Skocz do zawartości

MGS3: Subsistence


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
147 odpowiedzi na ten temat

#61 Zeus-Nelson Napisany 06 lutego 2006 - 14:31

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:

moze mi ktos powiedziec czy na trzeciej plycie film jest w takim formacie ze mozna go ogladac na zwyklym dvd?

podejrzewam ze płytke ta, bedzie mozna raczej bez problemu odpalic na zwyklym DVD :wink: przynajmniej tak mi sie wydaje patrzac przez pryzmat wiekszosci bonusowych płytek dodawanych do kolekcjonerskich wydan kultowych tytułów 8)
  • 0

#62 Woroq Napisany 10 marca 2006 - 10:28

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 774 Postów:
MGS3 SE - S zrecenzowany na IGN!!! I co?

9.8

IGN: MGS3:S Review
  • 0

#63 Yoori Napisany 10 marca 2006 - 11:38

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:

MGS3 SE - S zrecenzowany na IGN!!! I co?

9.8

IGN: MGS3:S Review

:klaszcze: :kult: Pięknie, Hideo wspioł się na wyżyny, oceny szczątkowe też pieknie, prawie same 10, ciekawe ile dostanie w N+ :skacze:
  • 0

#64 Gość__* Napisany 10 marca 2006 - 13:05

Gość__*
  • Goście
Piękna nota :) .

A od jakiegoś czasu funkcjonuje amerykańska strona Subsistence'a - możemy tam dokładnie zapoznać się z zawartością wersji zwykłej, limitowanej i limitowanej-pre-orderowej.
  • 0

#65 Gość__* Napisany 10 marca 2006 - 15:58

Gość__*
  • Goście
Jesli gra by startowala w cenie 100 zl to bym z checia zlozyl preordera, ale choc kocham MGSa drugi raz nie zloze preordera za bilsko 250 zl :shock:
  • 0

#66 Gość__* Napisany 10 marca 2006 - 16:02

Gość__*
  • Goście
Ten Subsistence wg. mnie to tylko bajer jest- i tak w Polsce nikt sobie nie pogra przez sieć 8)
  • 0

#67 Gość__* Napisany 10 marca 2006 - 16:19

Gość__*
  • Goście
Czemu niby nie?
  • 0

#68 Gość__* Napisany 10 marca 2006 - 17:25

Gość__*
  • Goście

Czemu niby nie?

Może inaczej odpowiem- ciekawe ile osób w Polsce ma podłączone PS2 do netu ? Raczej niewiele. Jak na polskie realia więc Subsistence nie ma sensu. Chyba, że zależy komuś na filmie na DVD.
  • 0

#69 Gość__* Napisany 10 marca 2006 - 17:46

Gość__*
  • Goście
hehe...
Jak miałem porzyczonego pleja 2 to specjalnie leciałem do EMPIKU po MGS2 Substenc zeby filmik obejrzeć :D
I jezeli mam byc szczery- niezałuje mego poczynania :D
  • 0

#70 Gość__* Napisany 10 marca 2006 - 20:11

Gość__*
  • Goście

Może inaczej odpowiem- ciekawe ile osób w Polsce ma podłączone PS2 do netu ? Raczej niewiele. Jak na polskie realia więc Subsistence nie ma sensu. Chyba, że zależy komuś na filmie na DVD.

O ile sie orientuje to wystarczajaco duzo osob ma ps2-online zeby polska scena socoma calkiem sprawnie funkcjonowala, a naprawde duzo moich znajomych w najbliszym czasie podlaczylo/podlacza sobie neta i mysle ze w calej Poslce tak jest, wiec nie widze w czym problem.
  • 0

#71 Gość__* Napisany 10 marca 2006 - 20:17

Gość__*
  • Goście

O ile sie orientuje to wystarczajaco duzo osob ma ps2-online zeby polska scena socoma calkiem sprawnie funkcjonowala, a naprawde duzo moich znajomych w najbliszym czasie podlaczylo/podlacza sobie neta i mysle ze w calej Poslce tak jest, wiec nie widze w czym problem.

ale sam przecież wiesz że nie wszyscy którzy kupią subsistence będą grać po sieci. Moim zdaniem opcja grania po sieci to tylko miły dodatek i jakiejś rewolucji w tym nie widzę.
  • 0

#72 Gość__* Napisany 10 marca 2006 - 20:36

Gość__*
  • Goście
Mysle ze bedzie wystrczajaco duzo serverow zagranicznych, zeby spokojnie moc sobie pograc. :D
  • 0

#73 Gość__* Napisany 13 marca 2006 - 17:42

Gość__*
  • Goście

ale sam przecież wiesz że nie wszyscy którzy kupią subsistence będą grać po sieci. Moim zdaniem opcja grania po sieci to tylko miły dodatek i jakiejś rewolucji w tym nie widzę.

Też tak sądzę- chyba, że znajdzie się wariat który uwielbia nabijać przeróżne rangi 8)
  • 0

#74 Gość__* Napisany 14 marca 2006 - 13:19

Gość__*
  • Goście
recenzja video ign

Video Review (03/14/2006)

Dodany obrazek

Metal Gear Solid 3: Subsistence

Download(wspomagacz lub zapisz element docelowy jako...)

Dodany obrazekplik wmv 320 x 240 (33.5 MB)

http://xfersf07.ign.... ... tion=front


Dodany obrazekplik mov 320 x 240 (68.5 MB)

http://xfersf07.ign.... ... tion=front


widac ze kamera sie pieknie sprawuje :)
  • 0

#75 Gość__* Napisany 14 marca 2006 - 18:34

Gość__*
  • Goście
O kamerze to ja juz wiem dawno ze jest swietna, bo na forum z mojego podpisu uzytkownik nagrywal filmiki i lapal skriny ze swojej japonskiej wersji Subsistenca. :D Szkoda, ze tak drogo http://www.ultima.pl...nfo.php?id=3613 :P
  • 0

#76 Scorpio Napisany 14 marca 2006 - 19:04

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Hmmm, cena porażająca jak na odgrzewaną pozycję. Dwie stówki + mam MGS3 = chyba sobie daruję :)
  • 0

#77 Gość__* Napisany 14 marca 2006 - 19:15

Gość__*
  • Goście
Ja nie moge, ale poczekam az na Allegro zacznie sie dystrybucja tego dziela :) po nizszych cenach .
  • 0

#78 Gość__* Napisany 14 marca 2006 - 20:32

Gość__*
  • Goście

Hmmm, cena porażająca jak na odgrzewaną pozycję. Dwie stówki + mam MGS3 = chyba sobie daruję

jak na odgrzewaną pozycję to rzeczywiście za dużo, ale nie zapominaj że w ultimie zdzierają z człowieka kasę jak tylko się da (ale o tym chyba każdy już wie) lepiej kupić na allegro za pół ceny :lol:
  • 0

#79 Gość__* Napisany 14 marca 2006 - 20:35

Gość__*
  • Goście
Cos w tym opisie Ultimy nie widac wzmianki, o dodatkowym dysku...
Ja sie chyba wstrzymam do czasu az wyjdzie jakas, limitowana-metalowa-pro-edycja.
  • 0

#80 Gość__* Napisany 15 marca 2006 - 14:50

Gość__*
  • Goście

Cos w tym opisie Ultimy nie widac wzmianki, o dodatkowym dysku...
Ja sie chyba wstrzymam do czasu az wyjdzie jakas, limitowana-metalowa-pro-edycja.

taa, pewnie. Tylko że ta superlimitowana edycja będzie jeszcze więcej kosztować. Ale jak ktoś jest kolekcjonerem to kupi wszystko :lol:
  • 0

#81 Danteusz Napisany 07 kwietnia 2006 - 08:23

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 882 Postów:
Już to pisałem ale wcieło posty. MGS3:S ma w tej chwili średnią ocen 96.1% wyciągniętą z 32 recenzji, co daje 6 miejsce w rankingu wszechczasów. Werszcie ta genialna gra trafiła na zasłużony szczyt.
  • 0

#82 Gość__* Napisany 08 kwietnia 2006 - 14:21

Gość__*
  • Goście
Outer Heaven i Ultima odliczają do 30 czerwca tak? No to sprawdźcie to http://www.menago.co... ... ts_id/1163
  • 0

#83 Gość__* Napisany 09 kwietnia 2006 - 12:01

Gość__*
  • Goście
Na Wikipedii można obejrzeć wszystkie okładeczki z japońskiego wydawania Subsistence'a: http://en.wikipedia.... ... _Packaging
  • 0

#84 Yoori Napisany 15 kwietnia 2006 - 13:54

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:
Właśnie dotarła do mnie paczka z pięknym trzy płytowym wydaniem :mrgreen:
Pierwsza płyta to MGS3, tyle że z nową kamerą (starą też można ustawić), tyle że ta nowa jest przefachowa :) jak dla mnie to MGS3 z taką kamerą to zupełnie nowy MGS :)
Druga płyta to Metal Gear Online (MGO), Snake VS Mankey i Metal Geary z MSX'a, extra jest filmik do MGO, po jego obejżeniu naszła mnie ochota na zagranie po sieci.
Trzeci dysk to wszystkie wstawki z MGS3 i trailer z MGS4 z TGS'u, jeżeli grafika w MGS4 będzie taka jak na trailerze to i na zwykłym TV PS3 wyświetli cudną grafike, a jak pomysle że na HDTV ma wyglądać jeszcze lepiej :shock:
  • 0

#85 f5k Napisany 16 kwietnia 2006 - 14:03

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
Największą atrakcją MGS3:S będzie Online i nowa kamera. Gre kupie jak się tylko pojawi w Europie, tyle z netem będę coś musiał zrobić bo w MGO nie pogram :/ :cry:
  • 0

#86 GenzoChan Napisany 16 kwietnia 2006 - 14:35

GenzoChan

    Pikachu

  • Narybek
  • 57 Postów:
A o co chodzi z tym filmikiem(?), który był w trailerze, że Raiden stał przed Shagohodem ?
  • 0

#87 Gość__* Napisany 16 kwietnia 2006 - 21:46

Gość__*
  • Goście
Ta sa filmiki w ktorych tworcy gry robia sobie jaja z bohaterow MGS3. Takie parodyjki male. Swego czasu mozna bylo kilka obejrzec w necie.
  • 0

#88 Gość__* Napisany 08 czerwca 2006 - 17:24

Gość__*
  • Goście
Prawdopodobnie gra ukaże się dopiero 29 września 2006r :cooo: . A miało być tak pięknie. I jeszcze jedna krzepiąca wiadomość. Niemiecki platynowy Snake Eater ma w sobie MG Saga vol 1, czyli o tym mówił Ryan Payton (reżyser sagi) nazywając Snake Eatera "Budget Version". Czyżby Saga miała się nie pojawić w Subsistence :hmmm: ?
  • 0

#89 syon Napisany 08 czerwca 2006 - 19:12

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

Prawdopodobnie gra ukaże się dopiero 29 września 2006r


bummer.... szkoda bo akurat przymierzałem się do gierki przy której wreszcie sobie odpocznę podczas wakacji :/
  • 0

#90 Gość__* Napisany 11 czerwca 2006 - 17:47

Gość__*
  • Goście
Wtf? Czemu dopiero w pazdzierniku ?! :blah:
  • 0