Skocz do zawartości

Black


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
402 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 18 maja 2005 - 17:21

Gość__*
  • Goście
Po Sukcesach Burnout'a Czekam Na Tego Shooterka ........Black bo Tak Go Nazwali ma Tyle nałomotać , co Burnout w wyścigach ...mniam :D -widze ze takiego temacika nie bylo wiec zalozylem :D

Zarzuce Pare Skromnych Foteczek:Bronie dla mnie miodnie wyglądają :D


Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

8)
  • 0

#2 syon Napisany 18 maja 2005 - 17:28

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Wygląda obiecująco :)
  • 0

#3 BeSOS Napisany 18 maja 2005 - 17:33

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
tylko data wydania : 1 kwartał 2006 sux. :x
  • 0

#4 Danteusz Napisany 18 maja 2005 - 18:35

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
Jedynek: a w co zamierzasz grać przed premierą Killzone? Ja się cieszę że zapowiedzieli hit na rok 2006
  • 0

#5 BeSOS Napisany 18 maja 2005 - 18:45

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
wiesz, ja mam w co grac- w końcu na Xboxa mam od pyty gier do zaliczenia :wink: No i Zelda na GCN :D

Wracajac do gry. Na screenach wyglada wspaniale jak na obecną generację. Już rok temu czytałem o tej grze, ale była pokazywana tylko na jakims zamknietym pokazie, wiec niewiele było o niej wiadomo. IMO Criterion już pokazał, że na robieniu świetnych gier się znają jak mało kto, wiec o Blacka jestem spokojny. Mam nadzieję, że bedzie tym dla FPSów czym B3 dla zręcznościowych wyścigów. A po relacji z E3 można sie tego spodziewać :)
  • 0

#6 Blizzard Beast Napisany 21 maja 2005 - 02:32

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Heh, no gra byla pokazywana juz na ubieglorocznym E3. Od tamtego czasu jest u mnie wysoko na liscie oczekiwan. Nie moge doczekac sie jakiejs betki ;) Oczywiscie pelnej wersji bardziej nie moge sie doczekac, ale jak sie nie ma co sie lubi, to...
  • 0

#7 Gość__* Napisany 08 czerwca 2005 - 13:43

Gość__*
  • Goście
Może być nieżle. Ale rzeczywiście data premiery sux...

Swoją drogą- nie sądzicie ze takie uproszczanie gier i robienie ich pod wzgledem efekciarstwa jest pewną obelgą od strony twórców w naszym kierunku? Mam nadzieje ze rozumiecie commam na myśli...
  • 0

#8 Gość__* Napisany 08 czerwca 2005 - 15:06

Gość__*
  • Goście
Pod względem technicznym rewelacja.. zobaczymy, jak będzie z miodnością.. co ciekawe gra ma mieć cholernie zaawansowaną fizyke.. np. jeśli wystarczająco długo będziemy strzelać w balkon to ten się zarwie, itd.. czekam 8)

Swoją drogą- nie sądzicie ze takie uproszczanie gier i robienie ich pod wzgledem efekciarstwa jest pewną obelgą od strony twórców w naszym kierunku?

Sądze, że to stwierdzenie jest bez sensu..

Jedynek: a w co zamierzasz grać przed premierą Killzone? Ja się cieszę że zapowiedzieli hit na rok 2006

PDZ 8)
  • 0

#9 BeSOS Napisany 08 czerwca 2005 - 15:12

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

dante2003 napisał/a:
Jedynek: a w co zamierzasz grać przed premierą Killzone? Ja się cieszę że zapowiedzieli hit na rok 2006

PDZ


Franio, czy ty to ja :> Ale wybaczam Ci, bo masz rację 8) . I nie tylko przed premiera Killzone 2(choć na K2 już nie czekam, bo Sony zrobiło nas w balona), tylko nawet długo po niej. X360+ PDZ starcza mi na lata smiem twierdzić :]]]]]]]]]]]]]
  • 0

#10 Gość__* Napisany 08 czerwca 2005 - 16:18

Gość__*
  • Goście
Chodziło mi o to żebyśmy nie byli karmieni komercyjną papką która nie ma nic do przesłania oprócz umiejętności grafików i prgramistów. A moim zdaniem Black ma do tego tendencje.

Pozdro
  • 0

#11 Danteusz Napisany 08 czerwca 2005 - 16:33

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:
A mi chodziło o to że zapowiedzi na 2006 też są potrzebne. Nie wszyscy będą mieli next-geny w dniu ich premiery więc muszą w coś grać na starych konsolach.
  • 0

#12 McDrive Napisany 08 czerwca 2005 - 19:25

McDrive

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 866 Postów:
Oto jedna z gier na które czekam z niecierpliwością. Lubie właśnie FPP z możliwością rozwalania poziomów okraszone dobrą grafą i szybką akcją.
  • 0

#13 cwany-lis Napisany 10 czerwca 2005 - 19:23

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:
troche smuci mnie info w neo+ o banalnej fabule, braku wymiany magazynków (a co to je ? amunicja na sznurku ?) ale zagram na bank do design gry robi wrazenie
  • 0

#14 Gość__* Napisany 10 czerwca 2005 - 21:58

Gość__*
  • Goście

Chodziło mi o to żebyśmy nie byli karmieni komercyjną papką która nie ma nic do przesłania oprócz umiejętności grafików i prgramistów. A moim zdaniem Black ma do tego tendencje.

Pozdro

Rotfl.. komercja to Burnout 4, czyli więcej Burnouta 3.. czemu niby Black ma być komercyjnym bublem? Ta gra ma wprowadzić choolernie zaawansowaną fizyke do gier FPP.. nie taką, jak w Red Faction, gdzie możesz sobie podrązyć tuneli w ziemii.. tu podobno wszystko ma się dać zniszcyć.. to cholernie trudne do zrobienia i nikt jeszcze się tego nie podjął na taką skale.. a panowie z Criterion chcą by to było możliwe na PS2 o_O Black nie ma ŻADNYCH cech komercyjnej kupy.. raz nie jest na licencji, nie jest odcinaniem kuponów, a jeśli wprowadzi to, co ma wprowadzić to zrewolucjonizuje gatunek.. nie wiem, jak oni chcą to zrobić, ale jeśli to zrobią to będzie to przełomowy tytuł.. nie raz chwalili się robieniem dziur w ścianach shotgunem.. smutne jest tylko to, że jeśli Black będzie sukcesem to zobaczymy też White, Green, Red i Yellow..
  • 0

#15 Gość__* Napisany 11 czerwca 2005 - 08:04

Gość__*
  • Goście
ej ale ta wkoncu ma wysc na obecne konsole czy next? po grafice smiem tweirdzic ze na ps3/X360
  • 0

#16 cwany-lis Napisany 11 czerwca 2005 - 09:15

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 567 Postów:
to render ;) gra wyjdzie na "stare" konsole
  • 0

#17 Snoodgrass Napisany 18 czerwca 2005 - 23:15

Snoodgrass

    Link

  • Forumowicze
  • 361 Postów:
Ty no nie grafa cudna chociaż nie wiem czy ps2 pociognie takowąż...jeżeli tak to wypas Jeszcze pisali ze mozna wszystko z otoczeniem robic np. przewracać obiekty i zaslaniac sie nimi(zupełnie jak w hl2:P).
Aha i jeszcze jedno...dajcie jakas stronke zebym se mogl wiecej pooglodać screenów itp. strasznie mnie jara ta pozycja tak jak Cold Winter które niedługo mam zamiar kupić.
A i jeszcze jedno(powtarzam sie??(nieeeeeeeee))nie slyszalem jeszcze o criterionie wiec jesli ktos znajakies inne pozycje tej firmy to niech mówi. :!:
  • 0

#18 Gość__* Napisany 19 czerwca 2005 - 14:48

Gość__*
  • Goście

A i jeszcze jedno(powtarzam sie??(nieeeeeeeee))nie slyszalem jeszcze o criterionie wiec jesli ktos znajakies inne pozycje tej firmy to niech mówi. :!:


AirBlade (ps2-juz jest)
Black (ps2,xbox-dopiero wyjdzie)
Burnout (ps2,xbox,gcn-juz jest)
Burnout 2 : Point Of Impact (ps2,xbox,gcn-juz jest)
Burnout 3 : Takedown (ps2,xbox-juz jest)
Burnout Legends (psp-dopiero wyjdzie)
Burnout Revenge (ps2,xbox-dopiero wyjdzie)

http://www.criteriongames.com/
  • 0

#19 Snoodgrass Napisany 20 czerwca 2005 - 14:27

Snoodgrass

    Link

  • Forumowicze
  • 361 Postów:
Wystarczy :D :D Wielkie dzięki :!:
  • 0

#20 mad1983 Napisany 10 lipca 2005 - 10:53

mad1983

    Blanka

  • Narybek
  • 156 Postów:
Ja sądze ze na ps2 ta gra nie ma prawa tak wygladac.Nie da rady!
  • 0

#21 Gość__* Napisany 10 lipca 2005 - 11:12

Gość__*
  • Goście
mad1983 - tak samo ludzie muwili jak zobaczyli pierwsze skriny z B3 :wink: chociaz tez troche tym razem nie dowierzam...
  • 0

#22 mad1983 Napisany 10 lipca 2005 - 11:19

mad1983

    Blanka

  • Narybek
  • 156 Postów:
Mozedo tych ladnych obrazkow na gorze dodajmy kanty, duzo kantow na powierzchniach i wyjdzie nam obraz black na ps2(bo w b3 tych kantow mimo wszystko tez jest duzo)
  • 0

#23 Danteusz Napisany 10 lipca 2005 - 11:23

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 883 Postów:

Ty no nie grafa cudna chociaż nie wiem czy ps2 pociognie takowąż...jeżeli tak to wypas Jeszcze pisali ze mozna wszystko z otoczeniem robic np. przewracać obiekty i zaslaniac sie nimi(zupełnie jak w hl2:P).
Aha i jeszcze jedno...dajcie jakas stronke zebym se mogl wiecej pooglodać screenów itp. strasznie mnie jara ta pozycja tak jak Cold Winter które niedługo mam zamiar kupić.
A i jeszcze jedno(powtarzam sie??(nieeeeeeeee))nie slyszalem jeszcze o criterionie wiec jesli ktos znajakies inne pozycje tej firmy to niech mówi. :!:

PS2 już pociągneło Black-prezentacja na E3 była uruchomiona na konsoli Sony. Screenów więcej nie ma bo ukrywają tą grą przed ludźmi :)
  • 0

#24 Zeus-Nelson Napisany 13 lipca 2005 - 15:00

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
po screenach i zapowiedziach wychodzi ze gar moze byc niezła :wink: zapowiada sie dobry schooter,z dorba grafa i fizyką :twisted: ciekawe tylko czy autorzy czegos nieskopia i niewyjdzie kolejny crapowaty fps 8) bo roznie to bywa teraz z tymi zapowiedziami :D
  • 0

#25 Gość__* Napisany 13 lipca 2005 - 15:56

Gość__*
  • Goście
tak jak napisali w jednym z pism pism "jezeli ta gra bedzie TAK wygladac,czuje sie troche oszukany" to cytat odnosnie mocy i tego ile mozna wyvcisnąc z obecnych konsol... Jezeli Play2 to pociagnie z taka grafa to po co nowe konsole? Strach pomyslec co by było gdyby twórcy Burnouta okielznali iXa w takim stopniu co ps2...
  • 0

#26 Gość__* Napisany 01 września 2005 - 13:17

Gość__*
  • Goście
ło jezu ja juz sie doczekac nie moge !! to bedzie hicior
mozna zassac skads jakis trailer?
  • 0

#27 Gość__* Napisany 10 września 2005 - 08:31

Gość__*
  • Goście

ło jezu ja juz sie doczekac nie moge !! to bedzie hicior
mozna zassac skads jakis trailer?


Proszę bardzo. Tutaj - http://www.jeux-fran... ... black.html

:wink:
  • 0

#28 Gość__* Napisany 10 września 2005 - 14:14

Gość__*
  • Goście
lepiej ten

http://www.jeux-fran... ... black.html
  • 0

#29 Gość__* Napisany 10 września 2005 - 14:33

Gość__*
  • Goście
Dziwi jednak mnie to, że Matt i Mielu mówią o grafice Blacka, iż wymaga jeszcze poprawek, że jest dużo obiektów wykonanych w niskiej rozdzielczości i dużo ostrych krawędzi. Wydaje mi się, że te screeny, które w tym temacie zaprezentowano, zostały po prostu zretuszowane. To nie może aż tak dobrze wyglądać, jak na tych screenach. Nie na obecnej generacji konsol.

Dlatego sceptycznie podchodzę do grafiki Blacka. Mimo to, gra ogólnie może wymiatać i jestem tego prawie całkowicie pewny.
  • 0

#30 Gość__* Napisany 10 września 2005 - 14:36

Gość__*
  • Goście

Dziwi jednak mnie to, że Matt i Mielu mówią o grafice Blacka, iż wymaga jeszcze poprawek, że jest dużo obiektów wykonanych w niskiej rozdzielczości i dużo ostrych krawędzi. Wydaje mi się, że te screeny, które w tym temacie zaprezentowano, zostały po prostu zretuszowane. To nie może aż tak dobrze wyglądać, jak na tych screenach. Nie na obecnej generacji konsol.

Dlatego sceptycznie podchodzę do grafiki Blacka. Mimo to, gra ogólnie może wymiatać i jestem tego prawie całkowicie pewny.

Resident Evil 4 może na PS2 wyglądać praktycznie tak samo, jak na NGC.. czaisz? Ja nie.. więc już nic mnie nie zdziwi.. jakość, jaką na screenach prezentuje Black da się osiągnąć na current-genach ;f
  • 0