Skocz do zawartości

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
5503 odpowiedzi na ten temat

#91 Danteusz Napisany 09 września 2005 - 08:22

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:
To juz oficjalne-na TGS będzie trailer (!) pokazujący sceny z gry właściwej (!!!)
Nie ma to jak doskonała wiadomość o poranku :D
  • 0

#92 Scorpio Napisany 09 września 2005 - 09:56

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Trudno dostępna to jest Afryka. A jak Afryka to może ruiny Outer Heaven? Może w ruinach bazy Bossa znajduje się coś, co ma duże znaczenie dla grup P (Patriots, Philosophers, Philantropist, ... - dużo tych na P :P )
  • 0

#93 Gość__* Napisany 09 września 2005 - 11:25

Gość__*
  • Goście

Trudno dostępna to jest Afryka. A jak Afryka to może ruiny Outer Heaven? Może w ruinach bazy Bossa znajduje się coś, co ma duże znaczenie dla grup P (Patriots, Philosophers, Philantropist, ... - dużo tych na P :P )

Nie Philantropist, tylko Philantropy ;]
  • 0

#94 Gość__* Napisany 14 września 2005 - 13:48

Gość__*
  • Goście
Są skany z famitsu enjoy :shock:
http://forums.e-mpir...ead.php?t=39333
  • 0

#95 Danteusz Napisany 14 września 2005 - 13:53

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:
O_o może mi ktoś powiedzieć kom jest ten groźnie wyglądający staruszek?
A grafa jest next-genowa.
  • 0

#96 Shinigami Napisany 14 września 2005 - 13:54

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Nie podobają mi się te skany. Słabo wygląda "Snake" choć graficznie ładnie. Właściwie to kto to może być? Snake nie bo za stary i ma nóż, BiBis też nie (nawet jeśli by powrócił) ponieważ ma na złym oku opaskę. Wychodzi na to, że musi to być Solidus który przecież zginął. Chyba, że Vamp go uratował czy coś :P Mniejsza o te skany jednak, Hideo ogłosił, że TGS pokaże nowy trailer MGS4 prawdopodobnie na silniku gry!
  • 0

#97 Gość__* Napisany 14 września 2005 - 13:54

Gość__*
  • Goście
OjezuojezuOjezuojezuOjezuojezuOjezuojezuOjezuojezu. Cudo! Czyżby to był... Snake! Zestarzał się szybciej? Mam nadzieję, że to nie tylko figurki! I to oko! Kojima wie, jak dogodzić graczom...
  • 0

#98 syon Napisany 14 września 2005 - 13:58

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
O_O

Burza mózgów i domysłów wre!
  • 0

#99 Scorpio Napisany 14 września 2005 - 13:59

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
A jednak Big Boss. Outer Heaven welcome back?
  • 0

#100 Gość__* Napisany 14 września 2005 - 14:01

Gość__*
  • Goście

Snake nie bo za stary i ma nóż

Spoiler
. A nóz? Aluzja do MGS 3 :lol:. Poza tym opaska nie oznacza, że Snake (?) nie ma oka. I... on ma bandanę. A Solidus jej nie miał. Wiecie, co jeszcze mnie ciekawi? Znamy ten art i tu Snake nie wygląda tak staro... wszystko jednak wskazuje na to, że jednak czas na emeryturę. MGS 5 może być Czasem Raidena.
  • 0

#101 Shinigami Napisany 14 września 2005 - 14:01

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

A jednak Big Boss. Outer Heaven welcome back?

To nie może być Big Boss, ponieważ on miał uszkodzone prawe oko.

Snake nie bo za stary i ma nóż

Spoiler
. A nóz? Aluzja do MGS 3 :lol:

Nóż wymieniłem właśnie dlatego, że jak Snake sam powiedział, nie lubi ostrzy.
  • 0

#102 Gość__* Napisany 14 września 2005 - 14:06

Gość__*
  • Goście
Lubi, nie lubi, najwięcej do powiedzenia ma tu Kojima ;) .
  • 0

#103 Shinigami Napisany 14 września 2005 - 14:06

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Lubi, nie lubi, najwięcej do powiedzenia ma tu Kojima ;) .

Niby tak, ale on będzie się trzymał tego co już powiedział, miejmy nadzieje.
  • 0

#104 syon Napisany 14 września 2005 - 14:08

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Teoria namba' one:

Snake zdeka się posunął.STOP.Koniec z ukrywaniem się ("Nowhere to hide").STOP.Zaczyna się full scale wojenka.STOP.Trup ścieli się gęsto.STOP.Ołów też.STOP.Snake stał się Ramboidem i polubił się z nożami.STOP.Nóż robi za szczęśliwy amulet.STOP.Zaczyna się full scale wojenka.KONIEC DEPESZY.


Dodany obrazek

Hmm.. czemu ja to dopiero teraz wyczaiłem? Mianowicie chodzi mi o te kółeczka na tle i mini prostokąciki z rzymskimi cyferkami. To nic innego jak przypiski dywizji rozłożonych na mapie taktycznej. Zlookajcie pierwszą lepszą mapę z jakimkolwieg konfliktem zbrojnym a na mapach ujżycie właśnie takie oznaczenia. This is fuckin' war and Limb Bizkit sucks cock!
  • 0

#105 Danteusz Napisany 14 września 2005 - 14:10

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:
Już za 3 dni TGS, zobaczymy trailer który (mam nadzieję) wyjaśni wątpliwości :D
  • 0

#106 Ryo-San Napisany 14 września 2005 - 14:11

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
dante piszesz tak jakbys nie znal Kojimy..ten trailer nie wyjasni nic..on pozostawi po sobie wiecej pytan niz jest teraz;]
  • 0

#107 Danteusz Napisany 14 września 2005 - 14:14

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:
Wyjaśni na pewno więcej niż skan słabej jakości...a że wyjaśnieniem będą nowe zagadki to inna sprawa ;)
  • 0

#108 TomisH Napisany 14 września 2005 - 14:16

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
Erm... Robią z MGS'a... Killzone? :|
  • 0

#109 Mielu Napisany 14 września 2005 - 14:18

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:
Na MGS3 też z początku narzekaliśmy, że dżugnla, że zielono, że dowcipy z GTA są do bani, i że w ogóle. Nie ma się co gorączkować.
  • 0

#110 Danteusz Napisany 14 września 2005 - 14:19

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:
Już wiem! dziadek to Big Boss tylko screeny są w odbiciu lustrzanym :lol:
TomisH, nic jeszcze nie wiadomo ;)
  • 0

#111 Gość__* Napisany 14 września 2005 - 14:27

Gość__*
  • Goście

Już wiem! dziadek to Big Boss tylko screeny są w odbiciu lustrzanym

No jasne, przecież wiadomo, że Japończycy czytają wszystko na odwrót ;) . Intryguje mnie odkrycie syona - czy to oznacza, że MGS stanie się grą taktyczną? A może Snake zostanie wrzucony w wir działań wojennych (no, to drugie raczej na pewno)? Nerwowo nie wytrzymam do tego piątku...
  • 0

#112 syon Napisany 14 września 2005 - 14:38

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Kolejne skaniki:

http://img371.images...8/mgs4031ve.jpg

Teoria namba' two:

Wojna.STOP.Pełna skala mayhemu i rozwałki.STOP.Naturalna obrona i otoczenie składa się z betonu.STOP.Anal Stench - War Trip.STOP.Starzy znajomi raz jeszcze nam pomogą.KONIEC DEPESZY.

EDIT:

Skany lepszej jakości znajdziecie o tu -> http://forums.gaming...01&page=5&pp=50
  • 0

#113 Gość__* Napisany 14 września 2005 - 14:50

Gość__*
  • Goście
A mi sie to wszystko jakos nie podoba.Ten 'chopek' wcale nie przypomina Papy Sneja.Z kolei te wszech obecne robociki...No jakos mi to nie przypadlo do gustu.Jezeli tak to ma wygladac to bedzie to totalne s-f (a ja liczylem na cos co dostawalismy do teraz - czyli oprocz mechow i AI w miara realne wydarzenia w 'naszych' czasach lub chociazby jak w mgs 3 - w przeszlosci).Wiem , ze jezeli gre osadza w przyszlosci to powstana jakies niestworzone rzeczy (jak na tych skrinach) - robocik za kazdym zakretem, male ulepszone Metal Gear REXy...Mysle. ze to fejk ;)
  • 0

#114 Gość__* Napisany 14 września 2005 - 14:53

Gość__*
  • Goście
Nie podoba mi się twarz Otacona. Wygląda jak... hej... jajo. Jajogłowy :D . A poza tym Otacon wygląda jakby trochę za dużo popijał. [MGS2 SPOILER]Wprawdzie stracił rodzinę, więc byłoby to uzasadnione, ale niech lepiej nie przesadza - wolę, żebyśmy mogli na niego liczyć ;) .[/MGS2 SPOILER] A tak bardziej serio - zwróćcie uwagę na screen ponad głową Otacona - góra robota wygląda jak głowa MG RExa. Ma też radar. I działko. Czyżby spełnił się najgorszy scenariusz z MGS2? Każdy możemieć swojego Metal Geara? I to przenośnego? Stwór ma też ciekawy dół - czy te nogi są organczne? Wydaje mi się, że z podobnego materiału jest zrobiony strój naszego (niby?)Snake'a. Może tylko tak mi się wydaje, ale czy ten robot (Metal Gear Portable? ;) ) ma stopy ustawione jak małpa? Czy po Snake vs. Monkeys przyjdzie czas na Metal Gera Ape'a?

EDIT: Drugi skan od syona... czy ten mały robocik jest nami, czy przeciwko nam?
  • 0

#115 Gość__* Napisany 14 września 2005 - 14:55

Gość__*
  • Goście
Obadajcie screen na ktorym 'snejk' tak sie szczerzy. Wydaje mi sie, ze wbija sobie strzykawke w szyje[spojrzcie na 'zyly'(?)po prawej(z naszego punktu widzenia) stronie jego twarzy] - odtrutka na foxdie?
  • 0

#116 Gość__* Napisany 14 września 2005 - 14:58

Gość__*
  • Goście

Wydaje mi sie, ze wbija sobie strzykawke w szyje

Hm rzeczywiście, to byłoby logiczne - FoxDie albo jakaś nowa trucizna.

EDIT: SPójrzcie na mniejsze screeny ze Snake'm. Wszędzie jest mały robot. Czyżby czas "codekowych epopei" dobiegł końca?
  • 0

#117 Gość__* Napisany 14 września 2005 - 15:00

Gość__*
  • Goście
Hmmm... zastanawia mnie rowniez ten dziwny maly robocik towarzyszacy 'snejkowi'... Kura, moze to jakas przenosna baza danych, albo zdalnie sterowana machina do zabijania(wjezdzasz w grupe ludzi i robisz trzode)? A moze to przenosny otakon?:)
  • 0

#118 Gość__* Napisany 14 września 2005 - 15:05

Gość__*
  • Goście
Na tym skanie z Otaconem jest screen, ktory pokazuje widok jakby z oczu robota albo jakiegoś skanera. Możliwe, że robocik będzie nam służył za kodek, radar i narzędzie infiltracji (stąd te pozycje oddziałów wojskowych?).
  • 0

#119 BeSOS Napisany 14 września 2005 - 15:18

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
na mnie te screeny nie robią żadnego wrażenia...mam nadzieje, że to dlatego, że słaba jakośc skanów....a staruch nie wyglada jak z renderów, nie wiem jakie rendery macie na myśli, chyba z PSXa :mrgreen:
  • 0

#120 Shinigami Napisany 14 września 2005 - 15:37

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

A może Snake zostanie wrzucony w wir działań wojennych (no, to drugie raczej na pewno)?

O tym choćby mówi art do którego podałaś wcześniej linka.

Tak się przyglądałem temu Otaconowi i on nie wygląda na zbyt starego, czyli niby kolejny argument, że to nie Snake. Za to ta jego niby opaska na oku wygląda bardziej jak coś ala jakiś detektor.

BTW, właśnie zauważyłem, że na tym arcie "Snake" także ma to coś na oku (i nie ma wąsów ;) ).
  • 0