Skocz do zawartości

Zdjęcie

NDS - pogadanki


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1045 odpowiedzi na ten temat

#91 BeSOS Napisany 02 czerwca 2005 - 20:53

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
co i tak jest za dużą cena za konsolke z małą ilościa gier a na dodatek wiekszosc z nich jest albo słaba albo srednia. Na to co najciekawsze trzeba czekac do końca roku.

BTW, co z czarnym DSem???Bedzie w Europie czy nie? Kupiłbym sobie z Elektroplanktonem :mrgreen:
  • 0

#92 Danteusz Napisany 02 czerwca 2005 - 21:01

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Mnóstwo ciekawych gier wyjdzie w wakacje.

Jedynek:Czasami korci mnie opcja edytuj w prawym górnym rogu twoich postów ;)
  • 0

#93 Gość__* Napisany 02 czerwca 2005 - 21:10

Gość__*
  • Goście
Jutro zapewne zakupię DSa! Jednak nadal dostrzec nie mogę ciekawych pozycji na horyzoncie... dante, podasz listę nadchodzących killerów? Byłbym bardzo wdzięczny.
  • 0

#94 BeSOS Napisany 02 czerwca 2005 - 21:23

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

dante, podasz listę nadchodzących killerów? Byłbym bardzo wdzięczny.


ja również. mam nadzieję, że starczy Ci miejsca na wymienienie tych wszystkich hiciorów :>

I odpowiedz co z tym czarnym DSem. Ja nie jestem w temacie, nie szukam wiadomości o DS, a pewnie już coś o tym wiadomo. I tym razem sie nie nabijam, bo naprawde interesyje mnie ten czarny DS :D

I Dante, nawet nie waż się edytowac moich cennych postów :mrgreen: . Ciesz sie, że zaglądam do twojego działu, bo tak to byłoby tu jeszcze ciszej :>
  • 0

#95 Gość__* Napisany 02 czerwca 2005 - 21:35

Gość__*
  • Goście
Nie przeginaj 1qaz1q. Jeszcze jest na tym forum pare osób doceniających magię kieszonsolek :) A ja DSa jednak kupuję jutro, wraz z SMB64 DS :)
  • 0

#96 Danteusz Napisany 02 czerwca 2005 - 22:05

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Czerwiec
03 - Ridge Racer
05 - Splinter Cell Chaos Theory
24 - Another Code: Two Memories

Lipiec
05 - Bomberman DS

Sierpień
XX - Lost In Blue (tytuł roboczy)

Advance Wars: Dual Strike
22 sierpnia 2005

GoldenEye: Rogue Agent
czerwiec 2005

Kirby: Canvas Curse
13 czerwca 2005

Meteos
27 czerwca 2005

Nintendogs (to specjalnie dla Mr. 1 8) )
22 sierpnia 2005

Nie jestem pewien czy wszystkie daty są aktualne i czy dotyczą Europy, ale od czego jest import :?: :D
  • 0

#97 BeSOS Napisany 02 czerwca 2005 - 22:14

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
A co z Elektroplanktonem? /nie nabijam się :) / Nie mają zamiaru go wypuścić w tym roku :?: . A z wymienionych gier widze tu tylko /dla mnie/ Splinter Della/ 8) / i Another Code. Jeszcze meteos mnie ciekawi, bo Famitsu chyba jakąś niezłą note jej wystawiło, ale oprócz tego to raczej średnie gry się szykują. A Nintendkundle faktycznie są świetne :wink:
  • 0

#98 Gość__* Napisany 02 czerwca 2005 - 22:22

Gość__*
  • Goście
Mnie interesuje to samo co 1qaz1q. Oprócz Nintedpsów. :D Ale pamiętajcie: Advance Wars+ Final Fantasy+ V-Jurek 8)
  • 0

#99 Danteusz Napisany 02 czerwca 2005 - 22:24

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
1: A co z Advance Wars?
  • 0

#100 BeSOS Napisany 02 czerwca 2005 - 22:29

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Dante, nie spamuj. Mam cie przywołac do porządku :wink: I to jeszcze we własnym dziale :>

Mnie AW nie interesuje, bo:

1)nie grałem na GBA
2)z tego co czytałem wersja na DS:

a) nie rózni sie za bardzo graficznie(co nawet widac) od wersji na GBA
b)nie wnosi wiele nowego w porównaniu z wersja na GBA

Lost in blue to rozumiem ten Robinson :wink: Też może być ciekawa jeśli dobrze wykorzystają touchscreen. Na screenach wyglada średnio, ale może grywalnośc będzie dobra.

BTW, wkurzają mnie wszędobylskie piksele w grach na DS. czemu nie ma rozmywania tekstur??????? :mrgreen:
  • 0

#101 Danteusz Napisany 02 czerwca 2005 - 22:35

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Nie spamuję :)
1)Żałuj
2)
a)grafika tu nie ma znaczenia
b)zmian jest sporo, zajżyj do tematu o AW DS
  • 0

#102 BeSOS Napisany 02 czerwca 2005 - 22:46

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Haha, juz wiem na co teraz czekam na DS :mrgreen: Na Mario&Luigi 2 :mrgreen: Myślałem na poczatku, że to bedzie na GBA, ale widzę, że jednak na DS. No prosze, nice surprise :wink: Tylko, że pewnie jeszcze dużo czasu do premiery.
  • 0

#103 Danteusz Napisany 03 czerwca 2005 - 09:02

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
No to teraz musisz zmienić avatar z Aśki na wąsatych hydraulików :mrgreen:
  • 0

#104 zdemen Napisany 03 czerwca 2005 - 11:06

zdemen

    Link

  • Forumowicze
  • 353 Postów:
OMG DS coraz lepiej sprzedaje sie w japonii chociaz ja tam wcale nie widze jakis wyrabanych w kosmos gier dziwna ta Japonia (ale to juz wszyscy wiedza)
  • 0

#105 Danteusz Napisany 03 czerwca 2005 - 11:20

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
DS 39,687 (903.498) [2 400 094]
PS2 35,143 (957 469)
PSP 21,996 (902.191) [1 374 443]
GBASP 10,103
GC 2,512
GBA 235
Xbox 161

DS prześcignął w sprzedaży tegorocznej PSP, nikt już nie może powiedzieć że jest to sopwodowane wcześniejszym startem czy brakami w dostawie.
  • 0

#106 zdemen Napisany 03 czerwca 2005 - 11:21

zdemen

    Link

  • Forumowicze
  • 353 Postów:
Teraz zaczekajmy na pokemony i zobaczymy na ile ds wyprzedzi psp :mrgreen:
  • 0

#107 BeSOS Napisany 03 czerwca 2005 - 11:49

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

DS prześcignął w sprzedaży tegorocznej PSP, nikt już nie może powiedzieć że jest to sopwodowane wcześniejszym startem czy brakami w dostawie.


W sumie najpeirw sprzedaż DSa w Japonii wzrosła po wprowadzeniu nowych kolorów. Pamietam bo patrzyłem na dane ze sprzedazy w tamtym okresie. Ale tak naprawdę, to Nintenkundle miały najistotniejszy wpływ na lepszy popyt na Dual Screena. ja to sie ciesze, bo to oznacza wiecej kasy dla N a co za tym idzie - /mam nadzieję/ wiecej nowych gier :) . Teraz ciekawi mnie jeszcze jak bedzie się sprzedawał Micro :wink:
  • 0

#108 Danteusz Napisany 03 czerwca 2005 - 12:06

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Rozumiem że wspomożesz Nintendo kupując DS wraz z Nintendogs? :mrgreen:
  • 0

#109 Gość__* Napisany 03 czerwca 2005 - 14:58

Gość__*
  • Goście

BTW, co z czarnym DSem???Bedzie w Europie czy nie? Kupiłbym sobie z Elektroplanktonem

Mam ochote zrobic tak samo, ale zanim czarny DS sie u nas pojawi... chce grac w wakacje :P
BTW. Wydaje mi sie, ze Winning Eleven ma pojawic sie w tym roku...
  • 0

#110 BeSOS Napisany 03 czerwca 2005 - 14:59

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Rozumiem że wspomożesz Nintendo kupując DS wraz z Nintendogs?


Zajmij sie lepiej swoim Marianem na DS-a :>. Nigdy nie kupie Nintendogs z własnej woli :D No chyba, że znajde na Allegro za 30 zł, to wtedy biorę w ciemno i sprzedaje z zyskiem :mrgreen: Natomiast bardzo kusi mnie Metroid i jesli tryb dla jednego gracza bedzie przypominał singla z MP na GCN to wtedy nie będę miał wyjścia.

Oprócz Metroida jak juz wspominałem Golden Sun 3 /o ile powstanie/ bedzie kolejnym powodem aby kupić DS-a. Nie wyobrazam sobie aby taki Dante mógł grać w to cudo a ja nie :>

A z posoztałych tytułów to tylko Elektroplankton i M&L 2 z naciskiem na ten pierwszy :mrgreen: Z checią bym sobie własną muzyczke zrobił :wink:
  • 0

#111 Ganon Napisany 03 czerwca 2005 - 15:51

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Dual screen to konsola bardzo fajna, na prawde. Tylko, ze nie ma na razie w co grac. Pogralem troche w Wariana i Mariana, i nie mialem zamiaru kontynuowac przygody z dwuekranowym handheldem. Po prostu nie ma na niego zadnych killer appow, ktore przyciagnelyby mnie do konsoli na dlugo i caly czas trzymaly poziom. Ale to sie zmieni wraz z nadchodzacymi wakacjami. Wtedy wyjdzie kilka swietnych tytulow i DS zagosci w moim domku(w podrozy tez;] na dluzej.
  • 0

#112 Danteusz Napisany 05 czerwca 2005 - 12:28

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:

Tytuły przeznaczone na konsolę kieszonkową PSP cieszą się w Japonii względnie małym zainteresowaniem. Tylko czterem udało się wejść do pierwszej pięćdziesiątki najchętniej kupowanych gier w ostatnim tygodniu maja. Tymczasem dla konkurencyjnego DS sytuacja wygląda dużo lepiej.

Nintendo ma niemałe powody do zadowolenia. Aż sześć tytułów na ich kieszonkową konsolę weszło do pierwszej dwudziestki najchętniej kupowanych gier, z czego dwa trafiły do top 10. Sztuka taka nie powiodła się ani jednej produkcji przeznaczonej na PSP. Gorsza sytuacja Sony nie bierze się na pewno z ilości przeznaczonych na PSP tytułów. Jest ona prawie identyczna dla obu konsolek - 39 dla PSP i 37 dla DS. Zapewne więc te przeznaczone na DS są zwyczajnie lepsze.

Również sprzedaż samego PSP wygląda marnie w porównaniu do osiągnięć Nintendo. Właśnie dzięki grom. W tydzień po premierze Nintendogs, hitowego tytułu przeznaczonego na DS, sprzedaż konsolki przekroczyła łączną sprzedaż PSP i PlayStation 2 w tym samym okresie. Wyraźnie więc widać, że od specyfikacji i możliwości technicznych urządzenia ważniejsze są dostępne nań gry. Bo co z tego, że PSP to sprzęt potężniejszy od DS, skoro brakuje tytułów, które wzbudzałyby zainteresowanie jego możliwościami?

Z obecnego stanu rzeczy można próbować wyciągnąć pewne wnioski na przyszłość. Nintendo już jakiś czas temu zapowiedziało, że w przypadku konsoli następnej generacji Revolution ma zamiar większy nacisk położyć właśnie na gry niż na możliwości samego sprzętu. Zresztą, wystarczy spojrzeć na wypowiedzi pana Shigeru Miyamoto, o których pisaliśmy rano. Kto wie, czy taka strategia nie okaże się korzystniejsza, tak jak dzieje się w przypadku DS.


  • 0

#113 BeSOS Napisany 06 czerwca 2005 - 20:11

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Bo Japońce to dziwny naród. Wszystko co nie podoba sie w Euro/USA to oni łykają jak pelikany. Nie chodzi mi o DS-a, bo z tego co wiem, sprzedaje się dobrze tez na innych kontynentach, ale gry w Japonii sa naprawde dziwne. Może faktycznie Japończycy maja już dosyć normalnych gier i wolą smyrac elektroniczne pieski po zadkach :wink:
  • 0

#114 Danteusz Napisany 06 czerwca 2005 - 20:16

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Jedynek, jak zagrasz w minigierki w Mario to zrozumiez ;)
  • 0

#115 BeSOS Napisany 06 czerwca 2005 - 20:18

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Danteusz, niestety nie zagram. Jak już bedę miał DS-a Black z Elektroplanktonem to nie sięgne po Mariana- już raz go przeszedłem na wszelkie możliwe sposoby a te kilka mini gierek i dodatkowych gwiazdek nie bardzo mnie kusi :wink:
  • 0

#116 Danteusz Napisany 06 czerwca 2005 - 21:04

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Zawsze pozostaje Wario Ware i Feel the Magic :D
  • 0

#117 Gość__* Napisany 08 czerwca 2005 - 17:39

Gość__*
  • Goście
Od piątku jestem szczęśliwym posiadaczem NDSa. Konsolka ładniutka, PSP bije design NDSa, ale mimo to Dual jest bardzo ładny. Fajnie się bawi touch screenem, mój launch title to Mario 64, którego nie miałem okazji sprawdzić na N64, jak z resztą żadnej innej gry na tą konsolkę :( . Ultima mi nie dodała dema Metroida, ale to pewnie dlatego, że trochę zalatani byli jak po konsolkę przyjechałem, bo właśnie dostawa była. NDSów :wink: Ale konolka spoks, Dante- mini gierki w Mario ROXX 8) Teraz se kupię WarioWare, potem Castelwanie, potem AW DS, potem Viewtiful Joe, potem Fajnala...buhaha :twisted: :wink:
  • 0

#118 Danteusz Napisany 08 czerwca 2005 - 17:52

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Gooner, możesz zostać moim Padawanem :D
  • 0

#119 Gość__* Napisany 11 czerwca 2005 - 18:08

Gość__*
  • Goście
Zastanowię się... :) Tylko że ja już jestem Mistrzem 8) (Zeusa-Nelsona jakby się kto pytał)
:lol: - komentarz do podpisu Jedynka i twojego :wink:

A żeby nie offować- gdzie można zakupić folijki na ekraniki? bo mi się niemiłosiernie brudzą :cry: I czym je czyścić?
  • 0

#120 Danteusz Napisany 11 czerwca 2005 - 19:14

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Folie są na Allegro, bierz bezklejowe.
Ja i Jedynek prowadzimy dialog na różnych płaszczyznach :)
  • 0