Skocz do zawartości

Zdjęcie

Battlefield 2: Modern Combat / opinie, comments, etc.


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
59 odpowiedzi na ten temat

#1 syon Napisany 27 kwietnia 2005 - 08:29

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
No właśnie pora chyba zainteresować się tym zacnym tytułem. Jeśli komuś przypadł do gustu Mercenaries albo Battlefront to nie pożałuje kasy na tą gierke. Połacie terenu, kupa żelastwa i dużo ołowiu, czyli to co tygrysy lubią najbardziej. Do 24 pipol w online a do tego single ma być równie dobry. Ciekawe ile z tego się sprawdzi, a ile to tylko fuszera od twórców. Pamiętajcie, ma być 30fps bo jak nie to będzie GONG!!
  • 0

#2 Danteusz Napisany 27 kwietnia 2005 - 08:49

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Grałem na PC w Battlefield 1942, gra jest świetna tylko nie mogłem grać online a komp nie wyrabiał przy dyżej ilożci botów potrzebnej do ciekawej rozgrywki. Mam nadzieję że w wersji na PS2 będzie dobra inteligencja botów, duża ich ilość oraz płynna animacja.
  • 0

#3 cwany-lis Napisany 27 kwietnia 2005 - 11:04

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 569 Postów:
miało to wyjśc rowniez na x boxa, mam nadzieje że nadal to aktualne ? w psxe albo n+ było napisane że jest exclusiv na ps2, to prawda ?
  • 0

#4 Gość__* Napisany 27 kwietnia 2005 - 11:08

Gość__*
  • Goście
Prawdopodobnie wyjdzie zarówno na XBOX'a jak i X360.
  • 0

#5 Danteusz Napisany 27 kwietnia 2005 - 11:13

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Rok temu Battlefield 2 miał być tylko na PS2 i PC, obecnie jest zapowiedziany na PC, PS2, Xbox i Xbox 360.
  • 0

#6 Gość__* Napisany 27 kwietnia 2005 - 12:02

Gość__*
  • Goście
gierka prezentuje się zacnie, murowany kandydat na onlinówke roku

aha battlefield 2 i battlefield 2 : modern combat to dwie rózne gry , ta 1sza jest robiona na PC a 2ga pod konsolki xbox i ps2 , ciezko powiedziec jaka wersje dostanie X360 obstawialbym PCtowa wersje

w sumie w tej chwili obie pozycje są #1 na mojej liście most wanted

wiecej info http://battlefield2.ea.com
  • 0

#7 Danteusz Napisany 27 kwietnia 2005 - 12:15

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Tego nie wiedziałem
  • 0

#8 Ryo-San Napisany 27 kwietnia 2005 - 13:45

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:

Do 24 pipol w online a do tego single ma być równie dobry

wydaje mi sie ze Soniakowy neciq nie pociagnie tyle trzody online naraz..
  • 0

#9 Danteusz Napisany 27 kwietnia 2005 - 14:06

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

Do 24 pipol w online a do tego single ma być równie dobry

wydaje mi sie ze Soniakowy neciq nie pociagnie tyle trzody online naraz..

Jakby nie pociągnął to by tego nie zapowiadali.
  • 0

#10 syon Napisany 27 kwietnia 2005 - 14:33

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

Do 24 pipol w online a do tego single ma być równie dobry

wydaje mi sie ze Soniakowy neciq nie pociagnie tyle trzody online naraz..


Pewnie nie, dlatego B2 kupiłbym sobie dopiero na nowego X'a gdyż odstęp czasowy wydania gierki a konsoli powinien być na tyle spory by to pierwsze trochę staniało i zaoszczędziło na to drugie :)

@dante2003 trzymam kciuki żeby i na PS2 również płynnie, ładnie i wygodnie grało się w 24 osoby.
  • 0

#11 Ryo-San Napisany 27 kwietnia 2005 - 15:48

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:

Do 24 pipol w online a do tego single ma być równie dobry

wydaje mi sie ze Soniakowy neciq nie pociagnie tyle trzody online naraz..

Jakby nie pociągnął to by tego nie zapowiadali.

zobacz jakie cuda wianki zapowiadali w Star Wars Battle Front w kwestii online..i jak sie konczylo? 4 osoby + 4 boty na PS2 przy 16 playerach i 16 botach na Xbox Live
bardzo mozliwe ze Syon napisal ogolnie o grze..nie precyzujac platformy..w wiekszosci jest tak ze online na PS2 jest calkowicie obcinany lub strasznie krojony..vide nadchodzacy Darkwatch..online z wersji PS2 wywalili..a na Xie ma byc Lajw do 16 graczy..
tak czy siak trzymam kciuki za wszystkie wersje..bo zapowiada sie naprawde swietna szpila.
  • 0

#12 Gość__* Napisany 27 kwietnia 2005 - 15:58

Gość__*
  • Goście

zobacz jakie cuda wianki zapowiadali w Star Wars Battle Front w kwestii online..i jak sie konczylo? 4 osoby + 4 boty na PS2 przy 16 playerach i 16 botach na Xbox Live
bardzo mozliwe ze Syon napisal ogolnie o grze..nie precyzujac platformy..w wiekszosci jest tak ze online na PS2 jest calkowicie obcinany lub strasznie krojony..vide nadchodzacy Darkwatch..online z wersji PS2 wywalili..a na Xie ma byc Lajw do 16 graczy..

Co do cudów to możliwe :twisted: Ale póki co na stronie EA jest "24 players on both PS2 and Xbox.." Ja tam im życze jak najlepiej, ale..
  • 0

#13 Danteusz Napisany 27 kwietnia 2005 - 16:05

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

zobacz jakie cuda wianki zapowiadali w Star Wars Battle Front w kwestii online..i jak sie konczylo? 4 osoby + 4 boty na PS2 przy 16 playerach i 16 botach na Xbox Live
bardzo mozliwe ze Syon napisal ogolnie o grze..nie precyzujac platformy..w wiekszosci jest tak ze online na PS2 jest calkowicie obcinany lub strasznie krojony..vide nadchodzacy Darkwatch..online z wersji PS2 wywalili..a na Xie ma byc Lajw do 16 graczy..

Co do cudów to możliwe :twisted: Ale póki co na stronie EA jest "24 players on both PS2 and Xbox.." Ja tam im życze jak najlepiej, ale..

...wystarczy spojżeć na twój podpis :)
  • 0

#14 Gość__* Napisany 27 kwietnia 2005 - 16:46

Gość__*
  • Goście

zobacz jakie cuda wianki zapowiadali w Star Wars Battle Front w kwestii online..i jak sie konczylo? 4 osoby + 4 boty na PS2 przy 16 playerach i 16 botach na Xbox Live
bardzo mozliwe ze Syon napisal ogolnie o grze..nie precyzujac platformy..w wiekszosci jest tak ze online na PS2 jest calkowicie obcinany lub strasznie krojony..vide nadchodzacy Darkwatch..online z wersji PS2 wywalili..a na Xie ma byc Lajw do 16 graczy..

Co do cudów to możliwe :twisted: Ale póki co na stronie EA jest "24 players on both PS2 and Xbox.." Ja tam im życze jak najlepiej, ale..

...wystarczy spojżeć na twój podpis :)

Hehe, podpis świadczy o tym, że nie podoba mi się ich polityka, seryjne produkowanie sequeli, itd.. ale Battlefield to nie Sims i z chęcią go obczaje..
  • 0

#15 Matt Napisany 28 kwietnia 2005 - 16:22

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:

miało to wyjśc rowniez na x boxa, mam nadzieje że nadal to aktualne ? w psxe albo n+ było napisane że jest exclusiv na ps2, to prawda ?


yyy... a w którym miejscu N+ napisało, że Battlefield 2: Modern Combat jest ekskluzywem dla PlayStation 2? Stary, najchętniej bawiłem się własnie na Xboxie, na którym gra wygląda zresztą najładniej.

wydaje mi sie ze Soniakowy neciq nie pociagnie tyle trzody online naraz..


a właśnie, że pociągnie. To właśnie będzie mocny atut nowego Battlefielda - 24 online. Coś, czego nie ma większość PSdwójkowych sieciówek!
  • 0

#16 Gość__* Napisany 28 kwietnia 2005 - 16:30

Gość__*
  • Goście

yyy... a w którym miejscu N+ napisało, że Battlefield 2: Modern Combat jest ekskluzywem dla PlayStation 2? Stary, najchętniej bawiłem się własnie na Xboxie, na którym gra wygląda zresztą najładniej.


Pierwsze doniesiena o grze były włąśnie takie.
  • 0

#17 Matt Napisany 28 kwietnia 2005 - 16:32

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
A najnowszy numer nieco te pierwsze doniesienia skorygował, prawda?
  • 0

#18 wrog Napisany 28 kwietnia 2005 - 16:39

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Jeśli EA się postara i przygotuje dobrze serwery, to necik PS2 pociągnie tych 24 graczy bez problemu. Oby tylko animacja wyrabiała...
  • 0

#19 Gość__* Napisany 28 kwietnia 2005 - 17:03

Gość__*
  • Goście

A najnowszy numer nieco te pierwsze doniesienia skorygował, prawda?


Nie wiem, nie czytam. A co do netu to cienko widze płynne cioranie w 24 osoby na PS2.
  • 0

#20 anzicurt Napisany 06 lipca 2005 - 07:16

anzicurt

    Blanka

  • Narybek
  • 168 Postów:

wydaje mi sie ze Soniakowy neciq nie pociagnie tyle trzody online naraz..

a właśnie, że pociągnie. To właśnie będzie mocny atut nowego Battlefielda - 24 online. Coś, czego nie ma większość PSdwójkowych sieciówek!

No i mam nadzieje ze im sie uda - ale pamietaj ze taki mial byc tez atut Star Wars Battlefront (pamietasz ten miodny artykol w n+:D). Jak widac efekt mizerny jest,niestety.
A musisz przyznac, ze Battlefield na screenach/trailerach prezentuje bardziej zaawansowana grafe niz SW:Battlefront :wink:
  • 0

#21 Ryo-San Napisany 02 sierpnia 2005 - 13:23

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
nierozumiem..przegladam sobie wlasnie aktualny TOP 25 gier na Xbox Live i na 7 miejscu(w zeszlym tygodniu 9) jest Battlefield 2: Modern Combat o_O a przeciez premiery gry dopiero za ponad miesiac..
http://www.xbox.com/... ... 5gameslist
  • 0

#22 cwany-lis Napisany 03 sierpnia 2005 - 11:45

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 569 Postów:
może grają w demo ?

w socomie III który niedługo wyjdzie na ps2 ma być podobno do 16 chyba graczy na jednej mapie
  • 0

#23 Gość__* Napisany 03 sierpnia 2005 - 14:28

Gość__*
  • Goście

w socomie III który niedługo wyjdzie na ps2 ma być podobno do 16 chyba graczy na jednej mapie



Ma być do 32 :lol:

16 jest teraz i jak wszyscy wyjdą z krowami (M60) to framerate nie wytrzymuje.A tam ma być 32 osoby + duże mapy + samochody ;-)
  • 0

#24 Zeus-Nelson Napisany 03 sierpnia 2005 - 16:35

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
ja czekam na ta gierke z nieciepliwościa 8) chetnie posmigam sobie roznymi pojazdami jak na pc :twisted: mam nadzieje ze BF na konsole okaze sie lepszy nawte od swojego pcetowego pierwozwzor,chociaz wiadomo ze jesli chodzi o zabawe z necie raczej nieda rady :cry:
jak narazie gra zapowiada sie jednak niezywkle smakowicie :D
  • 0

#25 Gość__* Napisany 03 sierpnia 2005 - 17:09

Gość__*
  • Goście
Ja wierzę w tą gierkę.Ale zeby była lepsza niż wersja pctowa ? Na to nie mamy co liczyć...
  • 0

#26 Zeus-Nelson Napisany 03 sierpnia 2005 - 18:39

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
nio raczej masz racje Devil, ale jednak mozemy liczyc na to ze bedzie to jeden z najlepszych fpsów na naszą konsolkę :wink: wkońcu niema co patrzeć na gry konsolowe przez pryzmat gier pecetowych 8)
zaluje tylko ze prawdopodobnie niebede mial okazji sprawdzic tej gierki w necie :cry:
  • 0

#27 Gość__* Napisany 26 sierpnia 2005 - 14:53

Gość__*
  • Goście
hmmm... skroce swoj poprzedni post w innym temacie... IMO to MOZE nie wypalić... IMO

PS: Gra ktoś przez neta w bf1942 lub bf2? Jeżeli tak to podaje swoje namiary: w bf1942 "działam" pod ksywa ziooleck (wiem, odkrywcze) a w bf2, i tu psze Panstwa szok, jestem jako zioo1eck 8) Gram od niedawna wiec szukajce mnie wsrod starszych szeregowych :) Albo nie, lepiej, walcie odrazu na pm lub gg. Zawsze milej grac w teamie z kimś znajomym...
  • 0

#28 anzicurt Napisany 31 października 2005 - 20:39

anzicurt

    Blanka

  • Narybek
  • 168 Postów:
A JA JUZ GRAM :D :D :D

Nie wiem jak wersja na kaloryfer, ale Xbox'owa wyglada calkiem niezle. Nie oszalalmia, oczy nie wyplywaja z szoku graficznego, ale jest calkiem niezle. System particli jest niezly. Snieg, wybuchy i odpryski, i nic sie nie lamie ani nie zwalnia. Niccce :D
Gra jest zrobiona na Renderware (silnik wykorzystany np. w MK:D i Bournoutach) wiec jest dosc stabilnie, ale jednoczesnie troche plastikowo (doslownie jak Bournoutach) ale boli to strasznie.
Gracze samotni, opuszczeni przez kolegow albo po prostu bez Xbox Live maja do dyspozycji kampanie w ktorej gramy na przemian nato/us albo chinolami. Milo i przyjemnie. Jest tez od zaje... groma, znaczy sie challenge'y dla zmaniaczonych i takich ktorzy musza miec wszystko wszedzie na 100% (ja pyertole, mam zycie prywatne :lol: )

I teraz wazny komunikat: Gra nie ma ZADNEGO multiplayera offline! ZADNEGO splitscreena, czy nawet linka. Troche dziwny ten ruch ze strony wydawcy/autorow ale radze zaczac sie do tego przyzwyczajac. Mamy juz nowa ere i swiat na zachod od polskiego ciemnogrodu gra online, i zadne jojczenie tego nie zmieni. Amen.

A online... heh. Soon. Dopiero gre rozpakowalem :P

Cheers!
  • 0

#29 Gość__* Napisany 03 listopada 2005 - 10:09

Gość__*
  • Goście
Tez juz gram i szczerze powiedziawszy bardzo zawiodłem się na bf2:mc. Przykro mi to mowic, alebattlefield2 jest na pieca o niebo lepszy niż na kloca. Bardziej rozbudowany, precyzyjny, przejrzysty, z lepszymi rozwiazaniami. Poza tym usuniecie system linka było najgorszym posunieciem z mozliwych jakie mozna bylo dokonać. Zwlaszcza ze w battlefroncie2 ten system link jest, czyli jednak sie da:)
Ogolnie-jezeli ktos nie gral na kompie to moze mu sie spodobac modern combat. Jezeli ktos gra to spokojnie moze sobie odpuscic. Przykre ale prawdziwe:(
Moja ocena-7- ( dotyczy kloca, na ps2 nie gralem)
  • 0

#30 TomisH Napisany 03 listopada 2005 - 10:22

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
Brak obsługi System Linka. Podziękować.
  • 0