Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gears Of War 3


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
483 odpowiedzi na ten temat

#31 burnstein Napisany 13 kwietnia 2010 - 11:41

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 124 Postów:

Trailer totalnie bez polotu, kiepski.

I przestańcie w końcu nerdy robić jakieś tu rozkminy fabularne, wbijcie sobie w końcu do pały, że gry akcji mają proste fabuły jak budowa cepa, przestańcie w końcu doszukiwać się jakichś smaczków i drugiego dna. Wsadzili babkę, aby było urozmaicenie w stosunku do poprzednich części, takie są fakty i koniec tematu. Rzygać mi się chce na te wasze nerdowe rozkminy kim była w przeszłości, dlaczego jest w drużynie itp. Już się widzę powoli zbiera tu śmietanka haloboyów co teraz będą rozkminy robić nad fabulą girsów3, OLO. Dla mnie mogą tam wsadzić nawet ze 3 zdziry i zostawić samego Markusa, ważne, aby gra była za***ista i dobrze rzezało się piłą, resztę mam w d*pie.



A inni nie, więc goń się :^^:
  • 0

#32 Gość_Ins_* Napisany 13 kwietnia 2010 - 11:45

Gość_Ins_*
  • Goście
W przeciwienstwie do Killzołna dwa fabula w Gearsach jest ciekawa wiec ssij Czychu :skacze:
  • 0

#33 ACZ Napisany 13 kwietnia 2010 - 12:06

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:
Fabuły w grach akcji są fatalne, a to czy jedna jest ciut lepsza lub gorsza od drugiej to bez różnicy, dlatego nie ma co zwracać na nie większej uwagi.
  • 0

#34 MaxVarEmreis Napisany 13 kwietnia 2010 - 12:14

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Fabuły w grach akcji są fatalne, a to czy jedna jest ciut lepsza lub gorsza od drugiej to bez różnicy, dlatego nie ma co zwracać na nie większej uwagi.

Przy braku znajomości języka angielskiego innej opcji nie ma :rolleyes:





Z wywiadu z CliffB

Joe Graf will be the lead coder (AKA the dude who did the netcode for Gears 1 and 2)

-Gears 3 will answer most question in Gear 2

-Epic realized how much people loved the shotgun so they will allow users to use the shotgun as much as they want in addition to adding a new sawed-off double barrel shotgun which will be very powerful which gib multiple enemies at once but it'll take longer time to reload and the range is shorter.

-Pendulum lancer, which kicks like a mule when it fires also has a large blade in the end of it.

-Epic is continuing to refine the cover system to make the best in the industry

-New executions while also encouraging player to use it more in multiplayer.

-A new move where if you jump out of cover you can kick enemy in the face

-The immulsion (Energy that powers the planet) transforms creatures to spread out mutations anytime or have effect after they die by turning them into different thing or exploding like the wretches in Gears 1

-18 month later in Gears 3 no one knows where the majority locusts are, so they are dealing with lambent threat

-Karen Traviss will be writing Gears 3

-Anya will be in battle kicking ass with Delta squad

-COG has fallen and everyone is stranded

-Epic will be bringing back old maps that weren't in Gears 2

-Cliff didn't say if there will be a Beta or not but instead kept talking about how they are still supporting Gears 2 with TU

-When asked about lag Cliff said that they're looking into number of things to improve the experience one of them is the region filter and also they want players to play with friends and stick together in a party.

-4 layer Co-op in story mode confirmed

-Some art in the game player will not play with Marcus and Dom but with another squad.

-UE3 will have much better lighting and color depth

-"Its going to be the most fun, Best told story told in Gears universe, Best looking and most refined gears experience to date"


  • 0

#35 117 Napisany 13 kwietnia 2010 - 13:38

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
zenujace... po pierwsze to jestem nieprzytomny bo pozniej tego show nie dalo sie wyswietlic. Po drugie cale show z Clyff B. to moze 5 min rozmowy na tematy znajome wszystkim graczom. Po trzecie teaser slaby. Po czwarte masz Ryan wyjasnienie dlaczego GoW3 debiutowalo na antenie TV i dlaczego w J Fallon show: jest wyswietlane gdy normalni ludzie spia/ida spac (Letterman i Leno sie zdaza skonczyc) po drugie czytajac twittera Cliffy B widac, ze sikal ze szczecia z bycia w NBC (tez bylem i ch.j).

Co do wsparcia shotguna, to po co w ogole inne bronie w multi? Multiplayer po raz kolejny bedzie niegrywalny.
Filtry regionalne... co nie potrafia napisac dobrego kodu sieciowego?

Nie pokazali Bulletstorma... Jestem niewyspany, zmeczony i rozczarowany.

Jedyna nadzieja jak zawsze tylko i wylacznie w Bungie!
  • 0

#36 Scorpio Napisany 13 kwietnia 2010 - 13:48

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Niewyspany i naćpany, olo.

Show nie widziałem, widziałem trailer, trailer supcio, idź poszczelać MC do covenentów, a nie tu majaczysz i broczysz chorymi pomysłami :^^:
  • 0

#37 117 Napisany 13 kwietnia 2010 - 13:57

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:

Niewyspany i naćpany, olo.

Show nie widziałem, widziałem trailer, trailer supcio, idź poszczelać MC do covenentów, a nie tu majaczysz i broczysz chorymi pomysłami :^^:

nie widzialem trailera ale widzialem teaser
  • 0

#38 mleko2099 Napisany 13 kwietnia 2010 - 14:35

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Trailer całkiem niezły, zresztą niczego specjalnego nie oczekiwałem. Dobry kawałek leci w tle (Sun Kil Moon - Heron Blue) jeżeli ktoś potrzebuje walcie na PM.
  • 0

#39 ACZ Napisany 13 kwietnia 2010 - 14:42

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:
Popieram Zeratula. Jedna z nielicznych obiektywnych (oprócz mojej) wypowiedzi w tym temacie. Nie wiem jak można się tym teaserem podjarać...
  • 0

#40 xell Napisany 13 kwietnia 2010 - 15:07

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 329 Postów:

Niewyspany i naćpany, olo.

Show nie widziałem, widziałem trailer, trailer supcio, idź poszczelać MC do covenentów

OLO, ale Z&Z
  • 0

#41 cybercotlet Napisany 13 kwietnia 2010 - 15:13

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 601 Postów:
Też jakoś się nie podjarałem tym trailerem, bardziej już się podnieciłem trailerem Hydro Thunder ale w tej kwestii jestem chyba samotnikiem na tym forum :wink:

Poczekajmy na gejplej. No i jestem ciekaw czy będzie GoW3 konkurować graficznie z Uncharted 2 czy Killzone 2 :smile:
  • 0

#42 Kradziej Napisany 13 kwietnia 2010 - 15:37

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
A mi się trailerek jak najbardziej spodobał - utrzymany w stylu tego z piosenką "Mad World", przygotowanego dla pierwszej części serii. I czy tylko ja zauważyłem zajebistą dubeltówę w łapach Marcusa?

@Czychu3
Half-Life.
  • 0

#43 Godot Napisany 13 kwietnia 2010 - 16:42

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Nareszcie :) Zapowiada się ostra rzeźnia, i o to w Gearsach chodzi. Dla jedynki kupiłem Xboxa, dwójeczka też jest świetna, więc i trójka będzie super, proste. Trailer, jak to trailer. Taki se, ani fajny, ani niefajny.
Jeżeli chodzi o fabułę - kompletnie nie zgadzam się z Czychem. Fabuła w grach akcji ma usprawiedliwiać i uwiarygadniać tą akcję. Ta w Gearsach idealnie to robi, jest świetnie wpasowana w wymyslone universium, ani przez chwilę nie miałem wrażeniam że jest naciągana. Ale jak ktoś oczekuje po Gears of War odpowiedzi na trawiące ludzkość pytania egzystencjalne to się zawiedzie, to pewne
  • 0

#44 Matrox Napisany 13 kwietnia 2010 - 16:46

Matrox

    ...

  • Forumowicze
  • 3 057 Postów:
Ja tam jestem pełen podziwu, że na temat fabuły najwięcej do powiedzenia ma ten, który nie zna angielskiego :rolleyes:

Jest ten trailer już na Xbox Live?
  • 0

#45 ACZ Napisany 13 kwietnia 2010 - 16:49

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:

Ja tam jestem pełen podziwu, że na temat fabuły najwięcej do powiedzenia ma ten, który nie zna angielskiego

Bo żadna częśc nie była po polsku...
  • 0

#46 Gość_Ins_* Napisany 13 kwietnia 2010 - 16:52

Gość_Ins_*
  • Goście
Tak, trailer juz jest na XBL (Gamersyde i tak ma w lepszej jakosci :razz:)

Czychu: a dwojka to co ? ...
  • 0

#47 ACZ Napisany 13 kwietnia 2010 - 16:55

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:

Czychu: a dwojka to co ? ...

No po polsku była.
  • 0

#48 Wezyr Napisany 13 kwietnia 2010 - 16:57

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 412 Postów:

Fabuły w grach akcji są fatalne, a to czy jedna jest ciut lepsza lub gorsza od drugiej to bez różnicy, dlatego nie ma co zwracać na nie większej uwagi.


OLO, Wg. mnie fabula Killzone 2 jest swietna i nie widze problemu by postarano sie o to w Gearsach.
  • 0

#49 Kradziej Napisany 13 kwietnia 2010 - 16:59

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

OLO, Wg. mnie fabula Killzone 2 jest swietna i nie widze problemu by postarano sie o to w Gearsach.

Fabuła uniwersum Killzone'a jest swietna, fabuła Killzone Dwa to szambo.
  • 0

#50 Wezyr Napisany 13 kwietnia 2010 - 17:01

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 412 Postów:

Fabuła uniwersum Killzone'a jest swietna, fabuła Killzone Dwa to szambo.


Nie gralem w Killzone 1, w Liberation krotko, wiec nie pozostaje nic jak przyznac Ci racje.
  • 0

#51 Kradziej Napisany 13 kwietnia 2010 - 17:22

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Nie gralem w Killzone 1, w Liberation krotko, wiec nie pozostaje nic jak przyznac Ci racje.

Fabuła w 1 i Liberation to też szambusio, całą słodycz można znaleźć na killzone.com ;)
  • 0

#52 Scorpio Napisany 13 kwietnia 2010 - 21:17

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Z Killzone, jak Kradziej pisze, uniwersum cudnie szare, a nie "propagandowe" jak to przedstawiają gry.

A Wy chyba inny trailer niż ja oglądaliście, bo Ashes to Ash jest arcycudny i majestrią i klimatem dystansuje każdy trailer od dłuższego czasu :neutral:
  • 0

#53 Ryan Napisany 13 kwietnia 2010 - 21:27

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

Ashes to Ash jest arcycudny i majestrią i klimatem dystansuje każdy trailer od dłuższego czasu :neutral:

Nie-e.
  • 0

#54 ACZ Napisany 13 kwietnia 2010 - 21:28

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:

A Wy chyba inny trailer niż ja oglądaliście, bo Ashes to Ash jest arcycudny i majestrią i klimatem dystansuje każdy trailer od dłuższego czasu

Jak dla mnie próbowali zrobić kalkę trailera z Mad World, ale tym razem im to nie wyszło.
  • 0

#55 hubson Napisany 13 kwietnia 2010 - 22:56

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:
Mi się podobał :) muzyka świetnie podkreśla klimat, który wylewa się z ekranu :)
  • 0

#56 117 Napisany 14 kwietnia 2010 - 03:05

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:

http://www.gamersyde...er-9184_en.html
720p :)

Na końcu widać, że Locust ostrzeliwuje te pseudo Acrid'y. Jak w mordę strzelił mam ze wszystkim racje :^^:

a na poczatku chce zabic doma, nie wiem po czym wnosis ze maja razem walczyc

chociaz moze byc tak, ze ojciec doma dlatego skumal sie z krolowa locustow by powstrzymac lambentow.
  • 0

#57 Mani Napisany 14 kwietnia 2010 - 04:05

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Ojciec Pudziana aka. Marcusa
  • 0

#58 Aras Napisany 14 kwietnia 2010 - 08:41

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
wprowadzenie dwóch nowych ras (lambenci i kobiety :P ) jest moim zdaniem dośc ryzykowne dla fabuły. Serio, nie mam zamiaru stawać z locustami po jednej stronie, zeby zabić nowe ścierwo...

ja to widzę tak - dzięki symultanicznej walce trzech niezależnych obozów dostaniemy szansę by odnaleść się w jeszcze ciekawszych obszarach planety (dżungla z tech dema?), w których to znajdziemy uber-ważny-artefakt/punkt zapalny szarańczy i lambientów i za jednym razem wyczyścimy oba ścierwa.

a potem będzie girs:odst, girs:wars i girs ricz. :klaszcze:
  • 0

#59 cwany-lis Napisany 14 kwietnia 2010 - 09:54

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 568 Postów:
Za scenariusz tym razem odpowiada Karen Traviss - autorka książek GoW i mini-serii Komandosi Republiki z gwiezdnych wojen - serio to zaczynam się bać bo czytałem niemalże wszystkie książki jej autorstwa - szykuje się więcej akcji w stylu poszukiwania żony, szczypta feminizmu i ogrom scen przedstawiających piękno braterskiej przyjaźni na froncie. Mam nadzieję, że EPIC trzyma ją na krótkiej smyczy by nie mogła wyjść poza kuchnię [ho ho ha ha].

Na zwiastunie widać chyba pobojowisko po detonacji bomby atomowej ? Ani lightmass bomb ani zatopienie miasta nie dawało takich efektów.

Mi się marzy akcja za czasów wojen Pendulum - jest Reach to może być i Aspho Fields :lukam:
  • 0

#60 Godot Napisany 14 kwietnia 2010 - 10:27

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Zdaje się, że ci spopieleni ludzie to efekt Hammer of Dawn. Akcja w czasach Pendelum Wars? Jak najbardziej! A końcowym akcentem tej "retrospekcji" - Dzień Wyjścia
  • 0