Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wii Lens Cleaning Kit


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
20 odpowiedzi na ten temat

#1 ramzes64 Napisany 05 kwietnia 2010 - 00:08

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:
Wii Lens Cleaning Kit (zestaw do czyszczenia lasera) - słyszał ktoś o nim, sprawdzał?

znalazłem ten zestaw w sklepie www.north.pl / sklep sprawdzony
( bezpośredni link http://north.pl/kart...l),2948309.html ).

Zastanawiam sie nad zakupem, może ktoś też skorzysta dla siebie.



[tłumaczone wg translatora google (aby było szybciej), ale oddaje sens treści]
O tym produkcie:
Zanieczyszczenia soczewek w każdym urządzeniem, które odczytuje dane z dysku - takie jak odtwarzacze DVD oraz konsole do gier - jest wspólna i może być spowodowany przez coś z kurzu na dym tytoniowy. Oficjalny czyszczenia obiektywu płyta jest specjalnie zaprojektowany dla Wii Nintendo i może pomóc w utrzymaniu lensesclear zanieczyszczenia. Należy pamiętać, że zestaw do czyszczenia powinny być wykorzystywane do utrzymania i nie może rozwiązać istniejące problemy i nie będą miały wpływu błędów spowodowanych przez uszkodzenia płyty lub konsoli Wii gra.

* więcej info na stronach Nintendo
http://www.nintendo....cleaningKit.jsp


w skrócie: oficjalna płyta do czyszczenia lasera w konsoli Nintendo Wii
  • 0

#2 ACZ Napisany 05 kwietnia 2010 - 01:11

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 161 Postów:
Już o tym kiedyś rozmawialiśmy na forum, chyba temacie super smash bros. Tego typu płytki na Allegro kupisz za kilka złotych.
  • 0

#3 ramzes64 Napisany 05 kwietnia 2010 - 18:29

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:
ale nie oryginalną - podobno Brawla rusza laser tylko po tym, ktos na Wiiem uzywal innych plyt czyszczacych, ale tylko dzieki temu ruszylo - na YouTube tez ludzie uruchomili Brawla dzieki temu... ze inne tansze "zwykle" plyty czyszczace sa to wiem.

Po prostu dopiero dowiedzialem sie o czyms takim oficjalnym i ze nawet jest podobno bardzo dobre.
  • 0

#4 Texz Napisany 05 kwietnia 2010 - 18:55

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
 Ciekawe czy ta płytka od Nintendo różni się czymkolwiek od zwykłych płytek z włoskami doczepionymi pomiędzy utworami 2 i 3. Choć najlepszym sposobem i tak jest dmuchanie w szparę. Jak się wie pod jakim kątem daje to czasami nawet lepszy efekt. 
  • 0

#5 ramzes64 Napisany 05 kwietnia 2010 - 22:07

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:
filmik z YouTube jak tego uzywac


ogolnie jakos srednia tego filmu - no ale co tam. W innym jakis glupek o tym gfada, wiec tez niezbyt film do ogladania.
  • 0

#6 Pious Napisany 05 kwietnia 2010 - 22:59

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
To nie jest płyta tylko kawałek plastiku. I dobrze, bo przynajmniej idzie to ruszyć, zwykłe płytki nie działają na Wii., Przetestowałem 3, żadna nie działa i skłaniam się ku kupieniu tego.
  • 0

#7 Pious Napisany 14 kwietnia 2010 - 16:44

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Panowie mam ten zestaw i co mogę powiedzieć... KUPUJCIE W CIEMNO jeśli nie czyta wam SSBB czy MP Trilogy! Użyłem tego i działa! Cud jakiś! Użyem 3 krople płynu tak jak każe instrukcja i poruszałem tym jakieś 10 razy i po wyjęciu pasek czyszczący by dosłownie czarny! Ale działa, jestem w szoku.
  • 0

#8 ramzes64 Napisany 03 maja 2010 - 21:54

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:
na www.retroage.net pojawil sie moj opis i zdjecia tego zestawu

zainteresowanych zapraszam do opisu ( bezposredni link - http://www.retroage....2087&Itemid=157 )
###

dla zainteresowanych powiem, ze cena spadla z 40zl do 34,50zl w sklepie / taniej sie nie da
http://north.pl/kart...l),2948309.html
  • 0

#9 ramzes64 Napisany 12 czerwca 2010 - 22:03

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:
kolejny zadowolony użytkownik

z forum Wiiem.pl http://wiiem.pl/forum/topic/6718/


Przedwczoraj dostałem, zamówiłem pod namową kolegi ze świata nintendo, Piousa. U niego działało bezbłędnie ale nadal miałem drobne wątpliwości bo mojej konsoli w przeczytanu SSBB już nic nie pomagało. Wsadziłem to cudeńko, zrobiłem wszystko według instrukcji i SSBB odpaliło się odrazu xD.

Inne płytki też się szybciej wczytują. Mega zestaw, polecam wszystkim z podobnymi problemami do moich.

Po co wam te zestawy czyszczące?
Ich zadaniem jest spowodowanie wiru powietrza który usunie pyłek z soczewki.
Nie lepiej wziąć samemu rozebrać konsole i dmuchnąć sprężonym powietrzem?


Ty chyba chory jesteś. To się wkłada taką plastikową płyte CD z materiałem a na materiał daje się dolączony płyn i się soczewke dosłownie wyciera. To był zaschnięty kurz, żadnym powietrzem tego nie zdmuchniesz, i nie ma żadnych wirów. Jak nie wiesz o czym mówisz to nie mów, i nie udawaj znawcy. Się znalazł typowy polski forumowy ekspert, co sprzętu na oczy nie widział ale mimo to tlumaczy jego działanie. Nie słuchajcie tych durnot bo szkoda waszego czasu.
Zamiast nieść pomoc trzeba poprawić swoje ego i się powymądrzać.
Zamawiajcie, niecałe 40 zł a zestaw raz kupiony posiada zapasowe "wklejki" z materiałami i dość dużo płynu. 1 taki wam starczy i prędzej wyjdzie kolejny nextgen niz bedziecie musieli kupować kolejny zestaw.


Takze nikogo nie zmuszam, ale po co wydawac hajs 10 razy na niepewne sposoby. Ten sprawdził się już u kilku prawdziwych osób, nikt bajek nie pisze. 100% skuteczności za 38 zł. IMO dobry deal.


  • 0

#10 ramzes64 Napisany 28 września 2010 - 21:39

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:
w tym tygodniu w promocji jest Wii Lens Cleaning Kit za 29,90zl - promocja do poniedziałku! - WARTO

http://north.pl/kart...l),2948309.html

Nr katalogowy: 2948309 w www.north.pl
  • 0

#11 cybercotlet Napisany 07 października 2010 - 19:25

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 601 Postów:
O chyba sobie kupię :)
  • 0

#12 Kaxi Napisany 28 września 2011 - 08:24

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:
Myślałem, że to działa jak zwykła płyta czyszcząca i chciałem jednorazowo pożyczyć za przysłowiowe piwo, ale widzę, że to bardziej skomplikowana materia.
  • 0

#13 Tawotnica Napisany 28 września 2011 - 14:25

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:
Często się zdarza takie zanieczyszczenie lasera? Moje Wii będzie, o ile dobrze pamiętam, niedługo miało 4 lata i czyta wszystkie gry jakie mam bez zarzutu.
  • 0

#14 cybercotlet Napisany 28 września 2011 - 14:42

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 601 Postów:
Ja póki co tylko raz czyściłem. Ale laser był tak uświniony, że już normalnych płyt nie chciała konsola czytać :) Więc idealnie w porę kupiłem.
  • 0

#15 Pious Napisany 28 września 2011 - 15:14

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Co jakiś czas trzeba. Ja musiałem 3 razy czyścić do dual layerów. Teraz z Xenoblade działa od miesiąca ponad jak nówka.
  • 0

#16 ramzes64 Napisany 28 września 2011 - 21:55

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:
w tym sklepie, w ktorym byly - juz nie ma... podobno na eBayu teraz mozna szukac za 60zl
  • 0

#17 Kaxi Napisany 24 listopada 2011 - 12:20

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:
Znów są.
  • 0

#18 ramzes64 Napisany 24 listopada 2011 - 19:34

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:
dobrze wiedzieć :)
  • 0

#19 Kaxi Napisany 28 listopada 2011 - 22:00

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 160 Postów:
Mi jakoś specjalnie nie pomogło. Może coś źle robię?
  • 0

#20 Pious Napisany 28 listopada 2011 - 22:10

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Pomacaj tym dłuższą chwilę. Ja jak ostatnio przy premierze Xenoblade użyłem tak do dziś hula aż miło.
  • 0

#21 ramzes64 Napisany 28 listopada 2011 - 22:57

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:
a może Twojej konsoli nie da się odratować? Tam gdzieś jest pewnie napisane, że to czyści, a nie naprawia - więc jak masz coś bardziej schrzanionego - to źle to wróży konsoli?
  • 0