Skocz do zawartości

Zdjęcie

PSP - pogadanki


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1234 odpowiedzi na ten temat

#1 slave Napisany 29 marca 2004 - 20:23

slave

    Mega Man

  • Narybek
  • 116 Postów:
az dziw bierze, ze jeszcze nikt nie zalozyl podobnego tematu... w koncu psp okazac sie moze godnym 'nastepca' gba. kto wie czy nie przerosnie go nawet pod wzgledem ilosci sprzedanych kieszonsolek. fakt, faktem - sony wypuszczajac takie 'cudo' na rynek odwazylo sie na bardzo nierozsadny, ale kto wie czy nie znakomity krok, bo w koncu na polu handheld'ow prym do tej pory wiodly platformy nintendo. psp jednak bedzie mialo [o ile wszystko wypali] naprawde duzo do zaprezentowania samym soba. przede wszystkim uwage przykuwa znakomity wyglad kieszonsolki. ponadto ma ona przeciez oferowac graczom grafike zblizona do tej, ktora wiekszosc z nas zna z ps2.

nie wiem co wy o tym sadzicie, ale ja juz nie raz mowilem i jestem w stanie powtarzac to az do ukazania sie kieszonsolki - psp moze zmiesc gba z placu boju jednym, malenkim podmuchem. nie wierzycie? wystarczy spojrzec tylko na film prezentujacy w akcji pierwsza gre majaca ukazac sie na playstation portable - 'death jr'... toz to naprawde rewolucja. 'trailerek' wymiata, a jesli wszystko bedzie smigac na ekranie tej przenosnej konsoli tak, jak na zaprezentowanym filmie to ja dziekuje. zacznijcie lepiej odkladac kase, bo jest na co... ponizej link do tray'a - jesli ktos jeszcze nie widzial.

trailer - 13 MB [prawy przycisk myszy -> zapisz jako...]
  • 0

#2 Gość__* Napisany 29 marca 2004 - 20:37

Gość__*
  • Goście
taaak, PSP moze zarzadzic. Sony - firma cholernie doswiadczona - nie powinno strzelic w tym wypadku zadnej gafy. Oczekuje masy tytulow startowych o jakosci nie gorszej niz momentami genialny "Death Jr." (nasz maly juniorek to postac niesamowita! Genialna! Bo... Boska!... no i te wiednace kwiatki ;]), ton dodatkowych akcesorii i PSP Official Magazine z plytka, na ktorej znajde wysmienite demka :). Obaw nie mam zadnych, absolutnie zadnych - to musi sie udac...

ps. a kaske juz zbieram, trzeba sie jakos zabezpieczyc przed atakiem PSP ;).
  • 0

#3 Gość__* Napisany 29 marca 2004 - 22:46

Gość__*
  • Goście
Czyzby miala sie powtorzyc sytuacja, keidy to wiadomo bylo, ze Big N kroluje na polu konsol stacjonarnych, po czym do akcji wkroczylo Sony i wygralo ?? Trzeba powiedziec otwarcie, ze to PS One bylo i jest najpopularniejsza konsola poprzednije generacji...Moze wiec Ninny powinno rzucic w diably projektowanie niszowego DS, natomiast przyspieszyc premiere nowgeo GameBoya ?? Na ich miejscu zaczalbym sie obawiac...
  • 0

#4 cappo Napisany 30 marca 2004 - 08:21

cappo

    Link

  • Forumowicze
  • 314 Postów:
ja bym się nie obawiał o Big N. w końcu to też nie są nowicjusze na rynku konsolowym i na pewno już jakąś konkretną odpowiedź na PSP szykują. a co do tej ostatniej maszynki to oglądając trailer (czy co to tam było) muszę powiedzieć, że...WYSIADŁEM...ludzie taka jakość na takiej małej (!?!?) maszynce...już chcę zagrać w te wszystkie gry na PlayBoya 8) . chcę zagrać w moje ukochane FF podczas podróży pociągiem albo autobusem. chcę pokazać przypadkowo napotkanym użytkownikom PSP, kto jest najlepszy w THPS2/3/4 :twisted: :twisted: :twisted: ...jednym słowem jestem ostro napalony na tą maszynkę :!:
  • 0

#5 slave Napisany 30 marca 2004 - 11:41

slave

    Mega Man

  • Narybek
  • 116 Postów:

[...] ja bym sie nie obawial o big 'n' [...]

a ja tak - jesli nie zaprezentuja szybko czegos nowego w sprawie ds'a, co mogloby przyciagnac graczy, ci najnormalniej odwroca sie od nich i przylgna do sony, ktore to rzuca nam na talerz pierwszy trailer z gry, majacej ukazac sie na ich przenosna konsolke... w dodatku filmik wyglada cudownie, wiec o nintendo mozna sie juz raczej bac.

[...] w koncu to tez nie sa nowicjusze na rynku konsolowym [...]

heh... nowicjuszem rowniez nie mozna nazwac chocby capcom'u - a sequel 'devil may cry' najwyrazniej im nie wyszedl... podobnie jest zreszta z nowymi [starymi?] "resident'ami" na gcn. to, ze ktos jest wprawiony w swoim fachu, nie oznacza, ze nie moze mu sie noga podwinac ;]...

[...] juz chce zagrac w te wszystkie gry na playboy'a [...]

a uwierzysz, ze nie jestes w tym marzeniu odosobniony ;]? niestety, na konsolke przyjdzie nam jeszcze poczekac kawal czasu, ale coz - takie jest zycie gracza ;]...
  • 0

#6 kotlet Napisany 30 marca 2004 - 17:06

kotlet

    Blanka

  • Narybek
  • 211 Postów:
Playstation Portable : konsola zapowiada się ciekawie, jednak nieciekawie zapowida się jej cena ( oficjalne informacje od Sony ). rzeczywiście, wypadałoby jużzacząć składać kasę. Grafika z trailer'a "Death Jr." rzeczywiście jest świetna i ta płynna animacja. Cieszę się, że Nintendo będzie miało w końcu jakąś poważniejszą konkurencję na rynku przenośnych konsol. Mam nadzieję, że cena będzie po premierze stopniowo opadać.
  • 0

#7 slave Napisany 30 marca 2004 - 22:40

slave

    Mega Man

  • Narybek
  • 116 Postów:

[...] konsola zapowiada sie ciekawie [...]

a pewnie, ze tak... myslisz, ze taki gigant jak sony promowalby swoj sprzet, gdyby mial sie on okazac zwyklym gniotem? co to, to nie... sony to firma solidna i traktujaca swoich 'potencjalnych odbiorcow' na powaznie - kazdy ich sprzet jest sprawdzany kilka razy zanim trafi na rynek. zreszta ci ludzie maja glowe do nowinek technicznych, a dowodow na to jest od pytona. psp bedzie czyms rownie wielkim co kiedys zwykly walkman.

[...] nieciekawie zapowiada sie jej cena [...]

heh, za jakosc trzeba placic. czy naprawde uwazasz, ze kieszonsolka zblizona swoja wydajnoscia do ps2, mialaby kosztowac 400 zlotych? to jest skok w nowa ere handheld'ow, wiec troche wydac trzeba bedzie. ale coz - taka jest cena wygody ;].

[...] mam nadzieje, ze cena bedzie po premierze stopniowo opadac [...]

masz nadzieje? to jest bardziej niz pewne. playboy bedzie konkurowac z nintendo ds - jesli ninny obnizy cene swojego sprzetu to i sony bedzie musialo to zrobic zeby przyciagnac do siebie wiecej graczy niz konkurencja. big 'n' zobaczy, ze panowie od psp skupili sie na promocjach, wiec i oni nie beda mogli byc gorsi... i tak dalej ;]. w koncu okaze sie, ze zamiast super drogiego sprzetu dostaniemy do rak wspaniala kieszonsolka za niska cene ;]...
  • 0

#8 Gość__* Napisany 31 marca 2004 - 00:22

Gość__*
  • Goście
Ja juz pieniazki na PSP zabunkrowane mam dawno w kieszeni. Cieszt BARDZO bezprzewodowy lan! Cieszy tez mega support developerski. Mniej cieszy prawdopodbne zaimplementowania zabezpieczen regionalnych (NTSC-PAL) no i... cena w dniu premiery (pewnie bedzie drogo). Ale juz sobie wyobrazam to... PES5 na PSP z kumplem z drugiej lawki w szkole :)
  • 0

#9 Gość__* Napisany 01 kwietnia 2004 - 14:08

Gość__*
  • Goście
Ludzie, PSP to jest to, na co czekałem od dawna! Po obejżeniu trailerka Death jr. o mało nie spadłem z krzesła! Może przesadzam, zle grafa porównywalna z PSX'em! Wyobraźcie sobie grę w MGS'a na tym cudzie.....No i możliwość podłączenia do Ps2, te wszystkie rewolucyjne rozwiązania....martwi tylko cena i data premiery(może mi ją ktoś przybliżyć?). Pewnie w sklepie zarządają za PSP ogromnej sumy, ale co tam, ja będę gotowy.....
  • 0

#10 Kaxi Napisany 02 kwietnia 2004 - 22:29

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 158 Postów:
O ile PSP naprawdę może zarządzić to tym razem nie spodziewałbym się powtórki sytuacji z PSX i N64. N miało już na poletku konsol przenosnych wielu, teoretycznie mocniejszych konkurentów. ZObacyzmy co będzie.
  • 0

#11 Mielu Napisany 05 kwietnia 2004 - 12:32

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:
Kaxi, jesteś jak zwykle sceptyczny. Gdyby chodziło o Nintendo to by była inna gadka :wink: Ale ja również uważam, że sytuacja z PSX i N64 się nie powtórzy na rynku handheldów. Tyle, że Sony spokojnie ukroi spory kawałek z tego tortu. PSP z pewnością trafi do wielu osób, które nie miały nigdy handheldów, a lubiły grać na PS One i PS2. Ninny nie straci zbyt wielu starych klientów, a po prostu może nie zyskać nowych. Ja sam chętnie zaopatrzę się w PSP (a GBA nie mam) szczególnie po tym jak przeczytałem o zwiększeniu RAMU do 30 mega i pomyśle by gry były "region free" (o ile to nie żart prima aprilisowy - teraz to nic nie wiadomo :wink: )
  • 0

#12 kotlet Napisany 05 kwietnia 2004 - 19:31

kotlet

    Blanka

  • Narybek
  • 211 Postów:

data premiery(może mi ją ktoś przybliżyć?)

Z tego co się orientuję, to w Japonii konsolka pojawi się jeszcze pod koniec tego roku, ale w Europie ( czy USA, nie pamiętam już zbyt dokładnie ) na wiosnę 2005.
Slave : "jesli ninny obnizy cene swojego sprzetu to i sony bedzie musialo to zrobic zeby przyciagnac do siebie wiecej graczy niz konkurencja. big 'n' zobaczy, ze panowie od psp skupili sie na promocjach, wiec i oni nie beda mogli byc gorsi" w sumie od zawsze się tak wszystkim wydawało przy okazji premiery każdej chyba konsoli, jednak o ile zgadza sięto w przypadku Japonii, Stanów Zjednoczonych, czy chociażby Unii Europejskiej, tak w Polsce już nie bardzo. Wystarczy przypomnieć sobie te spadki cen Playstation 2 i X-BOX'a do około 200 $ jakiśczas temu, podczas gdy PS2 kosztowała u Nas około 1200, a X-BOX... po prostu nie było go oficjalnie w Polsce, zresztą nadal nie ma. Mam nadzieję, że po "wejściu" Polski do Uni Europejskiej coś się zmieni, jednak jakoś bardzo w to nie wierzę.
Slave : "czy naprawde uwazasz, ze kieszonsolka zblizona swoja wydajnoscia do ps2, mialaby kosztowac 400 zlotych? ". Wiem to dobrze, szczególnie po tym, jak zapłaciłem za GBA około 500 złotych kilka dni po premierze (nastawiony na równowartość 100 $, wtedy około 400 złotych ). Czyli, żę za tyle nie dostanę kieszonsolki zbliżonej wydajnością do SNES'a ; ). Nie 400 złotych, ale teżnie 1000, 1500, czy 2000 ! Ja nie muszę grać na PSP z grafiką z PS2, wystarczyła by mi ta z Playstation, zresztą równie dobrze PSP mógłby się dla mnie ukazać nawet za dwa lata, ale żeby był tańszy. Ale co tam : kto będzie chciał, to kupi za taką cenę, kto nie będzie chciał "dać" ażtyle ( jak ja ), poczeka, aż Playstation Portable stanieje. Część mojej wypowiedzi odnośnie cen wydać się może zagmatwana.
  • 0

#13 Voo Napisany 08 kwietnia 2004 - 19:01

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:

Część mojej wypowiedzi odnośnie cen wydać się może zagmatwana.


Faktycznie :wink:

PSP będzie za drogie i za bardzo hmm... wypasione jak na mój gust. Wcale nie oczekuję po małej konsolce super-grafiki 3D. Granie na takim GBA ma swój klimat, taki właśnie snesowy oldschool, mi to się podoba. Multimedialne bajery? A na co mi to.

Podziwiam możliwości PSP ale nie wzbudza we mnie większych emocji.
  • 0

#14 slave Napisany 08 kwietnia 2004 - 23:25

slave

    Mega Man

  • Narybek
  • 116 Postów:

[...] psp bedzie za drogie [...]

na dzien dzisiejszy byc moze tak, ale kto wie czy przed premiera ceny nie spadna [jak to mialo miejsce chocby z gackiem, ktory to przed oficjalnym ukazaniem sie stanial o niemalze 400 zlotych]. wiec na razie nie prorokujmy.

[...] za bardzo... wypasione jak na moj gust [...]

za bardzo? no przeciez chyba o to chodzi zeby nowe konsolki byly wypasione. nie mam nic przeciw oldschool'owi - na nim sie wychowalem i nie raz mam ochote siegnac po starsze hity, ale przeciez jesli bede chcial w nie pograc, wyciagne zakurzonego nes'a z szafy i dziabne... nie widze przeszkod [a jak ktos nie ma starego sprzetu to zawsze sa emulatorki].
  • 0

#15 Gość__* Napisany 09 kwietnia 2004 - 07:18

Gość__*
  • Goście

PSP będzie za drogie


GBA SP też na początku było 'za drogie', ale przecież nic nie trwa wiecznie i cena PSP nie będzie ciągle 1000 czy tam 800...

Ja w PSP żywie nadzieje, niezapominałbym jednak o NDS (project nitro?) które może też wpłynąć w jakiś sposób na rynek. W jaki- to zobaczymy.
  • 0

#16 luck1985 Napisany 03 maja 2004 - 13:11

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Zdaje mi sie ze PSP moze nabroic na rynku , ale nawet jak nie to i tak juz $ czekaja na premiere :D
  • 0

#17 Gość__* Napisany 03 maja 2004 - 15:16

Gość__*
  • Goście

O ile PSP naprawdę może zarządzić to tym razem nie spodziewałbym się powtórki sytuacji z PSX i N64. N miało już na poletku konsol przenosnych wielu, teoretycznie mocniejszych konkurentów. ZObacyzmy co będzie.


było neogeo - nima i sega "coś" wypuściła i nimo. PSP może będzie oszałamiające w osiągach ale napewno nie będzie, aż tak powalało grami na początku. pamiętajmy, że PSP wydaje Sony a co za tym idzie dość trudny kod do programowania. Boję się, że nie wykorzysta się w pełni mocy PSP jak chodźby mocy PS2. Ile to już razy słyszeliśmy, że dana gra wyciska już wszystko, a tu inna wpada i przebija poprzednią?
  • 0

#18 luck1985 Napisany 03 maja 2004 - 15:28

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
W Japonii jest wiecej konsol przenosnych my w Polsce znamy Game Boy'a prawie kazdy o nim slyszal , jak wyzej napisal byl Neo Geo Color ( ktory pod koniec swej kadencji znalazl dystrybucje w Polsce ) i Sega z Game Gaerem , w Japonii jest WonderSwan i cos jeszcze o ile pamiec mnie nie zawodzi , zobaczymy wogole jaki nosnik bedzie moze cos w rodzaju mini cd albo cos tego typu to moze byc niezle , jak PSX i N64 na PSP moze wrescie bedzie ladna muzyczka dogrywala i bedzie mozna sluchac o czym gadaja a nie czytac , trudno powiedziec jedne bylo pewne , ze Sony wyda przenosna konsola , zobaczymy czy male konsole im wyjda jak duze ,czas pokaze , ale to dobry krok przynajmniej N sie bedzie starac jeszcze bardziej przy nastepnej konsoli .
hehehe i zebysmy sie nie zdziwili jak Microsoft wyjdzie z czyms .
  • 0

#19 slave Napisany 12 maja 2004 - 15:39

slave

    Mega Man

  • Narybek
  • 116 Postów:
fajnie - psp pokazalo pazurki i juz wiadomo jak beda wygladac pierwsze gry na tego malego potworka. oprocz 'death jr.' bedziemy mieli okazje pograc miedzy innymi w "mgs'a", ktory tym razem zostal nazwany "acid"... wszystko w jak najwiekszym porzadku tylko co tam robia elementy karcianki? miejmy nadzieje, ze dostaniemy do raczek cos, co bedzie choc troszeczke miodne tak, jak pierwszy 'metal' na psx'a. zapowiada sie niezle, ale wszyscy chyba wiemy, ze grafika to nie wszystko. jesli ktos jeszcze nie widzial [jest ktos taki?] screen'ow z nowego tworu hideo kojimy, niech kliknie w ktorys z ponizszych linkow, bo naprawde warto...

'metal gear solid: acid' 1
'metal gear solid: acid' 2
'metal gear solid: acid' 3
'metal gear solid: acid' 4
  • 0

#20 luck1985 Napisany 12 maja 2004 - 16:15

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Everbody ! nie wiem jak wy ale ja to biore w dniu premiery ! http://gry.wp.pl/cor...owinki,10,12837
  • 0

#21 Gość__* Napisany 12 maja 2004 - 16:43

Gość__*
  • Goście
Pierwsze skojarzenie - radio samochodowe ;)
Droogie wrażenie - ta konsolka wcale nie wygląda ładnie =='
le mam nadzieję, że to tylko zdjęcia ;P
  • 0

#22 slave Napisany 12 maja 2004 - 17:07

slave

    Mega Man

  • Narybek
  • 116 Postów:

[...] ta konsolka wcale nie wyglada ladnie [...]

a mnie sie podoba. brakuje mi tylko kolorowych klawiszy [trojkat, kolko, krzyzyk, kwadrat]. reszta jest imho w porzadku, ale o gustach sie nie dyskutuje - jednym przypadnie do gustu, innym - nie. normalka. jak dla mnie to konsolka moze sie juz nie zmieniac. wyglada duzo lepiej niz gba, o ds nie wspominajac [swoja droga - to bedzie dopiero wielka klapa - popatrzcie tylko na screen'y i porownajcie zarowno wyglad samych konsolek jak i gier na nie... ninny sux ;]. fajnie prezentuje sie tez umd z gran turismo - opakowanie natomiast jest troszke za duze. karta pamieci jest ladna [male jest piekne ;], ale pewnie bedzie piekielnie droga - zupelnie jak jej starsza siostra na ps2. jedno jest pewne - warto bedzie sie zaopatrzyc w ta konsolke... szkoda, ze jak zawsze dostaniemy ja na koncu. europe sux!
  • 0

#23 Gresh Napisany 12 maja 2004 - 18:08

Gresh

    Chocobo

  • Narybek
  • 21 Postów:
jak dla mnie wielki wypasik - nowa konsolka sony, tak jak nie jestem pewien czy znow zagosci u mnie stacjonarna konsolka sony - ps3 tak napewno wymysle kaske na psp.
super tylko jedno pytanko, czy ekran bedzie sie czyms przeslaniac, bo jest duzy ( jak cala zreszta konsolka ) i bedzie wrazliwy na rysowanie.

a kolejne pytanie. na e3 2004 pokazano Nintendo DS - nie wyglada dla was troche zabawkowo, troche jak te gierki ruskie:) / japonskie sprzed 20 lat?? troszke halowe jak dla mnie:)
  • 0

#24 luck1985 Napisany 12 maja 2004 - 18:13

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Dlatego powtorzy sie syt z przed prawie 9 lat ! Sony nowa zabawke da na rynek konsol przenosnych i znow wygra SONY ze swym PSP :D Moze wrescie Nintnedo z Game boy;em sie postara ocos lepszego bo naprawde porazka , Panowie z N chyba poczuli sie jak monopoliscie , przeciez przez 10 lat game boy zamienil sie naladniejsza obudowe wersja pocket , pozniej za 10 lecie dali nam colora i wrescie po chyba 13 latach Advance 32 bity ktory nie posiadal podsiwtlenia :/ dopiero SP to zmienil , jezeli PSP bedzie mialo podswietlanie to mozna mowic ze Nintendo ma sie czego bac .
  • 0

#25 Gość__* Napisany 12 maja 2004 - 18:18

Gość__*
  • Goście
Moim zdaniem Sony ze swoim PSP podbije rynek..Tak jak to było z premierą PSX...Wszyscy mowili,ze to sie nie przyjmie...A tu klops..hehe
Opinie swą motywuje tym,że wg mnie rynek przenośnych konsol potrzebuje powiewy świeżości.A niewątpliwie przemiera PSP jest takim powiewem..hehe
A co do samej maszynki....Musze powiedzieć,że wygląda"chłodno"..i baardzo stylowo...I ekskluzywnie(?)...Za sam design PSP już dla mnie wygrało...A jeśli chodzi o"power"...o matko!!...Przecież to kombajn!
Życze Sony sukcesu z nowym dzieckiem!
  • 0

#26 Gość__* Napisany 12 maja 2004 - 18:51

Gość__*
  • Goście
Czy PSP bedzie posiadal wbudowany telefon .
  • 0

#27 Gość__* Napisany 12 maja 2004 - 19:37

Gość__*
  • Goście
Zaczynam wątpić w to czy mieszkam w tym samym kraju co wszyscy tutaj zgromadzeni. Z pewnością cena urządzenia będzie dla mnie sporą przeszkodą, jednak największą będą łysi panowie, którym nieobce jest przywłaszczanie sobie cudzego mienia. Nie wiem czy się zdecyduje na zakup PSP, pokazywanie się w miejscu publicznym z tak drogim sprzetem jest nie na moje nerwy. No chyba, ze zainwestuję jeszcze w jakiś pistolet gazowy. I środki na uspokojenie.
  • 0

#28 luck1985 Napisany 12 maja 2004 - 20:55

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
pablohp racja , wrescie cos innego , chociaz w Japonii jest np WONDERSWAN i nadal chyba posiadaja neo geo pocket , ktory u nas tez byl przez krotki okres czasu . No ale wiadomo wrescie cos innego ! Bo jakbym ujrzal nowego game boya w sklepie z kolejna gra ktora nie zmienia postaci od parunastu lat (MARIO i zbieranie gwiazdek i grzybkow) to juz bym nie kupil GB.
No fakt na miasto bym z tym nie wyszedl , chociaz mi osobiscie za wygodnie sie nie gra w szkole czy w tramwaju raz wzielem , wiecej schizy trzesienia tym bolidem niz pozytku z gry !
A co do telefonu w PSP to nie kupie tego jezeli bedze mial telefon ! N-gage to wedlug mnie porazka , ni telefon ni gra , bardziej zabawka dla dzieci bleeeee PRECZ Z TELEFONEM W PSP
ehehe a co do ceny nie sadze zeby byla wielkim oporem dla nas wiekszosci , przeszkoda beda ceny gier , ktore beda takie jak gry na game boya 200 zl :/ to wtedy bedzie problem , no ale chya w kazdym miescie jest jakis bazar moze uda sie ten czytnik spiracic , to wtedy konsola bedzie schodzila jak buleczki :D i dla nikogo nie bedzie przeszkodaze za takie cos trzeba dac 800 zl np ale za to gry beda za 15 zl :D .........Carty sa tez pirackie , co sie odbija na brak savow wiec nie jest to oplacalne przy Advancie , a taki czytnik bedzie trudno spiracic , mniej wiecej przypomina mi to mini disc !

A co do karty to te ktore widac na zdj czyli MEMORY STICK wcale az takie drogie nie jest takie MEMORY STICK PRO 256 mega mozna miec za jedyne 390 zl :lol: no ale 16 megowa mozna miec za 50 zl 4 megowa za 20 zl .......... mowa o uzywanych memorkach fimry SONY;) jak szalec to szalec hehe
  • 0

#29 Gość__* Napisany 13 maja 2004 - 09:37

Gość__*
  • Goście
telefon w psp..hmm..Sony pewnie wypuści jakąś przystawke dla"opornych"..
Oczywiście nie rozumiem takiego postempowania..Do po co komuś telefon w konsoli...
Jak chcesz sobie pogadać wyciagasz z drugiej kieszeni"komóre" i rozmawiasz....Koniec:)

Co do piratów na psp nie sądze by ktoś szybko wymyślił metode kopiowania gier na psp..
Sony będzie dostawało od developerów gotowe gry na dvd lub innym nośniku,
a później będzie tłoczyć już gotąwą gre na mini-disc(tak przeczytałem)..Czyli mozliwość "przecieku" jest mała
(chyba,ze ktoś przechwyci te dvd...ale co dalej...skoro SONY tłczy mini-disc..)
Mam nadzieje,ze taka polityka przniesie wymierne skutki w postaci dużej ilości sprzedanych gier itd..
  • 0

#30 Gresh Napisany 13 maja 2004 - 17:57

Gresh

    Chocobo

  • Narybek
  • 21 Postów:
a ja bym chcial, zeby rynek konsolowy roznil sie od pocketow niskimi cenami:):)
raczej watpliwe:)
drogie gry - za to tani zakup psp - trza sie godzic:) i kupować:)
  • 0