Skocz do zawartości

Zdjęcie

Resident Evil 4 [wersja PS2]


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
722 odpowiedzi na ten temat

#61 Gość__* Napisany 09 października 2005 - 16:14

Gość__*
  • Goście
Skaner - http://www.playfranc... ... m/5331.jpg
  • 0

#62 mleko2099 Napisany 12 października 2005 - 21:11

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Resi4 z tego co mowili mi moi informatorzy( którzy mieli styczność z wersją na Ps2) nie wygląda w cale tak gożej od wersji na GC a pozatym jest wzbogacony o nowe bronie i kostiumy. IMO dobże że capcom wydaje tą niewątpliwie udaną gre na konsole sony. W końcu szersze grono zasmakuje przygód leona. Mniam!
  • 0

#63 PomezZ Napisany 14 października 2005 - 14:16

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:
JEZUUU ....

Ja już nie mogę. Został jeszcze miesiąc do premiery.
Już tyle czasu ślinię się na tą grę, że prawie dostaje urojeń.

Jakby ta gra nie wyglądała w porównaniu do pierwowzoru to
i tak rzucę się na nią jak wygłodniały wilk. wrrrr



Nie ma to jak post bez sensu :D
  • 0

#64 marioo Napisany 22 października 2005 - 01:37

marioo

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 699 Postów:
Recenzja Residenta czwartego, na ps2. IGN-9,5
  • 0

#65 Gość__* Napisany 22 października 2005 - 18:41

Gość__*
  • Goście
kiedy w końcu premiera RE4? jeżeli 4 listopada to już zacieram rączki!! :D nie moge się doczekać, po prostu! :)
  • 0

#66 PomezZ Napisany 22 października 2005 - 21:57

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:

kiedy w końcu premiera RE4? jeżeli 4 listopada to już zacieram rączki!! :D nie moge się doczekać, po prostu! :)


Ano właśnie kiedy ta premiera?? Oficjalnie podobno 4 X. Natomiast w Ultimie
premierę mają "około 18 X". No lekka rozbieżność jest, a ja już nie mogę dłużej
czekać.

edit: zresztą w poniedziałek zadzwonię do sklepu i przy okazji zapytam kiedy ta
premiera i sprawa będzie jasna ( dla ich dobra lepiej żeby to było 4 a nie 18 :x )
  • 0

#67 Gość__* Napisany 23 października 2005 - 09:02

Gość__*
  • Goście
Ultima: "Premiera odbędzie sie około dnia 18.11.2005." :evil:
  • 0

#68 Yoori Napisany 23 października 2005 - 18:20

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:

Recenzja Residenta czwartego, na ps2. IGN-9,5

Ocena berdzo pożądna :D już nie moge się doczekać.
  • 0

#69 logan Napisany 25 października 2005 - 09:32

logan

  • Forumowicze
  • 2 356 Postów:
gamespot dał
9.3
Wonsak daj linka na PW
  • 0

#70 Gość__* Napisany 25 października 2005 - 19:08

Gość__*
  • Goście
Review - 1up dał 10%.
http://www.1up.com/d...d=3145021&did=1
  • 0

#71 Gość__* Napisany 25 października 2005 - 21:33

Gość__*
  • Goście

Review - 1up dał 10%.
http://www.1up.com/d...d=3145021&did=1


Zgubiles jedno "zero" :P
  • 0

#72 Gość__* Napisany 26 października 2005 - 14:34

Gość__*
  • Goście
Gra jest boska ale jest jedno ale - obcięty obraz jak w beyond good & Evil (paski na dole i góze ekranu czarne) ale gra wygląda fenomenalnie i wciąga niesamowicie! wracam do gry bo szkoda czasu! Pokłony dla capcomu (ale trzeba usiąść bliżej telewizora haha)
  • 0

#73 marioo Napisany 26 października 2005 - 14:36

marioo

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 699 Postów:

obcięty obraz jak w beyond good & Evil (paski na dole i góze ekranu czarne


Czyli plotki okazały sie nieprawdziwe. Na ps2 nie miało być tych pasów... Wiem po sobie, troche mnie to drażniło jak grałem na gacku, jednak po pewnym czasie nie zwraca sie uwagi.
  • 0

#74 Gość__* Napisany 26 października 2005 - 20:48

Gość__*
  • Goście
Okladki NTSC US

http://photothru.com... ... 2AC8_3.jpg

http://photothru.com... ... 2AC8_2.jpg
  • 0

#75 marioo Napisany 27 października 2005 - 06:30

marioo

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 699 Postów:
Zawsze okładki dla amerykanów są brzydsze, czy tylko ja odnoszę takie wrazenie ?
  • 0

#76 Gość__* Napisany 27 października 2005 - 13:14

Gość__*
  • Goście
marioo, no nie wiem :/ ...za to mają metalowe pudełko, podobne do tego z MGS3! Nie wiecie może czy takie samo opakowanie będzie u nas? :>
  • 0

#77 Gość__* Napisany 27 października 2005 - 13:31

Gość__*
  • Goście

marioo, no nie wiem :/ ...za to mają metalowe pudełko, podobne do tego z MGS3! Nie wiecie może czy takie samo opakowanie będzie u nas? :>


W niebieskich kolorach podobno. Tzn Leon na okładce z pistoletem w dłoniach (wersja jakby rysunkowa).
  • 0

#78 Gość__* Napisany 27 października 2005 - 17:38

Gość__*
  • Goście
mozna sie spoko przyzwyczaic do tych pasków na ekranie. Nie moge sie oderwać od gry :shock:
  • 0

#79 marioo Napisany 28 października 2005 - 06:55

marioo

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 699 Postów:
A jednak Gacek wygrywa
Obejrzyjcie i porównajcie screeny, zobaczycie na czym najbardziej ucierpiała konwersja ;)
  • 0

#80 walker Napisany 28 października 2005 - 08:24

walker

    Blanka

  • Narybek
  • 247 Postów:
tez mi wygrywa, patrzac na specyfikacje obu konsol to roznica powinna byc duuzo wieksza, a tak jest minimalna, cos mi sie zdaje ze gackowcy nie moga przebolec ze RE4 na PS2 wyglada zajedwabiscie :D :D
  • 0

#81 Gość__* Napisany 28 października 2005 - 13:17

Gość__*
  • Goście
Roznica jest naprawde minimalna - a wersja na PS2 chodzi ponoc bardzo plynnie i na dodatek wyglada zajebiscie. Chyba nieliczni wierzyli ze to sie moze udac ;)
  • 0

#82 Gość__* Napisany 28 października 2005 - 14:52

Gość__*
  • Goście
widziałem na hyperze gameplay z re4 i teraz gram na ps2 i jestem w szoku jak dobra jest konwersja. zaden wlasciciel ps2 nie mowi ze ps2 jest technicznie lepsze od gc , po screenach widze ze roznica jest w kontrascie i minimalnej kolorystyce ale czy to robi komuś róźnicę? ja grając nie myślę o takich pierdołach. Gra jest fenomenlna i zasługuje na najwyższe noty.
  • 0

#83 marioo Napisany 28 października 2005 - 15:48

marioo

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 699 Postów:
Róznica nie jest wcale minimalna, nie mówcie o idelanej konwersji...obekrzyjcie dokładnie screeny. Widac po pierwsze że jest mniej szczegółow, jak i tekstury są słabsze..
No ale i tak cieszmy sie, ze seria powraca chyba na dobre na konsole sony :)
  • 0

#84 marioo Napisany 07 listopada 2005 - 10:36

marioo

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 699 Postów:
http://www.chainsawmaniac.com/
Fajna giera.. ja miałem 82 punkty. Można coś wygrac :)

Update : 114 punktów :klaszcze:
  • 0

#85 Kts Napisany 08 listopada 2005 - 21:07

Kts

    Toad

  • Narybek
  • 8 Postów:
Nie bede sie powtarzal ze gryczka jest super: gamplay, klimat, wykonanie.
Zauwarzylem pewne zjawisko. Przy starcie mamy wybor 50Hz kub 60Hz. Mam panoramiczny(kineskopowy)TV
Philipsa. Po wyborze opcji PAL obraz ma zauwazalne( szczególne na jasnych tlach) pionowe paski, framerate jest oczywiscie mniej plyny niz w NTSC ale to wiadomo. Jak wyglada u was sprawa na TV 16:9?
Po wybraniu NTSC wszystko jest w porzadku. Pozdrawiam
  • 0

#86 Pjoter Napisany 08 listopada 2005 - 23:17

Pjoter

    Cameltoe

  • Forumowicze
  • 2 055 Postów:
Gra fajna, ale na dluzsza mete nudna. Gralo mi sie rewelacyjnie az do dotarcia na wyspa. Potem gra zaczela mnie nuzyc. Moje zdanie jest takie ze gra jest za dluga w stosunku do roznorodnosci (a wlasciwie jej braku) gameplayu. Jest to opinia ktorej z pewnoscia nie podzieli zaden gracz, ktory zakupil oryginala, bo gdy ma sie taka wersje gry to inaczej sie patrzy na jej dlugosc. Moze gdyby scenariusz byl lepszy to tez inaczej byma na to spojrzal. Moze zalezaloby mi na tym by dowiedziec sie co sie stanie dalej, a tak... no coz, jakos nie moge sie zebrac do dokonczenia tej gry. Gralem w o wiele dluzsze gry, ale tu nic sie nie zmienia i dlatego mnie znuzyla. Ale co tam, i tak jest to gra bardzo dobra.
  • 0

#87 Gość__* Napisany 09 listopada 2005 - 04:53

Gość__*
  • Goście
zgadzam się , gra robi się schematyczna po pewnym czasie i ma 6 wad:
1. zbieractwa jest zdecydowanie za duzo
2.pomysl ze sprzedawaniem tez nadaje sie do rpg a nie residenta
3.zamek nie specjalnie mi pasował do klimatu residenta
4.Przede wszystkim w zbyt wielu miejscach jest cicho i nie ma muzyki
5.brak miasta - po prostu tak nie rezydentowo wiem ze to nowa część ale najlepsze momenty były właśnie np. w laboratorium gdzie czułem że to rezydent a nie biegając po tunelach i komnatach
Tak czy inaczej gra jest świetna ale wolałbym żeby np w ps3 znów wróciły zombiaki i industrialny klimat
  • 0

#88 DanteTDH Napisany 09 listopada 2005 - 14:45

DanteTDH

    Power Armored

  • Forumowicze
  • 1 099 Postów:
Witam Forumowiczów!
W związku z tym, iż pojawił się wreszcie Resident Evil 4 na PS2, mam do Was małe pytanie. Czy nie przeszkadza Wam, podczas gry, sposób jej wyświetlania, którym uraczyli nas twórcy? Chodzi mi dokładnie o te szerokie, czarne pasy na górze oraz dole ekranu. Grając w Resi Czwartego, czuję się, jakby moje pole widzenia zostało konkretnie spłaszczone;/ Oczywiście spróbowałem grania na włączonym widescreen (telewizor mam 4:3), ale wtedy postacie, jak i całe otoczenie, rozciągnięte zostają tak, by dopasować się do górnych i dolnych granic ekranu.
W jaki sposób Wy gracie w tą grę?
Nie są to oczywiście żadne pretensje; chodzi mi bardziej o zorientowanie się, jaki sposób wyświetlania akcji preferujecie w tej właśnie grze
Pozdrawiam!
  • 0

#89 Gość__* Napisany 09 listopada 2005 - 16:21

Gość__*
  • Goście
a mozna preferowac rozciągnięty obraz? raczej nie. ja wlaczam widescreen i 16/9 w telewizorze i kolory sa wtedy żywsze ale jedyny sposob to przysunąć się bliżej tv. Gdyby re4 byl na caly ekran byloby o wiele piękniej. Tak samo było w beyond good & evil
  • 0

#90 Scorpio Napisany 09 listopada 2005 - 17:24

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Ja jeszcze nie mam RE4, ale kupić zamierzam. I to baaardzo wkrótce :)

Jak to rozwiążę? Mam TV 16:9 stąd podejrzewam że rozwiązanie znajdzie się jakoś samo :lol: A grać postaram się już w poniedziałek-wtorek. Bo w piątek urodziny ... i dalej dopiszcie sami :P
  • 0