Skocz do zawartości

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
5503 odpowiedzi na ten temat

#121 Gość__* Napisany 14 września 2005 - 15:37

Gość__*
  • Goście
0___________O
Ludzie jak to wyglada, postacie niczym zołnieze z RENDERU KillZone (;) hehe)
Brak mi słów, teraz tylko czekac kilka dni na targi i pokaz tego cuda w ruchu :mrgreen:
Co do postacji, Wychodzi na to ze jest to Solidus, ale w przeciez on zginoł (a moze nie), nie wydaje mi sie zeby to był Snake (skad ta opaska???)
  • 0

#122 Gość__* Napisany 14 września 2005 - 15:47

Gość__*
  • Goście

BTW, właśnie zauważyłem, że na tym arcie "Snake" także ma to coś na oku (i nie ma wąsów ;) ).

Wydaje mi się, że może je mieć, tylko my nie widzimy dokładnie twarzy :P . A no oku... ma pewnie cień ;) .

Dla mnie to mimo wszystko Snake. Zobaczcie: Solidus jest bliźniakiem Snake'a i Liquida, ale był od nich znacznie starszy w MGS2. Niektóre klony starzeją się znacznie szybciej (możliwe, że strzykawka, którą zauważył szafa zawiera lek, który spowolnia proces starzenia; a jeśli chroni przed FoxDie, to w pewnym sensie - tak). Poza tym wątpię, by Solidus czaił się po kątach z bronią. Stać go było na kostium doktora Octopus, stać i na coś więcej.
  • 0

#123 Gość__* Napisany 14 września 2005 - 15:50

Gość__*
  • Goście

Za to ta jego niby opaska na oku wygląda bardziej jak coś ala jakiś detektor.



Tez o tym myslalem.Moze to jakis prototyp ? Cos ala noktowizor/gogle termiczne ?


A ten Snejo nadal mi sie nie podoba.


Boli mnie to, ze jest juz taki stary (przeciez to taki wielki BOHATER - i co ? Ma umrzec....ze starosci ? ).
  • 0

#124 gruby Napisany 14 września 2005 - 15:52

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Oprócz twarzy Otacona, nie ma tu nic ładnego... Może wczessna wersja, może jakość scanów. Ale nie szokuje tu absolutnie NIC. Gra na pewno bedzie wybitna (i na pewno dostanie w N+ 10/10 bo ma odpowiedni tytuł ;)) itd, ale poziom grafiki- przynajmniej statycznej- to nic nowego. Ale jak mówię nie samą grafiką nextgeny stoją./
  • 0

#125 Gość__* Napisany 14 września 2005 - 15:54

Gość__*
  • Goście
Ciekawe jak bedzie wygladał Raiden, cos mi sie wydaje z Kojma doda mu zarost jakies szramy, fajke i bedzie drugi Solid Snake ;)

PS. gruby w piatek bedzie ci wstyd ze cos takiego napisałes ;) hehe :twisted:
  • 0

#126 Shinigami Napisany 14 września 2005 - 15:55

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Ciekawe jak bedzie wygladał Raiden, cos mi sie wydaje z Kojma doda mu zarost jakies szramy, fajke i bedzie drugi Solid Snake ;)

To jest niemożliwe. Raiden zawsze miał być dziewiczon piękny i taki będzie. Myśle, że w ferworze walki przypomni sobie o tym co robił za młodu.
  • 0

#127 Gość__* Napisany 14 września 2005 - 16:04

Gość__*
  • Goście
Dodany obrazek
:Dheheh
  • 0

#128 Gość__* Napisany 14 września 2005 - 16:05

Gość__*
  • Goście

Boli mnie to, ze jest juz taki stary (przeciez to taki wielki BOHATER - i co ? Ma umrzec....ze starosci ? ).

Nie zdziwiłabym się, gdyby tak było. Jesteśmy przyzwyczajeni, że bohaterowie gier są piękni (jak Raiden :P ) i młodzi, a Hideo może nam pokazać, że fakt, iż się starzejemy nie oznacza dla nas końca życia. To może być przesłanie nowego MGSa: każdy musi umrzeć, każdy ma swój czas. Nawet najdrożsi muszą odejść, co nie oznacza, że u kresu swej drogi mają się poddać.
  • 0

#129 Shinigami Napisany 14 września 2005 - 16:10

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Boli mnie to, ze jest juz taki stary (przeciez to taki wielki BOHATER - i co ? Ma umrzec....ze starosci ? ).

Nie zdziwiłabym się, gdyby tak było. Jesteśmy przyzwyczajeni, że bohaterowie gier są piękni (jak Raiden :P ) i młodzi, a Hideo może nam pokazać, że fakt, iż się starzejemy nie oznacza dla nas końca życia. To może być przesłanie nowego MGSa: każdy musi umrzeć, każdy ma swój czas. Nawet najdrożsi muszą odejść, co nie oznacza, że u kresu swej drogi mają się poddać.

Niby tak, ale Snake i starość to jest coś czego wielu nie potrafi sobie wyobrazić. Tak samo jak jego śmierć ze starość na jakiejś farmie (chyba, że między swoimi psami na Alasce). Ja licze raczej na dramatyczną śmierć po pokonaniu głównego złego. To by pasowało do Węża i Kojimy.
  • 0

#130 Gość__* Napisany 14 września 2005 - 16:16

Gość__*
  • Goście
Ludzie, przeciez to Revolwer Ocelot. Ten wąs i w ogóle. Opaska to pewnie jakaś super-duper technologia która ma starcowi pomóc w celowaniu. A że umie CQC i trzyma nóż w reku to nie problem. Kto grał w MGS3 ten wie.
  • 0

#131 Shinigami Napisany 14 września 2005 - 16:19

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Ludzie, przeciez to Revolwer Ocelot. Ten wąs i w ogóle. Opaska to pewnie jakaś super-duper technologia która ma starcowi pomóc w celowaniu. A że umie CQC i trzyma nóż w reku to nie problem. Kto grał w MGS3 ten wie.

Nie rzucaj takimi teoriami bo się jeszcze okaże, że to prawda.

Po tym poście mnie olśniło. MGS4 nie może odbywać się po kilkudziesięciu/nastu latach z kilku powodów. Widzieliście wszyscy bankowo pierwszy art z czwórki. Co Jack ma na rękach? Dziecko. Po drugie musi w tej części wystąpić jedna z najważniejszych postaci serii - Ocelot. A na wózku nie będzie raczej jeździł na polu bitwy :D
  • 0

#132 Gość__* Napisany 14 września 2005 - 16:20

Gość__*
  • Goście

Niby tak, ale Snake i starość to jest coś czego wielu nie potrafi sobie wyobrazić.

Nie mówię, że mi jest łątwo ;) . Pewnie Snke nie umrze w łóżku. Ale Hideo chyba chce nam pokazać, że stary nie znaczy zły.

Ludzie, przeciez to Revolwer Ocelot.

Hm.
(zerka na skan)
No wiesz, teoretycznie wszystko jest możliwe :lol: .

Co Jack ma na rękach? Dziecko.

O rety, rzeczywiście :shock: . Czyżby znowu akcje typu "dwa lata temu rozwaliliśmy tu całą armię". Dziesięć lat później...
  • 0

#133 Gość__* Napisany 14 września 2005 - 16:21

Gość__*
  • Goście

Nie zdziwiłabym się, gdyby tak było. Jesteśmy przyzwyczajeni, że bohaterowie gier są piękni (jak Raiden :P ) i młodzi, a Hideo może nam pokazać, że fakt, iż się starzejemy nie oznacza dla nas końca życia. To może być przesłanie nowego MGSa: każdy musi umrzeć, każdy ma swój czas. Nawet najdrożsi muszą odejść, co nie oznacza, że u kresu swej drogi mają się poddać.

Po przeczytaniu tego posta, az przeszły mie dreszcze.
To bardzo prawdopodobne ze Hideo usmierci legende (ludzie by płakali jak przy smierci Aries ;) )
  • 0

#134 Gość__* Napisany 14 września 2005 - 16:21

Gość__*
  • Goście

To może być przesłanie nowego MGSa: każdy musi umrzeć, każdy ma swój czas.


Inna sprawa, ze przeslanie dwoch pierwszych MGSow to wlasnie zycie ...

(w jedynce "(...)You have to choose life, and then...Live !", a w dwojce nie pamietam kuna no :P ).

Ja tam nie chce, zeby Snejo sie starzal :P


A co gdyby sie okazalo, ze Raiden gdy sie zestarzeje bedzie wygladal jak Snake/Liquid ? (tylko z bialymi wlosami ? - Liquid mial przefarbowane).

Ludzie, przeciez to Revolwer Ocelot.



Nad tym tez myslalem tylko, ze....Dlaczego taki stroj ? Gdzie jego rewolwery (M4 w lapie ? No dajze spokoj - Ocelot ? ) no i skad bandana ?
  • 0

#135 Gość__* Napisany 14 września 2005 - 16:24

Gość__*
  • Goście

Inna sprawa, ze przeslanie dwoch pierwszych MGSow to wlasnie zycie ...

No tak, ale kto normalny uśmierca głównego bohatera? :mrgreen:
  • 0

#136 Gość__* Napisany 14 września 2005 - 16:25

Gość__*
  • Goście
Na tym zdjęciu jednak widać wąsy i opaske z jakimś napisem.
  • 0

#137 Shinigami Napisany 14 września 2005 - 16:25

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Inna sprawa, ze przeslanie dwoch pierwszych MGSow to wlasnie zycie ...

No tak, ale kto normalny uśmierca głównego bohatera? :mrgreen:

Hideo... poprawka, on nie jest normalny :P Wiecie, ja bym się nie zdziwił gdyby Snake umarł. Inna sprawa, że bym się zapłakał ;)
  • 0

#138 Gość__* Napisany 14 września 2005 - 16:26

Gość__*
  • Goście

No tak, ale kto normalny uśmierca głównego bohatera? Mr. Green


Hm...Kojima ? Ja tam jak na razie nie wierze w te skriny.To nie jest Snejo,a te miniaturki MGR to mam nadzieje koncwoka gry :)

Czekam na TGS :D
  • 0

#139 Danteusz Napisany 14 września 2005 - 16:27

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:
Faktycznie, to jest Ocelot. Zobaczcie:
http://www.spawntoys... ... ocelot.jpg
http://homepages.nil...ndaly/mgs42.jpg
  • 0

#140 Gość__* Napisany 14 września 2005 - 16:27

Gość__*
  • Goście
Snake już raz umarł więc po co powielać własne pomysły
  • 0

#141 Shinigami Napisany 14 września 2005 - 16:30

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Snake już raz umarł więc po co powielać własne pomysły

Tylko, że wtedy Hideo miałby doskonałe zakończenie serii. Nie dało by się już jej kontynuować.
  • 0

#142 TomisH Napisany 14 września 2005 - 16:31

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:

To bardzo prawdopodobne ze Hideo usmierci legende (ludzie by płakali jak przy smierci Aries ;) )


JAKIEJ K**** ARIES? Aeris młocie... :x

A robocik? Grał ktoś w Snatcher'a? To wszystko mniej więcej wie ;)
  • 0

#143 Gość__* Napisany 14 września 2005 - 16:33

Gość__*
  • Goście
Seria już się zakończyła. MGS4 otwiera nową nad którą pracuje nowy team Kojima Productions. Po cholere mieliby to otwierać. Żeby zrobić tylko jedną "poważną" gre....
  • 0

#144 Gość__* Napisany 14 września 2005 - 16:34

Gość__*
  • Goście

Faktycznie, to jest Ocelot. Zobaczcie:
http://www.spawntoys... ... ocelot.jpg
http://homepages.nil...ndaly/mgs42.jpg

Nieee... kociak ma większe wąsy. Po co miałby je przycinać? A może... Szybko! Jaki kolor oczu ma Ocelot :?:
  • 0

#145 Shinigami Napisany 14 września 2005 - 16:34

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Seria już się zakończyła. MGS4 otwiera nową nad którą pracuje nowy team Kojima Productions. Po cholere mieliby to otwierać. Żeby zrobić tylko jedną "poważną" gre....

Gdyby tak było to zmieniła by nazwę (MG -> MGS). MGS3 był swego rodzaju pobocznym tytułem. Czwórka powinna zakończyć trylogię.

Szybko! Jaki kolor oczu ma Ocelot?

Już o tym myślałem. Niestety na skrinach z "Wężem" nie widać koloru.
  • 0

#146 Gość__* Napisany 14 września 2005 - 16:43

Gość__*
  • Goście
Trudno wymyślić jakąś sensowną nową nazwe. Gdyby Hideo zapodawał nam po dwie gry z każdej serii to MGS 3 nie mazywałby się MGS3 tylko inaczej.
Metal Gera i Metal Gear2: Solid Snake, czyli dwie gry
Metal Gear Solid, MGS2 i MGS3 - 3 gry
Metal Gear Solid 4 ... ... ... - wychodzi na to że nowa seria może liczyć aż cztery odcinki

MGS4 będzie ciągnął serie dalej i zapoczątkuje nowe wątki tak jak Metal Gear Solid. Też nawiązywał do dwóch poprzednich części i zaczynał coś nowego (genialnego i zajebistego :twisted:, tak gdzie ja go mam zaraz se odpale na nowo :twisted: :twisted: :twisted: )
  • 0

#147 Gość__* Napisany 14 września 2005 - 16:45

Gość__*
  • Goście


To bardzo prawdopodobne ze Hideo usmierci legende (ludzie by płakali jak przy smierci Aries ;) )


JAKIEJ K**** ARIES? Aeris młocie... :x

młocie, to wszytsko z nerwów i podniecenia (serie MGS stawiam na równi z Halo), kazdy moze sie pomyslic
  • 0

#148 TomisH Napisany 14 września 2005 - 16:52

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
No ale nie cały czas stary (to już chyba trzeci post gdzie piszesz Aries).
  • 0

#149 Gość__* Napisany 14 września 2005 - 16:56

Gość__*
  • Goście
pokaz mi dwa poprzednie posty gdzie cos wspomnialem o FFVII(chyba mnie z kims pomyliles)

WRACAMY DO TEMATU
  • 0

#150 Danteusz Napisany 14 września 2005 - 17:07

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 885 Postów:

Faktycznie, to jest Ocelot. Zobaczcie:
http://www.spawntoys... ... ocelot.jpg
http://homepages.nil...ndaly/mgs42.jpg

Nieee... kociak ma większe wąsy. Po co miałby je przycinać?

No tak, tym argumentem obaliłaś tą tezę ;)
  • 0