czy Metroid Prime. Choć przyznaję, że na pilocie całkiem fajnie pyka się w strzelanki, kompletnie inne doznanie niż klasyczny "double-anal" (mówię o sterowaniu dwiema gałkami analogowymi, wy chore zboki!). Gry nie skreślam. :^^:
  • 0

#17 GrzesiekMB Napisany 14 października 2010 - 01:35

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
Kax, a 1ka jak sie sprzedala?
  • 0

#18 Kaxi Napisany 14 października 2010 - 09:49

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Zobacz mój drugi post w tym temacie.
  • 0

#19 GrzesiekMB Napisany 14 października 2010 - 10:12

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
z tego powodu zapytalem - chodzilo mi o przyblizona wartosc (np. ponizej miliona, ponizej 300k etc) :)

wg wydawcy 1,5 banki lost planet 2 to tez "sprzedane"
  • 0

#20 Kaxi Napisany 14 października 2010 - 10:14

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 144 Postów:
Znaczy no dokładniej niż te 400k to nie wiem.
Ale mogę założyć, że wystarczająco by Sega wyłożyła na sequel.
  • 0