Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gears Of War 3


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
483 odpowiedzi na ten temat

#1 grisza1010 Napisany 09 kwietnia 2010 - 12:11

grisza1010

    Pikachu

  • Narybek
  • 76 Postów:
Panowie, oficjalnie możemy chyba już gdybać o Gears of war 3.

Wszystko za sprawą tego :

Dodany obrazek


Jest to fotka z naszego dasboardu. Także jak wejdziecie to nie zdzwiwcie się:) I pamiętajcie to nie primma aprilis. Gearsy wychodzą w kwietniu 2011 roku!!!!!!!!!
  • 0

#2 MaxVarEmreis Napisany 09 kwietnia 2010 - 12:29

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
Czyli jak zwykle u MS, tajemica się nie utrzymała :D
No i miałem rację w ostatnich odcinkach Epic Fail.

Z informacji odnośnie GoW3, to wiadomo: że będziemy mieli do czynienia z podwodnymi lokacjami, egzoszkieletami dla COG, nowym typem przeciwnika z mackami ( może nas dosięgnąć za osłoną), jakąś bronią penetrującą powierzchnie ziemi (tym razem to my będziemy mogli dosięgnąć przeciwników znajdujących się za osłonami).
http://www.vg247.com...water-missions/

Patrzac też na ostatnią prezentację sinilka Epic nalezy się spodziewać dzunglii.
  • 0

#3 grisza1010 Napisany 09 kwietnia 2010 - 12:31

grisza1010

    Pikachu

  • Narybek
  • 76 Postów:
Dodam tylko, że zakładka zapewne znikła z naszych dashboardów. Według Kotaku przynajmniej. Zapewne okazało się, że znów znalazła się ciamajda która zbyt wcześnie wrzuciła fotkę. No ale dla nas to o dwa dni mniej czekania:)
  • 0

#4 ACZ Napisany 09 kwietnia 2010 - 12:33

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 145 Postów:
Czyli tak jak podejrzewałem. Tylko naiwniacy liczyli na grę PCF.
  • 0

#5 b0dz1o Napisany 09 kwietnia 2010 - 12:34

b0dz1o

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 652 Postów:
Łeee, myślałem, że Cliffy zapowie nowe Shadow Complex :razz: Dobrze, że się wyjaśniło, co ukrywa Epic, bo po wyjętej z dupy końcówce drugich Gearsów i skaprawionym multi liczyłem na szybką rehabilitację
  • 0

#6 MaxVarEmreis Napisany 09 kwietnia 2010 - 12:45

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Czyli tak jak podejrzewałem. Tylko naiwniacy liczyli na grę PCF.

Mówiłem o tym w ostatnim odcinku EF :^^: Ja się znam na rzeczy.

Osobiście ciesze się, że to nie gra PCF. GoW3 wiadomo, że zmasakruje, a ten ichni Bulletstorm, ciort wie :)
  • 0

#7 fingus Napisany 09 kwietnia 2010 - 13:18

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Ja mam nadzieję, że w trójce dopracują nieco singla z coopem coś pod wzór RE5, który był znakomity. Kampania w girsach była "na raz", poza wyższym poziomem trudności nic już nowego nie oferowała. Nie mówię, że koniecznie muszą robić system rozwijania broni jak w Residencie, ale rozbudowanie departamentu znajdziek, odblokowywanych bonusów, oceny za skuteczność, celność, czas czy co innego. Coś, co skłaniałoby do kolejnego przejścia, śrubowania wyników. No i niech zrobią coś z hordą, żeby miała coś o co warto walczyć.
  • 0

#8 grisza1010 Napisany 09 kwietnia 2010 - 13:30

grisza1010

    Pikachu

  • Narybek
  • 76 Postów:
Powiem szczerze że takie uatrakcyjniacze typu : żyłowanie wyników danych stage'ów to bardzo dobry pomysł. Mogliby wprowadzić coś na zasadzie Devil May Cry i ocen końcowych.

Także chciałbym aby Co-op był dużo bardziej dopracowany. Może poszliby krok do przodu i jakoś wygenerowali kod pozwalający na przejście kampanii we czwórkę a gdy by nie było czwróki to odpowiednio mniejszą liczbą graczy.

No i oczywiście mam nadzieję, że końcowy boss będzie „ciut" trudniejszy niż ten z drugiej części:)
  • 0

#9 Aras Napisany 09 kwietnia 2010 - 15:07

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
ja jestem za tym, zeby gra nie kończyła się poniżej 10h. błagam.
  • 0

#10 cwany-lis Napisany 09 kwietnia 2010 - 18:17

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:

ja jestem za tym, zeby gra nie kończyła się poniżej 10h. błagam.


kampania ? masy tego nie przejdą ...

ja chcę jeszcze więcej EPIKI 111!!!

pewnie tym razem pocisną aczika Seriously 3.0 za 1 000 000 fragów :lol:
  • 0

#11 Ryan Napisany 09 kwietnia 2010 - 19:07

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

żyłowanie wyników danych stage'ów to bardzo dobry pomysł

Dlatego Bóg stworzył Perfect Dark. :lukam:
  • 0

#12 Texz Napisany 09 kwietnia 2010 - 19:22

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Dlatego Bóg stworzył Perfect Dark. :lukam:

A później Viva Pinata...

Gearsy, fajnie. Zrobią z tego pełną minigierek grę dla casuali, gdzie dzięki sile Natala będziemy własnoręcznie cięli Locustów w rytm skocznych utworów jakiejś jPopowej gwiazdeczki :klaszcze:
  • 0

#13 fingus Napisany 09 kwietnia 2010 - 19:46

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 905 Postów:
Latające ludki też coś mają do pokazania. http://www.gram.pl/n...e_wszystko.html Blesiński nie chciał ich przyćmić rewelacjami na temat Gearsów, stąd taka kolejność wystąpień. ;)
  • 0

#14 117 Napisany 13 kwietnia 2010 - 05:38

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
late night sie wlasnie zaczal... 12.40 am w NY
  • 0

#15 Scorpio Napisany 13 kwietnia 2010 - 07:15

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:


Debiutowy trailer. Trzyma poziom, naprawdę :) Da się z niego wyciągnąć dziewczynę w drużynie, mackowate potworki i pozostający dłużej napis The End, być może oznaczający koniec serii, lub choć danej opowieści z świata Sery. Klimat bez efektów naprawdę dobry, grafika też podskoczyła (bez zdziwienia w sumie). Jest rozwałka, jest na co czekać :D
  • 0

#16 Marbel Napisany 13 kwietnia 2010 - 08:38

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 283 Postów:
Zwiastun całkiem fajny, klimatyczny. Dom z brodą wygląda nieźle :) Rozumiem, że ci spopieleni ludzie to wynik wybuchu pod koniec dwójki, tak? Niedokładnie pamiętam już fabułę.
Bardzo nie pasuje tu ta blondynka/blondyn w pewnym momencie. Normalnie jakby postać z FF przeskoczyła do Gearsów... Nie podoba mi się. Jeszcze brakuje jej gigantycznego miecza i jakichś demonów :/
  • 0

#17 Aras Napisany 13 kwietnia 2010 - 08:45

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
Blondynka może się sprawdzić, choć jak znam życie to będzie ona partnerką Doma - czyli epic będzie kombinować jak ją zrobić na tyle silną by mogła walczyć, a mimo to na tyle ponętną by mogła się komukolwiek spodobać... co ani trochę do tematyki gearsów mi nie pasuje. Przynajmniej narazie.

poznaliśmy tylu twardych, 130 kilowych facetów, kombatantów, przeżartych wojną, że kobieta 'trochę' do ich drużyny nie pasuje. Nawet jeśli to będzie G.I. Jane 2.0
  • 0

#18 Gość_Ins_* Napisany 13 kwietnia 2010 - 08:46

Gość_Ins_*
  • Goście
Ta blondynka to Anya :smile:

PS. Bedzie co-op na 4 osoby, hell yeah :twisted:
  • 0

#19 Scorpio Napisany 13 kwietnia 2010 - 08:49

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Właśnie!

Jeb**ć emancypację i estrogen w tym wypadku! Gearsy to czysty testosteron, z którego Leonidas mleczko wyssał na swą SPARTAAA! Powinni być przypakowani, byczy faceci z wyrokiem śmierci na 5 systemów za samą mordę. A nie panienka :/
  • 0

#20 Ryan Napisany 13 kwietnia 2010 - 09:52

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Czepiacie się laski. Może ją tylko eskortują? Miała być bez broni i w bikini? Pojawia się trzecia rasa: Lambent (Jarzeńce?). Ogólnie fajna sprawa.
  • 0

#21 MaxVarEmreis Napisany 13 kwietnia 2010 - 10:09

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Czepiacie się laski. Może ją tylko eskortują? Miała być bez broni i w bikini? Pojawia się trzecia rasa: Lambent (Jarzeńce?). Ogólnie fajna sprawa.

Nie, laska to Anya. Potwierdzone info. Podobno książki mają ukazywać jej przemianę z sekretarki w COGa. Jest podobna do Katee Sackhoff. Kto wie, może to nawet ona :)

Lambent pojawiają się już w drugiej cześci. Mamy do czynienia z wojną domową u Locustów. IMO stawiam na podobny rozwój wypadków jak w Halo 3. Locust będzie walczył po "naszej" stronie. Dobrze się to komponuje z informacją o co-opie.
  • 0

#22 Ryan Napisany 13 kwietnia 2010 - 10:16

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

Nie, laska to Anya. Potwierdzone info. Podobno książki mają ukazywać jej przemianę z sekretarki w COGa. Jest podobna do Katee Sackhoff. Kto wie, może to nawet ona :)

Wcale nie jest podobna. Sackhoff (której, tak na marginesie, nie trawię) ma trochę mięsa na kościach a Anya jest szczupłą podszewką, która dobrze pracuje pod biurkiem. Mimo wszystko uważam, że to może się udać, bo niby czemu nie?

Lambent pojawiają się już w drugiej cześci.

Tak to jest jak się grę odpalało wyłącznie dla Hordy. ;)

IMO stawiam na podobny rozwój wypadków jak w Halo 3. Locust będzie walczył po "naszej" stronie. Dobrze się to komponuje z informacją o co-opie.

Oby nie, to tak wyświechtany motyw że aż pała mała.
  • 0

#23 MaxVarEmreis Napisany 13 kwietnia 2010 - 10:25

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Wcale nie jest podobna.

Dodany obrazek
Dodany obrazek
Jest podobna :)
I też jej nie trawię :^^:
  • 0

#24 Ryan Napisany 13 kwietnia 2010 - 10:28

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Dodany obrazek

Nie jest podobna. Koniec dyskusji. ;P
  • 0

#25 MaxVarEmreis Napisany 13 kwietnia 2010 - 10:31

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Nie jest podobna. Koniec dyskusji. ;P

Ale co mi wyskakujesz z morda z drugiej części :)
Ta zmiana pomiędzy modelami postaci w drugiej i trzeciej czesci działa tylko na korzyść mojej teorii :] I sam dobrze o tym wiesz :P
  • 0

#26 vagrant3 Napisany 13 kwietnia 2010 - 10:35

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Podobno książki mają ukazywać jej przemianę z sekretarki w COGa.

Jak to brzmi.

Trailer w ogóle mnie nie powalił. Byle jaki. Kampania i tak będzie pewnie fajna. Najważniejsze żeby multi dawało tak fun jak w jedynce (ale sam w to nie wierzę).
  • 0

#27 Ryan Napisany 13 kwietnia 2010 - 10:35

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

Ale co mi wyskakujesz z morda z drugiej części :)
Ta zmiana pomiędzy modelami postaci w drugiej i trzeciej czesci działa tylko na korzyść mojej teorii :] I sam dobrze o tym wiesz :P

A wcale że nieeee! Rozmazana twarz z filmiku nie obrazuje dobrze tego jak będzie Anya wyglądała w grze. To że ma fryzurę na Starbuck nic nie znaczy. :P
  • 0

#28 b0dz1o Napisany 13 kwietnia 2010 - 10:36

b0dz1o

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 652 Postów:

Lambent pojawiają się już w drugiej cześci. Mamy do czynienia z wojną domową u Locustów.


Ale w dwójce Lambent nie bardzo odróżniali się od "zwykłych" Locustów(no, poza Brumakiem i takimi pojedynczymi przypadkami). Teraz mają być silniej zmutowani od kontaktu z imulsją.

Epic jak zwykle ze świetnym trailerem
  • 0

#29 MaxVarEmreis Napisany 13 kwietnia 2010 - 10:40

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
http://www.gamersyde...er-9184_en.html
720p :)

Na końcu widać, że Locust ostrzeliwuje te pseudo Acrid'y. Jak w mordę strzelił mam ze wszystkim racje :^^:
  • 0

#30 ACZ Napisany 13 kwietnia 2010 - 11:23

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 145 Postów:
Trailer totalnie bez polotu, kiepski.

I przestańcie w końcu nerdy robić jakieś tu rozkminy fabularne, wbijcie sobie w końcu do pały, że gry akcji mają proste fabuły jak budowa cepa, przestańcie w końcu doszukiwać się jakichś smaczków i drugiego dna. Wsadzili babkę, aby było urozmaicenie w stosunku do poprzednich części, takie są fakty i koniec tematu. Rzygać mi się chce na te wasze nerdowe rozkminy kim była w przeszłości, dlaczego jest w drużynie itp. Już się widzę powoli zbiera tu śmietanka haloboyów co teraz będą rozkminy robić nad fabulą girsów3, OLO. Dla mnie mogą tam wsadzić nawet ze 3 zdziry i zostawić samego Markusa, ważne, aby gra była za***ista i dobrze rzezało się piłą, resztę mam w d*pie.
  • 1