Skocz do zawartości

Metroid Prime 3: Corruption


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
709 odpowiedzi na ten temat

#91 Ganon Napisany 30 maja 2006 - 15:11

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:

Gra wyglada moim zdaniem wyraznie lepiej niz na gcn.


Zdaje mi sie, iz wszyscy tego oczekiwali. To zadna rewelacja.

Oprocz tego uwazam ze w MP1 piraci zachowuja sie dosc rozsadnie (szczegolnie gdy sa w wiekszej grupie) i jesli bedzie to poprawione to nie mam pytan.


Tego tez chyba wszyscy oczekuja. Co do rozsadnego zachowania piratow w Prime... Otoz imo to sprawa dosc relatywna, albowiem to wszystko sie zestarzalo;). Dzisiaj, w zamian za grafike, chce zobaczyc naprawde inteligentnych adwersarzy. Nie licze na fantastyczne wizualia, ktorych na Wii zwykle, na razie, nie ujrzymy. Za to chce mnostwa patentow, dopracowanego ai, mozliwosci obracania w perzyne otoczenia, etc.
  • 0

#92 fingus Napisany 30 maja 2006 - 20:13

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Eeee. A dla mnie Metroid to jakoś zawsze była bardziej przygodówka i platformówka, niż FPS, dlatego nie napierałbym tak na AI piratów i wolałbym raczej, aby nie było żadnej zbyt swobodnej rozwałki otoczenia, czy eksperymentów z otwartością rozgrywki. Oczekiwałbym za to kupy rzeczy do zeskanowania, przeczytania i obejrzenia. A może jakiś patent w stylu BG&E i jakieś konkretne bonusy (a nie tylko odblokowanie galerii czy innego zakończenia) za zbieranie fotek fauny i flory?
  • 0

#93 gruby Napisany 31 maja 2006 - 11:14

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Podpisuje się pod Fingusem. Chociaż wszystkie ulepszenia przywitam z otwartymi ramionami- również AI i sterowanie, to jednak marzy mi się jak najwięcej patentów na wykorzystanie pilota do zwiedzania świata, zagadek i interakcji... Mi też Samus i jej przygody bardziej kojarzą się w sumie z eksploracją niż sieką a la Halo.
  • 0

#94 Ganon Napisany 31 maja 2006 - 16:11

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Fingus, Gruby - alez mi nie chodzilo o zaimplementowanie rzeczy, ktore wymienilem, lecz mialy one byc jeno przykladem jakis zmian, niekoniecznie takich, jakie przedstawilem. Bylo to bardziej wolanie o jakies nowosci, patenty i innowacje. O.
  • 0

#95 gruby Napisany 05 czerwca 2006 - 19:52

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:


:klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze: :klaszcze:
  • 0

#96 Gość__* Napisany 05 czerwca 2006 - 20:42

Gość__*
  • Goście
:klaszcze: :skacze: :klaszcze: :skacze:
Swietna byla ta trasa pod koniec. Oprocz tego klimat byl dosc ciezki (glownie przez muze). szkoda jedynie ze jakosc filmiku byla kiepska :/
  • 0

#97 PomezZ Napisany 05 czerwca 2006 - 20:46

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:
Niezwykle efektowne!!!
  • 0

#98 gruby Napisany 05 czerwca 2006 - 20:50

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:

Niezwykle efektowne!!!

Dokładnie. Juz się nie mogę doczekać żeby to zobaczyć w dobrej jakóści, widescreenie i usłyszeć mówione dialogi... Wydaje mi się, że z trailera można wywnioskować, że MP3 będzie bardziej zorientowany na fabułę... Przynajmniej jesli idzie o cut scenki... EDIT///

Wyskoczyło w necie kilka shotów w lepszej jakości niż wii-lmik...
;) kliknijcie na nie- zrobię się troszkę ostrzejsze z niewiadomych powodów...
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek

Ta laska wygląda jak Cortana :/... A ostatni screen wygląda słodko. :D
  • 0

#99 Kaxi Napisany 05 czerwca 2006 - 21:24

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
wowowowow :klaszcze: Wyglada to zarabiscie, rozmach jest, grafika wygląda dużo lepiej niż na E3, fajnie sie rusza, choć Samus dosć sztywno biegła. No i fajne klimaty :kocha:
  • 0

#100 gruby Napisany 05 czerwca 2006 - 21:25

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:

choć Samus dosć sztywno biegła

Niestety nie tylko ona... dark samus też chodzi jakoś tak nieteges... :/
  • 0

#101 BeSOS Napisany 05 czerwca 2006 - 21:28

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
master chief niby w zbroi a porusza się jakby był odziany w lateks - tego chcecie?
w zbroje jest zakuta wiec jak ma chodzic ;]
  • 0

#102 gruby Napisany 05 czerwca 2006 - 21:49

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
No nie wiem. W Echoes ruszała się jak foczka. A teraz jakby była naćpana. Chyba że to przez ten Phazon... :hmmm:
  • 0

#103 Kaxi Napisany 05 czerwca 2006 - 21:55

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Dla mnie Dark Sam rusza się w sposób akceptowalny, w końcu ona człowiekiem zbytnio nie jest. Za to Samus to sztywnota na maksa, do poprawki. Ale ogólnie ten filmik to moc. Skąd on jest? No bo nie z E3.... :hmmm:
  • 0

#104 BeSOS Napisany 05 czerwca 2006 - 21:55

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
no raczej :)
na filmiku widać, ze ostro przyćpała sie Phazonem ;] ledwo ciągnie potem :)
  • 0

#105 gruby Napisany 05 czerwca 2006 - 21:58

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Wydaje mi się, że filmik jest z pokazu dla Gameinformera. Własnie ukazała się plotka, że w nowym numerze GI będzie MASA, TONA eksluzywnych wiadomości o Wii. Stąd to logo na poczatku. I stąd imho wyciek...

EDIT!!!!

Zauważyliscie, co znajduje się w "brzuchu" tego kolesia???? :cooo:

Dodany obrazek
Samus może kontrolować inne postaci? Kurcze jeden filmik a nowości tysiąc... Przejażdżka na grapple beamie, agresywne cut-scenki, uzywanie statku, a teraz to... I like it. Dawać jeszcze więcej bajerów.
  • 0

#106 Mani Napisany 10 lipca 2006 - 09:52

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Na ign pojawił sie jakiś czas temu filmik przedstawiający nam pierwszą misję !! Filmik trwa całe 17 minut ale zapewniam, że jest na co popatrzeć.Ja juz chce Wii najlepiej z Metroidem.
  • 0

#107 gruby Napisany 13 sierpnia 2006 - 15:29

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
MP3 może nie wyjść podczas premiery Wii. (wedlug IGN Podcast)
  • 0

#108 Gość__* Napisany 13 sierpnia 2006 - 15:32

Gość__*
  • Goście
Jesli trzeba to niech lepiej przesuna premiere. W koncu i tak start nie bedzie zly: Zelda, Smash Bros, pewnie Red Steel, tasiemce EA. Lepsze to niz niedopracowany metroid.
  • 0

#109 gruby Napisany 13 sierpnia 2006 - 15:35

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
No ja mam mieszane uczucia. Z jednej strony faktycznie start Wii az roi sie od tytułów i MP3 mógłby się nie przebić w zalewie innych FPS'ów. Być może Ninny nie chce konkurować samo ze sobą - sa w końcu mocnozaangazowani w produkcję Red Steel.

MP3 na pewno nie zaszkodzi troche więcej czasu w produkcji. Byc może ma to być gra, która poniesie Wii na Gwiazdkę.

Ale z drugiej strony juz się na niego ostro napaliłem. :/ Ale może rayman4, zelda, excite Truck, Red steel i far Cry pomoga mi czekać na dzieło Retro Studio ;)
  • 0

#110 MaxVarEmreis Napisany 13 sierpnia 2006 - 15:43

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

No ja mam mieszane uczucia. Z jednej strony faktycznie start Wii az roi sie od tytułów i MP3 mógłby się nie przebić w zalewie innych FPS'ów. Być może Ninny nie chce konkurować samo ze sobą - sa w końcu mocnozaangazowani w produkcję Red Steel.

MP3 na pewno nie zaszkodzi troche więcej czasu w produkcji. Byc może ma to być gra, która poniesie Wii na Gwiazdkę.

Ale z drugiej strony juz się na niego ostro napaliłem. :/ Ale może rayman4, zelda, excite Truck, Red steel i far Cry pomoga mi czekać na dzieło Retro Studio ;)

Zawsze tak jest. Na poczatku start wyglada ogromnie obiecujaco, a potem nagle sie okazuje, że niektóre gry zaczynaja sie wykruszac....
Tak było z X360, tak jest z PS3 i wyglada na to, że nie ominie to Wii. Niestety to jest chyba norma.
  • 0

#111 BeSOS Napisany 13 sierpnia 2006 - 16:14

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Ja natomiast nie mam nic przeciwko-na launch tak czy siak widze mase gier dla siebie, a ponieważ nie lubie grac w kilka gier na raz (tymbardziej jeśli sa to killery) to niech sobie MP3 wyjdzie kiedy tam ma wyjść - jesli dodatkowe miesiące developingu mają sprawic, że gra bedzie na poziomie poprzedniczek to Retro maja moje rozgrzeszenie :)

Gorzej będzie jeśli pozostałe rzekome mega launch titles (Rayman4, Red Steel itp) zostaną przełożone ;)

Co by nie mówić, za niedługo odpalę Zelde na Wii (tak, wersje na GCn odpuszczam, bywa :])

Kocham Wii o_O
  • 0

#112 Gość__* Napisany 14 sierpnia 2006 - 09:09

Gość__*
  • Goście
Wedlug mnie to lepiej ze MP3 nie zdazy na launch troche jeszcze moga popracowac na ta gra :D MOze dodadza Onlinne :^^: Dobrze by bylo :D
  • 0

#113 ogqozo Napisany 15 sierpnia 2006 - 00:53

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
Ja chcę kolejnego Prime'a, a nie jakiegoś shootera online. Powiem więcej - to tylko pogorszy prezencję tytułu, jeśli dodadzą multiplayer, zwłaszcza jeśli będzie tak lipny jak w Echoes. To po prostu nie pasuje do tej gry.
  • 0

#114 Gość__* Napisany 17 sierpnia 2006 - 16:53

Gość__*
  • Goście

Powiem więcej - to tylko pogorszy prezencję tytułu, jeśli dodadzą multiplayer, zwłaszcza jeśli będzie tak lipny jak w Echoes. To po prostu nie pasuje do tej gry.




Dziwne jakos multi umiescili w Hunters ktore sprawdzalo sie bardzo dobrze :D wiec czemu nie Coruption zreszta napewno przedluzyloby zabawe z ta gra ;-)
  • 0

#115 PomezZ Napisany 17 sierpnia 2006 - 17:17

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:
Nie warto pozbawiać MP3 możliwości gry online. Nie chcesz, nie graj. Co za problem. Hunters ma udany tryb multi co dobrze wróży MP3. Nie będzie to killer na miare Halo w multi ale miły dodatek do właściwej gry. A tryb single pozamiata. Jestem tego pewien :ninjadance: :ninjadance: :ninjadance:
  • 0

#116 Gość__* Napisany 04 września 2006 - 11:52

Gość__*
  • Goście
MP3 to IMO najlepsza pozycja zmierzajaca na Wii w chwili obecnej. Mega miodny FPS, mam nadzieje ze tez dzieki zasludze wspanialej kontroli Wii mote'a (kiedy sie przekonam, ze ten kontroler daje naprawde fun z zabawy? o_O) :ninja: Systemseller jak nic. Gra nie tej rangi co choćby zbliżajace sie Halo 3 :kult:, ale w ścisłej czołowce must havów wielu graczy znajduje sie na pewno. Donrych FPSów na konsolach nigdy dość.
  • 0

#117 gruby Napisany 14 września 2006 - 16:24

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Nowy, śliczny shot:

http://www.valhalla.... ... -jaki.html
  • 0

#118 Kaxi Napisany 14 września 2006 - 16:43

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Fajny design przeciwników, ale wykonanie zdaje się jakieś proste, bez retro-artyzmu. No i ten zielony celowniczek, mam nadzieję, że normalnie tkai nie będzie.
  • 0

#119 gruby Napisany 14 września 2006 - 18:31

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Wrażenia IGN z dema na konfie. Warto było czekać. Chłopaki sikają po nogach.

http://wii.ign.com/a...2/732737p1.html

Szok. Sterowanie podobno jest idealne. Grafika zrobiła skok do przodu. Ogólnie - miód,. :D:D:D:D:D

Simply put, Retro has nailed it - and it makes the wait to 2007 for the game that much more difficult. We're not kidding when we write that Prime 3 feels like a brand new game with this control.

Nowe trailerki:

http://media.wii.ign...547/vids_1.html

drugi boski... wyssanie w kosmos rulez :)
  • 0

#120 Kaxi Napisany 14 września 2006 - 18:58

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Specjalnie dla grubego, co by się jeszcze troszkę podjarał, kolejny shot z Korupcji:


Dodany obrazek
  • 0