Skocz do zawartości

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

• Zaloguj się by odpowiedzieć
5503 odpowiedzi na ten temat

#181 Gość__* Napisany 14 wrzesień 2005 - 20:51

Gość__*
  • Goście
Zauważyłam, że część linków ze skanami już siadła, więc założyłam fotoblog, do którego będę wrzucać arty i skany z MGSa 4. Enjoy :arrow: Jeanne's MG Solid 4

Klikajcie na obrazki, by powiększać i oceniać.
  • 0

#182 Gość__* Napisany 14 wrzesień 2005 - 21:52

Gość__*
  • Goście
Dodany obrazek
  • 0

#183 Gość__* Napisany 14 wrzesień 2005 - 21:54

Gość__*
  • Goście
Hmmm... jesli ten dziadzia to snejk, w takim razie kto podlozy mu glos? Po raz kolejny David(po odpowiednim retuszu komputerowym)? Mam taka nadzieje...
  • 0

#184 Danteusz Napisany 14 wrzesień 2005 - 22:31

Danteusz

Alpha Male!

• Administratorzy
  • 30553 Postów:
"The shots revealed in the magazine are images running on actual PS3 hardware, and as impressive as they are, they will get better, according to Kojima's comments."
  • 0

#185 Gość__* Napisany 14 wrzesień 2005 - 22:47

Gość__*
  • Goście
czytam posty...oglądam scany i niepotrafię się nadziwić geniuszowi Kojimy

1-grafa kapitalna a to tylko scany....co dopiero będę tu pisać w piątek gdy zobacze trailer!!!!!

2-to nie jest Solid Snake-to nie byłoby w stylu Kojimy by od razu tak bez problemu pokazać nam głownego bohatera....MGS2-ukrywanie Raidena,MGS3-debaty czy to Big Boss czy nie przed premierą,nawet wybierając opcję "I like MGS2" BB ma maskę Raidena w opening movie.....Hideo poprostu poraz kolejny bawi się z nami,choć raczej to nie będzie Ocelot-pamiętajmy,że w MGS2 jedna ręka rewolwerowca była mu wielce nieposłuszna stąd wnioskowałbym za odrzuceniem tej tezy ani też Big Boss(ten dziwaczny mechanizm jest na lewym oku a w MGS3 BB miał opaske na prawym oku)

3-robocik-hmmm jak wielu z Was zauważyło też uważam ,że to może być nasz nowy radar i przyjaciel w walce-mam schize ,że na jednym z obrazków ten starszy pan :wink: strzela z karabinku zamontowanego do niego-co może wnioskować ,że w miarę postępów w grze będziemy go upgradować

4-miejsce akcji-zurbanizowane stworzone specjalnie na potrzeby gry miasto(wielopiętrowe budynki,kanały,kanalizacje) wielce nieliniowe i całkowicie interaktywne-takie mam wrażenia z po skumaniu tych scanów 8)

5-i tak pewnie będę się śmiać z tego co tu napisałem po piątku kiedy zobacze trailer w akcji :D
  • 0

#186 Ryo-San Napisany 14 wrzesień 2005 - 22:57

Ryo-San

Nightmare

• Forumowicze
  • 957 Postów:
jutro kumpel (2 rok japonistyki) wezmie sie za tlumaczenie tych skanow, wiec moze dowiemy sie czegos wiecej;]
  • 0

#187 Gość__* Napisany 15 wrzesień 2005 - 08:57

Gość__*
  • Goście
ten robocik to podobno METAL GEAR MK-II z gry Snatcher również autorstwa Kojimy(cyberpankowe klimaty,a na trop wpadłem dzięki serwisowi OH).

Przeszukując net w poszukiwaniu jakichkolwiek informacji o tej grze jak i o samym robocie znalazłem ciekawe info "Gillian Seed's personal navigator. Navigators are designed to facilitate JUNKER's investigative activites.Their primary functions include control analysis,memory, andcommunication.

hehe czyżby Kojima dał nam MGS3 do zrozumienia,że pożegnaliśmy się już całkowicie z radarkiem w rogu ekranu....a robocik będzie niezastąpionym narzędziem w nowej grze Hideo....oby trailer pokazał nam coś więcej o samej rozgrywce.......ojjj pokaże -Kojima zapowiedział,że jutro ujrzymy Raidena,który ma być bardziej "cool" niż w MGS2 8)
  • 0

#188 ACZ Napisany 15 wrzesień 2005 - 09:26

ACZ

Samiec Alfa

• Reformatorzy
  • 33306 Postów:
.
  • 0

#189 Gość__* Napisany 15 wrzesień 2005 - 09:39

Gość__*
  • Goście

Jak ktoś wytarga już trailera z MGS4 to niech je wrzuca od razu na serwery jakieś.

To może zaproponujmy jakieś:
http://www.rapidshare.de/
http://www.filefront.com/
albo zrobcie z tego jakoś Torrenta.
  • 0

#190 Danteusz Napisany 15 wrzesień 2005 - 11:51

Danteusz

Alpha Male!

• Administratorzy
  • 30553 Postów:
A teraz wszyscy razem: papa "!", papa "?" ;)
  • 0

#191 Gość__* Napisany 15 wrzesień 2005 - 11:58

Gość__*
  • Goście

Hmmm... jesli ten dziadzia to snejk, w takim razie kto podlozy mu glos? Po raz kolejny David(po odpowiednim retuszu komputerowym)? Mam taka nadzieje...

Ja tam obstaje za tym, że to Ocelot.. Ocelot niby posługiwał się rewolwerami.. ale przecież pod koniec MGSa drugiego ręka Liquida przejęła nad nim kontrole.. Snake to nie może być(szysze starzenie? lol).. popatrzcie na Otacona.. pozatym kto by chciał grać dziadkiem Snakiem? Ja nie.. pozatym na pierwszym arcie z MGSa 4 widać u Snake'a wąsy i brodę.. a ten tajemniczy dziadek brody nie ma ;f

Co do koloru włosów Solida.. Koijmy chciał, żeby to Snake farbował włosy, ale spece od marketingu doradzili mu, żeby było inaczej.. ostatecznie więc naturalnym kolorem włosów Solida jest czarny ;]
  • 0

#192 TomisH Napisany 15 wrzesień 2005 - 12:03

TomisH

Viewtiful Joe

• Forumowicze
  • 1290 Postów:

ten robocik to podobno METAL GEAR MK-II z gry Snatcher również autorstwa Kojimy(cyberpankowe klimaty,a na trop wpadłem dzięki serwisowi OH).

Przeszukując net w poszukiwaniu jakichkolwiek informacji o tej grze jak i o samym robocie znalazłem ciekawe info "Gillian Seed's personal navigator. Navigators are designed to facilitate JUNKER's investigative activites.Their primary functions include control analysis,memory, andcommunication.

hehe czyżby Kojima dał nam MGS3 do zrozumienia,że pożegnaliśmy się już całkowicie z radarkiem w rogu ekranu....a robocik będzie niezastąpionym narzędziem w nowej grze Hideo....oby trailer pokazał nam coś więcej o samej rozgrywce.......ojjj pokaże -Kojima zapowiedział,że jutro ujrzymy Raidena,który ma być bardziej "cool" niż w MGS2 8)

Ludzie olejcie jakieś tam infa - w Snatchera trzeba zagrać! Giera leży na underdogs.org jako abandonware. Nie jest trudna i zajmie Wam z dwa wieczory ;)
Jak macie jakieś pytania odnośnie Snatchera to... pytać ;)
  • 0

#193 kotlet Napisany 15 wrzesień 2005 - 14:28

kotlet

Blanka

• Narybek
  • 211 Postów:
Nie uważam, że najczęściej ukazana na screen'ach postać to Ocelot. Po co miałby zakładać bandanę i "sneaking suit" ? Może to Solid Snake, ale na artworku wygląda trochę inaczej i jak już wspomniał Frank, nie ma na tych screen'ach brody. Gdyby to był Big Boss, to wyglądałby chyba starzej. Być może to Solidus Snake, który stracił lewe oko, choć "opaska" może być jakimś przydatnym bohaterowi urządzeniem. Otacon wygląda świetnie, "mechy" są trochę dziwne.
  • 0

#194 Gość__* Napisany 15 wrzesień 2005 - 14:56

Gość__*
  • Goście
Zapoczątkowałem spekulacje, że to Revolver, ale coraz bardziej przekonuje się do twierdzenia, że to jednak Solidus. Ta przepaska może będzie zastepować mu stracone oko, technologie mają przeciez dalej posunięta niż my.
  • 0

#195 gruby Napisany 15 wrzesień 2005 - 16:18

gruby

Big Boss

• Forumowicze
  • 4988 Postów:
Hmm. Z tego co wiem (nie grałem w 3) to Otacon zawsze był mniej więcej w tym samym wieku co Snake. A tutaj jest w normalnym dla siebie stanie, może troche starszy, a Snake to dziadek. :o
o
co
chodzi?
czy w 3 stało się coś o czym nie wiem??
  • 0

#196 Shinigami Napisany 15 wrzesień 2005 - 17:13

Shinigami

Bezbłędny rycerz

• Forumowicze
  • 37131 Postów:

czy w 3 stało się coś o czym nie wiem??

Nie. W trójce grało się Big Bossem nie Solidnym.
  • 0

#197 Bruce Napisany 15 wrzesień 2005 - 17:25

Bruce

Dante

• Forumowicze
  • 1657 Postów:
To chyba nie może być Solidus...nie dałby rady już stać jak to robi na artworkach :wink:
Snake może starzeć się szybciej niż Otacon..hmmm
  • 0

#198 Gość__* Napisany 15 wrzesień 2005 - 17:25

Gość__*
  • Goście
Raczej nagim :lol:
Można to policzyć. Snake urodził się (został urodzony?) w 1972 roku. Metal Gear Solid dzieje się w 2005 (czyli teraz :lol: ) a więc Solid i reszta mieli dokładnie 33 lata. Gdy MGS był modny i Konami miało jego oficjalną strone to przy wieku Otacona było napisane 30s czyli powyżej trzydziestki. Tak więc Snake i Otacon są w podobnym wieku. Czyli ta postać to... miś uszatek :lol: :shock: :shock: :shock
  • 0

#199 Gość__* Napisany 15 wrzesień 2005 - 18:30

Gość__*
  • Goście
A popatrz sie jak Snake sie postarzal przez dwa lata (MGS 1 -> MGS 2).
  • 0

#200 Shinigami Napisany 15 wrzesień 2005 - 18:32

Shinigami

Bezbłędny rycerz

• Forumowicze
  • 37131 Postów:

A popatrz sie jak Snake sie postarzal przez dwa lata (MGS 1 -> MGS 2).

No strasznie. Troche zmarszczek i zarost ;) Przez te kilka miesięcy (w końcu dziecko Jacka wygląda na noworodka) raczej by nie posiwiał.
  • 0

#201 Gość__* Napisany 15 wrzesień 2005 - 18:49

Gość__*
  • Goście
Mi sie tam nie wydaje, ze to kilka miesiecy (po kilku miesiacach te wszystkie mechy na ulicach i takie brudne i zniszczone miasto ? ). A w ogole to gdzie Wy widzicie to zdjecie dziecka Jacka ?

No ja tez nie chce zeby to byl Snejo...Nie bylbym w stanie skonczyc tej gry (jeszcze Snake zaczal by pod koniec narzekac na bole w plecach albo cos....)
  • 0

#202 Shinigami Napisany 15 wrzesień 2005 - 18:57

Shinigami

Bezbłędny rycerz

• Forumowicze
  • 37131 Postów:

Mi sie tam nie wydaje, ze to kilka miesiecy (po kilku miesiacach te wszystkie mechy na ulicach i takie brudne i zniszczone miasto ? ). A w ogole to gdzie Wy widzicie to zdjecie dziecka Jacka ?

Pierwszy art MGS4. A czemu mechy? W dwa lata po Shadow Moses każdy mógł mieć swojego MG to czemu nie produkować na szeroką skalę małych mechów?
  • 0

#203 Gość__* Napisany 15 wrzesień 2005 - 19:12

Gość__*
  • Goście
No nie wiem..Mi to tam sie jakos wszystko troche naciagane wydaje :) Ciekawe jak sie Jacek przedstawi (zalorze sie, ze na trailerze w ogole nie bedzie pokazany Snejo). Kiedy TGS ? Jutro czy w sobote ?
  • 0

#204 Shinigami Napisany 15 wrzesień 2005 - 19:16

Shinigami

Bezbłędny rycerz

• Forumowicze
  • 37131 Postów:
TGS zaczyna się jutro, a właściwie dzisiaj bo w Tokyo jest 3:13 w nocy. Tylko nie wiadomo, czy MGS pokazany będzie dzisiaj, czy jutro.

Ja myśle, że na trailerze będzą pokazani "Snake", Otacon, MG Mk II i "cool" Jack :)
  • 0

#205 Gość__* Napisany 15 wrzesień 2005 - 19:25

Gość__*
  • Goście
Jestem już może nudna, ale dziwię się, że Wy się dziwicie, iż Snake tak bardzo się starzeje ;) . W MGSie 2 było powiedziane, że klony starzeją się szybciej. Możliwe, że pan na skanach to nie Snake albo, że Kojima chce dostarczyć nam trochę zabawy, żebyśmy wymyślali teorie z kosmosu, któż to może być (jak było przy MGS 3). Dla mnie to jednak może być Snake. Nie wiem, czy będzie główną postacią gry (dobra, niby "only the snake is true hero", ale nie przesadzajmy), to może być kto inny, ale jeśli to jest nasz Solid Snake, to specjalnie mnie to nie zdziwi.

A co do dziecka Raidena - może tu jest haczyk? może to ani jego dziecko, ani dziecko Olgi?
----------------------------
Jeanne's MG Solid 4's PhotoBlog
  • 0

#206 Gość__* Napisany 15 wrzesień 2005 - 19:49

Gość__*
  • Goście
napisze jeszcze jedne moje przypuszczenia choć chciałem się z nimi wstrzymać do jutra kiedy zobacze(mam nadzieję ,że nikt nie wpadnie na pomysł jakiegoś zamkniętego pokazu dla vipów) trailera MGS4

looknijcie na ten ART

Snake(?) z dołu ekranu ma długie włosy,jest zarośnięty,nie ma wąsa ani też opaski na oku ani też żadnego ceber mechanizmu :P
Opaskę ma tajemnicza chuda postać choć i ona odpada jako bohater scanów famitsu gdyż ma opaskę na drugim oku
Jest jeszcze jedna podejrzana postać....to ta duża postać z profilu u góry strony.....pozornie to Snake ale brak brody oraz wyraźnie zarysowany wąs sugeruje.....hehe kolejny klon.....
  • 0

#207 Shinigami Napisany 15 wrzesień 2005 - 20:04

Shinigami

Bezbłędny rycerz

• Forumowicze
  • 37131 Postów:
Po tym co napisałeś postanowiłem się przyjrzeć artowi i u "Snake" na dole ma opaskę nad kolanem, tak jak miał w dwójce, a ten na skrinach nie ma niczego takiego. Czyżby kolejny dowód? Oczywiście może się okazać, że ta "opaska" to tylko zaciemnione miejsce, ale kto wie.
  • 0

#208 Gość__* Napisany 15 wrzesień 2005 - 20:27

Gość__*
  • Goście
ten art z E3 (jeszcze raz LINK ) ma więcej treści niż się każdemu wydaje.......Snake z dołu ekranu a postać z profilu u góry ekranu to dwie inne osoby.....dolny-zarośnięty,wyraźna broda ,górny-bez brody z wyraźnym wąsem i to on pasuje najbardziej do bohatera scanów famitsu-a mechanizm nie musi oznaczać brak oka-poprostu akcja dzieje się w niedalekiej przyszłości a ów patent ma pomóc w celowaniu,możliwe,że będzie nam zastępować np.google optyczne,noktowizor itp,lunete itp

fakt faktem dalej nie mam pojęcia kto będzie grywalną postacią w MGS4 i jutrzejszy trailer z pewnością jeszcze bardziej sprawę zakręci:)
  • 0

#209 Shinigami Napisany 15 wrzesień 2005 - 20:32

Shinigami

Bezbłędny rycerz

• Forumowicze
  • 37131 Postów:
Ja moge powiedzieć, że jestem pewien, iż Snake, ten Snake, będzie głównym bohaterem. Jack będzie tylko wspierał. Powiem jeszcze jedno. Powinniśmy już dzisiaj skończyć z tymi spekulacjami i poczekać do TGS i trailera.

Ponawiam jeszcze raz czyjąś pośbę, jeśli ktoś dorwie trailer niech go zahostuj! Prosze, tylko nie torrent :P
  • 0

#210 ACZ Napisany 15 wrzesień 2005 - 20:39

ACZ

Samiec Alfa

• Reformatorzy
  • 33306 Postów:
.
  • 0