Skocz do zawartości

Burnout: Revenge


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
249 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 11 maja 2005 - 19:42

Gość__*
  • Goście
Nie wiem jakim cudem, podobny temat jeszcze nie postal (powstal?)
http://gametrailers....age.php?id=1620
Obadajcie i powiedzcie co o tym sadzicie... Ja musze powiedziec, ze juz w tej chwili, jestem zdrowo zajarany. Po filmiku odnioslem wrazenie, ze ta gra ma jeszcze wiekszego speed'a niz przedtem (chociaz nie wiem czy to mozliwe). Chyba znowu bedzie trzeba sobie przedluzyc wakacje ;]
  • 0

#2 syon Napisany 11 maja 2005 - 20:55

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
No widzisz cuda się jednak zdażają :P

Widziałem trailer i w sumie prócz tego, że będzie można młucić zwykłych parobów szos i tego iż grafika jest dobra, to chyba nie będzie już takiego szoku jak przy B3. Nie mniej jednak filmik i tak wymiata bo w końcu to jest Burnout i tu się kurde jedzie :)
  • 0

#3 Gość__* Napisany 11 maja 2005 - 21:22

Gość__*
  • Goście
Szoku jak przy B3 nie bedzie, ofkoz. Ale to glownie dlatego, ze B3 wycisnelo z current-genmowych konsol prawie wsyztsko (w przypadku PS2 napewno, w przypadku X'a moznaby polemizowac). Zreszta juz po filmiku widac ze giera jedzie na starym endzajnie. Ale nie zminia to faktu ze gra napewno slaba nie bedzie.
Ogolnie ciekawy jestem jak rozwiaza ten patent ze spychaniem cywilow na wrogow - wolabym, zeby nie bylo sytuacji kiedy z predkoscia 300 km/h, po uderzeniu w w jakis samochod, ten sie porostu odbil... :\
  • 0

#4 BeSOS Napisany 11 maja 2005 - 22:54

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
ja to jeszcze mam z 40% do przejścia w Burnoucie 3, wiec az tak mi sie nie spieszy :wink: Ale oczywiście bacznie obserwuję B4 i na bank u mnie wyląduje :D . podoba mi sie zmiana klimatu na bardziej....cięzki, no i ciekawie brzmi info o trasach ze skrótami, bo tego mi w B3 brakowało. Graficznie imo bez zmian- ale to akurat nic złego, bo trójeczka jest przeciez śliczniusia :mrgreen: .
  • 0

#5 Gość__* Napisany 12 maja 2005 - 06:47

Gość__*
  • Goście
mmm sie bedzie działo :D niedawno skonczyłem B3 i apetyt na crashowanie mi nie opdał...wiec czekam z niecierpliwoscią :twisted: wedgłu mnie otoczenie zyskało na detalach(i dobrze ja nic więcej juz nie potrzebuje) zeby tylko wydali ją jak najszybciej
  • 0

#6 FAX Napisany 12 maja 2005 - 08:05

FAX

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 397 Postów:
Ech, wydaje mi się, że trochę za szybko ją wydali, a filmiki nie wywołują już takich wrażeń, jak w przypadku poprzedniej części.
  • 0

#7 Gość__* Napisany 12 maja 2005 - 11:16

Gość__*
  • Goście

Ogolnie ciekawy jestem jak rozwiaza ten patent ze spychaniem cywilow na wrogow - wolabym, zeby nie bylo sytuacji kiedy z predkoscia 300 km/h, po uderzeniu w w jakis samochod, ten sie porostu odbil... :\


Ale niestety na to wygląda, spodobał się pewnien cytat z jakiegoś ziomka z Criterion mówiący o crashu w tej części Burnout'a " W trzecim Burnoucie Crash był jak kręglę, teraz wyglądać będzie jak golf" :D
  • 0

#8 Gość__* Napisany 12 maja 2005 - 12:43

Gość__*
  • Goście

Ogolnie ciekawy jestem jak rozwiaza ten patent ze spychaniem cywilow na wrogow - wolabym, zeby nie bylo sytuacji kiedy z predkoscia 300 km/h, po uderzeniu w w jakis samochod, ten sie porostu odbil... :\


Ale niestety na to wygląda, spodobał się pewnien cytat z jakiegoś ziomka z Criterion mówiący o crashu w tej części Burnout'a " W trzecim Burnoucie Crash był jak kręglę, teraz wyglądać będzie jak golf" :D

Sama mysl mnie razi, a co do pieru taki fakt :\ Jakby nie bylo, sprawdzimy. Criterion pokazal, ze shitu graczom nie zapodaje, wiec moze nie bedzie zle. :/
  • 0

#9 Gość__* Napisany 12 maja 2005 - 14:33

Gość__*
  • Goście

Criterion pokazal, ze shitu graczom nie zapodaje, wiec moze nie bedzie zle. :/

Tak, ale Criterion nie był kiedyś własnością EA.. a teraz, dzięki kochanemu EA rok po premierze B3 dostaniemy 'mission-pack' do B3 z nowymi trasami.. nie, żeby ze strony EA to była nowość..
  • 0

#10 BeSOS Napisany 12 maja 2005 - 14:45

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
fakt, tez przyznam, że nieco sie zdziwiłem na wiesc, ze juz powstaje czwóreczka. Szczerze powiedziawszy to bardziej sie nastawiałem, że nowa odsłona Burnouta wyjdzie dopiero na X360/PS3.

Tak, ale Criterion nie był kiedyś własnością EA.. a teraz, dzięki kochanemu EA rok po premierze B3 dostaniemy 'mission-pack' do B3 z nowymi trasami.. nie, żeby ze strony EA to była nowość..


ja osobiście mam nadzieje, że Criterion bedzie mógł dorzucić swoje 3 grosze do serii NFS- np. z checią bym zobaczył nowego NFS na silniku burnouta. Może kiedyś....
  • 0

#11 Gość__* Napisany 12 maja 2005 - 15:06

Gość__*
  • Goście

ja osobiście mam nadzieje, że Criterion bedzie mógł dorzucić swoje 3 grosze do serii NFS- np. z checią bym zobaczył nowego NFS na silniku burnouta. Może kiedyś....

Jeśli o NFSa chodzi to ja bym chciał, żeby ta seria wróciła do korzeni- normalne wyścigi, a nie super-mega-funky gra dla tuningowców-lamerów, 14letnich dzieciaków, którzy łykają tandete, zwykłego średniaka na 6-7 i mówią, że "to najlepsza gra w jaką grałem" o_O Ale to oczywiście nie możliwe ze względów rynkowych- wzrost popytu na tandete w stylu "Fast and Furious" i "NFS:U2", o czym świadczy przedłużanie tego do granic możliwości.. no, ale już jest zapowiedziany mega-wypas pt. NFS: Most Wanted.. stań się najlepszym street-racerem, totalnym bad-assem, itp, itd.. marzenie 14letniego masturbanta z gimnazjum..
  • 0

#12 BeSOS Napisany 12 maja 2005 - 15:09

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
E tam, ja lubie NFSU. W dwójke nie grałem, ale może to dlatego, że do tej pory miałem tylko GCN i siła rzeczy nie miałem dużego wyboru. NFS:MW ma poniekąd powrócic do korzeni, ale sądzac po screenach to bedzie to NFSU w dzień :?
  • 0

#13 Sotaku Napisany 12 maja 2005 - 16:17

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 683 Postów:
Boję się że 4 nie dotrzyma kroku części 3, a zmiany nie wyjdą grze na dobre, mam nadzieję że nie skończy się na czymś w stylu Destruction Derby :wink:
  • 0

#14 leon Napisany 12 maja 2005 - 19:53

leon

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 741 Postów:
A obadaliście wywiad z producentem Revenge na ign ? w tle na tv leci gameplay z gry i można co nieco obadać. Wszystko trwa 10 min.
  • 0

#15 Gość__* Napisany 13 maja 2005 - 18:01

Gość__*
  • Goście
leon zapodaj linkiem :D
  • 0

#16 leon Napisany 13 maja 2005 - 20:10

leon

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 741 Postów:
ok 8)
http://media.ps2.ign...573/vids_1.html
  • 0

#17 Bruce Napisany 07 czerwca 2005 - 21:38

Bruce

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 657 Postów:
Panowie po co tak szybko ???!!! :|
Zgadzam się z Frankiem Jaegerem to będzie po prostu mission-pack :? Nie lepiej byłoby zakończyć na trzeciej części serie Burnout na current-genach? Pewnie analitycy z EA odpowiedzieli by stanowczo "nie"...niestety taka odpowiedź mnie martwi
  • 0

#18 Gość__* Napisany 28 czerwca 2005 - 11:30

Gość__*
  • Goście
Przecież tu chodzi o potężną forse, któa wpłynie na konta EA oraz Criterionu. EA głupi nie są i wiedzą, że jeżeli B3 był takim mega hiciorem i się bardzo dobrze sprzedawał to i byle jaki dodatek (NIE TWIERDZĘ ŻE BR będzie byle jakim dodatkiem) też się sprzeda i wtedy kolejna porcja zielonych papierków zasili chłopaków. Ehh popieprzony świat.

Z durgiej strony uważam, że Burnout Revenge będzie znowu hitem. Znów Criterion udowdoni swój geniusz i "zasmaży" nam, graczom wspaniałą grę. Szoku na miarę B3 nie można się spodziewać, ale jednak na 100% ta gra będzie zamiatać. Takedowny na cywilach brzmią smacznie hehe. Ja już się nie moge doczekać.

ALE JEDNO JEST PEWNE: BURNOUT NA NEXT-GENY BĘDZIE MASAKROWAŁ UMYSŁY!!! (mimo, że o nim nic nie wieme hehe ;P)
  • 0

#19 Gość__* Napisany 01 lipca 2005 - 22:05

Gość__*
  • Goście
11 trailery - http://ps2.ign.com/a...0/630548p1.html
  • 0

#20 Gość__* Napisany 03 lipca 2005 - 10:45

Gość__*
  • Goście
Mnie ta gra nie kreci z troche innej przyczyny-Nie chce, zeby byla tak nachalnie rozwleczona jak B3...B2 jest dla mnie wzorem w temacie arcade'owych wyscigow....B:Revenge to zwykly wyciagacz kaski, bo rzeczywiscie filmy juz nie klada na lopatki a i za duzo nowosci w zapowiedziach tez nie ma...

W 100% zgadzam sie z Frank Jaegerem, ze NFS na tym silniku bylby wielki...Hot Pursuit 3??? Jak najbardziej...
  • 0

#21 Godot Napisany 27 lipca 2005 - 16:21

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
mam za soba demo i coz moge powiedziec, gra zarzadzi jeszcze raz! to niewiarygodne ale grafika jest jeszcze lepsza!! w demie jest udostepniona jedna trasa ale jezeli inne beda w ten desen to nie mam pytan... jest wielopoziomowa, kilkanascie drog dojazdu do mety, mozna pod ziemia, mozna mostem, mozna zaliczyc takedowna poprzez naskoczenie na przeciwnika :twisted: wreszcie mozna rozwalac cywilow! oczywiscie przy walnieciu w ciezarowke albo autobus zgon :twisted: jest wiecej miejsc w ktore mozna zepchnac przeciwnika, caly czas jakies kolumny czy inne takie :twisted: niestety nie ma muzyki w grze ale ta ktora jest po wyscigu zwiastuje schylek nu-shit-metalu obecnego w B3... podsumowujac, chociaz gra jest podobna do B3 to jest o wiele bardziej dopracowana i na 100% bedzie bardziej rajcujaca :twisted: ciekawe jaka ocene wystawi n+? 11? :twisted:
  • 0

#22 ACZ Napisany 27 lipca 2005 - 16:34

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:
.
  • 0

#23 Godot Napisany 27 lipca 2005 - 16:40

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
niewiem jak bedzie wygladac wersja na PS2, pewnie niewiele gorsza niz na Xa i ta gra bedzie zapewne szczytem szczytow PS2... juz B3 wyglada oblednie a ta gra wyglada jeszcze lepiej!! masakra! po co nam next geny?
  • 0

#24 Gość__* Napisany 27 lipca 2005 - 16:52

Gość__*
  • Goście
Na początku nie podobałmi się pomysł ze spychaniem cywilów nie podobał mi się, jednak po obejrzeniu któregoś z filmów na gamespocie(widać jak przeciwnik wpada na zepchniętego cywila ,wygląda to naprawdę efektownie)muszę przyznać, że to może być dobry pomysł,ale z drugiej strony może to zmienić rozgrywkę na bardziej przypadkową :roll: .Co do grafiki i speeda są jeszcze lepsze niż w B3.
  • 0

#25 Godot Napisany 27 lipca 2005 - 16:55

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
fajny motyw jest z wybuchem, teraz mozna go odpalic jak zaliczysz dzwona, np jedzie za toba kilku przeciwnikow, walisz celowo w mur, robisz slow motion i wybuch :twisted: kilka aftertouchy twoje :twisted:
  • 0

#26 ACZ Napisany 27 lipca 2005 - 17:13

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 165 Postów:
.
  • 0

#27 syon Napisany 27 lipca 2005 - 19:43

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Mogliby wrzucić opcję tworzenia filmików z wyścigów. Coś na wzór Director Mode z Drivera. Ustawienia kamer i inne bajery; Kręcenie własnych zadym na szosie, to by było coś.
  • 0

#28 PomezZ Napisany 01 sierpnia 2005 - 11:58

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:
Nie wydaje mi się jakoby Revenge miał być mission packiem do trójki. Prawda, że gra wychodzi dość szybko nie musi oznaczać małej innowacyjności tego produktu. Ba sądząc po obecnych wypowiedziach twórców gry, oraz po trailerach można zaryzykować twierdzenie, że gra będzie jeszcze miodniejsza od poprzedniej części. "Przemodelowana" koncepcja gry na bardziej agresywną jest strzałem w dziesiątkę przy tego typu produkcie. Nie wspominam nawet o wykonaniu gry, które jedynie podkreśla zdolności jej twórców. Kolesie z Criterion w tym momencie rokręcili się do tego stopnia , że nie śmiałbym w żaden sposób negować ich potencjału twórczego. Jak dla mnie to urośli oni do rangi twórców gier must-have.
Burnouta Revenge łykne w ciemno tak samo jak Black.
  • 0

#29 Gość__* Napisany 12 sierpnia 2005 - 11:11

Gość__*
  • Goście
...a ja powiem tak: Burnout Revenge jeszcze bardziej mi sie podoba od poprzednich częśći a to juz szok :shock: taki model jazdy,te odbijanie kierowcow -teraz taki luzik na trasie,nie ma juz tak, ze jak wlaczysz "dopalacz" to od razu scianke zaliczysz - teraz lecisz niczym samolot a ten dzwiek przy 4 krotnym booscie to poezja :shock: smigasz a wczucie 10/10 tak bardzo wczuty jestes w wyscig ze zapominasz o wszystkim . Teraz kilka slow...

wersja xbox:

Samochody: piękne,az miodne sie na nie patrzy a w ruchu są po prostu bajeczne :D caly ich design mnie powalił -są wieksze niż w Burnout 3 i do tego ciezkie i mocne - nie podnosza sie tak lekko jak w Burnout 3 - teraz jest jeszcze lepiej :]

Otoczenie: Kolory tak bardziej powazne-Burnout stał sie teraz taki bardziej męski :D pieknie duze obiekty,rozne i wszelakie zjazdy i przejazdy na trasie ,latające papierki,turlające sie beczki,blachy i inne rzeczy, duze wyskoki -dodają grze jeszcze bardziej frajdy i energi :D

Dzwięki: wspaniała rzecz -w systemie dolby digital 5.1 wymiata :D te stłuczenia,dzwięki maxymalnego boostu to jak lot odrzutowcem-świetne po prostu :D:D

Muzyka: co prawda ta co Leci w tle lub w intrze jest dobra i pasuje -taka energiczna i szybka - a jak bedzie w grze to tego sie dopiero dowiemy- mysle ze nie skopią sprawy tak jak w przypadku Burnout 3

Grafika: z jednej strony niby lekko słabsza niz w Burnout 3 ale z drugiej strony patrzac to jest lepsza -zalezy od gustu. Jadac samochodem widzimy lepszy blur który teraz jest jakos bardziej wczuty i mocniej pasuje i sie skleja dając duzy efekt szybkosci.

..Teraz to co mi sie spodobalo :samochody,odbijanie innych pojazdów,Crashbreaker po stłuczce,grywalność,trasy,dzwieki,boost,przeciwnicy,ruch na trasie, dodatki,dodatki,dodatki :D:D

(demo) super ! polecam :D Gre od razu biore bez wachania - bo normalnie wypas na maxa :!:
  • 0

#30 gruby Napisany 12 sierpnia 2005 - 15:53

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Ja choruję na Revenge'a. nie wiem jak wytrzymam do premiery. Każdy screenik mnie po prostu leczy. B3 był w moich oczach jedną z najlepszych gier tej generacji, o miodności 11/10. Revenge wygląda jeszcze smakowiciej. Nie wiem tylko, czy jesli gra wyjdzie pod koniec roku, nie lepiej będzie wstrzymać się juz do wersji na 360tkę... Ale chyba i tak nie wytrzymam i kupię ją na X w dniu pokazania się w polskich sklepach... :D
  • 0