Skocz do zawartości

Zdjęcie

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Bethesda 2K Games PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
578 odpowiedzi na ten temat

#31 Gość__* Napisany 05 września 2005 - 00:33

Gość__*
  • Goście

Są z wersji PC, ale nie dlatego że słabe.


Tylko dlaczego obraz jest w ramce jakby w 16:8 ? Może to z jakiegoś dev kita ;) podpietego pod 720p - zdjątka zamazane, troszku niewyraźne, jakby ktoś fotografował obraz z TV np... :wink:
Może własnie to jest z tymi screenami/ fotkami nie tak, ze nie są z PC wcale :) Tylko żywcem wyjęte z niedokończonej gry na dev kitach... zreszta przyjrzyjcie sie postaci na pierwszym planie:
http://www.gameonly....fd0297e236d.jpg
Statyczna jakaś taka, jak całe tło zresztą...

Tak czy siak, trawa... ogólnie zresztą- roślinność, robi niemałe wrażenie. Teksturki takie niewyraźne troszke, ale detali naprawde dużo.
  • 0

#32 Tidus1024 Napisany 05 września 2005 - 01:52

Tidus1024

    Pikachu

  • Narybek
  • 51 Postów:
Screeny są raczej z PC. Na pierwszym obrazku z lewej w dolnym rzędzie widać wyraźnie wskaźnik od myszy.
  • 0

#33 cwany-lis Napisany 11 września 2005 - 13:40

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 568 Postów:
ale zapowiada się ciekawie, ciekawe czy czas gry bedzie po raz kolejny taki nie standardowy na dzisiejsze czasy bo ile dobrze pamiętam to w morrowindzie mozna było i 150 h grać i zaledwie zczaić początek fabuły (a że mozna było napisy końcowe zobaczyc po 15 min. to już inna sprawa :P )
  • 0

#34 zdemen Napisany 11 września 2005 - 13:50

zdemen

    Link

  • Forumowicze
  • 353 Postów:

150 h grać i zaledwie zczaić początek fabuły (a że mozna było napisy końcowe zobaczyc po 15 min. to już inna sprawa Razz )


A grales w Morrowinda??Watek glowny mozna przejsc w jakies 30 godzin (przynajmniej mi sie tak udalo :wink: )ale jak chce ci sie rozwiazac wiekszosc zadan to mozna grac ze 160 godzin.
  • 0

#35 logan Napisany 11 września 2005 - 21:15

logan

  • Forumowicze
  • 2 356 Postów:
W sieci można znaleźć filmik jak jeden klient przechodzi Morrowinda w czasie poniżej 20 minut
  • 0

#36 Gość__* Napisany 06 października 2005 - 15:21

Gość__*
  • Goście
Slyszalem o tym, ale niestety byl jakis blad ze sciaganiem filmiku.
Wracajac do tematu. Wczoraj obejrzalem filmik w ktorym gosc przez 20min. gra w obliviona. Zapowiada sie swietnie. Sczegolnie spodobal mi sie havoc. Az trudno uwierzyc ze w RPG mozna miec fizyke jak w Half-Life2
  • 0

#37 Orange Napisany 06 października 2005 - 17:50

Orange

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 590 Postów:
A na dokładkę - wrażenia z gry redaktora IGN http://xbox360.ign.c...5/655880p1.html. Jeśli gra wyjdzie w okolicach premiery konsoli, nie zaliczę sesji :mrgreen:
  • 0

#38 Gość__* Napisany 31 października 2005 - 08:22

Gość__*
  • Goście
łajzowata animacja postaci, podobno niepoprawiona walka; przy calym tym zachwycie, krąży po mej glowie troche negatywnych odczuc. Mimo to licze na killera;)
  • 0

#39 Orange Napisany 31 października 2005 - 09:49

Orange

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 590 Postów:
Więc polecam obejrzeć 20min prezentację z tego arcydzieła rpg: http://www.xboxyde.c...ch_1719_en.html ;) Wszystkie wątpliwości się rozwieją ;)
  • 0

#40 Gość__* Napisany 31 października 2005 - 16:44

Gość__*
  • Goście
Właśnie obejrzałem, grafika - miodzio! Wędrówka po lasach i lochach - odlot. Fizyka świetna! Cienie super. Troche kiczkowato wygląda piorun wypuszczany od maga ale ok. Ogień też by mógł być do poprawki ale i tak dobry. Tekstury - super, geometria - bardzo dobra. Jedynie poruszanie się postaci jest tylko dobre. Ale bez Pixel Shader to wszystko wyglądało by tak sobie. Taka prawda teraz wszystko co wspierane jest pixel shaderem jest ładne nawet na kompie. poprawcie mnie jeśli coś napisałem nie tak.
  • 0

#41 Gość__* Napisany 31 października 2005 - 20:55

Gość__*
  • Goście
Jestem po obejrzeniu...i musze powiedziec...ze coraz bardziej przekonuje sie do X360! Jesli tak maja wygladac gry ktore wykorzystuja nawet nie polowe mozliwosci konsoli to ja jestem w :shock: ! Grafika jest rewelacyjna...chociaz bardzo "boli" animacja postaci...to jak chodza poprostu wyglada przecietnie...reszta jest genialna...lochy, las...miodzio :D
  • 0

#42 Gość__* Napisany 01 listopada 2005 - 19:38

Gość__*
  • Goście
PRzed chwila na gamonly przeczytalem newsa, ze premiera (wersja na xbox 360 i pc) zostala przesunieta na 2006 rok:(
  • 0

#43 Orange Napisany 01 listopada 2005 - 20:37

Orange

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 590 Postów:
Tak. Luty - Kwiecień. Ech, trudno... Będą mieli więcej czasu na odbugowywanie.
  • 0

#44 xell Napisany 01 listopada 2005 - 20:49

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 334 Postów:
NO I ty zaliczysz sesję. ;)
  • 0

#45 Orange Napisany 01 listopada 2005 - 21:27

Orange

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 590 Postów:
Fakt, jest na to szansa bo PDZ / CoD2 są krótsze :D
Pozdrawiam :wink:
  • 0

#46 Gość__* Napisany 02 listopada 2005 - 19:03

Gość__*
  • Goście
Może to i lepiej że Oblivion będzie w marcu. Uzbieram na wersje premium, kupie sobie monitor. I wiecej się poucze bo w tym roku szkolnym mam egzamin gimnzajalny :/
  • 0

#47 Gość__* Napisany 02 listopada 2005 - 21:04

Gość__*
  • Goście
Wlasnie, egzamin :D , ale tak sobie pomyslalem ze to nawet dobrze, ze premiera przeniesiona, bo przynajmniej kupie sobie na gwiazdke PDZ i PGR 3 a nie tylko jedno z nich.
  • 0

#48 Gość__* Napisany 31 grudnia 2005 - 14:15

Gość__*
  • Goście
to będzie świetna gra ...
  • 0

#49 MaxVarEmreis Napisany 04 stycznia 2006 - 20:41

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
Tak na rozbudzenie apetytów, kilka screenów. Nie sa w zbyt dobrej jakości, ale i tak jak dla mnie masakrują. Klik .
Ta gra poprostu nie może zawieść...
  • 0

#50 MaxVarEmreis Napisany 08 stycznia 2006 - 12:26

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
Tutaj można przeczytać wrażenia z obcowania z demem gry. Zapowiada się smakowicie...
  • 0

#51 Gość__* Napisany 02 lutego 2006 - 12:51

Gość__*
  • Goście
Gra zapowiada się mistrzosko Napewno przejde ją! ( o ile będe miał hais aby ją kupić). Morrowind robił na mnie (swego czasu) olbrzymie wrarzenie ale nowy Elder HoHo brak mi słów innymi słowy czapki z głów przed tym tytułem( hmm przynajmniej tak mi się wydaje że to będzie świetny erpeg)
  • 0

#52 Orange Napisany 08 lutego 2006 - 10:04

Orange

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 590 Postów:
The Elder Scrolls IV: Oblivion Answers
We get some details from Producer Gavin Carter on PC vs. Xbox 360, guilds, framerate and Radiant A.I.

Chyba pójdę się zamrozić w ciekłym azocie do czasu wydania pod koniec marca... Me wants it now! :cry:
  • 0

#53 MaxVarEmreis Napisany 24 lutego 2006 - 09:46

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
Tutaj spis Achievements'ów. Dokładnie 50.

Przy okazji. Bethesda nadal nie ogłosiła oficjalnej daty premiery, ale na stronie MS pokazała sie data 20 marca.
  • 0

#54 xell Napisany 25 lutego 2006 - 11:50

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 334 Postów:
Na sieci pojawiło się trochę zapowiedzi opartych na kilkugodzinnej sesji z grą. Dziennikarze nie mogli podążać za fabułą, tj. nie mogli przekroczyć bramy Oblivionu, co by pchało tę fabułę do przodu, a zając się zwiedzaniem świata, robieniem questów dla gildii itp. itd. Wygląda na to, że wiele z zapowiedzi Bethesda rzeczywiście zrealizowała i będzie to naprawdę otwarty, żywy świat. Wersja PC odpalona na high-endowych maszynach wygląda ciut lepiej (na 360 tekstury odległych terenów są wg autora na IGN bardzo niskiej rozdzielczości, co stanowi tą różnicę). Cóż, to pewnie nie jest ostateczny build, skoro jeszcze nie ma daty premiery, więc może to poprawią.
  • 0

#55 Orange Napisany 25 lutego 2006 - 12:28

Orange

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 590 Postów:

Wersja PC odpalona na high-endowych maszynach wygląda ciut lepiej (na 360 tekstury odległych terenów są wg autora na IGN bardzo niskiej rozdzielczości, co stanowi tą różnicę). Cóż, to pewnie nie jest ostateczny build, skoro jeszcze nie ma daty premiery, więc może to poprawią.

To nie jest tak, że developerzy na 2 dni przed imprezą na której prezentują swój produkt kompilują kod, wypalają go na płytce i dają ekipom dziennikarzy do testów ;)
Taki kod ma zawsze parę miesięcy chociażby dlatego, żeby był stabilny, nie wykrzaczał się do systemu, nie chodził w 12 klatkach/s i nie prezentował bugów dużych jak pomidory... Dlatego spoxik - te tekstury to prawdopodobnie placeholdery (zapchajdziury). Być może wstawione aby nie zoptymalizowana jeszcze do końca gra nie cięła się co chwilę.
Poza tym - na IGN piszą, że wersja PC wygląda ciut lepiej i ciut szybciej chodzi, zaś Gamespot pisze... że wg nich wersja na 360 pracuje nieco gładziej od PC :lol:
Więc chill, do premiery za jakiś miesiąc (oby) się zagoi ;)

//EDIT: Po obejrzeniu filmu z IGN... O co im chodzi? :? Dla mnie bomba! NIC się nie dorysowuje, piękne żywe tereny, świetne animacje (walka dwóch paladynów i wstrząsy po przyjęciu miecza na tarczę - cud miód! Twarze i mimika!), rag dolle (kościotrup złapany w pułapkę sprężynową rox :lol: )... Ach, będzie super...
  • 0

#56 MaxVarEmreis Napisany 03 marca 2006 - 15:32

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
Fanfary....Oblivion pojawi sie 20 marca w sklepach w USA (mozliwy jednodniowy poslizg) w Europie kilka dni pożniej (najdłuzej 7 dni zwłoki). Klik :klaszcze: :klaszcze:
  • 0

#57 MaxVarEmreis Napisany 04 marca 2006 - 22:15

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
Klika skanów z OXM. Na koncu można zauwazyc ocene...9,5.
Skan 1
Skan 2
Skan 3
Skan 4

Ta gra wyglada ślicznie...
  • 0

#58 Gość__* Napisany 12 marca 2006 - 23:20

Gość__*
  • Goście
http://www.ctrlaltde....php?d=20060227
http://www.ctrlaltde....php?d=20060301

te komixy doskonale ukazuja gigantyczny hype oraz zajawke na Oblivion :)
  • 0

#59 cwany-lis Napisany 13 marca 2006 - 18:28

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 568 Postów:
w końcu coś dobrego na nowego x'a :lol: nie wiem tylko czy skłoni mnie to do zakupu tej konsoli bo pieca na wakacje mam dostać nowego ...
  • 0

#60 Gość__* Napisany 13 marca 2006 - 19:10

Gość__*
  • Goście
1. Oby był lepszy niż Morrowind
2. Zagram w niego
3. Świat jest ogromny. Mam nadzieje że będzie co w nim robic
4. Mam nadzieję że NPC będą naturalnie jsze niż w ES III
5. CHce konsoli zarówno z takim stuffem jak i jRPGami 8)
  • 0



Inne z tagami: