Skocz do zawartości

MGS3: Subsistence


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
147 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 19 maja 2005 - 00:29

Gość__*
  • Goście
Pozwoliłem sobie zmienić nazwe topicu aby była taka sama jak tytuł gry. - Shinigami

A jednak - Czekierap

oO

3rd person mode + online? :|
Co Ciekawe wyglada na to, ze xboxowcy moga niedoczekac sie swojej wersji...
  • 0

#2 syon Napisany 19 maja 2005 - 08:33

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

Co Ciekawe wyglada na to, ze xboxowcy moga niedoczekac sie swojej wersji...


Oj tego to bym nie był pewien. Możemy tutaj mieć widoczną powtórkę z historii, czyli wzbogacona wersja MGS3 wyjdzie od razu na X'a zamiast zwykłej wersji. No i nie zakładaj mi tu 4 tematów naraz :P

A co do samej giery to ja tam się cieszę, że wyjdzie bo nie mam jeszcze MGS3 to tak sobie kupię full wypasa i będzie git :mrgreen:
  • 0

#3 Gość__* Napisany 19 maja 2005 - 08:44

Gość__*
  • Goście
Ta... Ale Konami nic nie wspomina o wersji na X'a. Kiedy wychodzil Substance 2, od poczatku bylo w iadomo na jakie platformy uderzy... Pozatym ostatni akapit w newsie mowi sam za siebie. Nie zeym mial cos przeciwko ewentualnej wersji na Xboxa...
Ogolnie jestem ciekaw jak rozwiaza akcje z tym trybem online - to moze byc ciekawe...

A cztery tematy sie zalozyly, bo forum mialo ladnego mula kiedy ten temat zakladalem, i w pewnym momecie pojechalem na chama w "wyslij" ;p Nawet nie zauwazylem ile tematow, natrzaskalo ;)
  • 0

#4 vagrant3 Napisany 19 maja 2005 - 10:40

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 846 Postów:
Najlepsze w tej wersji MGS3 będą dołączone Metal Gear i Metal Gear 2: Solid Snake!! WOW To jedno z moich marzeń zagrać w te gry nie na emulatorze na PC. O jaaa znowu zły pan Hideo wyciągnie ode mnie dwa razy kasę za tą samą grę, niedobry.
  • 0

#5 Yoori Napisany 19 maja 2005 - 10:52

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:
Trzeba będzie kupić, choćby dla sprawdzenia paru dorzuconych rzeczy.
  • 0

#6 Shinigami Napisany 19 maja 2005 - 14:47

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:
Ciekawe. Gdybym nie miał MGSa3 napewno bym kupił, a tak to chyba sobie daruje. Bardzo ciekawi mnie tryb online. Działanie w grupach w MGSie? Tego jeszcze nie było.
  • 0

#7 syon Napisany 19 maja 2005 - 17:48

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Filmik z MGS3:S niewiele wyjaśnia prócz tego, że gierka będzie miała tryb online i jakieś tam inne bajerki. Co do online to jest to nic innego jak widok z trzeciej osoby i latanie po planszy z giwerą i naparzanko na całego ;) na filmiku jest scenka jak koleś popindala w pudełku będąc pod ostrzałem hehe. Ogólnie ciekawie się zapowiada no i ta końcóweczka :roll:

PS.

Filmik możecie zassać klikająć w tego linka -> http://www.metalgear...32k5_e_n4v8.asf
  • 0

#8 Grz3chu Napisany 19 maja 2005 - 20:25

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
KURRRde, ja nie chce żadnego dodatku. Za tydzien mam kupić MGS3 i w końcu nei wiem czy czekać na ten dodatke czy kupić wersje dla fanatyków Snakea ?? :|
  • 0

#9 Gość__* Napisany 19 maja 2005 - 20:25

Gość__*
  • Goście
kurat dobrze sie składa bo zamierzałem sobie sprawic trylogie na wakacje ...i tu taka niespodzianka...dobrze ze sie nie pospieszyłem :)
  • 0

#10 Shinigami Napisany 19 maja 2005 - 21:24

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

Filmik możecie zassać klikająć w tego linka -> http://www.metalgear...32k5_e_n4v8.asf

Syon, to jest adres do filmiku z MGS4.
  • 0

#11 Gość__* Napisany 20 maja 2005 - 08:04

Gość__*
  • Goście
MG 1 i 2 dolaczone jako bonus???? Wow ! Teraz to sie zdziwilem. No coz, widocznie stara wersje trzeba bedzie opchnac na Allegro, dodac troche kasy i zakupic ten wypasiony dodatek ;)

A co do kwestii pojawienia sie MGS 3 na Xboxa - sytuacja wyglada mi na analogiczna jak bylo to w przypadku Silent Hill 3 - Konami rowniez tej gry nie zapowiedzialo na X-a, w koncu posiadacze tej konsoli do dzis nie doczekali sie konwersji (i juz raczej sie nie doczekaja). Mysle, ze podobnie moze byc wlasnie z MGS 3, choc w przypadku Silent Hill 3 brak wersji na X-a mozna usprawiedliwiac nawiazaniami fabularnymi trojeczki do jedynki z PSone. Sytuacja jest jednak bardzo podobna - MGS 1 podobnie jak SH byly grami z PS one, drugie czesci tych gier pojawily sie na PS2 i Xboxa, zastrzecia czesc MGS-a i Silent Hill 3 narazie wylacznie na PS2. IMO szansa na to, ze taki "status quo" sie utrzyma, jest wiecej niz prawdopodobna, choc osobiscie zwisa mi to i powiewa, gdyz mam obydwie konsole, ale wydaje mi sie ze MGS 3 na Xboxa sie nie pojawi. Tyle.
  • 0

#12 Mielu Napisany 20 maja 2005 - 09:01

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:

MGS 1 i 2 dolaczone jako bonus???? Wow ! Teraz to sie zdziwilem. No coz, widocznie stara wersje trzeba bedzie opchnac na Allegro, dodac troche kasy i zakupic ten wypasiony dodatek ;).


A nie MG i MG2 z MSXa? :wink:
  • 0

#13 syon Napisany 20 maja 2005 - 09:21

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

Syon, to jest adres do filmiku z MGS4.


A no fakt, coś ten OH mi zonka sprzedał w linku, poprawny adresik -> http://www.metalgear...32k5_e_ir83.asf

@Grek ja sobie odpuszczam MGS3 do czasu wyjścia tego Subsistance'a, teraz kaska pójdzie na DMC3 :twisted:
  • 0

#14 Grz3chu Napisany 23 maja 2005 - 14:23

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
heh już kupilem MGS3 bo nie moglem wytrzymać.
W sumie ten Subsistence to malo ciekawe dodatki ma oprócz MG1 i MG2. A Tryb online mam gdzieś.
Kiedy premiera ?
  • 0

#15 Gość__* Napisany 28 maja 2005 - 13:42

Gość__*
  • Goście
Ja tam jak subsistance wyjdzie sprzedaje swego limitowanego MGS'a 3 i zamieniam na tego. ONLINE!!, ludzie toż to bedzie extra jazda, no i ofkoz poleprzona kamerka. Jeszcze chętnie tez zagram se w MG i MG2:SS. A tak wracając do online, ktoś by był moze chętny Polski klanik założyć czy cóś??
  • 0

#16 Gość__* Napisany 28 maja 2005 - 13:51

Gość__*
  • Goście
Online to moje drugie imię. Jak wyjdzie Susistence to Killzone zginie niestety no chyba, że Konami w kule poleci to wtedy zostanie mi tylko bawić sie archaicznymi MG i MG2:SS co akurat z przyjemnością czynić będę :twisted: Klanik chcesz? Może będzie :roll:
  • 0

#17 kotlet Napisany 28 maja 2005 - 20:27

kotlet

    Blanka

  • Narybek
  • 211 Postów:
Na to czekałem. Dla Subsistence'a nie kupiłem MGS 3 w marcu i czekałem / czekam do zimy 2005 / wiosny 2006 (Substance ukazał się na PS2 w okolicach marca chyba). Jak na razie dodatki wyglądają nieźle, ale oczywiście gorzej niż w przypadku Substence'a. MG 1 i 2 : super. Widok FPP : bardzo fajnie, powód do kolejnego "przejścia" gry. Online : ja nie skorzystam. Co do reszty dodatków to dodatkowe tryby są znane z MGS 3 wersji PAL. Fajnie, że będą secret theatres, nie będę musiał ściągać z net'a i będą w dobrej jakości. Chciałbym, żeby było sporo dodatkowych "mini misji" i jakaś płyta w stylu "Making of MGS 3". Tak czy inaczej, to było w sumie pewne że taki "rozszerzony" MGS 3 się ukaże i cieszę się z tego.
  • 0

#18 vagrant3 Napisany 28 maja 2005 - 21:49

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 846 Postów:
Grek - dobra decyzja, ta gra bez tych wszystkich zapowiadanych dodatków rządzi.
Syon, noname, kotlet - trochę was nie rozumiem, z takim podejściem to możecie poczekać jeszcze dłużej na MGS4, pewnie będzie lepsza kamerka, jakieś dodatkowe tryby i i nne fajne bajerki... :|
  • 0

#19 syon Napisany 29 maja 2005 - 11:53

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

Syon, noname, kotlet - trochę was nie rozumiem, z takim podejściem to możecie poczekać jeszcze dłużej na MGS4, pewnie będzie lepsza kamerka, jakieś dodatkowe tryby i i nne fajne bajerki...


E tam mnie jakoś nie ciągnie do tego MGS'a już ci mówiłem ;) mogłem mieć go już dawno, a jednak wybrałem GT4 i jest git :)
  • 0

#20 Gość__* Napisany 29 maja 2005 - 12:14

Gość__*
  • Goście
ciekaw jestem czy będzie stealth camo dostępny do gry online :twisted: [kartonik dali więc szansa jest] i czy też będzie leczenie i zażeranie podczas bitwy :|
  • 0

#21 kotlet Napisany 29 maja 2005 - 18:01

kotlet

    Blanka

  • Narybek
  • 211 Postów:

Syon, noname, kotlet - trochę was nie rozumiem, z takim podejściem to możecie poczekać jeszcze dłużej na MGS4, pewnie będzie lepsza kamerka, jakieś dodatkowe tryby i i nne fajne bajerki... :|

Jest wielka różnica : MGS 3 to inna gra niż (będzie) MGS 4, więc kupię je obie. Przecież nie "ominę" MGS 3 z powodu następnej części ! Jednak kiedy wiem, że z odrobiną cierpliwości będę miał lepszą wersję tej ("trójka") gry za taką samą cenę jak na początku "zwykła" MGS 3 to poczekam trochę. Jestem wielbicielem serii, ale nie aż tak zapalonym, żeby "musieć" mieć najnowszą część w dniu premiery. Nie dałbym 400 zł za dwa MGS'y 3, tyle że drugi z dodatkami, wolę pcozekać i za 200 mieć "pełną" wersję. Chyba, że chodziło Ci o to, że w przypadku MGS 4 też będę czekać na wersję z dodatkami : w takim przypadku nie będę pewnie musiał sobie "odmawiać" zwykłej, bo zanim kupię PS3 to już będzie w sklepach rozszerzona wersja.
  • 0

#22 Gość__* Napisany 29 maja 2005 - 18:32

Gość__*
  • Goście
Ktoś mi wyjaśni, co się kryje pod słowem 'bajery' w MGS3:S? Bo online mnie zbyt nie obchodzi.
  • 0

#23 vagrant3 Napisany 29 maja 2005 - 18:32

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 846 Postów:
Moja wypowiedź była całkiwicie ironiczna, to nie był żaden atak ani nic w tym stylu. :) Każdy sam potrafi zdecydować w co zagrać, kiedy i gdzie kupić... Ale siła serii MGS IMO nie leży w dodatkach, tylko w głównym trybie i w fabule. Ja jestem ogromnym fanem serii, dlatego czekania na Subsistence nawet nie brałem pod uwagę (swoją drogą gdy kupowałem trójkę, to o Subsistence nawet nie słyszałem ;) ). I tylko dla MG i MG2: SS pradwopodobnie kupie Subsistence. Inne dodatki wiele w rozgrywce nie zmienią, a online będzie klapą. EOT
  • 0

#24 Gość__* Napisany 29 maja 2005 - 18:46

Gość__*
  • Goście
Gooner chcesz wiedzieć o grze wszystko? Zajrzyj tu http://www.onlinecen... ... owiedzi=26 Kotlet gra nie będzie miała widoku z pierwszej osoby tylko lekko zmodyfikowaną kamerę z widokiem z trzeciej. A online będzie rządzić!!!
  • 0

#25 kotlet Napisany 29 maja 2005 - 22:44

kotlet

    Blanka

  • Narybek
  • 211 Postów:

Kotlet gra nie będzie miała widoku z pierwszej osoby tylko lekko zmodyfikowaną kamerę z widokiem z trzeciej. A online będzie rządzić!!!

Wiem wiem, tak "z rozpędu" mi się napisało FPP zamiast TPP.

Vagrant : dla mnie też najbardziej liczy się fabuła, ale czemu nie brać pod uwagę dodatków które przedłużą choć trochę żywotność ? Mimo wszystko to nadal gra. Ale spoko, każdy ma swoje zdanie.
Co do online to ciekawe, czy "wrzucą" jeszcze jakieś bardziej "skradankowe" tryby, czy te Team Battle i Snake vs Enemies to wszystko (miało powstać MGS : Online, ale widocznie projekt odrzucono na rzecz trybu online w MGS 3 : Subsistence i prawdopodobnie MS 4).
  • 0

#26 Gość__* Napisany 30 maja 2005 - 07:27

Gość__*
  • Goście
Kiedyś, na nieistniejącym już serwisie psx.net czytałem news, w którym autor napisał, że Hideo Kojima powiedział, że MGOnline będzie chodził na silniku z MGS3 widocznie zrezygnowano z tego pomysłu i od razu wrzucono tryb online do gry. Widać, że Konami nie ma pomysłu jakie trybu zamieścić a te dwa to moim zdaniem eksperymenty, które sprawią, że MGS4 będzie miał ładny i wypolerowany tryb sieciowy. Eksperyment za który zapłacą gracze.
  • 0

#27 Shinigami Napisany 30 maja 2005 - 09:04

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 368 Postów:

Widać, że Konami nie ma pomysłu jakie trybu zamieścić a te dwa to moim zdaniem eksperymenty, które sprawią, że MGS4 będzie miał ładny i wypolerowany tryb sieciowy. Eksperyment za który zapłacą gracze.

Jak zawsze.
  • 0

#28 Gość__* Napisany 30 maja 2005 - 09:08

Gość__*
  • Goście
Na grze najbardziej zyskają japońce bo oni nie mieli dodatków no i gracze, którzy nie kupili Snake Eater'a. Ja Subsistence kupie przede wszystkim dla trybu online i MG i MG2:SS. Najbardziej mnie martwi Kojima Productions. MGS=telenowela nieskończona jak woda w klozecie?
  • 0

#29 Grz3chu Napisany 13 czerwca 2005 - 18:16

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
MG1 i MG2 moge zassać z neta :D, śmieszne filmiki także. Wiem wiem, że to nie to samo co na ps2 :) A kamera ? Dla samotnego gracza kamerka w "zwykłym" MGS3 była świetna, zero problemów. Napewno ta nowa sprawdzi się w online, ale jakoś nie widze MGS online. To będzie taki klon SOCOMa.

P.S Wie ktoś może ile dostał MGS3 w FAMITSU ??
  • 0

#30 vagrant3 Napisany 13 czerwca 2005 - 21:42

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 846 Postów:
Zdaje mi się że 37/40.
  • 0