Skocz do zawartości

Zdjęcie

PSP - pogadanki


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1234 odpowiedzi na ten temat

#91 me&myself Napisany 18 maja 2004 - 19:15

me&myself

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 518 Postów:
Sorry za Oftopa ale Kaxi mała nieścisłość :wink:
N64 sprzedało sie nie w ilości 39 mln tylko 32 (tak przynajmniej podaje oficjalna strona nintendo a to chyba najbardziej wiarygodne źródło) te 7 mln to też spora różnica...
Czy mozna nazwać runkowe poczynania tej konsoli sukcesem? Może i tak ale, widać wyrażną tendecję spadkową jeśli chodzi o hardwere Niny: NES Ok 60 mln SNES 49 mln N64 32 mln, zobaczymy jak poradzi sobie GaCek s tego co sie orientuje to jak narazie nie dobił jeszcze do 20 mln...
  • 0

#92 martines Napisany 18 maja 2004 - 20:06

martines

    Pikachu

  • Narybek
  • 68 Postów:
Wiem, ze nie na temat (a przynajmniej nie do konca), ale moze ktos zna adres jakiejs strony, gdzie mozna sprawdzic ile konsol zostalo sprzedanych.
  • 0

#93 Gość__* Napisany 19 maja 2004 - 06:47

Gość__*
  • Goście
Ja dodam tylko, że sprawdziły się przypuszczenia ekipy IGN. Sony w wywiadzie dla TWSJ przyznało, że pierwszą grywalną wersję gry na PSP pokażą na tegorocznym TGS... Cóż - ładne filmiki :twisted:
  • 0

#94 martines Napisany 19 maja 2004 - 11:55

martines

    Pikachu

  • Narybek
  • 68 Postów:
Tak jak pisalem-historia lubi sie powtarzac :shock:. Najpierw bylo PS2, 60 mln polygonow, grafika jakosci wstawek z gier Square, a teraz...zenada to malo powiedziane.
  • 0

#95 luck1985 Napisany 19 maja 2004 - 12:05

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Dajcie se luz z ta konwersacja , bedzie co bedzie , beda konsole w sklepach , kazdy pojdzie do markeu przetestowac i mozna wtedy podzielic uwage ktory sprzet wypada lepiej .................po zdj filmikach i wogole nie ma co gdybac , trzeba zobaczyc te cacka w akcji , co by bylo , kazdy z tych 2 sprzetow bedzie wymiatac w dla danej firmy w swoj wlasny charakterystyczny sposob .
  • 0

#96 Gość__* Napisany 20 maja 2004 - 15:24

Gość__*
  • Goście
Może, że to będzie offtop, ale wydaje mi się, żę do dyskusji o Nintendo pasuje jak ulał. Według konkurencyjnej gazety (jeśli ktoś będzie kupował, niech wcześniej sprawdzi, w połowie egzemplarzy jakie miałęm w ręcę okładka była do góry nogami w stosunki do reszty numeru) GaCek sprzedał się dotychczas w nieco ponad 17 milionach egzemplarzy.

A co dyskusji DS/PSP... przełożę ją na przyszły rok.
  • 0

#97 Gość__* Napisany 15 kwietnia 2005 - 21:33

Gość__*
  • Goście
Na Tej stronie zobaczycie że Sony na Prawdę ma klasę i wspaniale tworzy klimat wokół PSP. To co tam zobaczyłem po prostu spływało mi po ustach. JAk w takiej konfrontacji wypada NDS???
  • 0

#98 LapTop Napisany 15 kwietnia 2005 - 22:08

LapTop

    Pikachu

  • Narybek
  • 90 Postów:
boże... nie ma konfrontacji bo to dwie ZUPEŁNIE inne konsole nie ma co porównywać :|
  • 0

#99 Gość__* Napisany 15 kwietnia 2005 - 22:10

Gość__*
  • Goście
Wiem jednakże nie weim czy Nina posunęłaby się w tym kierunku z promowaniem DeSa
  • 0

#100 LapTop Napisany 15 kwietnia 2005 - 22:15

LapTop

    Pikachu

  • Narybek
  • 90 Postów:
Reklamy co prawda zbyt dużej nie ma ale chyba nie ma na świecie człówieka który nie słyszał o Nintendo :wink: Konsola sprzedaje sie świetnie a większość tych co grało na GameBoyach murem stoi za Ninny.
  • 0

#101 Gość__* Napisany 15 kwietnia 2005 - 22:26

Gość__*
  • Goście
Gdzies juz mialem linka do tej stronki ale mi znikl... thx :)
  • 0

#102 xell Napisany 15 kwietnia 2005 - 22:43

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 326 Postów:
Fajnie, ale dalej jakoś nie zależy mi specjalnie, żeby choćby wypróbować tę grę. NDS ciekawi mnie dużo bardziej.

Zresztą,co by tu nie mówić, do wiekszości ludzi chyba jednak bardziej trafia mniej subtelna kampania reklamowa. (taczin' is gud na piersiach chyba ma większą siłę przebicia)

Oglądał z was ktoś reklamę NDS we francuskiej telewizji? Jak dla mnie też niezła była.
  • 0

#103 Gość__* Napisany 20 kwietnia 2005 - 16:19

Gość__*
  • Goście
co tu dużo pisać NiNy chyba poniesie klęske :cry:.........chociaż kto wie??, może Nintendo coś jeszcze wymyśli na swoja dwu monitorową przenośną konsolke
  • 0

#104 LapTop Napisany 20 kwietnia 2005 - 16:36

LapTop

    Pikachu

  • Narybek
  • 90 Postów:
Jak coś co odniosło sukces może ponieść klęske? Dopiero wystartowały obie konsolki więc nie ma co gadać o klęsce bo obie konsole zapewne nie pokazały jeszce nawet połowy swoich możliwości.
  • 0

#105 Kasej Napisany 20 kwietnia 2005 - 16:39

Kasej

    Mega Man

  • Narybek
  • 97 Postów:

co tu dużo pisać NiNy chyba poniesie klęske :cry:.........chociaż kto wie??, może Nintendo coś jeszcze wymyśli na swoja dwu monitorową przenośną konsolke


Ja bym nie przekreślal szans DS'a bo popierwsze PSP nie ma jeszcze w Europie a po drugie jego cena będzie mało konkurencyjna w porównaniu do DS'a.
Dotego Niny jak mało kto zna sie na handheldsach i myśle że nie da za wygraną, ma za sobą przecież wiele wspaniałych patentów i co najawżniejsze wielu producentów, którzy są wierni Niny przynajmniej jeśli chodzi o konsole przenośne.
  • 0

#106 Gość__* Napisany 20 kwietnia 2005 - 16:50

Gość__*
  • Goście

Ja bym nie przekreślal szans DS'a bo popierwsze PSP nie ma jeszcze w Europie a po drugie jego cena będzie mało konkurencyjna w porównaniu do DS'a.
Dotego Niny jak mało kto zna sie na handheldsach i myśle że nie da za wygraną, ma za sobą przecież wiele wspaniałych patentów i co najawżniejsze wielu producentów, którzy są wierni Niny przynajmniej jeśli chodzi o konsole przenośne.


no ja mam nadzieje że ci producenci dalej będą jej wierni, bo życze tej konsoli jak najlepiej i żeby sie utrzymała jak najdłużej na rynku

p.s wszyscy wiemy jak było z Nintendo 64 i Dreamcastem :cry:
  • 0

#107 Gość__* Napisany 26 kwietnia 2005 - 01:04

Gość__*
  • Goście

London, 26 April 2005 – Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) today announced that its highly anticipated PlayStation� Portable handheld entertainment system will be launched in Europe on 1st September 2005.

Following the success of the PlayStation Portable launches in Japan and the USA, PlayStation Portable will go on sale in the European PAL territories on 1st September 2005, available in a single version Value Pack, priced at €249 (Ł179). The PlayStation Portable Value Pack contains an added-value package of accessories and entertainment content, including the PlayStation Portable system with a protective pouch, 32MB Memory Stick Duo™, Battery Pack, Headphones with Remote Control,
AC Adaptor, Wrist Strap and a video/music/game sampler Universal Media Disc™
(UMD™) including several non-interactive game demos. A copy of Spider-Man 2, on UMD Video will be available free of charge to early purchasers of PlayStation Portable, who register their PlayStation Portable and order their Spider-Man 2 UMD Video through http://www.yourpsp.com, the official SCEE web portal for PlayStation Portable.

PlayStation Portable features a 4.3-inch, 16:9 widescreen TFT LCD that displays full
colour (16.77 million colours) on a 480 x 272 pixel high-resolution screen. PlayStation Portable also comes complete with built-in stereo speakers, exterior headphone connector and a range of input/output connectors such as USB 2.0 and 802.11b Wireless LAN, enabling users to connect to the Internet and play online via a Wireless Network. Up to 16 PlayStation Portable systems in the vicinity can also be connected to each other directly in Ad Hoc Mode, allowing for Wireless head-to-head competition. In addition, Wireless capabilities will allow software and data to be downloaded to PlayStation Portable and saved onto a Memory Stick Duo. PlayStation Portable uses a newly-developed proprietary storage medium named Universal Media Disc (UMD). This high-capacity optical disc is the next-generation compact storage media, and although only 60mm in diameter, a UMD can store up to 1.8GB of digital data – more than three times the data held on a CD-ROM. A broad range of digital entertainment content such as high quality 3D games, music, movies, video clips and other media can be distributed on UMD.

“PlayStation Portable will revolutionise portable entertainment, giving users the
freedom to play full 3D games, watch movies, listen to music and connect wirelessly on their terms, wherever and whenever they wish to do so,” said David Reeves, President of SCEE. “More than ever, today’s consumer demands access to their personal entertainment outside the home, without compromising quality. With more than 100 PlayStation Portable game titles currently in development worldwide, and the ability to download and listen to music, and view feature films with breathtaking screen quality, PlayStation Portable lets users control their entertainment options, all in a single package.”


chyba kupie NDS :|
  • 0

#108 Danteusz Napisany 26 kwietnia 2005 - 09:01

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:

chyba kupie NDS :|

Dobrze myślisz. Kup teraz DS, będziesz miał w co grać przez wakacje, a wiadomo że na handheldach najlepiej gra się podczas wycieczek itp. We wrześniu sprzedasz DS i kupisz PSP.
  • 0

#109 Ryo-San Napisany 26 kwietnia 2005 - 10:50

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
kochane Sony..po raz kolejny pokazuje jak klient sie dla nich liczy...
no nic wyciagam w ich strone ręke i pokazuje im srodkowy palec..
niech spiepszają frajerzy...
  • 0

#110 Danteusz Napisany 26 kwietnia 2005 - 10:57

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:
Jakbyś nie skomentował takiego posunięcia Sony to byłbyś chory :wink:
  • 0

#111 LapTop Napisany 26 kwietnia 2005 - 11:19

LapTop

    Pikachu

  • Narybek
  • 90 Postów:
A to stolce :| tak jakby Europa była gorsza :evil:
  • 0

#112 Yoori Napisany 26 kwietnia 2005 - 11:33

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:
To przez to, że nie nadążają z produkcją bo hamburgery i japońce wykupują wszystko :?: Jak tak to mogli by wybudować nowa fabryke.
  • 0

#113 Gość__* Napisany 26 kwietnia 2005 - 12:05

Gość__*
  • Goście
kuwa fak...
do września to 90 % ludków sobie sprowadzi i to ne tylko w pl.. [[allegro 1300 VP z grą.. a we wrześniu 249 euro za waluje jak w usa.. ne wielka różnica.. :/ ]]

i potem wiecie jak będzie wygladać premiera czego kolwiek innego??

sony: bo nam sie w euro sprzedfało 10.000 psp... ne ma sensu tu handlować..
PS3 premiery w euro ne będzie :)
tak jak i psp2 i w ogóle sprzetu sony :/

lanie na klienta prosto w twarz..

sony daje dupy.. :/
  • 0

#114 Gość__* Napisany 26 kwietnia 2005 - 12:06

Gość__*
  • Goście
Buhahaha... 250euro? :lol: Bardziej opłaca mi się z USA ściągnąć... czy oni są tacy głupi, że myślą, że zapłace więcej za to samo? :lol:
  • 0

#115 Gość__* Napisany 26 kwietnia 2005 - 12:26

Gość__*
  • Goście
nie wiem czy sie oplaca czekac... DS tez fajna konsolka...
  • 0

#116 Gość__* Napisany 26 kwietnia 2005 - 12:40

Gość__*
  • Goście
Od września to już niedaleko do premiery Xbox 360...
  • 0

#117 Danteusz Napisany 28 kwietnia 2005 - 21:48

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:
To jest temat w którym możecie prowadzić luźne dyskusje na temat handhelda Sony.
  • 0

#118 xell Napisany 28 kwietnia 2005 - 22:24

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 326 Postów:
Śmierć tematom ogólnym
  • 0

#119 Danteusz Napisany 28 kwietnia 2005 - 22:34

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:
Wolę tematy ogólne niż takie gdzie ktoś zadaje jedno głupie pytanie. Na forum PE się sprawdziły więc dałem je tutaj.
EDIT:
Scaliłem 2 tematy więc niektóre wypowiedzi mogą trochę nie pasować do siebie.
  • 0

#120 Gość__* Napisany 02 maja 2005 - 09:39

Gość__*
  • Goście
E tam. MAm już połowę sumy na PSP (około 7 stów) i do początku wakacji będe miał resztę. tak więc sprowadzę ze stanów lub JAponii. NIe ma mocnych jestem na tego handhelda mocno napalony :)

A wiecie może cos o możliwym łączeniem się z netem poprzez PSP i chatowaniu???
  • 0