Skocz do zawartości

Zdjęcie

Psychonauts


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
44 odpowiedzi na ten temat

#31 Kradziej Napisany 05 lutego 2009 - 18:03

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Hm, kilka miesiecy temu nie trzeba sie było w ogóle rejestrować, żeby z tego skorzystać. O ile dobrze pamietam, to wystarczyło sciagnać programik i go odpalic, a następnie wybrać opcję kontynucji bez logowania, or samfing. Nautsi należeli do gier darmowych, o.
  • 0

#32 Scorpio Napisany 03 marca 2010 - 15:16

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:


Hey Ash, Whatcha Playing o Psychonauts. Naprawdę fajny odcinek, ale by go złapać należy trochę się w tym show orientować "kto i co" :)
  • 0

#33 Kradziej Napisany 03 marca 2010 - 15:38

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
PRZENIEŚĆ DO DZIAŁ!!!1
zawsze chciałem to napisać :) Wrażenia z mojej styczności z grą już moze niedługo ;)
  • 0

#34 drAKul Napisany 18 listopada 2011 - 10:37

drAKul

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 1 904 Postów:
Ja wczoraj skończyłem, kto nie grał ten trąba. Ode mnie cholernie mocne 9/10. Tak gameplay czasami nie wyrabia (co nie zmienia faktu że spokojnie wyrabia normę Ratchetów itp po prostu do Mario nie dosięga)... ale humor (Conker śmieszniejszy ale to inny rodzaj humoru) a przede wszystkim design, postacie, voice-acting oraz ten feeling obcowania z czymś magicznym to najwyższa półka nawet dziś. Postacie drugoplanowe (ba trzecioplanowe) są lepiej zarysowane od 90% głównych bohaterów gier. Mi całościowo bardziej podobało się od Conkera, ta gra powinna była zostać serią. Moja ulubiona plansza (i historia) to Gloria's Theater oraz Black Velvetopia, ale wszsytko jest przynajmniej świetne i gra dodatkowo robi się tylko coraz lepsza z czasem (im dalej tym lepiej). To nie zapomniana zakurzona perełka, to 5 kg diament pomysłów z drobnymi rysami. Nie ograć Psychonauts to wstyd...
  • 0

#35 Zwyrol Napisany 18 listopada 2011 - 13:38

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:
No postacie miażdżą, żółw, czy Sheegor są chyba najlepsi w grze. Zwłaszcza fajna jest bonusowa scena za zrobienie 100%. Dla mnie najlepsze plansze to w umyśle strażnika (milkman conspiracy), z bonaparte ;] i te, które wymieniłeś.

Double Fine niedawno odzyskało prawa do marki, może druga część w końcu się pojawi.
  • 0

#36 Otacon Napisany 18 listopada 2011 - 14:24

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:
wyszło to na ps2?
  • 0

#37 burnstein Napisany 18 listopada 2011 - 14:27

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 124 Postów:
Tak.
  • 0

#38 vagrant3 Napisany 18 listopada 2011 - 14:28

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
raczej tak
  • 0

#39 Otacon Napisany 18 listopada 2011 - 14:34

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:
to poszukam w cyfrowej dystrybucji skoro taki faping na tą grą.
  • 0

#40 Zwyrol Napisany 18 listopada 2011 - 14:54

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:
Wersja na PS2 wygląda znacznie brzydziej niż ta na xboxa.
  • 0

#41 Otacon Napisany 18 listopada 2011 - 22:41

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:
po latach nie gra się w starocie dla grafiki ;)
  • 0

#42 drAKul Napisany 22 listopada 2011 - 12:22

drAKul

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 1 904 Postów:
Ja grałem na PS2, wiadomo na PC wygląda najlepiej. Ja tam grafę mam gdzieś. Dla mnie był wypas i tyle.
  • 0

#43 Holden Napisany 10 lutego 2012 - 20:34

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:

Ja wczoraj skończyłem, kto nie grał ten trąba. Ode mnie cholernie mocne 9/10. Tak gameplay czasami nie wyrabia (co nie zmienia faktu że spokojnie wyrabia normę Ratchetów itp po prostu do Mario nie dosięga)... ale humor (Conker śmieszniejszy ale to inny rodzaj humoru) a przede wszystkim design, postacie, voice-acting oraz ten feeling obcowania z czymś magicznym to najwyższa półka nawet dziś. Postacie drugoplanowe (ba trzecioplanowe) są lepiej zarysowane od 90% głównych bohaterów gier. Mi całościowo bardziej podobało się od Conkera, ta gra powinna była zostać serią. Moja ulubiona plansza (i historia) to Gloria's Theater oraz Black Velvetopia, ale wszsytko jest przynajmniej świetne i gra dodatkowo robi się tylko coraz lepsza z czasem (im dalej tym lepiej). To nie zapomniana zakurzona perełka, to 5 kg diament pomysłów z drobnymi rysami. Nie ograć Psychonauts to wstyd...

ja bym nie porownywal tego do ratcheta, do mario tym bardziej, bo to przygodowka bardziej, taka troche w stylu zeldy, porownujac po najprostszej linii, ze zdobywaniem nowych zdolnosci, itemow, i do wykorzystywania ich na czele. Szczegolnie to widac podczas walk z bossami, ktore w wiekszosci, sa swietne designersko (ale to zadne zaskoczenie w tym tytule) i przez niekonwencjonalne sposoby walki
  • 0

#44 xell Napisany 10 lutego 2012 - 21:34

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 329 Postów:
Milkman Conspiracy to zdecydowanie jeden z trójki najlepszych poziomów gier w historii.
  • 0

#45 Nexus Napisany 12 lutego 2012 - 19:34

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:
Kupiłem na gogu i pograłem już wczoraj. No, nieźle schizowe klimaty w tekstach lecą.
  • 0