Skocz do zawartości

Zdjęcie

Killzone 2


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
5328 odpowiedzi na ten temat

#151 McDrive Napisany 28 maja 2005 - 18:18

McDrive

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 866 Postów:

a wczoraj wszystko się powierdziło, gdy rzecznik nVidii Mary Burkett potwierdziła, że układ graficzny, który ma być sercem konsoli Sony, a którego kodowa nazwa brzmi RSX, nie jest jeszcze gotowy - siłą rzeczy nie mógł więc być siłą napędową owych demonstracji.

Aleście wy szybcy są. Jeżeli to pokazywali to tylko na 6800U w SLI.
  • 0

#152 Ganon Napisany 28 maja 2005 - 18:25

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
A ja sie tak ludzilem, ze Killzone 2 jest taki wspanialy, ze zapiera dech w piersiach, ze miazdzy i bije od niego klimatem! A tu takie cos... Te wszystki epiekne druzynowe akcje, smierc towarzyszy, helghastow, ogolnie potyczki... ehh... trzeba bylo zaufac 1qaz1q :roll:
  • 0

#153 Gość__* Napisany 28 maja 2005 - 18:38

Gość__*
  • Goście
Nie jest tak źle Ganon, ponoć gra ma rzeczywiście tak wyglądać, a może nawet lepiej, teraz tylko czekać aż Guerillasi pokażą grywalny kawałek kodu i tyle. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby takie coś było real time - Sony chciało tylko wyskoczyć z czymś mocnym i jej sie udało - nie zapominajmy, że najwięksi wymiatacze w tym biznesie (np. Capcom, Konami itp.) nie pokazali nic - tj. można spodziewać się gier nawet lepszych :)
  • 0

#154 Yoori Napisany 29 maja 2005 - 11:57

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:
To Sony pokazało tylko obudowe PS3? :?
  • 0

#155 TomisH Napisany 29 maja 2005 - 12:18

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
No i pada ;]
  • 0

#156 Scorpio Napisany 29 maja 2005 - 18:23

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Mam nadzieję, że to tylko design majstra co był na bani dzień przed deadlinem od Sony.
Jeżeli tak ma wyglądać pad, to mam nadzieję że będzie można podlączyć Duala 2. Bo do grania nie wygląda na szczyt ergonomiczności.
  • 0

#157 TomisH Napisany 29 maja 2005 - 19:12

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
Jak duala podłączysz, jak tu tylko Bluetooth? No i USB? :|
  • 0

#158 Gość__* Napisany 29 maja 2005 - 20:48

Gość__*
  • Goście
oj pewnie wymyśla jakąs przejsciówke tak aby podłączyc pada pod USB....przynajmniej mam taka nadzieję...
  • 0

#159 Mielu Napisany 29 maja 2005 - 21:03

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:
I zawołają za nią kaskę. No, ale to chyba OT, czyż nie?
  • 0

#160 Gość__* Napisany 30 maja 2005 - 15:58

Gość__*
  • Goście
Dopiero teraz dane mi było zobaczyć trailer z tej gry i............ o kuźwa jak to wygląda.....ale spokój widać, że nie do końca jest to prawdziwe. Pamiętam również, że na E3 ktoś wypowiadając się o PS3 zaznaczył, że wszystkie filmy pochodzą z prototypu tej konsoli ale zostały nagrane wcześniej i niektóre ich części czy fragmenty mogą byś renderowane.

Widać, że autorzy inspirowali się Kompanią Braci (serialem), był jeden taki odcinek (prawda Milelu :D ) jak oddział szykował sie do zrzutu na Normandie czy jej tyły, lecieli w nocy a niebo przeszywały pociski. Kilka samolotów został strąconych. W Killzonie jest dzień ale "pojazdy" niszczone są w podobny sposób.

Gram w Killzone odkąd go mam i znam te grę niemal na pamięć. Wszystkie te animacje przeładowań wyglądają jeszcze lepiej ale widać, że są podobne i prawie nie zmienione. Za to Helghaści w tych kombinezonach wyglądają po porostu zajebiście. Przywodzą na myśl hitlerowców, chciałbym żeby w ostatecznej wersji gry tak samo się prezentowali. Jednak najlepszy w tym wszystkim jest dym i ogień :shock: :twisted: :shock: Chcę to mieć, już.... :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

#161 Gość__* Napisany 08 czerwca 2005 - 12:58

Gość__*
  • Goście
Sorry dodałem nie potrzebnie nowy temat w dziale next gen dotyczący killzone. do usuniecia:-D

Świerzo obejrzałem trailer i nie jest to render. In my opinion:-D
  • 0

#162 Gość__* Napisany 13 czerwca 2005 - 16:19

Gość__*
  • Goście
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
  • 0

#163 syon Napisany 13 czerwca 2005 - 19:12

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Hmm... mnie się dwa obrazki nie wyświetlają. Jak ktoś ma ten sam problem to tu ma linka do nich -> artworki

A tak poza tym są klawe :)

Dodany obrazek
  • 0

#164 xell Napisany 13 czerwca 2005 - 19:17

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 316 Postów:
Takim złomem chcą pokonać Warthoga? :twisted:
  • 0

#165 ACZ Napisany 13 czerwca 2005 - 20:29

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 145 Postów:
.
  • 0

#166 Gość__* Napisany 14 czerwca 2005 - 02:11

Gość__*
  • Goście
A mnie ciekawi napis killzone ...3
  • 0

#167 Gość__* Napisany 14 czerwca 2005 - 06:58

Gość__*
  • Goście
No tak. Killzone, który widzieliśmy na zwiastunie to tak naprawdę nie jest Killzone 2, bo ten zapowiedziany był jeszcze na PS2 i pewnie się na nim ukaże stąd numerek "3"
  • 0

#168 AVErsiv Napisany 14 czerwca 2005 - 10:32

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:

No tak. Killzone, który widzieliśmy na zwiastunie to tak naprawdę nie jest Killzone 2, bo ten zapowiedziany był jeszcze na PS2 i pewnie się na nim ukaże stąd numerek "3"


zgadzam sie i co mnie bardzo cieszy bo KZ mam juz obcykane na pamiec i czekam na KZ2 i sama mysl otym ze bede musial czekac az do PS3 tyroszke mnie smucila chol cholercia KZ na PS3 bedzie wymiatac !! Tak wlasciwie to wlasnie takim go zapowiadalo Guerillas

a co do filmiku to wiem ze wyglada oblednie ale na 100% to tak bedzie wygladac ta gra i jestem przekonany ze to tylko poczatek , rozgrzewka przed prawdziwym atakiem gier na PS3 :twisted:
  • 0

#169 Gość__* Napisany 14 czerwca 2005 - 19:25

Gość__*
  • Goście
Killzone na PS3 wygląda przepięknie... te detale, ten ogień spalający żołnierzy i Helghastów! :twisted: NaJładniej i tak wygląda samo otoczenie - masa detali cieszących oko :o na drogach, "poszarpane" po wybuchach budynki i drogi - tego NIE Da się OPISAĆ! OMG!!
....szkoda,że to tylko render :( :cry: Tak powinien wyglądać sam gameplay i wierze, że będzie TAK DOBRZE :twisted:
  • 0

#170 Gość__* Napisany 18 czerwca 2005 - 23:17

Gość__*
  • Goście
ja już grałem w najnowsze KZ
oto screen z gry! :)
Dodany obrazek
  • 0

#171 Zeus-Nelson Napisany 18 czerwca 2005 - 23:23

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
hehe Fryt przekozacki ten screen 8)
no a jesli w najnowsyzm zk an ps3 gra bedzie wygaldac tak ajk znanym nam trailerze to poprostu chyba odelce :twisted: tak realistyczne mordowanie helgów :wink: az slinka cieknie :mrgreen:
  • 0

#172 TomisH Napisany 18 czerwca 2005 - 23:30

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
Tak realistyczne, a przy strzałach iskierki od nich lecą (zero krwi) - cyborgi jakieś? ;)
  • 0

#173 Snoodgrass Napisany 19 czerwca 2005 - 00:35

Snoodgrass

    Link

  • Forumowicze
  • 361 Postów:
Ja tu tylko jedna sprawe chcialem wtrącić co do scorpia itd. Ten pad to tesh był narazie prototyp i trzeba pamiętać ze wielki wpływ na to jak on będzie wyglądał mają również gracze, więc wygląd pada może jeszcze uledz zmianie(miejmy nadzieję) :wink:
  • 0

#174 Gość__* Napisany 22 czerwca 2005 - 18:16

Gość__*
  • Goście
Ach te Killzone :P Moim skromnym zdaniem to perfidny render z jednej prostej przyczyny. Otóż przy tej całej pompie jaką niosło ze sobą tegoroczne E3 pokazanie wersji gameplay spowodowałoby mega ekstazę i sikanie w majty, a jak wiadomo o to by właśnie Sony chodziło , w końcu nie ma to jak banda wygłodniałych fanów tylko czekających żeby wziąść pada w swoje lepkie rączki. Logiczne jest więc , że Sony gdyby tylko dysponowało jakąś wersją chociaż po części grywalną to na bank by ją rzuciło na pożarcie bo sama grafa gdyby tylko wyglądała tak jak na tych filmikach aspirowałaby do miana najpiękniejszej gry wszechczasow nie mówiąc o najładniejszej grze pokazanej na E3.

To taka moja teoria.Jeśli juz ktoś coś takiego mówił to sorry nie chciało mi się czytać tych wszystkich wypocin od początku topic'a :oops:
  • 0

#175 AVErsiv Napisany 22 czerwca 2005 - 18:40

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:
masz racje ze jak by sony pokazalo wersje grywalna to by kazdy sie posikal z wrazenia a tak posikalo sie tylko 80 % :P
a tak serio to wiesz przeciez ze PS3 jest jeszcze nie gotowe wiedz jaka wersje grywalna ?

a co do najladniejszej gry wogole to gleboko sie mylisz bo gry na czyms takim sie nie zatrzymaja ! a to poprostu jest nastepny kamien milowy w rozwoju tej dziedziny

zreszta jak nie wierzysz mi to moze sobie obejzyj wywiad z kolesiem ktory robi nowego FIGHT NIGHTa na PS3 i podobno tez na X360 i posluchaj co on i jego kolega ma do powiedzenia na temat nowych konsol .
  • 0

#176 Gość__* Napisany 22 czerwca 2005 - 19:36

Gość__*
  • Goście

a co do najladniejszej gry wogole to gleboko sie mylisz bo gry na czyms takim sie nie zatrzymaja ! a to poprostu jest nastepny kamien milowy w rozwoju tej dziedziny


Wiadomo, że się nie zatrzymają i pójdą dalej , ale chodziło mi o to , że "chwilowo" (chyba) będzie to najpiękniejsza gra. A to co będzie w dalekiej przyszłości narazie mnie nie obchodzi.


zreszta jak nie wierzysz mi to moze sobie obejzyj wywiad z kolesiem ktory robi nowego FIGHT NIGHTa na PS3 i podobno tez na X360 i posluchaj co on i jego kolega ma do powiedzenia na temat nowych konsol .


Wierzę. 8)

A tak od siebie dodam , że z tych wszystkich rzeczy , o których mówili przedstawiciele Sony największą niewiadomą jest cena samej konsoli , która sprytnie przemilczeli skupiając sie na bajerach wewnętrzych samej konsolki.
A wiecie co mnie najbardziej rozbawiło? Otóż to , że czytam różne topiki na tym forum dotyczące next genów i rozbrajające jest to, przy tej całej biedzie panującej w kraju , wynikającemu z niej (tak mi się wydaje) piractwu , ludzie deklarują , że i tak kupią sobie po dwie konsole :shock: Więc ja się pytam : WTF?
  • 0

#177 AVErsiv Napisany 22 czerwca 2005 - 20:58

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:
A wiedz ja ci powiem cos jeszcze bardziej dobijajacego a mianowicie przy tej calej biedzie panujacej w kraju ludzie namietnie zmieniaja PCty tak co pol roku i wwalalja na ten cel naprawde DUZA kase !!
wiem dobrze oczym mowie bo pracuje w sklepie piecetowym ( jestem serwisantem :P )
imyslesz ze cena PS3 bedzie wyzsza niz 1/4 ceny dobrego PCta w czasie premiery ?
nie bedzie napewno nizsza i ja ci powiem ze ja nie mam najmniejszego zamiaru sie zastanawiac nad cena PS3 ( mowimy o normalnej cenie wersji PAL a nie japonca z 1000% marza :D ) i kupie PS3 bo ja kocham konsole a na PC mam zarabiac a nie wydawac nan kase :P
nie kupie natomiast Xa360 nie mialem takiego zamiaru nigdy a szczegolnie potym co Microsoft pokazal , w zaden najmniejszy sposob nie ciagnie mnie do kupna Xa360 a tym bardziej do Revo wiec ja mam tylko jedna konsoke do kupienia :D i mam nania pieniazki juz dzis :]
  • 0

#178 Gość__* Napisany 22 czerwca 2005 - 21:22

Gość__*
  • Goście
No coś w tym jest. Ja mam w chacie starego 5 letniego blaszaka, który na dobrą sprawę i tak służy mi tylko do pisania na tym forum, buszowania po necie i kolekcjonowania lewych filmów z netu. Grać i tak gram na konsoli , a pracuje na służbowym laptopie, dlatego bawią mnie ludzie , którzy wydają taczkę zielonych na nowego PieCyka tylko dlatego żeby mieć lepszą grafę w Doomie3 albo HL2. Bez sensu.
Mimo tej całej wielkiej niewiadomej z renderami na pleya3 i tak kupię go w pierwszej kolejności , dlatego , że miałem PSX'a i PS2 i nigdy nie zawiodłem się na konsolach od Sony dlatego wybór PS3 wydaje mi się pewny. Ewentualnie jeśli okazałoby się , że Sony zaniedba internet w swojej konsoli (co wątpliwe bo nie popełnia się 2 razy tego samego błędu) to wtedy qpie jeszcze X'a pewne jest , że Live będzie kwintesencją grania na tej właśnie konsoli. Revo raczej zleje bo na Zeldy i inne Mariany jestem juz lekko za stary i już mnie nie bawią tak jak kiedyś.Sayonara
  • 0

#179 AVErsiv Napisany 23 czerwca 2005 - 00:07

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:
O neta w PS3 sie nie boje z samych zapowiedzi technicznych PS3 widac ze sony bardzo lezy na sercu NET PLAY i nie pozwoli uciec takiej kurze znoszacej zlote jaja . BO fakt jest taki ze to LIVE stanowi o sukcesie Xboxa i SONY dobrze otym wie !!
3 x rj 45 1gb/bit 2x hdtv jednoczesna obsloga kilku systemow operacyjnych czyli np gra i w drogim TV live eyetoy chat :D ja to widze i wiem ze Kutaragi tez to widzi
A co do PlayStation to mowa jest o grach i pod tym wzgledem dlamnie 2 jest maxymalnie udana konsolka i jesli 3 bedzie rownie udana to moj wybor bedzie sluszny !! a po zapowiedziach wiem ze jest sluszny !! :D i wiem ze ani naughty dog ani insomniac ani zadne ze studiow SONY mnie nie zawioda !!
  • 0

#180 xell Napisany 23 czerwca 2005 - 07:13

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 316 Postów:
AVErsiv - nie zapominaj o jednym. Microsoft wydał miliardy na rozwój technologii sieciowych, zanim w ogóle zaczął robić Live, a Sony co dotychczas zrobiło? No właśnie, muszą zaczynać od zera i przed nimi dłuuuga droga.
  • 0