Skocz do zawartości

Zdjęcie

Star Wars Episode 3


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
50 odpowiedzi na ten temat

#1 Godot Napisany 01 maja 2005 - 12:09

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
czego oczekujecie po tej grze? czy bedzie to cos wiecej niz gra na 7? zapowiedz w n+ wiele obiecuje... ja licze na fajna giere :twisted:
  • 0

#2 Shinigami Napisany 01 maja 2005 - 12:26

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Licze na tą gre. Po skrinach można wywnioskować, że grafa wyglądać będzie dobrze. Ciekawi mnie system rozgrywki. Mianowicie używanie Mocy i walka. Czy naprawde każdy Rycerz będzie walczył innym stylem? Naprawde bym chciał, ale jak wiemy wszyscy wiele było już gier "świetnych" przed premierą, a później wiadomo...
  • 0

#3 Pawlik Napisany 01 maja 2005 - 12:28

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Wiecie co z dnia na dzien jestem coraz bardziej napalony na ta pozycje. Po pierwszych zapowiedziach byłem sceptykiem, tak samo jak do filmu, ale im blizej premiery jedengo i drugiego tym ciśnienie mi bardziej skacze.
Gra z kazdym nowym trailerem czy zapowiedzia podoba mi sie bardziej. Zreszta nie mam wyjscia nawet jak bedzie tylko na 7 to i tak w to zagram. Dawno temu przy okazji Epizodu I zagrywaęłm sie w Phantoma na PC, choc gra była bardzo przecietna. Teraz tez bede grał :mrgreen:
  • 0

#4 Gość__* Napisany 02 maja 2005 - 19:26

Gość__*
  • Goście
ja na bank kupie giere (w dniu premiery-jeszcze3-4dni)sni mi sie tryb dla 2 graczy cos jak ten z Jedi Power Battles :P obym sie nie zawiódł
  • 0

#5 syon Napisany 02 maja 2005 - 19:33

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Czemu mam wrażenie, że gierka może skończyć jak Enter The Matrix :? choć filmiki są obiecujące bo jest wartka akcja, ale ile razy przecież człowiek się na to nabrał. Czekam na pierwsze relacje tych co zagrają :)
  • 0

#6 Gość__* Napisany 02 maja 2005 - 19:38

Gość__*
  • Goście
gram w episode 3 juz drugi dzień, łącznie około 4 godzin i muszę powiedzieć że się rozczarowałem. system walki nie jest rewelacyjny - walenie non stop tych samych kombinacji nie daje zbyt dużo satysfakcji, potem gry rozwija się umiejętności gra wyglada już lepiej ale nei mogę przeboleć tego że zamiast iść do przodu stoimy czasme w tym samym miejscu (np winda) i zabawa polega naczekaniu az zjawią sie nowi przeciwnicy - totalnie zatrzymuje to akcje. grafika jest dobra ale nie wyciska z xboxa zbyt wiele choć czasem potrafi zaimponowac ale jednak to nie jest jakiś wielki szok
  • 0

#7 Gość__* Napisany 02 maja 2005 - 19:56

Gość__*
  • Goście
Ja po filmie niewiele się spodziewam, więc i gra nie bardzo mnie jara, niestety :(
  • 0

#8 Gość__* Napisany 03 maja 2005 - 00:44

Gość__*
  • Goście
Tez dorzuce swoje 3 grosze. Oprawa audiowizualna stoi na dosc wysokim poziomie(gram na ps2). System walki jest dosc mocno rozbudowany, pare atakow moca, pare fizycznych - wszystkko mozna upgradeowac. DMC chyba trafilo w czuly punkt i teraz kazda gra akcji ma opcje ulepszania broni/atakow. Jest to jeden z niewielu elementow w nowych grach ktorego zzynanie tak okrutnie mnie wkurwia(nawet w genialnym God of war...)
Jesli w filmie bedzie tyle glupich wstawe i odzywek co w grze to podziekuje. Saga chyba siegnie dna. Wracam, misja 8 czeka.
  • 0

#9 Gość__* Napisany 03 maja 2005 - 06:33

Gość__*
  • Goście
NI etknę tego dopókie nie zobacze trzeciego epizodu, a potem może się okazać, żę wogóle tego nie tkne ;)
  • 0

#10 Gość__* Napisany 03 maja 2005 - 11:56

Gość__*
  • Goście
Spokojnie - nie ma spoilerow ;]Skonczone. Gra jest potwornie krotka a pod koniec gry w dodatku troche brzydka;/ Udzwiekowienie jest za to wysmienite a przy kolejnych tekstach yody po prostu wymiekalem;] gnom ciagle rzadzi;] Gra oprocz 17 misji oferuje 5 dodatkowych ale nie ma co sie ekscytowac, dodali je na sile i sa mydlane. Jest tez multi czyli versus i cooperative a z dodatkow sporo artow z opisami. Wszystko okraszone licznymi scenkami z filmu.

Najbardziej zdenerwowal mnie fakt ze zasiadalem do tej gry z mysla ze 1. a noz nie zdradzi wszystkich waznych watkow filmu 2. nawet jak zdradzi to dobrze sie pobawie. O ile co do 1 punktu mylilem sie kompletnie to z drugim nie do konca. Samo ciachanie kolejnych zastepow troopersow bylo ok ale dlugosc zabawy pozostawia niesmak. Co to ma byc? Gra nie dosc ze BANALNA to w dodatku piekielnie krotka (nie zarzucalbym jej tego jak by miala jakakolwiek replay value)... Ah no i oczywiscie niewiadomo dlaczego przestalem wyczekiwac epizodu 3, dziwne nie?;p

btw warto zwrocic uwage ze to jedna z niewielu gier w ktorej przez cala dlugosc gry wskazane jest uzywac wszystkich przyciskow (lacznie z dwoma galami i przyciskami w nich zamontowanymi)

Nie kupie na pewno oryg. a juz z pewnoscia nie polecam nikomu wydawac na nia wiecej niz 80zl.

ps. tak, jestem fanem sw...

update
zapomnialem dodac ze prawie przy kazdej potyczce 1 vs 1 pojawiaja sie sytuacje ze stoje sobie w miejscu a przeciwnik zaczyna machac nogami sugerujacymi bieg lecz stojac w miejscu. Co ciekawe kieruje sie w przeciwnym kierunku do mojego lol. Karygodna sprawa
  • 0

#11 Pawlik Napisany 03 maja 2005 - 12:20

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Po tym co napsiał tiktak musze powaznie sie zastanowic nad zakupem. Jeszcze nie dawno byłem pewien ze chce miec te gre w dniu premiery, ale teraz... W kolejce czeka jeszcze DMC3 a nie długo GoW. Moze na Epiozod 3 poczekam do wakacji, jak bedzie mozna kupic go za około 100 na jakies aukcji.
  • 0

#12 TomisH Napisany 03 maja 2005 - 22:25

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
Gra pękła po 4 godzinach grania... To żart? Niestety nie. Akurat zaczynałem się wkręcać, bo na pierwszy rzut oka masherskie machanie mieczem przerodziło się nagle w coś bardziej zaawansowanego (niezłe potyczki można kręcić, serio), ale cóż - gaiden to nie jest.

Kamera szwankuje strasznie. W sumie to szwankuje to, że nie można nią wcale ruszać. Gra ma dwa zakończenia i oba warto sprawdzić, żeby przekonać się kim mógłby stać się Anakin. No i zasadniczo warto poznać drugie zakończenie aby odblokować pojedynek Vadera z Obim z początków Epizodu IV - masakra :)
  • 0

#13 cwany-lis Napisany 04 maja 2005 - 11:23

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:
5 h - powaga ? w gre zagram na bank, wkońcu to star wars, nie spodziewałem się po niej dużo tak na gora 7/10 ale fana chyba ta gra zadowoli, szkoda że taka krótka do kotora to się nie umywa ;)
  • 0

#14 Squall Napisany 04 maja 2005 - 11:40

Squall

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 459 Postów:

Gra ma dwa zakończenia i oba warto sprawdzić, żeby przekonać się kim mógłby stać się Anakin.

A od czego zależy to, jakie zakończenie sypnie nam gra :?:
  • 0

#15 Gość__* Napisany 05 maja 2005 - 08:26

Gość__*
  • Goście
Gdziekolwiek są świetlne miecze tam i ja. Pozycja obowiązkowa :D.
  • 0

#16 Gość__* Napisany 05 maja 2005 - 08:59

Gość__*
  • Goście
ta gra przypomina mi czasy gdy na ekrany kin wchodził episode 1 i na psx-a miała wyjść fenomenalna gra oparta na tym samym tytule a wyszła kicha, powiedzmy sobie szczerze - lucasarts dało ciała, no może gdyby nie ta wielgachna zapowiedź w poprzednim neo to bym się tak nie napalił.
  • 0

#17 TomisH Napisany 05 maja 2005 - 19:43

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:

A od czego zależy to, jakie zakończenie sypnie nam gra :?:


Po ukończeniu gry Obim wracamy do wyboru poziomu i załączamy ostatni level. Tym razem gramy Anakinem i nasze losy potoczą się inaczej ;)
  • 0

#18 Squall Napisany 05 maja 2005 - 19:54

Squall

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 459 Postów:
Niby oczywiste, a na pewno bym na to nie wpadł. :mrgreen:
  • 0

#19 Gość__* Napisany 07 maja 2005 - 14:14

Gość__*
  • Goście
haha 4.5 na ign , ja bym dał 5,5 ze względu na szacunek do serii, ciekawe jak ocenia ten niewypał neo+ po tej ich wielkiej zapowiedzi. Opróćz paru gier większośc wielgachnych zapowiedzi okazuje się niewypałami. A co do tej gry
  • 0

#20 Squall Napisany 07 maja 2005 - 14:39

Squall

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 459 Postów:
4.5... Przecież to się w pale nie mieści. Ta gra naprawdę jest taka dziadoska? :|
  • 0

#21 Gość__* Napisany 07 maja 2005 - 15:28

Gość__*
  • Goście
tak. podczas robienia ciosów mieczem w ogóle nie czuć żadnej radochy i kontroli a zabawa polega na nawalaniu klawiszy i tyle, nuda, po z atym stoisz i czekasz na kolejne roboty - chała
  • 0

#22 Squall Napisany 07 maja 2005 - 15:30

Squall

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 459 Postów:
Bleh...
  • 0

#23 Gość__* Napisany 07 maja 2005 - 19:38

Gość__*
  • Goście
nie no ja mam nadzieje ze to jakis zarcik :evil: gierka juz do mnie leci
  • 0

#24 Squall Napisany 07 maja 2005 - 19:45

Squall

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 459 Postów:
Ja też mam taką nadzieję, bo chciałem przynajmniej raz zagrać w bardzo dobrą grę z serii SW, która jest jednocześnie bezpośrednio oparta na filmie. Zapowiedź w N+ była super, ale 4.5 na IGN+opinie tych, którzy juz grali zamieszczone wyżej... Znowu nie wyszło. :evil:
  • 0

#25 Gość__* Napisany 07 maja 2005 - 21:06

Gość__*
  • Goście
Kiedys jak gralem w Rebel Assault to mi sie bardzo podobalo;] Podobnie Rogue Squadrony sa gitne. Jest pare dobrych gier z tego uniwersum.
  • 0

#26 Gość__* Napisany 07 maja 2005 - 21:26

Gość__*
  • Goście
eee tam Jedi Power Battles tez nie było jakos wybitnie oceniane a według mnie jest to bardzo dobra gierka (a juz on 2 players-genialna)
  • 0

#27 Shinigami Napisany 07 maja 2005 - 22:18

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Zgadzam się. Gra była naprawde ciekawa i wciągająca. Dobra wyżynka nie jest zła ;)
  • 0

#28 TomisH Napisany 07 maja 2005 - 23:19

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
Nie no - gra jest fajna... te 4 godziny. Potem niestety nie ma nic.

Jak się ktoś wczuje to ciachania robocików, klepanie prostych (prostych powtarzam) kombosów i używanie mocy jest naprawdę spox. Ale nie sądzę, żeby ktoś po jednokrotnym przejściu tego tytułu kiedykolwiek do gry wrócił. No, może raz na pół roku, albo żeby kumplom pokazać miecz prawdziego Jedi ;)
  • 0

#29 Danteusz Napisany 08 maja 2005 - 00:07

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 881 Postów:
Czy twórcy spełnili obietnicę najbardziej efektownych walk na miecze świetlne w historii gier?
  • 0

#30 TomisH Napisany 08 maja 2005 - 00:28

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
Hmmm. Trzymasz blok, przeciwnik wymierzy ci 3-4 ciosy a potem kontrujesz, bo jest odsłonięty. I tak w kółko. A że te 3-4 ciosy będą się od siebie nieznacznie róźnić? No walki wyglądają fajnie, ale Ninja Gaiden to nie jest.

Mocy na Jedi za bardzo się nie da używać, bo blokują, ale za to rzucanie droidami o ściany i o inne droidy, łapanie mocą i jugglowanie a potem ciachanie leżącego, aby po chwili znowu go podnieść i wykończyć młynkiem mieczem świetlnym odcinającym oba ramiona a na końcu wepchnąć mu jarzeniówkę w bebechy - takie akcje sprawiają frajdę. Ale to nadal jedynie szybkie klepanie po klawiszach.

Polecam podejsć do gry z nastawieniem "Jestem Jedi i mogą mi skoczyć" - serio lepiej się gra :mrgreen:
  • 0