Skocz do zawartości

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
5503 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 16 maja 2005 - 14:48

Gość__*
  • Goście
Dziś o godzinie 0:00 naszego czasu na konferencji Sony w Culver City zostanie pokazany MGS4.. gra zadebiutuje na PS3, ale wyjdzie też na inne konsole, ale nie określono jeszcze jakie.. w każdym razie myśle, że wersja na konsole Billa jest więcej niż pewna..

the game will be released for as-yet-unspecified next-generation consoles, although today's news suggests that the game will debut on PlayStation 3.


  • 0

#2 vagrant3 Napisany 16 maja 2005 - 15:05

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
Może teraz głównym bohaterem zostanie Frank??
  • 0

#3 Danteusz Napisany 16 maja 2005 - 15:08

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Nie sądzę, eksperyment z Raidenem wystarczy.
  • 0

#4 Tidus1024 Napisany 16 maja 2005 - 15:10

Tidus1024

    Pikachu

  • Narybek
  • 51 Postów:

Dziś o godzinie 0:00 naszego czasu na konferencji Sony w Culver City zostanie pokazany MGS4


No jeśli pokaże to Sony na swojej konferencji, to nie sądzę, żeby zapowiedzieli tam wersję na X360...

A co do samego info, Sony na atak nuklearny Microsoftu odpowiada atakiem termonuklearnym... a to dopiero początek wojny gigantów. Konferencja zapowiada się cholernie interesująco.
  • 0

#5 Ryo-San Napisany 16 maja 2005 - 15:12

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:

A co do samego info, Sony na atak nuklearny Microsoftu odpowiada atakiem termonuklearnym... a to dopiero początek wojny gigantów. Konferencja zapowiada się cholernie interesująco.

jedna gra to za malo na jakikolwiek atak...MGS4 moze byc tylko dobrym poczatkiem do takowego ataku..ale jednego jestem pewien..giganci bedą sie prali ostro po pyskach..
Allard vs Kutaragi
Round 1
Fight!!!

halooo a gdzie Iwata o_O
  • 0

#6 Gość__* Napisany 16 maja 2005 - 15:37

Gość__*
  • Goście
@Vagrant & Dante- Raiden to ciota, to wiedzą dzieci w amerykańskich żłobkach.. FJ a.k.a. Grey Fox, to cholernie zimny madafaka.. gość jest zupełnie inny od Snake'a.. i duużo skuteczniejszy w tym, co robi, bo nie słucha sumienia.. a coś, jak w MGS3 o Big Bossie, tyle, że z Frankiem byłoby rewelacyjne.. szczerze to chciałbym wreszcie odmiany od Snake'a.. ale nie gejowatego Raidena, tylko właśnie kogoś takiego... imo to najlepsze co Konami mogłoby zrobić, żeby odświeżyć serie.. najlepiej, żeby gracz mógł dokonywać wyborów, które wpłyną na scenariusz.. typu zabić/nie zabić kogoś i postąpić jak Franek, czy jednak posłuchać sumienii.. aaaaaaa.. rozmażyłem się.. ale na kontynuacje przygód Snake'a będzie jeszcze czas- przecież teraz koniec świata jest zapowiadany na 2012 rok :lol:

@Tidus- no i..? :| Mogą przecież powiedzieć tak, jak do tej pory jest zapowiedziane, czyli, że "MGS3 zadebiutuje na PS3, a po jakimś czasie ukaże się na innych platformach." A Sony i tak na tym zyska, bo to na jego konferencji nowy Metal zostanie pokazany i to już coś.. a to wcale nie atak termonuklearny.. wyobraź sobie, co by się stało, jakby MS pokazał Halo 3? To w tej chwili gra o takiej popularności, o jakiej MGS może tylko i wyłącznie marzyć(oczywiście nie twierdze, że jest gorszy, czy coś.. ot, stwierdzam fakt).. a Bill już zapowiedział, że Halo uderzy wraz z premierą PS3.. i wiesz, co wtedy? Wtedy E3 jest Billa..
  • 0

#7 Tidus1024 Napisany 16 maja 2005 - 15:55

Tidus1024

    Pikachu

  • Narybek
  • 51 Postów:

Mogą przecież powiedzieć tak, jak do tej pory jest zapowiedziane, czyli, że "MGS3 zadebiutuje na PS3, a po jakimś czasie ukaże się na innych platformach." A Sony i tak na tym zyska, bo to na jego konferencji nowy Metal zostanie pokazany i to już coś.. a to wcale nie atak termonuklearny.. wyobraź sobie, co by się stało, jakby MS pokazał Halo 3? To w tej chwili gra o takiej popularności, o jakiej MGS może tylko i wyłącznie marzyć(oczywiście nie twierdze, że jest gorszy, czy coś.. ot, stwierdzam fakt).. a Bill już zapowiedział, że Halo uderzy wraz z premierą PS3.. i wiesz, co wtedy? Wtedy E3 jest Billa..

Możliwości są dwie: Sony pokaże PS3, pokaże 10 morderczych tytułów, obieca stado słoni do każdej konsoli (wiemy, że Sony potrafi obiecać wszystko - pamiętacie możliwość robienia Jurassic Parku na PS2 i kilkadziesiąt połączonych PS2 dla jednostek badawczych? - to były idiotyzmy,ale fani (żeby nie dodać boye) upajali się tym wtedy na rozmaitych forach), a na sam koniec zademonstruje MGS4, to może rozbić bank. Druga możliwość bardziej prawodpodobna: te targi będą zupełnie zielone od X360, a to, co dotychczas widzieliśmy, to ułamek tego, co pokażą nam producenci.

Jeśli Sony ograniczy się do niestworzonych historii, a Nintendo do przebąkiwania o odtwarzaczu DVD, to Microsoft ma te targi w kieszeni. Ale nie pójdzie tak łatwo, można gnoić $ony za obiecanki cacanki, ale o jednym trzeba pamiętać - to są mistrzowie marketingu, a o geniuszu Kutaragiego powstają książki - tłumaczone nawet na nasz język.

Sorry, zapomniałem o trzecim wyjściu: Nintendo oznajmia, że ten genialny fake'owy film, to nie fake i zgarnia całą pulę :wink:
  • 0

#8 Gość__* Napisany 18 maja 2005 - 06:27

Gość__*
  • Goście
http://www.titaniumtorrents.com/ <--- obadajcie ten niby trailer MGS'a 4 ;> Moze nie prezentuje, nic ciekawego ale napewno wiele wyjasnia, i rozwiewa niektore watpliwosci. (pisany na enginie 3 wiec, nie spodziewajacie sie zadnych rewalecaji). Duzo poczucia humoru (Konami style) i ogolnie warto obadac.
  • 0

#9 xell Napisany 18 maja 2005 - 07:03

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 314 Postów:
Najlepsze był te wykrzykniki i gogle Fishera. :lol: Sweitny trailer, mimo że nie prezentuje żadnych nowinek graficznych 8)
  • 0

#10 Gość__* Napisany 18 maja 2005 - 07:09

Gość__*
  • Goście
Ta... I wszyscy ktorzy srali pod siebie "bo nie bedzie Kojimy", moga juz sie smialo podmyc ;)
  • 0

#11 Gość__* Napisany 18 maja 2005 - 08:47

Gość__*
  • Goście
Filmik wymiata, nie wiedziałęm, że zrobią taką totalną zlewkę z MGS'a :lol:

A to polowanie na krzesło było boskie :lol:
  • 0

#12 Texz Napisany 18 maja 2005 - 11:37

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Więcej akcji, strzelania i bezpardonowej akcji. Czyżby całkowicie nowy image? No i co z tym widokiem zza oczu?
  • 0

#13 Squall Napisany 18 maja 2005 - 12:23

Squall

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 459 Postów:
Świetny jest ten trailer - polowanie na krzesła rzeczywiście wymiata. Ciekawe, czy była to satyra na faktyczną wojnę kadrową w Konami? :wink: No i ta końcówka z uwielbianym przez wszystkich Jackiem podnoszącym się z gleby tuż przy napisach "Główny Bohater"...

Jak zwykle dowiemy się wszystkiego dopiero, gdy gra trafia w nasze łapy. :D

Ale ogólnie - bardzo cieszy mnie to, że w końcu doczekamy się bezpośredniej kontynuacji MGS'a 2.

EDIT: I może tym razem dycha będzie w pełni uzasadniona, a nie w pełni naciągana. :twisted:
  • 0

#14 Tidus1024 Napisany 18 maja 2005 - 15:40

Tidus1024

    Pikachu

  • Narybek
  • 51 Postów:
Oblałem się pepsi ze śmiechu. Rewelacja. Doskonała prezentacja, choć gierka jest pewnie jeszcze w proszku. BTW Snake wygląda fajnie w goglach Fishera 8)
  • 0

#15 Shinigami Napisany 18 maja 2005 - 17:06

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Ciekawy trailer. Plotki o zostawieniu MGSa przez Hideo rozwiane (a może nie?). Solid Snake znów głównym bohaterem, co mnie bardzo cieszy. Raiden? Może być ale jako postać poboczna którą nie da się grać.
  • 0

#16 Gość__* Napisany 18 maja 2005 - 18:29

Gość__*
  • Goście

Raiden? Może być ale jako postać poboczna którą nie da się grać.


Wyaje mi sie ze cos w tym moze byc. Skoro ma byc kontynuacja MGS2, rowniez sadze, ze prawdopodobienstwo pojawienia sie w grze Raidena jest dosc wysokie, Kojima lubi zaskakiwac (i dobrze:))
A filmik rzadzi - moment ze spadajaca sciana rulez, podobnie jak google, ale mam jednak nadzieje, ze gadzet Fishera nie jest jakas aluzja i MGS nie upodobni sie do SC ;)
  • 0

#17 syon Napisany 19 maja 2005 - 17:10

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
No jak ma być Meryl (z wujkiem czy bez hehe) to na bank będzie i Raiden ze swoją niunią pewnie :P - ogólnie szykuję się niezły zjazd rodzinny, tylko bez Solidusa... chociaż...

Dodany obrazek
Solidus reaktywacja? rewolucja?

No i pozostaje pytanie, co gdzie i kiedy będzie tetrem działań Snake. Miasto? Park w mieście (cammo i te sprawy)? Kanały? Jeszcze tylko rok :twisted:
  • 0

#18 Gość__* Napisany 19 maja 2005 - 17:27

Gość__*
  • Goście

No i pozostaje pytanie, co gdzie i kiedy będzie tetrem działań Snake. Miasto? Park w mieście (cammo i te sprawy)? Kanały? Jeszcze tylko rok Twisted Evil

Skro glownym zalozeniem gry ma byc haslo "nowhere to hide", to mozna przypuszczac, ze bedzie to raczej teren otwarty (przynajmniej w glownej mierze). Bo jesli akcja toczyla by sie w budynkach, to musieli by je "wykastrowac" z takich elementow scenerii jak szafki czy inne zakamarki.. Innymi slowy bylo by ubogo.

Co do Raidena to wydaje mi sie, ze nie bedzie jedynie poboczna, niegrywalna postacia. Raz, ze na filmiku, na koncu, Raiden "dokaraskal sie" do krzesla z napisem "Main Character", a dwa, ze w ktoryms z wczorajszych newsow napisali, iz odegra on pewna role w MGS4 (moze nie tak kluczowa jak w MGS2, ale zawsze...)
  • 0

#19 Shinigami Napisany 20 maja 2005 - 16:23

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Co do Raidena, może i być nawet grywalnym - lubie chłopaka, ale Snake musi być główną postacią.

Syon, zobacz tu. Co sądzisz o tym? Tutaj jest Big Boss! Czyżby Jack miał wrócić do serii? Miejmy nadzieje, że to jednak ma być Solidus. Oglądając tapete zwróćcie uwage na ramke na dole. Napisane tam jest, że BB objął dowództwo Fox Hound w latach '90 co jest nieprawdą bo stworzył tą jednostkę, jeśli dobrze pamiętam, w 1971. Drugą dziwną sprawą jest nazywanie Snake'a per Solid, a nie tak jak zwykle. Czyżby Kojima postanowił nazywać go Solid? Nie podoba mi się to. BTW, zwróciliście uwage na logo nowego "oddziału" Konami, Kojima Productions? Jest to logo Fox :D
  • 0

#20 Gość__* Napisany 20 maja 2005 - 18:28

Gość__*
  • Goście

Miejmy nadzieje, że to jednak ma być Solidus.

Solidus mial opaske na lewym oku...
  • 0

#21 Shinigami Napisany 20 maja 2005 - 18:32

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 382 Postów:
Dobre spostrzeżenie. Kurcze, mam nadzieje, że Kojima nie wsadzi BB do tej gry. Żadnego klona też nie chce :D Głupio by mi było walczyć z kimś kim niedawno ratowałem świat. Chciałbym za to aby Snake nauczył się CQC, wątpie aby Jack do tego nie nauczył. W tej części mógł by zaprezentować swoje możliwości. Jako, że Snake nie lubi ostrzy, jak sam wspomniał, walczył by pewną odmianą CQC. Chciałbym to zobaczyć.
  • 0

#22 Gość__* Napisany 20 maja 2005 - 19:00

Gość__*
  • Goście
Mi się wydaje, że nie ma tam dużo wspólnego z następnym MGSem. Konami pokazało że potrafi śmiać się same z siebie. No place to hide - heh pewnie chodzi o samą grę, którą muszą w końcu pokazać, bo by ich fani zeżarli :) Jest to też czaderska satyra na graczy i na błędy w serii, ewidentnie widać to na przykładzie Raidena, który dostaje łomot, na przykładzie krzesełka z nazwiskiem Kojimy, z goglami ala Fisher po prostu zajefajny ten filmik, ale nie szukałbym w nim jakiś tajemnych znaków i podpowiedzi dot. MGS4. Choć róbcie co chcecie, ja się tylko wymądrzam. :D
  • 0

#23 Gość__* Napisany 20 maja 2005 - 20:53

Gość__*
  • Goście

Głupio by mi było walczyć z kimś kim niedawno ratowałem świat.

Zabić kogoś z kim się utożsamiałeś to byłoby coś, ale to niemożliwe, bo BB(nie o ciebie chodzi Blizz :wink:) nie żyje.. nawet jego ciało nie jest kompletny.. zawsze jest mowa o resztkach ciała BB.. a klon? Bez jaj panowie, bez jaj.. 4 klon nie przejdzie.. imo to udziwnianie tylko szkodzi MGSowi.. np. ręka Liquida przejmująca kontrole nad Ocelotem.. pora z tym skończyć, bo to niedorzeczne..

@Dagon- hasło "No place for Hideo. No place to Hide!" jest stare i odnosi się do środowiska, w jakim toczyć ma się akcja gry..
  • 0

#24 syon Napisany 21 maja 2005 - 10:14

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
@Frank nigdy nic nie wiadomo. Sądze, że na Ocelotowym-Liquidzie się nie skończy. To by było zbyt proste, bo tylko jeden dziwak z obcą ręką by latał? No właśnie sęk w tym, że wydziwienia w MGSach stały się już normą, więc ja tam nie mówię hop zanim nie przeskoczę ;)
  • 0

#25 Squall Napisany 21 maja 2005 - 10:22

Squall

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 459 Postów:

imo to udziwnianie tylko szkodzi MGSowi.. np. ręka Liquida przejmująca kontrole nad Ocelotem.. pora z tym skończyć, bo to niedorzeczne..

Nie rób scen, człowiek - MGS bez udziwnień? :D Udziwnienia, jak zwykle, będą, i wydaje mi się, że będą konkretne. :P
  • 0

#26 Scorpio Napisany 21 maja 2005 - 10:38

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Link do downloadu trailera z E3 bezpośredni (bez rejestracji):
http://www.gamershel...load_9307.shtml

I niebezpośredni na stronę z linkami (gdyby powyżej nie działało):
http://www.gamershel...oad_movie.shtml

Miłego oglądania
  • 0

#27 Gość__* Napisany 22 maja 2005 - 22:42

Gość__*
  • Goście
Filmik konkretny - komedia w starym, dobrym, mgs'owym stylu :lol: Szkoda tylko, że ma on niewiele wspólnego z mgs4, a jest jedynie bodźcem do rozpętania w sieci burzy domysłów i spekulacji. Nie mówię, że to źle. Sam lubię czasem pogdybać.
Jedyną wartą odnotowania informacją jest powrót Kojimy do projektu. Cieszę się na myśl, że nad kolejną odsłoną mgs pieczę sprawować będzie Hideo, choć zdaję sobie sprawę, iż minęła mnie szansa, by przekonać się, ile tak naprawde mgs zawdzięcza "mistrzowi". Na takie eksperymenty nie ma jednak miejsca, gdy mówimy o części, w której wszystkie zapoczątkowane wcześniej wątki być może znajdą swoje ujście. Chociaż mgs bez końcowych niedomowień, nie byłby mgs'em, prawda?
- Yes, mr President...
- ...
  • 0

#28 Yoori Napisany 23 maja 2005 - 12:18

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:
Filmik konkret, Konami śmieje sie z siebie i konkurencji(Snake przebrany za Fishera i odgłos jak by szedł robot :D ), Raiden też daje rade ale i tak dostaje baty od Snake'a.
  • 0

#29 Gość__* Napisany 31 maja 2005 - 21:50

Gość__*
  • Goście
Czyżby Bill wykonał odpowiedni przelew? ;]
http://news.teamxbox... ... velopment/

Mówiąc w skrócie Hideo skłania się w strone X360.. może nie mówi tego wprost, ale jednak :twisted:
  • 0

#30 BeSOS Napisany 31 maja 2005 - 21:59

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Nadinterpretujesz Franek. Poprostu chłopak powiedział to co mysli :D Ja bym na MGS4 na X360 nie liczył 8) Chyba, że MGS4 na PS3 bedzie czasowym exclusivem
  • 0