Skocz do zawartości

Zdjęcie

Killzone 2

• Zaloguj się by odpowiedzieć
5328 odpowiedzi na ten temat

#5251 Druciak Napisany 14 lipiec 2012 - 21:47

Druciak

Vice City

• Forumowicze
  • 12445 Postów:
IMO feeling strzelania w girsach jest za***isty, w U jest troszkę gorszy.
  • 0

#5252 Godot Napisany 14 lipiec 2012 - 21:55

Godot

Everyone has a price!

• Forumowicze
  • 23619 Postów:
:neutral:

Przy przycelowaniu miałeś rozrzut? To chyba masz coś nie tak z padem. Broń zadaje słabe obrażenia? Co za absurd. Uncharted 3 ma fajniejszy system strzelania? To Uncharted 3 w którym granat rzucony pod nogi przeciwników powoduje zachwianie równowagi, a w każdego przeciwnika (człowieka!) trzeba wpakować minimum kilka kul nieważne w jaką część ciała strzelamy? Opary absurdu są coraz gęstsze, więc kończę temat.
  • 0

#5253 Sotaku Napisany 14 lipiec 2012 - 22:17

Sotaku

JJ

• Forumowicze
  • 39910 Postów:
http://www.metacriti...pc/gears-of-war

gearsy jednak niżej od K2 na jedynym portalu który prawdę Ci powie :olo:
  • 0

#5254 Psycho-Mantis Napisany 14 lipiec 2012 - 22:20

Psycho-Mantis

Patterson

• Forumowicze
  • 9221 Postów:

:|

Przy przycelowaniu miałeś rozrzut? To chyba masz coś nie tak z padem. Broń zadaje słabe obrażenia? Co za absurd. Uncharted 3 ma fajniejszy system strzelania? To Uncharted 3 w którym granat rzucony pod nogi przeciwników powoduje zachwianie równowagi, a w każdego przeciwnika (człowieka!) trzeba wpakować minimum kilka kul nieważne w jaką część ciała strzelamy? Opary absurdu są coraz gęstsze, więc kończę temat.

Ale to są dokładnie moje zarzuty wobec Uncharted 3, a GoW w tej materii jest jeszcze gorszy, wpakowanie przeciwnikowi heada na dystansie 10 metrów jest irytujące. Ja też kończę, bo jak zwykle zostaniemy po swoich stronach barykady, a jak znam życie to zaraz się dowiem, że hiper realistyczne są fioletowe bronie i różowy kamuflaż.
  • 0

#5255 Godot Napisany 14 lipiec 2012 - 22:22

Godot

Everyone has a price!

• Forumowicze
  • 23619 Postów:
Deebef, beznadziejna manipulacja. To jest ocena skopanej wersji PC. Proszę, oto link z oceną wersji na X360
http://www.metacriti...60/gears-of-war
  • 0

#5256 Sotaku Napisany 14 lipiec 2012 - 22:34

Sotaku

JJ

• Forumowicze
  • 39910 Postów:
wpisałem metacritic i Gears of war i tak mi wyszło...nie wiedziałem, że te wersje mają takie różnice...
  • 0

#5257 Godot Napisany 14 lipiec 2012 - 22:40

Godot

Everyone has a price!

• Forumowicze
  • 23619 Postów:
Mówisz, że PC przy tytule oraz w linku, a nawet okładka wersji PC nic Ci nie powiedziały? Serio, megasłaba manipulacja. Nie spodziewałem się po Tobie takiego marnego zagrania
  • 0

#5258 Sotaku Napisany 14 lipiec 2012 - 22:42

Sotaku

JJ

• Forumowicze
  • 39910 Postów:
a teraz przeczytaj mój wpis powyżej powoli jeszcze raz, potem odetchnij przemyśl i zaśmiej się ze swojego postu, który po moim nastąpił :fp:
  • 0

#5259 Godot Napisany 14 lipiec 2012 - 22:44

Godot

Everyone has a price!

• Forumowicze
  • 23619 Postów:
No czytałem. I ponawiam pytanie. Nic Ci nie powiedziały literki PC w linku, przy tytule gry oraz okładka z wersji PC? Czy aż tak się podnieciłeś niską oceną, że Cię zaślepiło i postanowiłeś nie poszukać wersji na 360?
  • 0

#5260 Sotaku Napisany 14 lipiec 2012 - 22:47

Sotaku

JJ

• Forumowicze
  • 39910 Postów:

wpisałem metacritic i Gears of war i tak mi wyszło...nie wiedziałem, że te wersje mają takie różnice...

może podkreślę to zajarzysz
  • 0

#5261 Godot Napisany 14 lipiec 2012 - 22:52

Godot

Everyone has a price!

• Forumowicze
  • 23619 Postów:
To czekaj, ja też podkreślę i powiększę

aż tak się podnieciłeś niską oceną, że Cię zaślepiło i postanowiłeś nie poszukać wersji na 360?

Albo inaczej. Co sprawiło, że nie uznałeś za stosowne poszukać wersji X360? Rozumiem, że nie wiedziałeś. Ale byłeś świadomy istnienia wersji X360. Dlaczego jej nie poszukałeś?
  • 0

#5262 Psycho-Mantis Napisany 14 lipiec 2012 - 22:55

Psycho-Mantis

Patterson

• Forumowicze
  • 9221 Postów:
Debeef ty fanboju, to była oczywista manipulacja. :olo:
  • 0

#5263 Sotaku Napisany 14 lipiec 2012 - 23:01

Sotaku

JJ

• Forumowicze
  • 39910 Postów:
:fp: własnie tak wygląda z Toba rozmowa, nie czytasz tego co piszę tylko zakładasz sobie to co Ci najbardziej pasuje, a czego ja nigdy nie napisałem. Wmawiasz mi manipulacje, podniecenie, zaślepienie, przy czym jak napisałem, że nie wiedziłem o różnicach w ocenie tych dwóch wersji sprzetowych i nawet napisałem w jaki sposób szukałem tej oceny, to to Cie w ogóle nie obchodzi, bo już znalazłeś sobie swoją wersję wydarzeń i jej się trzymasz bez względu na to co ja napiszę...dlatego Gregu pisz sobie do mnie pytania i sam sobie na nie odpowiadaj jeśli Cie to bawi :fp:
  • 0

#5264 Godot Napisany 14 lipiec 2012 - 23:08

Godot

Everyone has a price!

• Forumowicze
  • 23619 Postów:
Ależ czytam co piszesz. Poszukałeś Gearsów w metacritics, zobaczyłeś ocenę, wrzuciłeś. Pomyliłem się w którymś momencie? I teraz:
a) nie zauważyłeś nazwy PC w linku, przy nazwie gry i okładki z wersji PC. Dlaczego? Przecież te rzeczy są bardzo widoczne. Pośpiech? Jak tak to na co się spieszyłeś?
b) zauważyłeś, ale nie wiedziałeś, że są różnice. Ok, nie musiałeś wiedzieć. Ale tu następuje pytanie: skoro nie wiedziałeś to dlaczego nie sprawdziłeś przed wysłaniem?
No to są megaproste pytania. Dlaczego na nie po prostu nie odpowiesz?
  • 0

#5265 Sotaku Napisany 14 lipiec 2012 - 23:24

Sotaku

JJ

• Forumowicze
  • 39910 Postów:
ależ odpowiedziałem, tylko moja odpowiedź Ci nie pasuje wiec ją ignorujesz. Nie wiedziałem, że są różnice w wersjach, nie jestem jakimś paranoikiem by każdą rzecz sprawdzać na 10 stronę, gram na jednej platformie, więc nie spotykami się z żadnymi różnicami i też ich nie szukam coś sprawdzając tak jak to było w tym wypadku...i nie Greg nie było żadnej manipulacji choćbys tego nie wiem jak chciał :(
Naprawdę myślisz, że znając różnice ocen tych wersji wrzuciłbym linkacza? Naprawde nisko mnie oceniasz
  • 0

#5266 Godot Napisany 14 lipiec 2012 - 23:29

Godot

Everyone has a price!

• Forumowicze
  • 23619 Postów:
Czyli zwykłe i banalne wrzucanie niesprawdzonych informacji? Eh, zwykły trolling. To już wolałem tanią manipulację.

I to nie jest kwestia bycia paranoikiem. To jest kwestia bycia rzetelnym. Nawet na gównianym forum

W zasadzie to zwykłe: "no nie sprawdziłem, nawet nie wpadłem na to żeby sprawdzić" załatwiłoby sprawę wcześniej. Ale zamiast tego wolałeś pisać o paranoi, wmawianiu i innych kwiatkach
  • 0

#5267 Druciak Napisany 14 lipiec 2012 - 23:42

Druciak

Vice City

• Forumowicze
  • 12445 Postów:
Skończcie spamować, bo zaraz polecą warny.
:cf:
  • 0

#5268 Psycho-Mantis Napisany 14 lipiec 2012 - 23:48

Psycho-Mantis

Patterson

• Forumowicze
  • 9221 Postów:
olo Przecież to Ty zbudowałeś teorie spiskową w pierwszym poście.

Mówisz, że PC przy tytule oraz w linku, a nawet okładka wersji PC nic Ci nie powiedziały? Serio, megasłaba manipulacja. Nie spodziewałem się po Tobie takiego marnego zagrania

• 0

#5269 Godot Napisany 15 lipiec 2012 - 00:18

Godot

Everyone has a price!

• Forumowicze
  • 23619 Postów:
Nie teorię spiskową, tylko wierzyć mi się nie chciało, że Debeef nie wpadł na to, żeby sprawdzić ocenę gry na konsolę. No ale nie wpadł. Nie wiem dlaczego, ale nie wpadł. W sumie wolałbym trolling albo manipulację ze względu na samego Debeefa niż coś takiego. Ale co zrobić...
  • 0

#5270 Sotaku Napisany 15 lipiec 2012 - 00:26

Sotaku

JJ

• Forumowicze
  • 39910 Postów:
napisałem to wiele razy, ale ty masz swoje "manipulacje" i tyle, nie przyjmujesz nic innego do wiadomości i niech Ci będzie. Tak uknuliśmy wielki spisek by ośmieszyć wspaniałe Gears of War, ale niezrównany detektyw Greg wykrył go i zmieszał nas z błotem...nasze manipulacje na nic się nie zdały :fp:
  • 0

#5271 Godot Napisany 15 lipiec 2012 - 00:33

Godot

Everyone has a price!

• Forumowicze
  • 23619 Postów:
I kto tu kogo nie czyta? :)

"Czyli zwykłe i banalne wrzucanie niesprawdzonych informacji"
"tylko wierzyć mi się nie chciało, że Debeef nie wpadł na to, żeby sprawdzić ocenę gry na konsolę. No ale nie wpadł. Nie wiem dlaczego, ale nie wpadł"

Gdzie napisałem, że to manipulacje z Twojej strony PO Twoich wyjaśnieniach? Konkretnie, pokaż mnie to palcem
  • 0

#5272 fingus Napisany 15 lipiec 2012 - 00:41

fingus

proud gaymer

• Moderatorzy
  • 35331 Postów:
To dość zabawne (choć, prawdę mówiąc, nierzadkie), gdy ktoś zarzuca komuś rzekomy fanboizm, a sam jeździ bez umiaru i klasy po jakichś dajmy na to Gearsach czy Halo. :spoko: Co Wam znowu Halo zrobiło?
  • 0

#5273 Sotaku Napisany 15 lipiec 2012 - 00:54

Sotaku

JJ

• Forumowicze
  • 39910 Postów:

I kto tu kogo nie czyta? :)
Ty nie czytasz mnie...wciąż i wciąż

"Czyli zwykłe i banalne wrzucanie niesprawdzonych informacji"
sprawdzone w sposób który Ci opisalem, szukałem gry nie platformy i dlaczego tak zrobiłem też Ci napisałem, ale Ty tego (nie wiem dlaczego) nadal nie przyjmujesz do wiadomości

"tylko wierzyć mi się nie chciało, że Debeef nie wpadł na to, żeby sprawdzić ocenę gry na konsolę. No ale nie wpadł. Nie wiem dlaczego, ale nie wpadł"
Jakbyś czytał to bys wiedział, podpowiedź powyżej

Gdzie napisałem, że to manipulacje z Twojej strony PO Twoich wyjaśnieniach? Konkretnie, pokaż mnie to palcem

Nigdzie, Ty zacząłeś od manipulacji nawet nie czekając na to co mam w tej sprawie do napisania...bo właściwie nie interesuje Cię co mam do napisania

• 0

#5274 Schrodinger Napisany 15 lipiec 2012 - 00:55

Schrodinger

• Moderatorzy
  • 62328 Postów:
Sobota wieczór. Debowi wczoraj zaczął się urlop. Greg jest panem życie trzepiąc grube hajsy. Fingus jest tak alternatywny że ma rozpikselowany avek ... ale wszyscy trzej się kłócą o giereczke video. Smutne story panowie, smutne.
  • 1

#5275 Godot Napisany 15 lipiec 2012 - 08:12

Godot

Everyone has a price!

• Forumowicze
  • 23619 Postów:
Deb, napisałem dlaczego zacząłem od manipulacji. Czytałeś? A dowodem na to, że mnie nie interesuje co miałeś do powiedzenia jest fakt, że się z tej manipulacji wycofałem, wcześniej wielokrotnie prosząc o wyjaśnienia?
  • 0

#5276 Sotaku Napisany 15 lipiec 2012 - 10:35

Sotaku

JJ

• Forumowicze
  • 39910 Postów:
W kółko zadawałeś pytanie na które odpowiedziałem dość obszernie w pierwszych postach, nawet opisując dlaczego nie sprawdzałem innych wersji, na co Ty znów zadajesz to samo pytanie, po czym piszesz, że nie wiesz dlaczego tak zrobiłem :fp: to chyba jasno pokazuje, że nie czytasz tego co napisałem.
  • 0

#5277 Godot Napisany 15 lipiec 2012 - 10:47

Godot

Everyone has a price!

• Forumowicze
  • 23619 Postów:
Oj Deb, przeczytaj jeszcze raz to wszystko.

T: wkleiłeś ocenę wersji PC
J: napisałem wpis o manipulacji
T: napisałeś, że nie wiedziałeś, że to wersja na PC i nie wiedziałeś, że są różnice
J: spytałem, czy nie zauważyłeś okładki, znaczka PC i działu PC w linku
T: kazałeś mi przeczytać swój post
J: przeczytałem, ponownie spytałem czy nie zauważyłeś okładki, znaczka PC i działu PC w linku,
T: ponownie kazałeś mi przeczytać swój post o tym, że nie widziałeś. (Nie wiem jak to ma się do mojego pytania, ale ok)
J: trzeci raz spytałem o okładkę, znaczek i dział. Spytałem też o to dlaczego nie sprawdziłeś wersji X360, zakładając, że byłeś świadomy istnienia wersji X360
T: napisałeś, że odpowiedziałeś na moje pytania. (KU*RWA, gdzie?!? W którym miejscu?)
A na koniec stwierdziłeś, że nie będziesz sprawdzał swoich informacji, bo nie jesteś paranoikiem

:neutral:

Niech ktoś obiektywny z boku się przyjrzy tej rozmowie, bo albo ja jestem nienormalny, albo Deb kompletnie nie wie co pisze
  • 0

#5278 Sotaku Napisany 15 lipiec 2012 - 11:31

Sotaku

JJ

• Forumowicze
  • 39910 Postów:
No i to jest właśnie Twoje czytanie...gdzie ja niby napisałem, że nie wiedziałem, że to wersja pc? podpowiem, nigdzie. Wiedziałem, że to wersja pc, ale nie wiedziałem, że między tą wersją a wersją na klocka są jakieś różnice i od tego czasu zaczynasz pytać o coś na co już odpowiedziałem w kółko i w kółko i bez przerwy...i nawet teraz gdy zebrałes wszystko do kupy nie chcesz tego zauważyć, gdybyś to zrobił to pewnie miałbym o 10 mniej postów (Ty też) i nie zaspamowalibysmy tego tematu tak bardzo
  • 0

#5279 szczudel Napisany 15 lipiec 2012 - 22:32

szczudel

Big Boss

• Nieaktywni
  • 4593 Postów:
Oj Deb, deb :)

Wszystko przejrzałem :) wytlumaczenie jest jedno - to nie była manipulacja , to była prowokacja najczystszej krwi.
Gregu , pociłes sie stękałeś a Deb w rzeczywistości : :popcorn:
  • 0

#5280 burnstein Napisany 16 lipiec 2012 - 09:14

burnstein

ostatni król forumka

• Reformatorzy
  • 46647 Postów:
obaj się pocili i stękali nad problemem godnym dzieci z piaskownicy
  • 0