Skocz do zawartości

Zdjęcie

Psychonauts


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
44 odpowiedzi na ten temat

#1 Godot Napisany 20 kwietnia 2005 - 20:10

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
co sadzicie o tej grze? wysoka srednia na gamerankings, zapowiada sie super, moze xbox dostanie wreszcie swietnego platformera? :twisted:
  • 0

#2 Shinigami Napisany 20 kwietnia 2005 - 20:20

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Mógłbyś napisać coś więcej o tej grze? Nie zbyt dużo o niej wiem, więc nawet nie wiem jak się zapowiada :D
  • 0

#3 Godot Napisany 20 kwietnia 2005 - 20:24

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
wlasnie ogladalem filmik!!! to psychodeliczny platformer, bardzo dynamiczny... polecam sciagnac filmik i zobaczyc, robi wrazenie, a srednia na gamerankins wynosi prawie 90%
  • 0

#4 Gość__* Napisany 20 kwietnia 2005 - 22:35

Gość__*
  • Goście
Team Xbox dało 9.4 8)
  • 0

#5 Gość__* Napisany 21 kwietnia 2005 - 08:00

Gość__*
  • Goście
Psychodeliczny klimat tej gierki przypomina mi miejscami slynne American McGee's Alice z PC. Na gre czekam z niecierpliwoscia wlasnie z powodu klimatu - filmiki prezentuja sie zajebiscie, zakrecony swiat i oryginalny glowny bohater przyciagaja do tego tytulu.
Jak ktos ma mocnego PC to moze sobie zassac demko - dzis uderzam do kumpla u którego mam zamiar sprawdzic ta gre na blaszaku (choc twierdzi on ze sterowanie klawiatura i myszka jest do d... :lol: ) Wersja na Xboxa dostala na Gamespocie wyzsza ocene niz pecetowa, bo na piecku oprocz dennego sterowania zacina sie ponoc dzwiek :P Gra wyjdzie tez na PS2, wiec prawdopodobnie bedzie rownie dobra co wersja Xboxowa.
  • 0

#6 Kasej Napisany 21 kwietnia 2005 - 08:39

Kasej

    Mega Man

  • Narybek
  • 97 Postów:
Ja również uważam że X-Box dostanie kolejny świetny tytuł. Z tego co widziałem i co czytałem wnioskuje że gierka będzie conajmniej bardzo dobra. Napewno jej mocnym punktem będzie klimat. A właśnie często to klimat prawia to że w gre warto zainwestować pieniądze.
  • 0

#7 Godot Napisany 21 kwietnia 2005 - 09:27

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
wieczorem gre bede mial wiec napewno napisze o niej cos wiecej
  • 0

#8 Gość__* Napisany 23 kwietnia 2005 - 13:02

Gość__*
  • Goście
No, i nadal czekamy na to cos "wiecej". :D

ps. kto wie kiedy wychodzi wersja na PS2? Zastanawiam sie czy nie sprawic sobie oryginalu tej gierki, a ze takowych na Xboxa w zwyczaju kupowac nie mam, to bardzo chetnie zlapie wersje na Czarnulke (która na Allegro bedzie pewnie tansza od wersji na klocka)
  • 0

#9 Godot Napisany 23 kwietnia 2005 - 15:58

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
coz, zdazylem ja tylko uruchomic i zamienilem na kilka dni xboxa na dc z shenmue 1&2 wiec pogram dopiero za kilka dni :twisted:
  • 0

#10 Danteusz Napisany 23 kwietnia 2005 - 16:17

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Ta gra to jest prezent od MS dla posiadaczy Sony. MS miał być wydawcą, ale rozwiązali umowę. Teraz Majesco wydaje ją na Xa, PS2 i PC. Tym sposobem Xbox stracił chyba ostatnią szanse na dobrą, ekskluzywną platformówkę.
  • 0

#11 Gość__* Napisany 23 kwietnia 2005 - 17:45

Gość__*
  • Goście

Ta gra to jest prezent od MS dla posiadaczy Sony. MS miał być wydawcą, ale rozwiązali umowę. Teraz Majesco wydaje ją na Xa, PS2 i PC. Tym sposobem Xbox stracił chyba ostatnią szanse na dobrą, ekskluzywną platformówkę.



No coz, widocznie Microsoft sie nie zna :P A Xbox moze jeszcze dostac swietnego, exclusywnego platformera jezeli w koncu Rare ukonczy to Kameo. No, ale fakt - klocek ma do platformówek troche pecha, pod tym wzgledem znacznie ustepuje PS2, gdzie dobrych platformerów od groma. Cieszmy sie wiec, ze Psychonauts trzyma poziom (tak przynajmniej wynika z ocen).
  • 0

#12 Danteusz Napisany 23 kwietnia 2005 - 18:10

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:

Ta gra to jest prezent od MS dla posiadaczy Sony. MS miał być wydawcą, ale rozwiązali umowę. Teraz Majesco wydaje ją na Xa, PS2 i PC. Tym sposobem Xbox stracił chyba ostatnią szanse na dobrą, ekskluzywną platformówkę.



No coz, widocznie Microsoft sie nie zna :P A Xbox moze jeszcze dostac swietnego, exclusywnego platformera jezeli w koncu Rare ukonczy to Kameo. No, ale fakt - klocek ma do platformówek troche pecha, pod tym wzgledem znacznie ustepuje PS2, gdzie dobrych platformerów od groma. Cieszmy sie wiec, ze Psychonauts trzyma poziom (tak przynajmniej wynika z ocen).

Kameo z tego co pamiętam to nie jest rasowy platformer. Fami MS muszą zadowolić się Blinxem (bueeerrkk...)
  • 0

#13 Ryo-San Napisany 23 kwietnia 2005 - 19:16

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:

Tym sposobem Xbox stracił chyba ostatnią szanse na dobrą, ekskluzywną platformówkę.

A Conker to co kiełbasa?? Conker wygląda obłędnie..Conker będzie jedna z najpiekniejszych pltformowek...gralem w demo i gra mnie z m a s a k r o w a l a.
To sa wlasnie prawdziwe exslusviy!!
  • 0

#14 xell Napisany 23 kwietnia 2005 - 19:19

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 314 Postów:
jak dla mnei to demo conkera jest bardziej szuterem, ale ponoć później klimat gry będzie się zmieniał wielokrotnie :twisted:
  • 0

#15 Danteusz Napisany 23 kwietnia 2005 - 22:05

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:

Tym sposobem Xbox stracił chyba ostatnią szanse na dobrą, ekskluzywną platformówkę.

A Conker to co kiełbasa?? Conker wygląda obłędnie..Conker będzie jedna z najpiekniejszych pltformowek...gralem w demo i gra mnie z m a s a k r o w a l a.
To sa wlasnie prawdziwe exslusviy!!

O Conkerze zapomniałem.

Edit:
Chociaż...wchodzę na IGN, wyszukuję Conkera i co widzę? Genre: Third-Person Shooter. Gamespot podał bardzo ogólne Action.
  • 0

#16 Ryo-San Napisany 24 kwietnia 2005 - 10:46

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:

Tym sposobem Xbox stracił chyba ostatnią szanse na dobrą, ekskluzywną platformówkę.

A Conker to co kiełbasa?? Conker wygląda obłędnie..Conker będzie jedna z najpiekniejszych pltformowek...gralem w demo i gra mnie z m a s a k r o w a l a.
To sa wlasnie prawdziwe exslusviy!!

O Conkerze zapomniałem.

Edit:
Chociaż...wchodzę na IGN, wyszukuję Conkera i co widzę? Genre: Third-Person Shooter. Gamespot podał bardzo ogólne Action.

Gamespot wszystkie platformery wrzuca do wora z napisam Action..a co do Conkera to imo mozna go wrzucic do tego samego wora co Ratcheta..z tym ze w Cokerze jest wiecej krwi i czarnego humoru...wiec jak kto chce...albo platformer albo tpp...ale IMO platformer
  • 0

#17 Gość__* Napisany 24 kwietnia 2005 - 12:20

Gość__*
  • Goście
Nie gralem w Conker's Bad Fury Day na N64, ale po obejrzanych filmikach Live and Reloaded na X-a nie wrzucilbym Conckera do tego samego worka co Psychonauts - to beda calkowicie inne gry. O wiele bardziej platformera przypomina Kameo. Ale zgadzam sie - ratchet i concker to faktycznie ten sam rodzaj gier, jednak IMO napewno nie platformówki. :twisted:
  • 0

#18 Godot Napisany 24 kwietnia 2005 - 12:26

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
ratchet i conker do tego samego wora? NO WAY!!! conker na n64 jest o wiele bardziej platformowkowy!!! EWENTUALNIE zgodze sie na delikatne porownanie Ratcheta 1 do Conkera ale warunkowo... conkera raczej porownalbym do Gecka2
  • 0

#19 Gość__* Napisany 24 kwietnia 2005 - 12:27

Gość__*
  • Goście

Nie gralem w Conker's Bad Fury Day na N64, ale po obejrzanych filmikach Live and Reloaded na X-a nie wrzucilbym Conckera do tego samego worka co Psychonauts - to beda calkowicie inne gry. O wiele bardziej platformera przypomina Kameo. Ale zgadzam sie - ratchet i concker to faktycznie ten sam rodzaj gier, jednak IMO napewno nie platformówki. :twisted:

MGS i Splinter to też zupełnie inne gry, ale chyba nie znaczy to, że nie są skradankami? Anyway nie jest dla mnie ważne do jakiego wora wrzucimy Conkera.. najlepszy byłby chyba "parodia klasycznego platformera", bo w tej grze nie ma elementu, który nie byłby parodią czegoś :twisted: A Psychonauts dostało od Gamespotu 8.8, więc coś w tym musi być :twisted:
  • 0

#20 BeSOS Napisany 24 kwietnia 2005 - 13:01

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
jeszcze co do Conkera- ta gra nie jest żadną strzelanką, ludzie. Jeśli tak myślicie, bo przeszliście demko z chapterem WWII to jesteście w błedzie. To jest tak naprawdę jedyny chapter w którym akcja opiera się na strzelaniu( ewentualnie mozna jeszcze dodać chapter Count Batula). Oczywiście mówię tu o singlu, gdzie ilość elementów strzelankowych wynosi góra 15%. Bo w multi to jest już rzeźnia konkretna 8)

Z drugiej strony conker nie jest czysta platformówką jak Mario czy banjo-kazooie, ale bardziej przygodówką z elementami platformówki. Ja już czekam z niecierpliwością, chociaz wersję na N64 przeszedłem ze 3 razy :D
  • 0

#21 Gość__* Napisany 25 kwietnia 2005 - 19:37

Gość__*
  • Goście

Nie gralem w Conker's Bad Fury Day na N64, ale po obejrzanych filmikach Live and Reloaded na X-a nie wrzucilbym Conckera do tego samego worka co Psychonauts - to beda calkowicie inne gry. O wiele bardziej platformera przypomina Kameo. Ale zgadzam sie - ratchet i concker to faktycznie ten sam rodzaj gier, jednak IMO napewno nie platformówki. :twisted:

MGS i Splinter to też zupełnie inne gry, ale chyba nie znaczy to, że nie są skradankami?

A co ma piernik do wiatraka? Cos pokielbasiles "mistrzu". Wydaje misie ze wypowiedzialem sie wystarczajaco wyraznie. Dla mnie Ratchet nie jest platformerem, tylko strzelanka - platformer to dla mnie Jak and Daxter (czesc 1), Blinx na Xboxa czy wlasnie Psychonauts (w którego demo mialem okazje zagrac na PC), ale napewno nie R&C, gdzie strzelania jest wiecej niz w niejednym shooterze ;) Co do Conckera - jak mowie, nie gralem w ta gre, wiec nie bede sie spieral czy to platformer, strzelanka czy inne RPG ;)
  • 0

#22 Godot Napisany 27 kwietnia 2005 - 18:08

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
bardzo bardzo fajna gra, troche jest zrzynek np z ratcheta (slizganie sie po szynie + przeskakiwanie), sa minigierki, jest swietny klimat, POLECAM
  • 0

#23 Gość__* Napisany 27 kwietnia 2005 - 19:07

Gość__*
  • Goście

Nie gralem w Conker's Bad Fury Day na N64, ale po obejrzanych filmikach Live and Reloaded na X-a nie wrzucilbym Conckera do tego samego worka co Psychonauts - to beda calkowicie inne gry. O wiele bardziej platformera przypomina Kameo. Ale zgadzam sie - ratchet i concker to faktycznie ten sam rodzaj gier, jednak IMO napewno nie platformówki. :twisted:

MGS i Splinter to też zupełnie inne gry, ale chyba nie znaczy to, że nie są skradankami?

A co ma piernik do wiatraka? Cos pokielbasiles "mistrzu". Wydaje misie ze wypowiedzialem sie wystarczajaco wyraznie. Dla mnie Ratchet nie jest platformerem, tylko strzelanka - platformer to dla mnie Jak and Daxter (czesc 1), Blinx na Xboxa czy wlasnie Psychonauts (w którego demo mialem okazje zagrac na PC), ale napewno nie R&C, gdzie strzelania jest wiecej niz w niejednym shooterze ;) Co do Conckera - jak mowie, nie gralem w ta gre, wiec nie bede sie spieral czy to platformer, strzelanka czy inne RPG ;)

To nie obrażaj "mistrzu" innych.. IMO R&C, a tym bardziej Conker to platformer.. fakt, napisałeś, że po obejrzanych filmikach tak twierdzisz, ale dałeś też bardziej daleko idący wniosek, a mianowicie:

nie wrzucilbym Conckera do tego samego worka co Psychonauts - to beda calkowicie inne gry.

I właśnie do tego zdania pije.. to będą zupełnie inne gry.. ale czy to oznacza, że Conker nie może być platformówką, tylko dlatego, że jest inny niż Psychonauts? Dlatego podałem przykład SC i MGS.. EOT
  • 0

#24 Gość__* Napisany 03 maja 2005 - 09:31

Gość__*
  • Goście

nie obrażaj "mistrzu" innych..

Ze co...? :?

nie wrzucilbym Conckera do tego samego worka co Psychonauts - to beda calkowicie inne gry.

I właśnie do tego zdania pije.. to będą zupełnie inne gry.. ale czy to oznacza, że Conker nie może być platformówką, tylko dlatego, że jest inny niż Psychonauts?

Nie, wypowiedz ta oznacza, ze moim zdaniem Concker to calkiem inny rodzaj gry niz Psychonauts (tak przynajmniej wnioskuje z trailerów, swoje zdanie zweryfikuje po zagraniu w gre). Jesli tak trudno pojac, co chce przez to powiedziec, to proponuje wypicie puszki red bulla przed czytaniem tego posta.

Edit
mam pytanko - ktos wie kiedy premiera tej gry na X-a w europie? A moze juz byla (w kazdym razie na Allegro na razie egzemplarzy gry nie widac :)) Koniecznie musze nabyc oryginal Psychonauts (obojetnie, w której konsolowej wersji) i nie moge sie doczekac az gra wreszcie sie pojawi w Palu. Wreszcie jakis swietny platformer bez elementów typu "wez guna i naparzaj" - na taki, po pierwszym Jaku na PS2 czekalem bardzo dlugo.
  • 0

#25 Gość__* Napisany 03 maja 2005 - 12:06

Gość__*
  • Goście


nie obrażaj "mistrzu" innych..

Ze co...? :?

nie wrzucilbym Conckera do tego samego worka co Psychonauts - to beda calkowicie inne gry.

I właśnie do tego zdania pije.. to będą zupełnie inne gry.. ale czy to oznacza, że Conker nie może być platformówką, tylko dlatego, że jest inny niż Psychonauts?

Nie, wypowiedz ta oznacza, ze moim zdaniem Concker to calkiem inny rodzaj gry niz Psychonauts (tak przynajmniej wnioskuje z trailerów, swoje zdanie zweryfikuje po zagraniu w gre). Jesli tak trudno pojac, co chce przez to powiedziec, to proponuje wypicie puszki red bulla przed czytaniem tego posta.

A ja napisałem, jak jest moim zdaniem.. i nie wiem po co wspominasz o tym Red Bullu, bo właśnie takie teksty mnie wkurzają(wcześniej nazwałeś mnie "mistrzem" i dobrze wiesz, że o to chodzi :x).. nevermind.. EOT..
  • 0

#26 Gość__* Napisany 21 grudnia 2005 - 13:12

Gość__*
  • Goście
Z tego co wiem, to kilka osob gralo w Psychonauts. Jestem zdesperowana. Mam problem na poziomie "Sasha's shooting Gallery". Na poczatku bylo OK, ale teraz, nad tymi lampami, w ktore mam strzelac sa numerki, i jakkolwiek strzelam, to Sashy sie nie podoba. No to jak mama strzelac? Blagam, pomocy! Co robie zle? :( :( :( :( :(
  • 0

#27 Scorpio Napisany 20 stycznia 2009 - 08:24

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Cały czas zapominam podrzucić tą informację. W CD-Action na styczeń jest pełna wersja Psychonauts. Zatem jeśli ktoś nie boi się grania na PC i chce sprawdzić pozycję to cena 14.99 (i do tego gratisowo jakieś dodatki w stylu inne gry, dema, pismo) nie jest powalająca ;)
  • 0

#28 cwany-lis Napisany 04 lutego 2009 - 19:36

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:
ja tam nie lubię takich szmatławych wydań :nie: wiem fetysz ale wolę pudełkowe premierowe edycje :tak: a wersja na pc jest słaba podobno
  • 0

#29 Kradziej Napisany 04 lutego 2009 - 20:34

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
To ja przypomnę, że w grę na PC można legalnie zagrac za darmolca - www.gametap.com
  • 0

#30 Arasz Napisany 05 lutego 2009 - 05:10

Arasz

    N3rO->Nero->Arasz_

  • Forumowicze
  • 2 201 Postów:
How? Mnie wysyła z kwitkiem, żem nie za wielkiej wody.
  • 0