Skocz do zawartości

Zdjęcie

Killzone 2


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
5328 odpowiedzi na ten temat

#91 Gość__* Napisany 20 maja 2005 - 19:03

Gość__*
  • Goście
Cyt z newsu z gry.imro:

Wyglądało masakrycznie, powalało ilością detali i perfekcją graficzną, ale... czy było prawdziwe? Mowa o Killzone 2 i genialnym filmie z tegoż, który znajdziecie w naszym dziale plików. Mark Rein z Epic poddał pod wątpliwość jego autentyczność twierdząc, że nie wszystkie tytuły pokazywane przez Sony były filmami z gry - niektóre były prerenderowane.

Od tej jego wypowiedzi zaczęła się prawdziwa burza z gromami - jedni twierdzą, że to prawda i, że nie ma szans by gra wyglądała tak dobrze już teraz, gdy hardware PS3 nie jest jeszcze gotowy w pełni, drudzy zaś wierzą w zaprzeczenia z Sony - przedstawiciele tegoż potwierdzają, że film był pokazem możliwości gry w czasie rzeczywistym, a nie przygotowanym i podretuszowanym demem.

Najważniejsze jednakowoż jest to, że nie ważne, czy to była ściema czy nie, Mark Rein przyznał na samym początku, że to co jest pokazane w demie jest "w pełni osiągalne" - więc Killzone 2 będzie tak wyglądało, nawet jeżeli jeszcze nie wygląda...


  • 0

#92 Gość__* Napisany 20 maja 2005 - 19:09

Gość__*
  • Goście
nie zapominajmy, ze dla Marka Killzone to potencjalny konkurent, i to nie byle jaki, bo zaprezentowany w Killzone silnik bedzie walczył z U 3.0 o palmę pierszeństwa, więc słowa Marka należy takze brać w wielki nawias.
  • 0

#93 Ganon Napisany 20 maja 2005 - 19:40

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Nawet jesli to filmik, FMV, czy jak to nazywacie, to i tak powala klimatem i rozmachem scen. To jest piekne po prostu. Tak patetyczne, wielkie, no i co juz wspominalem, klimatyczne. A poczatek, niczym idylla, chmurki, wszedzie puch, biel... BACH! Jedna z barek spada. Nastepnie desant, ostrzal Helghastow, swist kul, wybuchy, huki, krzyki, trup sciele sie gesto. A mistrzowska jest akcja pod mostem :mrgreen: Na moscie z reszta tez. :mrgreen: Szkoda, ze to FMV...
  • 0

#94 Gość__* Napisany 20 maja 2005 - 20:09

Gość__*
  • Goście
Czy ktoś zauważył doczytujący się obiekt w oddali prawie zaraz na początku traillera Killzone2??? Zastanówmy się teraz o czym to świadczy!!!
  • 0

#95 TomisH Napisany 20 maja 2005 - 20:20

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
To świadczy o tym, że musisz się wczytać jeszcze w forum ^_^
Witamy.
  • 0

#96 Gość__* Napisany 20 maja 2005 - 20:32

Gość__*
  • Goście
ja pierdo.... mozecie mnie uznac za najwiekszego bajkopisarza,za klamce itp. ale to co teraz napisze jest prawda

pare dni temu napisalem maila do guerrillas na adres korespondencyjny podany na oficjalnej stronie firmy.........
bylem przekonany ze nie odpisza,ale odpisali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jestem w szoku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wklejam co mi przeslali jeszcze raz mówiąc ze to prawda(moge zalaczyc screena z mojej skrzynki pocztowej)Hi there ,

Thanks for getting in touch! With regards to the recent E3 Killzone
movie, I think it's best to let our SCEE colleagues clarify the
situation. Have a look at this link:
http://www.eurogamer...rticle_id=59243

Sorry to be so uninformative, but we're not quite ready to talk about
our current projects yet. We're working exclusively with SCEE, on their
PlayStation platforms and that's all we can really say..

All the best,

-Guerrilla

-----Original Message-----
From: cenzura:)
Sent: 18 May 2005 14:11
To: info@guerrilla-games.com
  • 0

#97 Gość__* Napisany 20 maja 2005 - 20:51

Gość__*
  • Goście
a propo killzone, to polecam sprawdzić wywiad zamieszczony w ign, przeprowadzony z Jan -Bart od Guerilla, polecam sprawdzić jak widzą sprawę gry sami autorzy ;)
  • 0

#98 Gość__* Napisany 20 maja 2005 - 21:05

Gość__*
  • Goście
Coraz bardziej sie zaczynam przekonywac ze takie cos jak Killzone 2 poniesie Ps3 choc ta gra moze nie wyjsc w czasnie premiery konsoli ale moze juz na premiere europejska(czyli 2 lata pozniej) moze juz bedzie gotowy Killzone 2 bo dla mnie gra jest conajmniej 2 generacji gier na ps3 ale pierwsza zapowiada sie dla mnie i tak ostro.
  • 0

#99 Gość__* Napisany 20 maja 2005 - 21:06

Gość__*
  • Goście
jak mozesz podaj link do tego artykulu
  • 0

#100 Gość__* Napisany 20 maja 2005 - 21:08

Gość__*
  • Goście

ta gra moze nie wyjsc w czasnie premiery konsoli ale moze juz na premiere europejska(czyli 2 lata pozniej)

Europejska premiera 2 lata później? o_o
  • 0

#101 Ganon Napisany 20 maja 2005 - 21:10

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Moze to byla ironia... ?
  • 0

#102 Gość__* Napisany 20 maja 2005 - 21:11

Gość__*
  • Goście
ktoś prosił o link? ;)
oto on:
http://ps3.ign.com/a...6/616591p1.html
  • 0

#103 Tidus1024 Napisany 21 maja 2005 - 01:42

Tidus1024

    Pikachu

  • Narybek
  • 51 Postów:

Coraz bardziej sie zaczynam przekonywac ze takie cos jak Killzone 2 poniesie Ps3 choc ta gra moze nie wyjsc w czasnie premiery konsoli ale moze juz na premiere europejska(czyli 2 lata pozniej) moze juz bedzie gotowy Killzone 2 bo dla mnie gra jest conajmniej 2 generacji gier na ps3 ale pierwsza zapowiada sie dla mnie i tak ostro.

Ajajaj, panowie...ależ niektórzy dali się ponieść fantazji. Szkoda gadać. Cały świat trzeszczy, że to render, fachowcy mówią, że to render i nic... jak grochem o ścianę.

A propos tego wywiadu. Podoba mi się szczególnie ten punkt - znakomicie rokuje: "I should also explain that although yes, there are two HDMI outputs, you don't have to have only high-def devices attached to PlayStation 3 - there's also a standard PlayStation AV Multi-Out connector. So one of them could be an HD output, and one of them could be an AV Multi going to the TV."
  • 0

#104 Gość__* Napisany 21 maja 2005 - 09:07

Gość__*
  • Goście
Nie render a demo techniczne. To chyba jednak jest różnica.
  • 0

#105 Tidus1024 Napisany 21 maja 2005 - 11:02

Tidus1024

    Pikachu

  • Narybek
  • 51 Postów:

Nie render a demo techniczne. To chyba jednak jest różnica.


Oczywiście. Jest to prerender zrobiony na stacjach graficznych 10 x mocniejszych niż PS3.
  • 0

#106 Danteusz Napisany 21 maja 2005 - 11:23

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Wszyscy (Guerillas, Epic, PR od Sony) mówią że taka grafika jest osiągalna na PS3 więc nie ma co dyskutować czy to render czy nie.
  • 0

#107 Gość__* Napisany 21 maja 2005 - 11:29

Gość__*
  • Goście
Mówić mogą i co z tego? O "staruszku" też mówili przed PS2. Z drugiej strony jak teraz każdy z nas ochłonął, to jestem pewny, że gry na next-geny za 3 lata będą tak wyglądały.
  • 0

#108 Danteusz Napisany 21 maja 2005 - 11:33

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Wystarczy spojżeć na prezentację Unreal Engine 3. Zrobili ją w 2 miesiące na słabych devkitach nie znając sprzętu. IMO Killzone może tak wyglądać za 1-2 lat.
  • 0

#109 Tidus1024 Napisany 21 maja 2005 - 11:36

Tidus1024

    Pikachu

  • Narybek
  • 51 Postów:

Wystarczy spojżeć na prezentację Unreal Engine 3. Zrobili ją w 2 miesiące na słabych devkitach nie znając sprzętu. IMO Killzone może tak wyglądać za 1-2 lat.


A ja pamiętam jak Sony przy okazji prezentacji PS2 mówiło coś o możliwości zrobienia Jurassic Parku na PS2, albo o łączeniu wielu PS2 dla potrzeb badawczych. Pamiętam też piękne pokazowe demówki robione niby na PS2, podczas gdy gry nigdy nie osiągnęły ich poziomu. Teraz słyszę tego typu brednie, brakuje tylko tekstów, że Pixar i Square też zaczną robić swoje filmy na PS3. Proponuję zejśc na ziemię i nie ulegać specom od marketingu.
  • 0

#110 Danteusz Napisany 21 maja 2005 - 11:43

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Tidus: to ja proponuję obejżeć prezentacje gier które na 100% są gameplayem i uzmysłowić sobie że zrobili grafikę równą albo przebijającą Doom 3 i Half Life 2 w dwa do pięciu miesięcy.
  • 0

#111 Orange Napisany 21 maja 2005 - 11:49

Orange

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 590 Postów:
A ja proponuję poczekać, aż ukażą się filmy z Killzone, przy których jasno będzie stało jedno z wyrażeń "gameplay", "in-game" itd. i wtedy zobaczymy. Z jednej strony animacja postaci przewyższa nawet tą z Gears of War, z drugiej jednak - nikt nie mówił, że Sony nie poprosiło jakieś studio które zajmuje się wyłącznie animacjami w filmach, aby to współpracowało z Guerilla. Może taki tag-team to przyszłość tej branży?
  • 0

#112 Zeus-Nelson Napisany 21 maja 2005 - 18:18

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
odkad zobaczyłem trailer killzone 2 dla mnie dla ta gar poprostu RZADZI NA MAXA 8) byłem fanem pierwszej czesci,ale druga to juz chyba bede ubustwiał :wink:
  • 0

#113 martines Napisany 21 maja 2005 - 19:16

martines

    Pikachu

  • Narybek
  • 68 Postów:
Heh, kazdy by chcial, zeby ten 'trailer' (jezeli w ogole mozna tak mowic) pochodzil z gry, ale nie oszukumy sie, tak nie jest. Wystarczy obejrzec to 3 razy, zeby zobaczyc, ze jest to zbyt piekne, zeby bylo prawdziwe i 'ktos' po prostu probuje zrobic z nas idiotow (de ja vu?).
  • 0

#114 Gość__* Napisany 21 maja 2005 - 19:55

Gość__*
  • Goście

to ja proponuję obejżeć prezentacje gier które na 100% są gameplayem .


Pokaż mi takie prezentacje na PS3.... :lol:
  • 0

#115 Gość__* Napisany 21 maja 2005 - 20:21

Gość__*
  • Goście
dzizys ludzie tak gdybac to mozna do usranej smierci...poczekajmy pare miesięcy i wszystko bedzie jasne :!:
  • 0

#116 Gość__* Napisany 21 maja 2005 - 20:44

Gość__*
  • Goście
Widzieliście kiedyś duchy?
Niech ściągną ten plik(spakowane dwa filmiki) wszyscy, którzy twierdzą, że trailer z Killzone jest idealny i bez skazy:
5.8MB | WMV
  • 0

#117 syon Napisany 21 maja 2005 - 21:29

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

Widzieliście kiedyś duchy?
Niech ściągną ten plik(spakowane dwa filmiki) wszyscy, którzy twierdzą, że trailer z Killzone jest idealny i bez skazy:
5.8MB | WMV


No tak... teraz Guerillas powinni to rzucić w cholere. No bo jak można zrobić dobrą gre skoro na conajmniej rok przed premierą nie potrafi się zrobić "bezbłędnej" dwu minutowej preznetacji gieki na konsole, która jeszcze nie wyszła... no cóż a zapowiadało się tak pięknie.
  • 0

#118 Gość__* Napisany 21 maja 2005 - 21:38

Gość__*
  • Goście

Widzieliście kiedyś duchy?
Niech ściągną ten plik(spakowane dwa filmiki) wszyscy, którzy twierdzą, że trailer z Killzone jest idealny i bez skazy:
5.8MB | WMV


No tak... teraz Guerillas powinni to rzucić w cholere. No bo jak można zrobić dobrą gre skoro na conajmniej rok przed premierą nie potrafi się zrobić "bezbłędnej" dwu minutowej preznetacji gieki na konsole, która jeszcze nie wyszła... no cóż a zapowiadało się tak pięknie.

A co w ogóle jest na tych filmikach?
  • 0

#119 Gość__* Napisany 21 maja 2005 - 22:51

Gość__*
  • Goście
Źle mnie zrozumieliście, nie miałem na celu pokazać, że "Guerillas nie potrafią zrobić dobrej gry", bo wyskakują z kapelusza dwie postacie na tym zwiastunie.
Chodziło mi o dyskusję z tego tematu: real time vs. render, bo gdyby owy zwiastun był w 100% renderem to czegoś takiego raczej by nie było, prawda? Tyle ode mnie...
  • 0

#120 syon Napisany 22 maja 2005 - 08:44

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

A co w ogóle jest na tych filmikach?


Dwie scenki, na których widać nagłą "teleportację" żołnierzy. Kurna Frank to tylko 5 mega, ty leniu jeden :)
  • 0