Skocz do zawartości

Kameo: Elements of Power


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
278 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 15 maja 2005 - 14:16

Gość__*
  • Goście
NOWE SCREENY:

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Powiem tyle: WOOW O___________o !

Zakochałem się w tej grze. Pomyśleć, że to efekt po zaledwie 6 tygodniach od przesiadki z Xboxa na X360. RARE POWER!
  • 0

#2 Kaxi Napisany 15 maja 2005 - 14:23

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 158 Postów:
:shock:

Bardzo mi to przypomina nową Zeldę. Te słońce, ten koń, ta bitwa na ogromnej przestrzeni... I like it :!: :D
  • 0

#3 Tidus1024 Napisany 15 maja 2005 - 14:27

Tidus1024

    Pikachu

  • Narybek
  • 51 Postów:

Bardzo mi to przypomina nową Zeldę. Te słońce, ten koń, ta bitwa na ogromnej przestrzeni... I like it


Dokładnie... nowa Zelda + super wybajerzona trawa i roślinność (nawet poszczególne źdźbła uginają się pod koniem).
  • 0

#4 Gość__* Napisany 15 maja 2005 - 14:28

Gość__*
  • Goście
Właśnie o to chodzi, od tej bitwy i konika bije klimatem Zeldy! Cudownym klimatem;]
  • 0

#5 Gość__* Napisany 15 maja 2005 - 14:31

Gość__*
  • Goście
OMG :shock: Jak to wygląda! :shock: Trzeci screen od góry rządzi! :shock:
  • 0

#6 BeSOS Napisany 15 maja 2005 - 14:31

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
wygląda bosko :mrgreen: . Dobrze, ze Rare sie przebudziło i zaczyna godnie ta generację. 2 gierki to nie byle co 8)

Jak sie napatrze na te screeny, to potem nie bede mógł w nową Zeldę grać :D
  • 0

#7 Kaxi Napisany 15 maja 2005 - 14:35

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 158 Postów:
Ej no :!: Tak nie wolno :wink: I jak ja teraz zagram w nową Zeldę? :lol: :P :wink:
  • 0

#8 Gość__* Napisany 15 maja 2005 - 14:37

Gość__*
  • Goście
Mniam! Wygląda naprawde bosssko 8) Już mi ślinka kapie - czemu pierwsze screeny były takie słabe? No i filmik też? Tutaj wygląda to jakieś 100 razy lepiej.
  • 0

#9 FalcooN Napisany 15 maja 2005 - 14:59

FalcooN

    Mega Man

  • Narybek
  • 92 Postów:

Mniam! Wygląda naprawde bosssko 8) Już mi ślinka kapie - czemu pierwsze screeny były takie słabe? No i filmik też? Tutaj wygląda to jakieś 100 razy lepiej.


No tak, wyglada zabojczo.. :shock: Teraz tak, mysle, ze ten pokaz mtv to byl robiony troche szybko, ew. nie sam pokazl, ale gry pokazanie tam, byly bardzo wczesnymi wersjami i sie ludzie zdolowali. Niezly skok juz jest w Kameo i PD0... a bedzie zapewne jeszcze lepiej... 8) Teraz problem "co kupic na start konsoli" Ja chyba zagarne PGR3 i PD0... chociaz Kameo tez kusi... sliczna gra, i faktycznie momentami przypomina Zelde - ale to tylko dobrze jej wrozy... :twisted:
  • 0

#10 Gość__* Napisany 15 maja 2005 - 16:16

Gość__*
  • Goście
A to screen w naprawdę dużej rozdzielczości:

Dodany obrazek


Cudny. Ilość detali, kolory, bajkowy klimat i ten horyzont - powalają. Jestem już w pełni spokojny o X360:)
  • 0

#11 Godot Napisany 15 maja 2005 - 16:20

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
o stary, klimat jest przedni, uwielbiam takie gry, bajkowe, kolorowe... chyba zaczne grac znowu Fable :twisted:
  • 0

#12 BeSOS Napisany 15 maja 2005 - 16:34

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
właśnie za takie gry kocham Rare. Moze własnie ten screen zamknie paszcze tym, co narzekali, że rare się skończyło :mrgreen: Konsola Billa dzięki tej firmie bedzie miała namiastkę klimat konsol N :D A może nawet cos wiecej. Teraz tylko czekam na potwierdzenie nowego Conkera 8)
  • 0

#13 Ikszen Napisany 16 maja 2005 - 17:13

Ikszen

    Toad

  • Narybek
  • 5 Postów:
Rewelacja!!!Rare tworzyło Kameo już od czasów Gc ,więc musi to być bardzo dopracowana pozycja.
  • 0

#14 Danteusz Napisany 16 maja 2005 - 17:19

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 881 Postów:
Ikszen: od czasów N64 :D
  • 0

#15 BeSOS Napisany 16 maja 2005 - 17:21

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Ikszen: od czasów N64 :D


Szczerze mówiąc to pierwsze słysze. A śledziłem wszystkie newsy o grach rare kiedy miałem n64. No chyba, ze podali ta informację jak juz przesiadli sie na nowe konsole. Może Ci sie pomyliło z SFA?
  • 0

#16 Danteusz Napisany 16 maja 2005 - 17:24

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 881 Postów:
Wydaje mi się że taką informację czytałem, ale mogę się mylić.
  • 0

#17 Gość__* Napisany 16 maja 2005 - 19:06

Gość__*
  • Goście
O kameo słysze już od premiery GC, zawsze byłem fanem Nintendo ale jednak kupiłem Xboxa z czego jestem bardzo zadowolony! Jedną z decyzji było to, iż N zerwało z Rare Był to kolosalny błąd bo ja kocham gry tej firmy! a jak patrze na screeny z Kameo to mi aż ślinka cieknie;) pzdr.
  • 0

#18 xell Napisany 19 maja 2005 - 12:14

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 308 Postów:
Obejrzałem filmiki z xboxyde...
Zakochałem się w tym! Ten rozmach i niektóre rozwiązania powalają!
  • 0

#19 gruby Napisany 19 maja 2005 - 13:10

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 260 Postów:
Kamoe miało powstac pierwotnie na NGC, nie N64. Może pomyliło ci się Dante ze Starfoxem... Pozdro600 :D
  • 0

#20 Tidus1024 Napisany 21 maja 2005 - 02:10

Tidus1024

    Pikachu

  • Narybek
  • 51 Postów:
Właśnie obejrzałem sobie najnowsze high-resowe filmiki z IGN i coraz mniej Kameo mi się podoba. Może czegoś nie dostrzegłem, ale ta trawa nie reaguje na łażącą po niej postać, te ujęcia z lotu ptaka wcale nie robią dobrego wrażenia, teren jest jakiś taki poligonowo-Vexx'owy, za grosz nie wygląda next-genowo. Odnoszę wrażenie, że przy odrobinie chęci i dobrego koderstwa, ta gra mogłaby spokojnie wyjść na X1. Zdanie opieram na rzeczonych filmikach, więc może Kameo będzie finalnie wyglądać 10 x lepiej, czego bym sobie życzył.
  • 0

#21 Gość__* Napisany 21 maja 2005 - 08:35

Gość__*
  • Goście
Bo ta gra naprawdę wygląda bardziej na Xboxa niż Xbox360. Grę cały czas pisano na current-geny i dopiero 2-3 miesięce temu RARE zaczęło przerzucać Kameo na X360. Jak na tak niewielki okres czasu gra i tak zachwyca (w tej kwestii opieram się choćby na zachwyconych redaktorach IGNu). Myślę, że 5 miesięcy pracy (samego graficznego dopiseszczania) + Xbox360 na pełnych obrotach mocno poprawi wygląd tej gry.
  • 0

#22 Gość__* Napisany 24 maja 2005 - 09:25

Gość__*
  • Goście
jakos Kameo mnie nie przekonuje... jak dla mnie to taki kotlecik odgrzewany od wystawy do wystawy, tak samo jak Starcraft:Ghost
  • 0

#23 BeSOS Napisany 29 maja 2005 - 15:39

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
tutaj wiecej screenów z Kameo. Ja tylko wkleję jeden z nich- no cóż trawka nie wyglada tak jak na poprzednich screenach :wink:

Dodany obrazek
  • 0

#24 Ryo-San Napisany 29 maja 2005 - 15:52

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
trafka jest do dupy..wygląda jak wlosy w nosie..i wyrasta jakos tak nie symetrycznie wrecz bitmapowo bym powiedzial..;]
  • 0

#25 Godot Napisany 29 maja 2005 - 15:54

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
wyglada jak w pierwszej czesci Ghost Recona na pieca (wiem bo ostatnio gralem) :twisted: czyli TRAGICZNIE
  • 0

#26 zdemen Napisany 29 maja 2005 - 17:31

zdemen

    Link

  • Forumowicze
  • 353 Postów:
No ale pamietajcie ze to Rare :wink: pewnie za 4-5 lat grafi bedzie wyrabana w kosmos :twisted:
  • 0

#27 BeSOS Napisany 29 maja 2005 - 17:43

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
grafa już na premierze bedzie wyrąbana w kosmos- nie zapominajcie, że to wszystko jest jeszcze na etapie tworzenia- jakoś nie wyobrażam sobie, aby konsola kilka razy mocniejsza od najmocniejszego PCta nie mogła sobie poiradzić z trawą- w końcu już obecne gry na PC oferują w pełni trawiaste tereny :)
  • 0

#28 Ganon Napisany 29 maja 2005 - 17:49

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
A widzieliscie jak wyglada trawa w Oblivionie? To jest MOC! Ale Kameo ma klimat, i wyglada, jakby Rare ciagle wspopracowalo z Nintendo. :wink: Grafika piekna, i nie watpie, ze w kwestii miodu tez bedzie wybitna. Jestem ciekaw, czy na sprawach technicznych, nie odbila sie zle przesiadka z produkcji na rozne konsole, bo przeciez pamietamy, ze na najpierw robiona ja na GC, a pozniej na Xboxa. A moze panowie z Rare juz jak zostali kupieni przez Gates'a wiedzieli, ze ten tytul powstanie na kolejna maszyne Microsoftu? :roll: :wink:
  • 0

#29 Tidus1024 Napisany 29 maja 2005 - 20:42

Tidus1024

    Pikachu

  • Narybek
  • 51 Postów:

A widzieliscie jak wyglada trawa w Oblivionie? To jest MOC! Ale Kameo ma klimat, i wyglada, jakby Rare ciagle wspopracowalo z Nintendo. Wink Grafika piekna, i nie watpie, ze w kwestii miodu tez bedzie wybitna. Jestem ciekaw, czy na sprawach technicznych, nie odbila sie zle przesiadka z produkcji na rozne konsole, bo przeciez pamietamy, ze na najpierw robiona ja na GC, a pozniej na Xboxa. A moze panowie z Rare juz jak zostali kupieni przez Gates'a wiedzieli, ze ten tytul powstanie na kolejna maszyne Microsoftu?


Wiara czyni cuda, ale gry przechodzące z rąk do rąk dobrze nie rokują skoro wcześniej komuś nie zależało, żeby takową wydac. Kameo wcześniej wyglądało jak ładna gra z N64, a teraz wygląda jak ładna na X1.
  • 0

#30 Ryo-San Napisany 29 maja 2005 - 20:44

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:

a teraz wygląda jak ładna na X1.

nie jest to moze jakis cud techniki ale z tego co widze gra powalac ma rozmachem i przedewszytkim pieknym basniowym klimatem(a o taki naprawde trudno)..nie wydaje mi sie aby X1 przeliczyl nam kilkaset tudziez kilka tysiecy zlych niedobrych ogrow na ekranie i takich tam roznych podobnych dziwactw
  • 0